Žaisk „League of Legends“ (LoL) su VPN

Legendų lygos„League of Legends“ yra viena populiariausių MOBA, kelių žaidėjų internetinių mūšių arenų, žaidimų. „LoL“ buvo pagaminta 2009 m. Ir nuo to laiko išaugo į šiandieninio žaidimo galią. Tai yra vienas populiariausių žaidimų renginių Esports mieste. Žaidimas išpopuliarėjo dėl naudojamos strategijos. Jis sukurtas ten, kur daugybė skirtingų įgūdžių lygių gali žaisti internete. Žaidimas moko jus žaisti ir leidžia patobulinti savo įgūdžius internete, kai komanda kyla į viršų. Žaidimas yra globalus ir kelia tam tikrų problemų, susijusių su atsilikimu ir lėtai jungtimis. Norėdami išspręsti šią problemą, rekomenduočiau gerą VPT.


„RankVPN ServiceVPN“ ventiliatorius
„PriceVisit“
Svetainės serveris
VietosNe
„LogsKill“
„SwitchSmart“
DNS
1„ExpressVPN“6,67 USD„ExpressVPN“160Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
2„NordVPN“3,49 USD„NordVPN“87Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
3Privatus interneto ryšys2,85 USDVIP49Žymimasis langelisŽymimasis langelis
4„CyberGhost“2,75 USD„CyberGhost“80Žymimasis langelisŽymimasis langelis
5„IPVanish“3,25 USD„IPVanish“76Žymimasis langelisŽymimasis langelis

Kaip naudoti VPN žaidžiant legendų lygą

Aš panaudosiu „ExpressVPN“ kaip naudoti VPN paslaugą norint žaisti „LoL“ internete pavyzdys. Pirmiausia norėsite atsisiųsti VPN klientą. „ExpressVPN“ siūlo nemokamą kliento programinę įrangą „Windows“, „Mac“ ir „Linux“. Be nemokamų programų, skirtų „iOS“ ir „Android“.

Dabar, kai turėjote galimybę atsisiųsti ir įdiegti programinę įrangą, laikas prisijungti. Paleiskite „ExpressVPN“ klientą ir pasirinkite serverio vietą. Mes padėsime jums žingsnis po žingsnio, naudojantis jų „Windows“ klientu.

„ExpressVPN“ serverio vietos

 • Kadangi daugybė žaidėjų mėgsta prisijungti prie serverių JAV, šią šalį naudojome savo vadovu. „ExpressVPN“ turi didelį serverių tinklą, esantį visame pasaulyje.
 • Rekomenduojame pasirinkti „OpenVPN“ (TCP) arba (UDP). Srautuodami vaizdo įrašus iš tokių svetainių kaip „YouTube“, mes naudojame „OpenVPN“ (UDP), nes jis yra greitesnis nei TCP. Jie taip pat palaiko PPTP, L2TP ir SSTP. Vis dar rekomenduojame „OpenVPN UDP“, kad būtų užtikrintas geriausias greičio ir privatumo apsaugos derinys.
 • Spustelėkite didelį apvalų prisijungimo mygtuką. Po kelių sekundžių pamatysite skydą aplink mygtuką, kuris taps žalias. Taip pat bus pranešimas, nurodantis „VPN įjungtas“
 • Dabar jūs turite IP adresą JAV, kiek visi gali pasakyti internete. Taigi galite pasiekti bet kurią svetainę, tarsi sėdėtumėte ten. Tas pats pasakytina apie prisijungimą prie serverio JK ar bet kurioje kitoje pasaulio vietoje.

Tai tiesiog lengva padaryti. Dabar, kai turite IP adresą iš „ExpressVPN“ serverio JAV, galite žaisti, naršyti internete ar žiūrėti laidas taip, lyg būtumėte ten iš tikrųjų. Prisijungimas prie serverio JK taip pat suteiktų visišką prieigą prie ten esančių geografiškai užblokuotų svetainių. Tas pats pasakytina apie bet kurią šalį.

Kaip jau dabar galite pasakyti, geras VPT atveria prieigą prie turinio visame pasaulyje. Jei gyvenate ne JAV, ši paslauga gali padėti pasiekti populiarias paslaugas, tokias kaip „Netflix“, „Hulu“ ir „Pandora“. Jums vis dar reikalinga tokių paslaugų kaip „Netflix“ sąskaita, tačiau VPT padės žiūrėti JAV televizijos laidas ir filmus „Netflix“ taip, lyg sėdėtumėte JAV ar bet kuriame kitame regione, kurį norėtumėte pasiekti.

