Audros herojaiAudros herojai yra MOBA, kurį sukūrė „Blizzard“. Žaidimas yra artimas daugelio „Blizzard“ gerbėjų širdžiai, nes jame yra visų jų populiarių franšizių personažai. Kiekvienas veikėjas yra unikaliai pagamintas taip, kad tiktų kitam jo žaidimui. Teisingai naudodamiesi šiais unikaliais judesių rinkiniais, galite išnaudoti visą veikėjų potencialą ir galbūt net žaisti konkurentiškai. Kai „Storm“ herojai yra prisijungę, bus vėluojama, lėtai prisijungiama ir galbūt bus keletas DDoS atakų. Norėdami padėti išspręsti šias problemas, rekomenduoju VPN. VPT leis jums pakeisti savo IP adresą į kitą IP šalia jūsų pasirinktos vietos. Jei pasirinksite vietą šalia serverio, kuriame žaidžiate, turėsite mažiau atsilikimo ir greitesnio ryšio. Kadangi tai nėra jūsų IP adresas, mažesnė tikimybė, kad būsite užpultas DDoS. Kadangi žaidimas yra „Blizzard“ žaidimas, jį labiau blokuoja ugniasienė. Laimei, VPN padeda jums pašalinti praeities ugniasienes ir geografinius apribojimus, leisdamas jums pakeisti savo IP adresą.

„RankVPN ServiceVPN“ ventiliatorius
„PriceVisit“
Svetainės serveris
VietosNe
„LogsKill“
„SwitchSmart“
DNS
1„ExpressVPN“6,67 USD„ExpressVPN“160Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
2„NordVPN“3,49 USD„NordVPN“87Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
3Privatus interneto ryšys2,85 USDVIP49Žymimasis langelisŽymimasis langelis
4„CyberGhost“2,75 USD„CyberGhost“80Žymimasis langelisŽymimasis langelis
5„IPVanish“3,25 USD„IPVanish“76Žymimasis langelisŽymimasis langelis

Kaip naudoti VPN žaidžiant audros herojus

Aš panaudosiu „ExpressVPN“ kaip naudoti VPN paslaugą žaidžiant „Heroes of Storm“ internete. Pirmiausia norėsite atsisiųsti VPN klientą. „ExpressVPN“ siūlo nemokamą kliento programinę įrangą „Windows“, „Mac“ ir „Linux“. Be nemokamų programų, skirtų „iOS“ ir „Android“.

Dabar, kai turėjote galimybę atsisiųsti ir įdiegti programinę įrangą, laikas prisijungti. Paleiskite „ExpressVPN“ klientą ir pasirinkite serverio vietą. Mes padėsime jums žingsnis po žingsnio, naudojantis jų „Windows“ klientu.

„ExpressVPN“ serverio vietos

 • Kadangi daugybė žaidėjų mėgsta prisijungti prie serverių JAV, šią šalį naudojome savo vadovu. „ExpressVPN“ turi didelį serverių tinklą, esantį visame pasaulyje.
 • Rekomenduojame pasirinkti „OpenVPN“ (TCP) arba (UDP). Srautuodami vaizdo įrašus iš tokių svetainių kaip „YouTube“, mes naudojame „OpenVPN“ (UDP), nes jis yra greitesnis nei TCP. Jie taip pat palaiko PPTP, L2TP ir SSTP. Vis dar rekomenduojame „OpenVPN UDP“, kad būtų užtikrintas geriausias greičio ir privatumo apsaugos derinys.
 • Spustelėkite didelį apvalų prisijungimo mygtuką. Po kelių sekundžių pamatysite skydą aplink mygtuką, kuris taps žalias. Taip pat bus pranešimas, nurodantis „VPN įjungtas“
 • Dabar jūs turite IP adresą JAV, kiek visi gali pasakyti internete. Taigi galite pasiekti bet kurią svetainę, tarsi sėdėtumėte ten. Tas pats pasakytina apie prisijungimą prie serverio JK ar bet kurioje kitoje pasaulio vietoje.

Tai tiesiog lengva padaryti. Dabar, kai turite IP adresą iš „ExpressVPN“ serverio JAV, galite žaisti, naršyti internete ar žiūrėti laidas taip, lyg būtumėte ten iš tikrųjų. Prisijungimas prie serverio JK taip pat suteiktų visišką prieigą prie ten esančių geografiškai užblokuotų svetainių. Tas pats pasakytina apie bet kurią šalį.

Kaip jau dabar galite pasakyti, geras VPT atveria prieigą prie turinio visame pasaulyje. Jei gyvenate ne JAV, ši paslauga gali padėti pasiekti populiarias paslaugas, tokias kaip „Netflix“, „Hulu“ ir „Pandora“. Jums vis dar reikalinga tokių paslaugų kaip „Netflix“ sąskaita, tačiau VPT padės žiūrėti JAV televizijos laidas ir filmus „Netflix“ taip, lyg sėdėtumėte JAV ar bet kuriame kitame regione, kurį norėtumėte pasiekti.

