2018 metų pasaulio taurėIki šiol populiariausias sporto renginys pasaulyje yra FIFA pasaulio taurė. Manoma, kad turnyrą stebės beveik 25% pasaulio gyventojų. 2018 m. Pasaulio taurė prasidės birželio 14 d., Ketvirtadienį, ir vyks iki liepos 15 d., Sekmadienio. Per tą laiką jūsų mėgstamos komandos žais dalį 64 turimų rungtynių. Futbolo gerbėjai (futbolas tiems, kurie gyvena JAV) yra daugiau nei pasiruošę Pasaulio taurės startui. Šiais metais kiekvieną pasaulio taurės žaidimą galite stebėti daugybe kanalų visame pasaulyje naudodamiesi VPN.

Geriausias pasaulio taurės VPT

„RankProviderPriceVisitVPN“ statistika
Redaktorių pasirinkimas„ExpressVPN“ExpressVPN kainaApsilankykite svetainėje
Perskaitykite apžvalgą
„ExpressVPN“ statistika
2„IPVanish“„IPVanish“ kainaApsilankykite svetainėje
Perskaitykite apžvalgą
„IPVanish“ statistika
3„CyberGhost“„CyberGhost“ kainaApsilankykite svetainėje
Perskaitykite apžvalgą
„CyberGhost“ statistika
4VyprVPNVyprVPN kainaApsilankykite svetainėje
Perskaitykite apžvalgą
„VyprVPN“ statistika
5Privatus interneto ryšysVIP kainaApsilankykite svetainėje
Perskaitykite apžvalgą
VIP statistika

VPN tiekėjai, tokie kaip „IPVanish“ ir „ExpressVPN“ pagrindiniai serveriai visame pasaulyje. Prisijunkite prie bet kurios vietos ir stebėkite varžybas taip, lyg sėdėtumėte vietinėje kavinėje ar mėgstamiausioje interneto kavinėje. Tokiu būdu galėsite mėgautis konkrečia aprėptimi, kurią norite pamatyti.

Futbolas, kuriame žaidžia daugiau nei 250 milijonų žaidėjų daugiau nei 200 šalių, yra populiariausia sporto šaka pasaulyje. Yra duomenų, kad žaidimo versija buvo žaidžiama senovės Graikijoje, prieš 400 m. Pr. Kr. Modernesnės futbolo versijos yra minimos anglų literatūroje XII a. Tuomet žaidimas pirmiausia buvo žaidžiamas per didelius religinius festivalius, tokius kaip Kalėdas ir Velykas. Ankstyviausios nuorodos į žaidimą, vadinamą futbolu, yra 1314 m. Aišku, kodėl sportas tapo toks populiarus beveik visose didžiosiose pasaulio šalyse..

Čia yra keletas populiariausių transliacijos kanalų visame pasaulyje, tam tikruose regionuose, skirtuose 2018 m.

„RegionChannelSubscription“
Reikalinga kalba
Jungtinės ValstijosESPN, FOX, FS1, NBCTaipAnglų
TelemundoTaipIspanų kalba
Jungtinė KaralystėBBCNeAnglų
ITVTaipAnglų
Pietų AmerikaDangusTaipIspanų kalba
Afrika„SuperSport“TaipAnglų, Afrikaans, Xhosa, Sotho, Zulu
AustralijaSBSNeAnglų
KanadaTSNTaipAnglų
DanijaDR LiveNeDanų kalba
PrancūzijojeTF1TaipPrancūzų kalba
VokietijaZDFNeVokiečių kalba
DangusTaipVokiečių kalba
Viduriniai Rytai / Šiaurės AfrikaBEIN sportasTaipDaugkartinis
Naujoji ZelandijaDangusTaipAnglų
NorvegijaTV2 „Sumo“TaipNorvegų
PortugalijaRTPTaipPortugalų kalba
RusijaRungtynių televizijaTaipRusų kalba
Švedija„SVT Play“TaipŠvedų
ŠveicarijaSRF ZweiNeVokiečių kalba
Turkija„TRT Spor“TaipTurkų