„League of Legends“ žaidimo renginiai

VPT leis jums pakeisti jūsų IP adresą į IP jūsų pasirinktoje vietoje. Jei pasirinksite vietą šalia serverio, kuriame žaidžiate, galite sumažinti atsilikimą ir pagreitinti žaidimą. Kadangi duomenys yra užšifruoti, tai padės jums išvengti ugniasienės apribojimų darbe ar mokykloje. „Pro“ žaidėjams patiks papildoma apsauga, kurią VPN teikia DOTS išpuoliams.

„League of Legends“ yra žaidimas, kuriame esate šauklys. Jūs šaukiate čempioną, kad jis padėtų savo komandai. Vienu metu jūsų komandoje čempionu gali žaisti tik vienas asmuo. Yra daugiau nei 150 čempionų. Kiekvienas turi savo odą ir yra vertas skirtingų žaidimo valiutų sumų. Kiekvieną veikėją galite gauti nemokamai, žaisdami daugiau ir atrakindami juos. Galite juos išbandyti laisvo žaidėjo rotacijos metu.

Čempionai turės skirtingą statistiką, kuri jiems padės. Jie taip pat turi specialių sugebėjimų ir (arba) magijos, kurie gali būti naudojami padėti komandai ir sužeisti priešą. Tai svyruoja nuo gydomųjų magiškų sugebėjimų iki galingų fizinių sugebėjimų. Kiekvienas čempionas specializuojasi stebuklingose ​​ar fizinėse atakose, kai tik keli turi abu derinius. Tai kartu su kita čempionato statistika yra tai, kas juos priskiria vienai iš šešių žaidimo kategorijų.

„Legends“ čempionų lyga:

 • Tankai: Šie galingi čempionai yra stiprūs gynyboje ir paprastai lėti. Prieš krisdami jie gali padaryti daug žalos. Šie čempionai puikiai demonstruoja pagrindinius mokesčius ir gina taškus, tačiau juos gali priblokšti įvairūs ir greiti personažai.
 • Kovotojai: Šie personažai yra labiau subalansuoti. Jie turi tolygią ataką ir gynybą. Jie yra greitesni už tankus, bet nėra tokie gynybiniai. Kovotojai yra puikūs iš arti, nes jie gali panaudoti įgūdžius tiek nusikaltimui, tiek gynybai, kad užmuštų priešus.
 • Mages: Šie personažai daro didelę žalą. Jie turi puikią atakos statistiką, bet silpną gynybą. Vyrai taip pat naudoja mana viskam, todėl norėsite saugotis ir saugoti, kai to prireiks. Jie puikiai jaučiasi atstumu ir išima priešininkus.
 • Žudikai: Šie personažai skirti mobilumui ir puolimui. Šie čempionai yra greičiausi ir mirtiniausi. Pagrindinis jų nuosmukis yra tai, kad jie yra gana purūs. Jei jie nėra atsargūs, tankai juos gana greitai gali išvežti. Tuo pačiu metu jie gali labai greitai iškrauti bakus.
 • Marksmanas: Jie yra trapūs kovotojai. Jie negali taip gerai įvertinti, bet gali nesąžiningai atlyginti žalą. Jie daro labai didelę žalą. Šie čempionai geriausiai atsilieka nuo savo komandos ir šaudo į priešininkus.
 • Palaiko: Tai yra čempionai, kurie valdo likusią komandos dalį. Jie gali būti ne patys geriausi kovotojai, tačiau jie puikiai padeda komandai. Bendra komandos veikla gali pagerėti, jei įsipareigojate palaikyti personažą. Jie gali pakeisti žaidimą, suteikdami komandai stiprybės, sveikatos, magijos ir dar daugiau.

Kartu su šiais čempionais gausite minionus, kurie yra tarsi mažareikšmiai personažai, kuriuos išdėstysite juostose, kad padėtumėte nugalėti ir apsiginti. Jūs ginate struktūras, vadinamas bokštais ir „Nexus“. Bokštai gina tave ir tavo priešų bazes šaudydami į juos. Šios struktūros turi būti sunaikintos, kad praeitų ta žemėlapio dalis. „Nexus“ yra paskutinis taškas, kurį reikia sunaikinti. Žemėlapiai yra „League of Legends“ arena. Šiuose žemėlapiuose taip pat yra relikvijų. Relikvijos suteiks jums sveikatos, padidins jūsų statistiką, sumažins priešų statistiką ir kitus dalykus.

