Vyresnysis slinktis internete„Elder Scrolls Online“ (ESO) yra nemokama MMORPG. Žaidimas suteikia jums viduramžių sferą, užpildytą magija ir visokiais monstrais. ESO jūs kovojate su priešais ir vykdote užduotis. ESO yra didžiulis, labai platus žaidimas, kuris gali būti sudėtingas. Prisijungus žaidimui, ryšio laikas gali būti lėtas. Naudodamiesi VPN galite pakeisti savo IP adresą pasirinkdami IP serverį norimoje vietoje. Jei pasirinksite VPN serverį arti žaidimų serverio, gali atsirasti mažesnis vėlavimas ir greitesnis ryšio greitis. VPT taip pat suteiks papildomą apsaugą nuo DDoS atakų.

„RankVPN ServiceVPN“ ventiliatorius
„PriceVisit“
Svetainės serveris
VietosNe
„LogsKill“
„SwitchSmart“
DNS
1„ExpressVPN“6,67 USD„ExpressVPN“160Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
2„NordVPN“3,49 USD„NordVPN“87Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
3Privatus interneto ryšys2,85 USDVIP49Žymimasis langelisŽymimasis langelis
4„CyberGhost“2,75 USD„CyberGhost“80Žymimasis langelisŽymimasis langelis
5„IPVanish“3,25 USD„IPVanish“76Žymimasis langelisŽymimasis langelis

Kaip naudoti VPN, norint žaisti elderio slinkius internete (PC)

Aš panaudosiu „ExpressVPN“ kaip naudoti VPN paslaugą norint žaisti ESO internete pavyzdys. Pirmiausia norėsite atsisiųsti VPN klientą. „ExpressVPN“ siūlo nemokamą kliento programinę įrangą „Windows“, „Mac“ ir „Linux“. Be nemokamų programų, skirtų „iOS“ ir „Android“.

Dabar, kai turėjote galimybę atsisiųsti ir įdiegti programinę įrangą, laikas prisijungti. Paleiskite „ExpressVPN“ klientą ir pasirinkite serverio vietą. Mes padėsime jums žingsnis po žingsnio, naudojantis jų „Windows“ klientu.

„ExpressVPN“ serverio vietos

 • Kadangi daugybė žaidėjų mėgsta prisijungti prie serverių JAV, šią šalį naudojome savo vadovu. „ExpressVPN“ turi didelį serverių tinklą, esantį visame pasaulyje.
 • Rekomenduojame pasirinkti „OpenVPN“ (TCP) arba (UDP). Srautuodami vaizdo įrašus iš tokių svetainių kaip „YouTube“, mes naudojame „OpenVPN“ (UDP), nes jis yra greitesnis nei TCP. Jie taip pat palaiko PPTP, L2TP ir SSTP. Vis dar rekomenduojame „OpenVPN UDP“, kad būtų užtikrintas geriausias greičio ir privatumo apsaugos derinys.
 • Spustelėkite didelį apvalų prisijungimo mygtuką. Po kelių sekundžių pamatysite skydą aplink mygtuką, kuris taps žalias. Taip pat bus pranešimas, nurodantis „VPN įjungtas“
 • Dabar jūs turite IP adresą JAV, kiek visi gali pasakyti internete. Taigi galite pasiekti bet kurią svetainę, tarsi sėdėtumėte ten. Tas pats pasakytina apie prisijungimą prie serverio JK ar bet kurioje kitoje pasaulio vietoje.

Tai tiesiog lengva padaryti. Dabar, kai turite IP adresą iš „ExpressVPN“ serverio JAV, galite žaisti, naršyti internete ar žiūrėti laidas taip, lyg būtumėte ten iš tikrųjų. Prisijungimas prie serverio JK taip pat suteiktų visišką prieigą prie ten esančių geografiškai užblokuotų svetainių. Tas pats pasakytina apie bet kurią šalį.

Kaip jau dabar galite pasakyti, geras VPT atveria prieigą prie turinio visame pasaulyje. Jei gyvenate ne JAV, ši paslauga gali padėti pasiekti populiarias paslaugas, tokias kaip „Netflix“, „Hulu“ ir „Pandora“. Jums vis dar reikalinga tokių paslaugų kaip „Netflix“ sąskaita, tačiau VPT padės žiūrėti JAV televizijos laidas ir filmus „Netflix“ taip, lyg sėdėtumėte JAV ar bet kuriame kitame regione, kurį norėtumėte pasiekti.