„Audros“ žaidimo herojai

„Heroes of the Storm“ yra žaidimas, kuriame jūs esate atsakingi už darbą su savo komandos draugais, kad nugalėtumėte priešą. Pats žaidimas gali atrodyti pakankamai lengvas, tačiau jis yra daug sunkesnis, nei atrodo. Dėl sudėtingų strategijų ir skirtingų žaidimo režimų žaidimas tampa vis sudėtingesnis. Žaidimo režimai apima:

 • Norint pamatyti žaidimo režimus, reikalingi pagrindai: Tu žaidi kaip herojus, dirbantis su kitais, kad nugalėtum kitą komandą. Yra minionai, kurie sukuria kiekvienai komandai ir jie gali padėti jums lygiuoti bei perimti kitą komandą. Turite nugalėti kitos komandos bokštus, kad galėtumėte patekti į bazę ir išlipti iš pagrindinio bokšto (dar žinomo kaip „Nexus“)..
 • Praktika: Tu su AI vs AI. Taikomos pagrindinės taisyklės.
 • Priešingai AI: Jūs ir kiti prisijungę prieš AI. Taikomos pagrindinės taisyklės.
 • Greitas žaidimas: Jūs ir kiti, palyginti su kitais internetiniais konkurentais. Taikomos pagrindinės taisyklės.
 • Herojai bartis: Kiekvieną savaitę skirtingas iššūkis.
 • Pasirinktinės rungtynės: Ką pasirinksite.
 • Reitingą:
  • „Hero League“: Norėdami patekti, turite būti solo. Galioja pagrindinės taisyklės.
  • Komandų lyga: Jūsų partijoje jau turi būti penkerių komanda. Taikomos pagrindinės taisyklės.

Kiekvienas žaidimo režimas žaidžiamas žemėlapyje. Kiekvienas žemėlapis turi specialias taisykles, kurios turi įtakos žaidimui. Tai reiškia, kad priklausomai nuo gauto žemėlapio jums gali būti geriau. Žemėlapiuose yra: „Likimo bokštas“, „Infernal Shrines“, „Amžinybės mūšio laukas“, „Voras“ karalienės kapas, „Sky“ šventykla, „Teroro sodas“, „Blackheart“ įlanka, „Dragon Shire“, „Haunted Min“, „Prakeiktos daubos“, „Braxis Holdout“, „Punisher Arena“ ir „Warhead Junction“.

Žolinės yra tai, kuo vaidini kaip tu. Herojai yra suskirstyti į keturias kategorijas: žudikai užpuolikai, kariai imasi daugiausiai smūgių, palaiko komandą per visas rungtynes, o specialistai turi unikalų judesių rinkinį, kuris gali pakeisti žaidimo eigą. Veikėjų kategorijose yra:

 • Žudikai: Ragnaros, Varian, Samuro, Alarak, Gul’dan, Chromie, Tracer, Greymane, Lunara, Cho’gall, The Butcher, Kael’thas, Thrall, Jaina, Tychus, Falstad, Illidan, Kerrigan, Nova, Raynor, Valla, ir Zeratul.
 • Kariai: Varianas, Zarya, Dehaka, Cho’gall, Artanis, Rexxar, Leoric, Johanna, Anub’Arak, Chen, Arthas, Diablo, E.T., Muradinas, Sonya, dygsniai ir Tyrael.
 • Palaiko: Aurielis, LT. Moralesas, Kharazimas, Rehgaras, Braitvingas, Li Li, Malfurionas, Tassadaras, Tyrande ir Uther.
 • Specialistai: „Medivh“, „Xul“, „Sylvanas“, „The Lost Vikings“, „Azmodan“, „Zagara“, „Murky“, „Abathur“, „Gazlowe“, „Nadeebo“ ir „SGT“. Plaktukas.

Žaidimo valiutos naudojimas Galite nusipirkti simbolių, kad nereikėtų laukti, kol jie vėl galės žaisti. Kai turite personažą, galite žaisti nuolat arba galite kartu su jais treniruotis. Kuo geriau tapsite, tuo geresniais žmonėmis galėsite susidurti. Žaisti gali bet kas, nuo žmogaus, kuris tik žaidžia savo pirmąsias rungtynes, iki elitinio žaidėjo. Tai priklauso tik nuo to, kaip tu žaidi.

„Audros herojai“ yra populiarus pūga. Žaidimas yra labai konkurencingas ir netgi yra esportas. Žaidime naudojama daug strategijos ir daug žaidimo būdų. Naudodami įvairius simbolius ir žemėlapius neliksite nusivylę. Apskritai tai yra žaidimas, esu tikras, kad tau ir tavo draugams patiks žaisti.

Dar kartą rekomenduoju naudoti VPN paslaugą, norėdami žaisti „Heroes of the Storm“ internete. VPN suteiks jums IP adresą iš jūsų pasirinktos serverio vietos. Tai pagerins našumą ir sumažins atsilikimą. Elitiniai žaidėjai taip pat įvertins papildomą apsaugą nuo DDoS atakų.

Mėgaukitės visais veiksmais žaisdami „Heroes of the Storm“ internete. Prašome pasidalinti šiuo įrašu su draugais, kad jie galėtų džiaugtis audros herojais iš bet kurios pasaulio vietos naudodamiesi VPN. Sekite mus @VPNFan naujausi pasiūlymai ir vadovai.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me