Labākie bezmaksas VPN pakalpojumi

Vai jūs meklējat bezmaksas VPN pakalpojumu? Ja tā, jūs esat nonācis pareizajā vietā. Mēs apskatīsim 5 labākos bezmaksas VPN tirgū. Neviens no tiem nav ideāls, taču visiem tiem ir galvenā priekšrocība, piedāvājot bezmaksas piekļuvi VPN. Uzticoties uzņēmumam, lai aizsargātu jūsu privātumu, pastāv nopietni riski. Mēs ļoti nopietni uztveram jūsu privātumu, tāpēc jūs redzēsit tikai tos uzņēmumus, kurus mēs personīgi izmantotu.


Kam mēs izmantojam VPN? Pēc visu bezmaksas un maksas VPN pakalpojumu izmantošanas mēs izmantojam ExpressVPN. Pakalpojums nav bezmaksas, taču tam ir laba vērtība. ExpressVPN komanda laipni piedāvā mūsu apmeklētājiem 49% atlaidi no neierobežota VPN, tāpēc cena ir taisnīga Mēnesī 6,67 USD.  Es iesaku viņiem izmantot jebkuru no bezmaksas VPN pakalpojumiem, jo ​​tiem nav reģistrēšanas politikas, uzlabotas funkcijas, piemēram, VPN nogalināšanas slēdzis, un liels ātras, uzticamas, VPN serveru tīkls.

5 labākie bezmaksas VPN pakalpojumi

VPN pakalpojums
Atsauksmes Bezmaksas VPN
LimitsVisit
Vietnes serveris
Vietas vienlaicīga
Savienojumi
ExpressVPN30 dienu garantijaIPVanish148. lpp5
CyberGhostĀtruma vāciņšApmeklējiet vietni151
TunnelBearLejupielādēt vāciņuApmeklējiet vietni201
VējrakstsLejupielādēt vāciņuVējraksts91
ZoogTVLejupielādēt vāciņuZoogTV31
VPN vārtiIzglītībasApmeklējiet vietnin / a1

Visiem pieciem bezmaksas VPN pakalpojumiem, kurus mēs iesakām, ir noteikts ierobežojums. Lielākā daļa ir freemium, kas nozīmē, ka viņi piedāvā ierobežotus pakalpojumus lietotājiem, cenšoties tos pārdot ar augstākas kvalitātes piekļuvi. Viņi zina, cik konkurētspējīgs ir tirgus, un saprot, ka zināma līmeņa bezmaksas VPN piedāvāšana palīdzēs piesaistīt jaunus lietotājus. Tam ir jēga. Katram uzņēmumam ir nepieciešams ceļš uz peļņu. Es daudz gribētu VPN, kas cer mani pamudināt maksāt par piekļuvi nākotnē, piedāvājot bezmaksas VPN piekļuvi tam, kam nav jaunināšanas ceļa. Ja viņiem nav iespējas jaunināt uz apmaksātu kontu, es būtu ļoti noguris par to, kā uzņēmums par to maksā.

Redaktoru izvēle – ExpressVPN 30 dienu izmēģinājums bez riska

ExpressVPN

Bezmaksas VPN pakalpojumi var būt bīstami. Ir bijis pārāk daudz stāstu par tā sauktajiem “bezmaksas VPN” pakalpojumiem, kas izpārdod savus lietotājus. Starpgadījumi ir bijuši sākot no uzņēmumiem, kas pārdod biedrus, pārlūkojot datus, līdz datoriem, kurus izmanto DDoS uzbrukumiem. Tāpēc mēs iesakām maksāt par piekļuvi VPN. Tas nenozīmē, ka jums mēnesī ir jānoņem 10–20 USD. ExpressVPN komanda laipni ir izveidojusi akciju, kas mūsu lasītājiem piešķir 49% atlaidi viņu premium VPN pakalpojumam. Jūs varat baudīt neierobežotu VPN, sākot no tikai 6,67 USD mēnesī.