„League of Legends“ žemėlapiai:

 • Krištolo randas: Ši kalnakasybos sritis yra užimta karo. Jūs ir jūsų 4 sąjungininkai dalyvausite apskritiniame žemėlapyje, kad nugalėtumėte savo priešus „Nexus“, kai pradinė sveikatos būklė yra 500. Norėdami tai padaryti, turėsite kontroliuoti vieną tašką ir vieną kartą valdyti priešininkus „Nexus“ prarasite sveikatą..
 • Kaunanti bedugnė: Tai yra šalčiausia teritorija, kurioje yra vienas siauras tiltas, kuriame vyko epinis karas. Ant šio vieno tilto bandysite atsikratyti priešų, kad nenugalėtumėte savo bokštų ir „Nexus“.
 • Šaukimas Riftas: Tai atokus miškas. Tai yra seniausias, dažniausiai naudojamas ir didžiausias įprastas žemėlapis. Jūs ir sąjungininkai bėgsite per labirintą, kad patektumėte į priešų bokštelius ir „Nexus“, kad juos sunaikintumėte ir laimėtumėte.
 • Susukta treeline: Tai tamsus miškas. Čia sunaikinsite vieną iš dviejų krypčių priešų bokštams ir Nexus. Taip pat būdami ten nepamirškite apsaugoti savo bazės, nes šis mažesnis žemėlapis suteikia jums tiek puolimo, tiek gynybos pozicijas.
 • Magmos rūmai: Šis kalnas alsuoja lava. Kaip jūs laimite, nužudydami 100 priešo minionų, sunaikindami bokštelius ar gaudami pirmąjį kraują 1v1 / 2v2. Tai atvira tik turnyruose, net jei tai ir yra didžiausias žemėlapis.
 • Mėsininko tiltas: Šis tiltas prižiūri skerdimo dokus. Anksčiau tai buvo puikus tiltas, vedantis į šventyklą, tačiau dabar jis naudojamas kovai. Tai yra išskirtinis tiltas, į kurį komandos nukreiptos.

Yra daug būdų žaisti. Galite įsigyti daiktų, kurie padės laimėti. Daiktus galima iškeisti į auksą. Jūs uždirbate auksą nugalėdami monstrus džiunglėse, kitus čempionus, pakalikus. ir bokšteliai. Daiktai suteiks jums mėgėjų, kurie padės jūsų personažui per visas rungtynes. Anksti norėsite užsidirbti aukso ir pabandyti surasti daiktų rinkinį, kuris padės jums laimėti. Tai, kaip žaisite, turės įtakos tam, kuriuos daiktus gausite. „League of Legends“ yra penki pagrindiniai vaidmenys, kuriuos žmonės vaidina.

Legendų lygos vaidmenys:

 • ADC: Tai reiškia atakos padarytą žalą. Jie yra personažai, kurie puikiai žudo. Jie turi didelę žalą, tačiau paprastai negali jų įvertinti. Šaulys čempionas paprastai atlieka šį vaidmenį.
 • Palaikymas: Jie yra atsakingi už ADC, kuri paprastai yra viršutinėje arba apatinėje eismo juostoje, apsaugą ir pagalbą. Jie puikiai išmeta varžovą iš pusiausvyros ir padeda ADC tuo pasinaudoti.
 • Jungleris: Šie personažai yra atsakingi už tai, kad įgytų XP ir mėgėjų iš monstrų džiunglėse. Jie turėtų sulyginti daug greičiau ir tapti galingi vėlyvame žaidime. Kartu jie turėtų gauti nemažai premijų komandai.
 • Cisterna: Jie vaidina skydo vaidmenį. Jie puikiai sutrukdo varžovams judėti praeityje. Be to, jie gali užkirsti kelią ADC, nes jie gali tęstis per išpuolius. Jie gali neturėti daug žalos, tačiau jų gynyba leidžia jiems išgyventi pakankamai ilgai, kad ADC būtų pašalinta.
 • APC: Tai reiškia, kad galios galios. Jie kovoja daugiau savarankiškai. APC yra labai galingi ir jiems nereikia ADC palaikymo. Jie naudojasi savo sugebėjimais sugadinti priešus. Paprastai jie yra vidurinėje juostoje, tačiau jų sugebėjimai suteikia jiems galimybę būti kituose.

„LoL“ yra populiarus MOBA, kuriame yra daugiau nei 150 čempionų. Galite naudoti daugybę strategijų. Jūs ir jūsų draugai galite kovoti žemėlapiuose kartu kaip komanda. „League of Legends“ yra įdomus žaidimas, kuris, esu tikras, jums patiks.

Dar kartą rekomenduoju naudoti VPN paslaugą žaisti „League of Legends“ internete. VPN suteiks jums IP adresą iš jūsų pasirinktos serverio vietos. Tai pagerins našumą ir sumažins atsilikimą. Elitiniai žaidėjai taip pat įvertins papildomą apsaugą nuo DDoS atakų.

Mėgaukitės visais veiksmais žaisdami „League of Legends“ internete. Prašome pasidalinti šiuo įrašu su draugais, kad jie galėtų mėgautis „LoL“ iš bet kurios pasaulio vietos naudodamiesi VPN. Sekite mus @VPNFan naujausi pasiūlymai ir vadovai.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map