Kaip naudoti VPN, norint žaisti „Elder Scrolls Online“ („Xbox One“ ir PS4)

Aš vėl pasinaudosiu „ExpressVPN“ pavyzdžiu, kaip naudoti VPN paslaugą žaisti ESO jūsų žaidimų konsolėje. Jie yra mano mėgstamiausias žaidimų VPN, nes „ExpressVPN“ valdo labai didelį tinklą, todėl paslauga yra puikus pasirinkimas žaidėjams.

Pirmasis žingsnis norint nustatyti „ExpressVPN“ paprastai yra atsisiųsti kliento programinę įrangą jūsų sistemai. „ExpressVPN“ siūlo nemokamą kliento programinę įrangą „Windows“, „Mac“ ir „Linux“. Be nemokamų programų, skirtų „iOS“ ir „Android“. Akivaizdu, kad tai neveiks „PS4“, „Xbox One“ ar „Nintendo“, nes žaidimų pultams trūksta vietinės VPN palaikymo. Laimei, vis dar yra būdas užšifruoti savo žaidimų srautą ir nusiųsti jį per VPN. Atsakymas yra paleisti VPN per jūsų maršrutizatorių. Pastaba: jei jums nereikia šifravimo, galite naudoti „ExpressVPN MediaStramer“ (intelektualiojo DNS) funkciją ir nereikia konfigūruoti maršrutizatoriaus. Tai palaiko platų žaidimų konsolių pasirinkimą.

„ExpressVPN“ maršrutizatoriaus programa

Priklausomai nuo to, kokį maršrutizatoriaus prekės ženklą ir modelį naudojate, jis gali palaikyti trečiųjų šalių VPN paslaugas. Tokiu atveju iš VPN teikėjo galite gauti reikiamą informaciją, kad nustatytumėte ryšį per savo maršrutizatorių. Kitaip labai rekomenduoju „FlashRouters“. „FlashRouters“ komanda pasirenka populiariausius prekės ženklo maršrutizatorius ir mirksi juos naudodama „DD-WRT“ arba „Tomato“ programinę-aparatinę įrangą. Tai leidžia įrenginiuose turėti daug daugiau funkcijų, nei jos būtų įdiegus gamyklos programinę-aparatinę įrangą. Visi „FlashRouters“ iš anksto sukonfigūruoti su VPN palaikymu.

ESO žaidimo akcentai

„Elder Scrolls Online“ yra platus žaidimas su daugybe žemėlapių, lenktynių, daiktų ir ginklų. Kiekvienos žaidimo varžybos yra savo domeno dalis ir kiekvienoje domene yra keli žemėlapiai, įskaitant rasių gimtąjį miestą. Kiekviename domene yra skirtingi žemėlapiai ar zonos, kurie skirti skirtingam žaidimo simbolių lygiui. Atminkite, kad esant žemam lygiui galite eiti į aukštesnio lygio zonas, todėl norėsite būti atsargūs. Mano partija kažkada ėmėsi užduoties, kad tuo metu, kai mes pradėjome žaidimą, mes net nesuvokėme, kaip mesti rūkyti. Siekimas buvo per aukštas. Prireikė dvidešimties lygio vidurio, kai visi buvo penki. Laimei, mums pavyko patekti į vieną iš žemesnio lygio zonų ir atgal į domeną, kuriame, mūsų manymu, buvome. Norėsite būti atsargūs visur, kur einate, todėl verta žinoti domenus ir zonas. Domenai ir ten esančios zonos apima:

 • Pastaba: lygiai yra įvertinti ir jūs gaunate bet kurį 5 lygį žemiau tavęs. Jie skirsis atsižvelgiant į įgūdžius, rasę ir žaidėjų skaičių su jumis. Solo žaidėjai norės žaisti šiek tiek saugiau.