ExpressVPN apkalpe saprot, ka jaunajiem lietotājiem ir nepieciešams laiks, lai pārbaudītu savu pakalpojumu. Atbildot uz to, viņi piedāvā naudas atdošanas garantiju 30 dienu laikā. Tas dod jums mēnesi, lai izmēģinātu ExpressVPN bez riska. Mēs izmantojam pakalpojumu katru dienu un jūtamies pārliecināti, ka to iesakām. ExpressVPN ir ļoti laba klientu atbalsta komanda, ja jums ir kādi jautājumi, sākot darbu vai pa ceļam. Viņiem ir bezmaksas VPN lietotnes operētājsistēmai Windows, Mac, iOS un Android. Varat izveidot savienojumu ar vairāk nekā 2000 serveriem 148 vietās visā pasaulē līdz 3 ierīcēm vienlaikus.

Apmeklējiet ExpressVPN

TunnelBear Little (bezmaksas) VPN konts

TunnelBear bezmaksas VPN

Mums ir bijis prieks novērot, kā gadu gaitā TunelBear aug. Viņi piedāvā vienu no labākajiem VPN pakalpojumiem tirgū un ir mūsu iecienītākais bezmaksas VPN pakalpojums. Tāpat kā visiem mūsu bezmaksas VPN, arī TunnelBear kontā ir ierobežojums. Varat izveidot savienojumu ar jebkuru no viņu serveru atrašanās vietām 18 valstīs un baudīt līdz 500 MB datu mēnesī. TunnelBear komanda piedāvā iespējas, kā pievienot vairāk bezmaksas lietojuma. Jūs varat tweet par pakalpojumu, lai nopelnītu 1 GB datu izmantošanu. Jebkurā gadījumā jums ir brīva pieeja viņu VPN serveru tīklam visā pasaulē. Pat ar lejupielādes vāciņu ierobežojums ir pietiekami augsts, lai aizsargātu jūsu privātumu un pārbaudītu pakalpojumu.

TunnelBear cenšas padarīt viņu klienta programmatūru pēc iespējas vienkāršāk lietojamu. Viņi ir izstrādājuši ļoti jauku lietotāja saskarni. Tīrā konstrukcijā ietilpst vienkāršs ieslēgšanas / izslēgšanas slēdzis, lai izveidotu savienojumu, un nolaižamais saraksts, lai izvēlētos servera atrašanās vietu. Sīkāk apskatīsim programmatūru, kas darbojas operētājsistēmā Windows 10.

TunnelBear Windows

Kā redzat, klientam TunnelBear ir līdzīgs izskats un sajūta kā automašīnas radio. Jūs varat redzēt, vai esat izveidojis savienojumu vai nē, un izmantoto plānu. Bezmaksas “mazā” plāna gadījumā, kura maksimālais apjoms mēnesī ir 500 MB, jūs varat redzēt arī atlikušo izlietojumu. Tur jums ir nolaižamais lodziņš, kas ļauj jums izvēlēties servera atrašanās vietu. Lai izveidotu savienojumu, vienkārši pagrieziet pogu uz ON. Lai atvienotu, vienkārši pārslēdziet to atpakaļ uz Izslēgts. Tas ir viss, kas tam ir.

TunnelBear iestatījumi

TunnelBear komanda nopietni uztver jūsu privātumu neatkarīgi no tā, vai jūs izmantojat viņu bezmaksas pakalpojumus vai jaunināt uz apmaksātu dalību. Klienta saskarni ir viegli izmantot, taču tas nenozīmē, ka viņi ir nokavējuši svarīgus konfidencialitātes iestatījumus. Emuārs TunnelBear sniegs jums iepazīstināšanu ar to uzlabotajām funkcijām, piemēram, Vigilant un IntelliBear.

Apmeklējiet vietni TunnelBear

Nospiediet bezmaksas VPN plānu

Abonēt bezmaksas VPN

Windscribe tika palaists šī gada sākumā. Izmantojot pakalpojumu, jums ir vairākas iespējas. Iesācējiem varat lejupielādēt starpniekservera paplašinājumu pārlūkprogrammām Google Chrome, Opera vai Firefox. Mēs dodam priekšroku pilnam VPN risinājumam, un Windscibe ir klienta programmatūra gan Windows, gan Mac. Viņiem ir arī mobilā lietotne iOS lietotājiem. Windscribe Pro lietotāji var lejupielādēt StrongSwan klientu no Google Play, lai izveidotu savienojumu ar savu tīklu. Pro dalībnieki var arī izveidot savienojumu, izmantojot Linux. Jebkurā laikā varat reģistrēties bezmaksas piekļuvei VPN un jaunināt. Mēs novērtējam, ka Windsscribe pieņem Bitcoin papildus PayPal, kredītkartēm un Paymentwall. Automātiskai atjaunošanai būs jāizmanto PayPal vai kredītkarte.