Net ir išpopuliarėjus žaidimui, kai kurios šalys į jį kreipia daugiau dėmesio nei kitos. Kelios šalys kurį laiką buvo stiprios FIFA pasaulio taurės varžybose. Nuo pasaulio taurės pradžios 1930 m., Čempionatą laimėjo tik 8 komandos. Tos komandos yra Brazilija, Vokietija, Italija, Argentina, Urugvajus, Prancūzija, Anglija ir Ispanija. Jei jūsų mėgstamiausios komandos nėra tame sąraše, vis tiek galėsite mėgautis žiūrėdami varžybas. Pažvelkime į stiprias šių metų pasaulio taurės komandas.

Pirmoji komanda, kurią paminėsime, yra Vokietija. Komanda visa tai laimėjo 2014 m. Prieš tai, paskutinį kartą, kai Vokietija laimėjo Pasaulio taurę, prieš 7 mėnesius Berlyno siena krito, o futbolo komanda vis dar vadinosi Vakarų Vokietija. Nepaisant dabartinės komandos stiprybės, paskutinė jų čempionų pergalė prieš visa tai laimėjus 2014 m. Atėjo 1990 m. Vokietijos komanda gina savo Pasaulio taurės čempionatą, todėl galite lažintis, kad jie bus aršūs konkurentai šių metų varžybose..

Kita labai palanki komanda 2018-ųjų FIFA pasaulio taurėje yra Argentina. Tai bus nepaprastai sunku įveikti, nes visa komanda užpildyta labai stipriais žaidėjais. Kaip ir olimpinės žaidynės, profesionalūs žaidėjai gali žaisti savo gimtosios šalies komandoje. Argentinos laimei, geriausias pasaulio futbolininkas (Lionelis Messi) yra kilęs iš Rosarijo (Argentina). Nors vienas žaidėjas negarantuoja visos komandos sėkmės, sunku paneigti, kad jis turės didžiulį poveikį žaidimui. Kol Messi bus sveikas, bet kuriai Argentinai žaidžiančiai komandai bus sunku laimėti.

Tai mus įtraukia į Brazilijos komandą. Nors paskutinis jų pasaulio taurės laimėjimas atėjo 2002 m., Sunku paneigti jų dominavimą. Iki šiol jie yra sėkmingiausia komanda Pasaulio taurės istorijoje. Turėdami penkias pergales po savo diržą, brazilai greičiausiai žais labai gerai, juo labiau kad jie žaidžia savo tėvynėje.

Šiais metais Rusija rengia 2018 metų pasaulio taurę. Tai bus pirmasis kartas, kai Europa surengs Pasaulio taurę nuo 2006 m. Pažvelkime į grupes, kurios vyks į turnyrą.

Grupė AGroup BGroup CGroup DGroup EGroup FGroup GGroup H
RusijaIspanijaPrancūzijojeArgentinaBrazilijaVokietijaBelgijaKolumbija
EgiptasPortugalijaPeruKroatijaKosta RikaKorėjaAnglijaJaponija
Saudo ArabijaIranasDanijaIslandijaŠveicarijaMeksikaTunisasLenkija
UrugvajusMarokasAustralijaNigerijaSerbijaŠvedijaPanamaSenegalas

Čia pateikiamas artimiausių 2018 m. Pasaulio taurės dienų tvarkaraštis.

Liepos 10 d., Antradienis, liepos 11 d., Trečiadienis
Prancūzija prieš BelgijąKroatija prieš Angliją

Galite pamatyti visą žaidimų ir laikų sąrašą čia. Atminkite, kad laikas, kurį mes pateikiame, yra rytų standartiniu laiku (EST), todėl gali reikėti atlikti pakeitimus.

Pažvelkime į geriausią VPT, norėdami transliuoti 2018 m. FIFA pasaulio taurę.