„Daggerfall“ paktas:

 • „Stros M’Kai“ lygiai (1–5)
 • „Betnikh“ lygiai (5–7)
 • „Stormhaven“ lygiai (15–24)
 • „Rivenspire“ lygiai (24–31)
 • Alik’ro dykumos lygiai (32–40)
 • „Bangkorai“ lygiai (41–50)

„Ebonheart Pack“:

 • Bleakrock salos lygiai (1–3)
 • Bal Foyen lygiai (3–6)
 • Akmenų krioklių lygiai (1-15)
 • „Deshaan“ lygiai (16–24)
 • „Shadowfen“ lygiai (25–34)
 • „Eastmarch“ lygiai (35–40)
 • Keliamosios gebos (41-50)

„Aldemeri“ dominavimas:

 • Khenarthi „šaknų lygiai“ (1–5)
 • „Auridon“ lygiai (1–15)
 • Grahtwood lygis (16–23)
 • Žaliosios spalvos lygis (25–33)
 • Malabal tor lygiai (34–42)
 • Derliaus kovas (43–50)

Kitas dalykas, kurį galbūt norėsite padaryti prieš įžengdami į ESO, yra daugiau žinoti apie lenktynes ​​ar frakcijas. Kiekvienos rasės turi savo privalumų ir trūkumų. Kiekvienos varžybos taip pat priklauso miestui. Šie miestai yra saugūs prieglobsčiai ir turi užduočių, kurias galite įvykdyti. Lenktynėse ir ten esančiuose miestuose yra:

„Daggerfall“ paktas:

 • Orkai: Labai stiprūs personažai, turintys daug sveikatos ir geri su sunkiais šarvais. Jie gyvena Orsinium.
 • Raudonplaukiai: Greiti priešininkai, kurie geriausiai dirba su kardais ir skydais. Jie gyvena Hammerfelyje.
 • Bretonai: Jie yra burtininkai, kuriems ne taip gerai sekasi kovoti. Jie gyvena High Rock’e.

„Ebonheart Pack“:

 • Argonai: Ropliai, pasižymintys dideliu atsparumu nuodams ir ligoms, dideliu greičiu ir gera magija. Jie gyvena Juodojoje pelkėje.
 • Nordai: Jie yra geri užpuolikai, kurie atsparūs šalčiui. Jie gyvena Skyrim.
 • Dunmeris: Jie moka magiją ir kovoja, kad būtų lenktynės, kurios gali padaryti bet kurį dalyką. Jie gyvena Morrowind.

„Aldemeri“ dominavimas:

 • Altmeris: Šios lenktynės daro puikius burtininkus. Jie gyvena Summerset salose.
 • Bosmaras: Šios varžybos padaro didelius vagis ir lankininkus. Jie gyvena Valenvude.
 • Khajiit: Katės būtybė, turinti mažai stebuklingų sugebėjimų, tačiau padaranti ją slapta ir judriai. Jie gyvena Elsweyr.

Kita:

 • Imperatoriai: Šios DLC varžybos yra tinkamos artimųjų atakoms ir kovojant su sveikata įgyja daugiau sveikatos. Jie gyvena imperatoriškame mieste.

Kiekvienas veikėjas gali naudoti kiekvieną ginklą. Ginklai skirstomi į kategorijas. Kiekvieną kategoriją galite išlyginti naudodamiesi nurodytu ginklu. Išlygindami kategorijas galite atrakinti pasyvius ir aktyvius sugebėjimus / įgūdžius. Aktyvūs sugebėjimai, kuriuos turite suaktyvinti, kad galėtumėte naudoti, tuo tarpu pasyvūs sugebėjimai visada yra aktyvūs ir nereikia jų įjungti. Aktyvieji sugebėjimai taip pat padidėja, nes padidėja ištvermė / magika atsižvelgiant į kategoriją. Ginklų kategorijos apima:

 • Dvi rankos: Tam naudosite dviejų rankų ginklus, pavyzdžiui, kirvius ir kardus. Jei jums patinka būti įžeidžiančiu tanku, tada tai būtų daugiau jūsų alėja. Šiuo atveju įžeidžiantis rezervuaras yra tas, kuris gali sugadinti tanką, tačiau jis smogia kaip elektrinė. * Pastaba: sunkūs šarvai veikia gerai.
 • Viena ranka ir skydas: Tai yra tanklaivio klasė, kurioje naudojamas vienos rankos ginklas, pavyzdžiui, peilis, kardas ar kirvis ir skydas. Šiai kategorijai galite padaryti tam tikrą žalą ir padaryti žalą, tačiau ne tiek, kiek abi rankos gali. Pagrindinė priežastis, kodėl tai laikoma tanku, yra dėl įgūdžių, kurie priklauso kategorijai.
 • Dvigubas valdymas: Šioje kategorijoje turėsite du ginklus su viena ranka. Jei jums patinka būti vagis, jums patiks ši kategorija. Ši klasė daro daug mažų smūgių, kurie nedaro daug žalos, tačiau streikai būna tokie dažnai, kad mažos atakos daro didžiulę žalą. * Pastaba: Ši kategorija pagrįsta slapta veikla.
 • Lankas: Ant jo naudojate lanką ir strėlę. Skirtingai nuo kitų žaidimų, rodyklės yra begalinės ir jų nereikia pirkti.
 • Naikinimo darbuotojai: Puolimui naudojami sunaikinimo štapeliai. Ši kategorija bus laikoma juodu magu kituose žaidimuose. Tai gali naudoti ir Restauravimo skyriaus darbuotojai, nes abi klasės naudoja magiją.
 • Restauravimo darbuotojai: Tam, kad išgydytų ir užpultų priešininkus, naudojamas atkūrimo štabas. Kituose žaidimuose ši kategorija būtų laikoma baltu magu. Tuo gali naudotis ir „Destruction“ personalo vartotojai, nes abi klasės naudoja magiją.

Šiuos ginklus panaudosite kovai su priešais, su kuriais susidūrėte tyrinėdami. Žaidime galite laisvai kovoti su priešais arba imtis užduočių. Kai kuriuos ieškojimus galima priimti kaip komandą, o tai nedalins apdovanojimų. Kaip apdovanojimą gausite šarvus, ginklus, auksą ir kitus daiktus. Su auksu galite nusipirkti daiktų. Taip pat galite gaminti amatus. Jūsų pagamintų daiktų kokybė pagerės, kai pasieksite aukštesnį meistriškumo lygį. Turėsite išteklių gauti amato. Norėdami tai padaryti, galite žvejoti, iškasti akmenis, pjaustyti medieną, nužudyti priešą, tyrinėti ir ieškoti įvairių dalykų. Įvairūs amatai apima:

 • Alchemija: Paruoškite puodus ir nuodus.
 • Kalvystė: Pagaminkite šarvus, metalinius skydus ir ginklus.
 • Audiniai: Pagaminkite lengvus ir vidutinius šarvus.
 • Kerintis: Pagaminkite daiktus, kuriuos galima dėti ant šarvų ir ginklų, kad suteiktumėte jiems ypatingų sugebėjimų.
 • Atidėjiniai: Virkite maistą ir gėrimus.
 • Medienos apdirbimas: Pagaminkite medinius skydus, štabus, lankus ir kitus medinius ginklus.

ESO gali nemokamai žaisti „MMORPG“, skirtą „Xbox One“, PS4 ir PC. Šis žaidimas yra labai techninis ir labai nuodugnus. Tai yra tiek daug, ką galima nuveikti. Jūs galite padaryti beveik viską, nuo buvimo krašto didvyriu iki žudiko ir įstatymų maištininko. „Elder Scrolls Online“ yra labai įdomus žaidimas, kuris, manau, jums ir jūsų draugams patiks.

Dar kartą rekomenduoju naudoti VPN paslaugą, norėdamas žaisti ESO internete. VPN suteiks jums IP adresą iš jūsų pasirinktos serverio vietos. Tai pagerins našumą ir sumažins atsilikimą. Elitiniai žaidėjai taip pat įvertins papildomą apsaugą nuo DDoS atakų.

Mėgaukitės visais jauduliais žaisdami „Elder Scrolls Online“. Dalykitės šiuo įrašu su draugais, kad jie galėtų mėgautis žaidimais iš bet kurios pasaulio vietos naudodami VPN. Sekite mus @VPNFan naujausi pasiūlymai ir vadovai.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me