Apmeklējiet vietni Windscribe

Bezmaksas VPN pakalpojums CyberGhost

CyberGhost bezmaksas VPN

CyberGhost komanda ir rezervējusi vairākus serverus bezmaksas lietotājiem. Jums nevajadzētu gaidīt tāda paša līmeņa pakalpojumu sniegšanu kā premium līmeņa dalībniekiem, taču viņu bezmaksas VPN ir pieejams, kad jums ir nepieciešama privātuma aizsardzība. Jums, iespējams, būs jāgaida, lai izveidotu savienojumu ar serveri, un jūsu ātrums būs ierobežots. Pretējā gadījumā jūs varat gaidīt, ka tiks parādītas reklāmas, kas mudina jūs veikt jaunināšanu uz apmaksātu abonementu. CyberGhost VPN bezmaksas versija ir pieejama operētājsistēmai Windows, Mac. un Android. Viņu klients paveic lielu darbu, iepazīstinot ar savu tīklu un palīdzot jums izmantot pakalpojumu bez lielām tehniskām zināšanām. CyberGhost ir stingra politika bez reģistrācijas, kas attiecas uz visiem lietotājiem.

Apmeklējiet vietni CyberGhost 240

VPN vārti (Tsukuba projekta univ.)

Bezmaksas pieeja VPN vārtiem

VPN vārti ir akadēmisks eksperiments, kurā tiek pārbaudīti publiski izvietotie serveri, ko mitina brīvprātīgo grupa, kas atrodas visā pasaulē. Universitātes absolventu skola. no Tsukuba, Japāna pārvalda projektu. Šis ir vienīgais bezmaksas VPN serveris mūsu sarakstā, ko nesponsorē premium klases VPN pakalpojums. VPN vārtu ideja ir nodrošināt vienādranga VPN tīklu bez jebkādas centrālās vadības. Tas ļauj uzticēties daudziem cilvēkiem. Proti, visi brīvprātīgie, kas veido releju serverus. Es domāju, ka ideja par decentralizētu VPN tīklu ir pozitīva, bet kontroles trūkums atstāj dažas jautājuma zīmes par privātumu un nekonsekventu darbību

Apmeklējiet VPN Gate

Dažreiz jūs saņemat to, par ko maksājat, tāpēc esiet piesardzīgs, izmantojot bezmaksas VPN pakalpojumus. Varētu secināt, ka, kamēr pakalpojums ir bezmaksas, jūs faktiski esat produkts. Tas jo īpaši attiecas uz VPN, kuriem nav nekādu iespēju jaunināt uz apmaksātu dalību. Var derēt, ka viņi pelna naudu citos veidos. Daži VPN reģistrēs jūsu lietojumu un pārdos to reklāmdevējiem, datu brokeriem vai, vēl ļaunāk, kā parādīja Hola. Tā nav mūsu pakalpojumu sniedzēju gadījumā. Viņi visi nopietni uztver jūsu privātumu.

Es saprotu, ja jūs atrodaties situācijā, kad nepieciešama VPN privātuma aizsardzība, bet nevarat atļauties tērēt naudu. Ja tas tā ir, lūdzu, esiet piesardzīgs, izvēloties VPN sniedzēju. Ir bijis daudz pakalpojumu, kas no ļoti populāriem bezmaksas VPN pārcēlās uz neliešiem nakti, kad lietotāji atklāja, ka viņi pārdod savus datus vai ir vēl sliktāk. Hola ir labs piemērs Bezmaksas VPN pārdeva lietotājiem joslas platumu robottīklu uzbrukumiem. Palieciet pie viena no mūsu sarakstā esošajiem bezmaksas VPN un nākotnē apsveriet iespēju jaunināt uz apmaksātu plānu. Tas palīdzēs atbalstīt viņu centienus turpināt piedāvāt bezmaksas piekļuvi VPN.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map