1. Geriausias pasaulio taurės VPN: „ExpressVPN“

„ExpressVPN“ pasaulio taurė

„ExpressVPN“ sujungia greitą VPN prieigą su „MediaStreamer“, kuri veikia kaip intelektuali DNS paslauga, padedanti atblokuoti prieigą prie nuostabaus geografiškai apriboto turinio. Ši paslauga padės užšifruoti jūsų ryšį ir atblokuoti tiesioginius sporto renginius. Jų tinklalapyje netgi rasite naujausių gyvų pramogų ir sporto renginių sąrašą.

ŠalysVietosServeriaiProtokolaiPrograminė įrangaMontas15 Mo.Refund
941603000„OpenVPN“, SSTP, L2TP, PPTPVPN programinė įranga12,95 USD99,95 USD30 dienų

Kaip matote aukščiau esančioje lentelėje, „ExpressVPN“ valdo labai didelį VPN tinklą. Už JAV ir Kanados ribų „ExpressVPN“ tinklas gali pasigirti šimtais serverių pagrindinėse vietose, kad padėtų apsaugoti jų vartotojo privatumą. Jų tinklą galite naudoti norėdami apsaugoti savo privatumą, atblokuoti cenzūrą ir stebėti savo mėgstamas komandas iš bet kurios vietos.

„ExpressVPN“ programa leidžia pasirinkti serverio vietą iki miesto, bet jūs negalite pasirinkti konkretaus serverio. Vietoj to, klientas pasirinks serverį jūsų pasirinktoje vietoje. Taip pat turite žinoti, kad kai kurie miestai nerodomi rekomenduojamame skirtuke kliento viduje. Galite pastebėti šią problemą su miestais, kuriuos minėjome. Tiesiog pasirinkite skirtuką „Viskas“, atidarykite Šiaurės Ameriką, tada atidarykite Kanadą. Šiuo metu galite pasirinkti Monrealio, Toronto ir Vankuverio serverių vietas.

„ExpressVPN Canada“ greičio testas

Nors „ExpressVPN“ parduodama aukštesne kaina nei kitos mūsų sąraše esančios paslaugos, vertė yra aukšta, atsižvelgiant į jų tinklo dydį ir paslaugų ypatybes. Tiesiog galite sujungti kompiuterį, nešiojamąjį įrenginį, maršrutizatorių ir žaidimų pultą („SmartDNS“) su viena VPN paskyra. 6,67 USD per mėnesį su 30 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Apsilankykite „ExpressVPN“

2. Geriausias 2018 m. Pasaulio taurės VPT: „IPVanish“

„IPVanish“

„IPVanish“ turi greitus ir labai stabilius serverius Londone ir Mančesteryje. Tai reiškia, kad galite tikėtis greito ir patikimo aptarnavimo. Taip pat galite pastebėti, kad tuose dviejuose miestuose yra daugiau serverių nei vien tik apie bet kokią paslaugą, todėl serverių išstūmimas nebus problema. „IPVanish“ teikia serverius Londone, Mančesteryje, Notingeme ir Glazge. Atsižvelgiant į šias priežastis, jie šiame regione užima svarbiausią vietą.

ŠalysVietosServeriaiProtokolaiPrograminė įrangaMontas12 Mo.Refund
60891200„OpenVPN“, „IKEv2“, L2TP, PPTPVPN programinė įranga7,50 USD58,49 USD7 diena

„IPVanish“ ne tik teikia didelę aprėptį JK, bet ir palaiko serverius visuose žemynuose, išskyrus Antarktidą. Tinklas dažniausiai yra greičiausias VPN Šiaurės Amerikoje ir Europoje, kai atliekame greičio testus. Rasite kelias serverio vietas tokiose šalyse kaip JAV ir keletą JK. Išskleidžiamajame meniu galite pasirinkti vietą arba atskirą serverį.

„IPVanish“ yra daugiau nei 75 serveriai, paplitę visoje JK, ir jūs galite pasirinkti prisijungti prie bet kurio iš jų. Siūlome pasirinkti tokį, kuris serverio pavadinime prasideda „a“. Pavyzdžiui, ieškotumėte etiketės, panašios į „lon“-a01.ipvanish.com. Daugeliu atvejų pastebėsite, kad „a“ serveriai yra greičiausi. Mes išbandėme „IPVanish“ serverius Londone ir Mančesteryje ir nustatėme, kad greitis yra gana greitas. Jie siūlo puikų skaičių net atliekant bandymus iš JAV.

„IPVanish JK“ greičio testas

Kalbant apie „IPVanish“ vertę, sunku ją įveikti. Jie siūlo neribotą prieigą prie savo VPN tinklo ir pasirinktinę programinę įrangą, skirtą „Windows“, „Mac“, „iOS“, „Android“, „Amazon Firestick“ ir daugiau, už 7,50 USD per mėnesį arba 58,49 USD per metus. Tai tinka teisingam 4,87 USD per mėnesį. 7 dienų pinigų grąžinimo garantija padengs jus kaip naują narį.

Apsilankykite „IPVanish“

3. Geriausias pasaulio taurės VPN: „CyberGhost“ VPN

„CyberGhost“

„CyberGhost“ 2001 m. Įkūrė 7 entuziastingi jaunieji komandos nariai Bukarešte, Rumunijoje. Nuo to laiko įmonė išaugo į vieną didžiausių VPN paslaugų pasaulyje. 50+ narių komanda yra sutelkta į vartotojų privatumo apsaugą. Robertas Knappas, vienas iš įkūrėjų ir generalinis direktorius, ir toliau vadovauja komandai net po to, kai 2017 m. Jie prisijungė prie „Crossrider“ grupės. Nuo to laiko „CyberGhost“ tinklas šiek tiek išsiplėtė..

ŠalysVietosServeriaiProtokolaiPrograminė įrangaMėnesio18 Mo.Refund
60802960„OpenVPN“, PPTP, L2TP / IPSec„Windows“11,99 USD49,50 USD45 diena

„CyberGhost“ siūlo gražų serverių vietų derinį, stiprų šifravimą ir galimybę atblokuoti tokias populiarias transliacijos paslaugas kaip „Netflix“, „YouTube Red“ ir „Amazon Prime“. Kai kurie kanalai netgi leidžia atblokuoti kelių regionų geografinius apribojimus. Pvz., Galite pasiekti „Amazon Prime“ vaizdo įrašų turinį JAV, Vokietijoje ir kt. „Windows“ klientas taip pat suteikia jums galimybę naršyti anonimiškai, apsaugoti „Wi-Fi“, anonimiškai torrent, atblokuoti pagrindines svetaines („Google“, „Facebook Instagram“ ir kt.) Ir pasirinkti serverį.

Tokiu atveju nusprendėme išbandyti serverius Londone ir Mančesteryje. Pradėtumėte spustelėję parinktį „Pasirinkite mano serverį“. Iš ten galite išplėsti bet kurią šalį ir pasirinkti konkretų serverį. „CyberGhost“ tinkle yra nemažai serverių Londone, Mančesteryje. Kai mes prisijungėme prie jų, kad patikrintume jų pasirodymą, ir rezultatai buvo tokie, kokių tikėtasi.

„CyberGhost UK“ greičio testas

„CyberGhost“ VPN klientas yra vienas iš mūsų mėgstamiausių. Tai labai lengva naudoti ir apima daugybę papildomų funkcijų, padedančių apsaugoti jūsų internetinį privatumą. Jie turi plėtros komandą Vokietijoje, kuri nuolat prideda funkcijų klientui ir programoms mobiliesiems. Galite prisijungti, kad galėtumėte naudotis visomis „CyberGhost“ tinklo paslaugomis tik iš karto 2,75 USD per mėnesį jų dabartinės reklamos metu.

Apsilankykite „CyberGhost“

4. Geriausias pasaulio taurės VPN: „VyprVPN“

VyprVPN

„VyprVPN“ komanda yra įsikūrusi iš Ostino, Teksaso, ir turi ilgą istoriją kovodama už vartotojo interneto privatumą. Jie kelerius metus šeimininkavo metinėje privatumo grupėje SXSW ir netgi praleido laiką Vašingtone, lobistinėje veikloje dėl privatumo reformų. Rasite, kad VPN paslauga atitiktų jų vertybes.

ŠalysVietosServeriaiProtokolaiPrograminė įrangaMėnesio metinis grąžinimas
4757700„OpenVPN“, PPTP, L2TP„Windows“14,99 USD74,99 USD30 dienų

Priklausomai nuo to, kurią abonementą pasirinksite, pastebėsite keletą papildomų „VyprVPN“ funkcijų. „VyprVPN Premium“ plane yra 5 vienalaikiai ryšiai, „VyprVPN Cloud“ ir „Chameleon“ protokolas. Debesies funkcija leidžia valdyti savo VPN serverį debesyje, o „Chameleon“ protokolas padeda vartotojams tokiose šalyse kaip Kinija apeiti vyriausybės cenzūrą..

„VyprVPN“ klientas nesuteikia galimybės pasirinkti konkretaus serverio numerio Majamyje. Vietoj to, jūs norite pakeisti vietą į Majamis. Tada klientas jus automatiškai sujungs su geriausiu VPN serveriu Čikagoje. Žemiau galite pamatyti greičio testo rezultatus. Prisijungę prie serverio Majamyje sugebėjome pasiekti 25,64 Mbps spartos atsisiuntimo greitį.

„VyprVPN“ Majamis greičio testas

„VyprVPN“ maloniai pasiūlė mūsų lankytojams 40% nuolaidą. Kuponas yra didesnis nei įprastos nuolaidos. Galite mėgautis neribotu VPN ir „VyprVPN Cloud“ tik už 12,95 USD per mėnesį arba 48 USD per metus. Metinė sąskaita yra teisinga 4,00 USD per mėnesį. Naujiems vartotojams taikoma 30 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Apsilankykite „VyprVPN“

5. Geriausias pasaulio taurės VPT: VIP

Privatus interneto ryšysKaip vartotojas, asmeninė interneto prieiga (VIP) suteikia jums keletą skirtingų variantų. Anksčiau jūs turėjote nustatyti kiekvieno VPN serverio profilį. Dabar nesunku prisijungti prie bet kurio serverio 30-oje jų vietų. Kaip matote žemiau, VIP komanda savo serverius suskirstė pagal regionus, šalis ir miestus. Serverio vietos yra išvardytos abėcėlės tvarka pagal šalis. Pasirinkę vietą, galite lengvai prisijungti prie vietų Londone, Mančesteryje, Sautamptone ir Glazge.

ŠalysVietosServeriaiProtokolaiPrograminė įrangaMėnesio2 metai Grąžinti
30473282„OpenVPN“, PPTP, L2TP„Windows“6,45 USD59,95 USD7 diena

Yra daugybė torrent vartotojų, kurie mėgsta privačią interneto prieigą. Į paslaugą įtraukta funkcija, kuri sustabdys jūsų sistemos ryšį, jei nutrūks ryšys su jų tarnyba. Reiškia, jei užšifruota VPN prieiga bus panaikinta dėl kokių nors priežasčių, ji jus saugos.

VIP siūlo „Windows“ klientą ir kitas programas, kuriomis paprasta ir lengva naudotis. Tačiau nenorėsite to nuvertinti. VIP siūlo skirtingus privatumo apsaugos lygius, atsižvelgiant į jūsų poreikius. Galite valdyti šifravimo lygius, kad padėtumėte rasti tinkamą pusiausvyrą tarp privatumo ir greičio. Kaip matai, mūsų greičio testas parodė, kad PIA gerai pasirodo Londone, Mančesteryje ir Sautamptone.

„PIA UK“ greičio testas

Kai kalbama apie „Windows“ klientą, VIP komanda įtraukė interneto žudymo jungiklį. Užmušimo jungiklis sunaikins jūsų interneto ryšį bet kuriuo metu, kai sugenda VPN. Tai tikrai gali praversti norintiems užtikrinti anonimiškumą Londone. Privatus interneto ryšys siūlo VPN tiesiog 2,50 USD per mėnesį.

Apsilankykite privačioje interneto prieigoje

Kaip naudotis VPN gyvai stebint Pasaulio taurę

Mes panaudosime „ExpressVPN“ kaip naudoti VPN paslaugą stebint Pasaulio taurę. Pirmiausia norėsite atsisiųsti VPN klientą. „ExpressVPN“ siūlo kliento programinę įrangą „Windows“, „Mac“ ir „Linux“. Mobiliųjų įrenginių vartotojai gali atsisiųsti „iOS“ ir „Android“ programas. Jūs netgi galite naudoti maršrutizatoriaus programą „ExpressVPN“, kad apsaugotumėte kiekvieną savo tinklo įrenginį. Visa jūsų komunikacija bus siunčiama per VPN, kuris palaiko tokius įrenginius kaip žaidimų pultai ir srautinių transliacijų dėžės. Jie netgi turi programą, skirtą „Amazon Fire TV“ įrenginiams.

Dabar, kai turėjote galimybę atsisiųsti ir įdiegti programinę įrangą, laikas prisijungti. Paleiskite „ExpressVPN“ klientą ir pasirinkite serverio vietą. Mes padėsime jums žingsnis po žingsnio, naudojantis jų „Windows“ klientu. Taip pat galite žiūrėti savo mėgstamame mobiliajame ar srautinio perdavimo įrenginyje.

„ExpressVPN“ serverio vietos

  • „ExpressVPN“ turi didelį serverių tinklą visame pasaulyje. Pasirinkite šalį, kurioje norite žiūrėti transliaciją. Tarp populiarių pasirinkimų yra JAV, JK ir Vokietija.
  • Rekomenduojame pasirinkti „OpenVPN“ (TCP) arba (UDP). Srautuodami vaizdo įrašus iš tokių svetainių kaip „YouTube“, mes naudojame „OpenVPN“ (UDP), nes jis yra greitesnis nei TCP. Jie taip pat palaiko PPTP, L2TP ir SSTP. Vis dar rekomenduojame „OpenVPN UDP“, kad būtų užtikrintas geriausias greičio ir privatumo apsaugos derinys.
  • Spustelėkite didelį apvalų prisijungimo mygtuką. Po kelių sekundžių pamatysite skydą aplink mygtuką, kuris taps žalias. Taip pat bus pranešimas, nurodantis „VPN įjungtas“
  • Dabar jūs turite IP adresą JAV, kiek visi gali pasakyti internete. Taigi galite pasiekti bet kurią svetainę, tarsi sėdėtumėte ten. Tas pats pasakytina apie prisijungimą prie serverio JK ar bet kurioje kitoje pasaulio vietoje.

Tai tiesiog lengva padaryti. Dabar, kai turite IP adresą iš „ExpressVPN“ serverio JAV, galite naršyti internete ar žiūrėti Pasaulio taurę taip, tarsi ten būtumėte. Tas pats pasakytina apie bet kurią šalį, todėl susisiekite su JK, norėdami pamatyti BBC.

Kaip jau dabar galite pasakyti, geras VPT atveria prieigą prie turinio visame pasaulyje. Paslauga, skirta naudoti už JAV ribų, gali padėti atblokuoti tokias populiarias paslaugas kaip „Netflix“, „Hulu“ ir „Pandora“. Jums vis tiek reikia tokių paslaugų kaip „Netflix“ paskyros, tačiau VPT padės žiūrėti amerikiečių laidas ir filmus „Netflix“, tarsi būtumėte fiziškai ten ar bet kuriame kitame regione, kurį norėtumėte pasiekti.

Sekite naujausias pasaulio taurės varžybas. Būsimų rungtynių sąrašą galite peržiūrėti aukščiau esančiame mūsų tvarkaraštyje. Dalykitės šiuo įrašu su draugais, kad jie galėtų mėgautis Pasaulio taurėmis iš bet kurios pasaulio vietos naudodamiesi VPN. Taip pat galite sekti paskui mus @VPNFan naujausi pasiūlymai ir vadovai.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me