Žaisk „Mario Kart“ „Nintendo Switch“ su VPN

„Mario Kart“, skirtas „Nintendo Switch“„Mario Kart 8 Deluxe“ yra įdomus žaidimas „Nintendo“ jungiklis. Žaidimas yra skirtas visiems. Galite žaisti su savo šeima ar net žaisti ją konkurencingai. Internetinis režimas yra malonus tiek žaidžiant varžybas, tiek konkuruojant su draugais. Kai žaidžiate internetinį režimą, galite patirti vėlavimą ir lėtą ryšį. Norėdami išspręsti šias problemas, rekomenduočiau VPN. VPN leis jums pakeisti savo IP adresą į kitą IP jūsų pasirinktame serveryje. Jei pasirinksite serverį, artimą tam, kuriame žaidžiate, tada turėsite mažiau atsilikimo ir greitesnių ryšių. Konkurencingesniems žaidėjams bus suteikta papildoma apsauga nuo DDoS atakų, kurias suteikia VPT.


„RankVPN ServiceVPN“ ventiliatorius
„PriceVisit“
Svetainės serveris
VietosNe
„LogsKill“
„SwitchSmart“
DNS
1„ExpressVPN“6,67 USD„ExpressVPN“160Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
2„NordVPN“3,49 USD„NordVPN“87Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
3Privatus interneto ryšys2,85 USDVIP49Žymimasis langelisŽymimasis langelis
4„CyberGhost“2,75 USD„CyberGhost“80Žymimasis langelisŽymimasis langelis
5„IPVanish“3,25 USD„IPVanish“76Žymimasis langelisŽymimasis langelis

Kaip naudoti VPN žaidžiant Mario Kart Nintendo Switch

Aš vėl pasinaudosiu „ExpressVPN“ pavyzdžiu, kaip naudoti VPN paslaugą žaidžiant „Mario Kart“ jūsų žaidimų konsolėje. Jie yra mano mėgstamiausias žaidimų VPN, nes „ExpressVPN“ valdo labai didelį tinklą, todėl paslauga yra puikus pasirinkimas žaidėjams.

Pirmasis žingsnis norint nustatyti „ExpressVPN“ paprastai yra atsisiųsti kliento programinę įrangą jūsų sistemai. „ExpressVPN“ siūlo nemokamą kliento programinę įrangą „Windows“, „Mac“ ir „Linux“. Be nemokamų programų, skirtų „iOS“ ir „Android“. Akivaizdu, kad tai neveiks „PS4“, „Xbox One“ ar „Nintendo“, nes žaidimų pultams trūksta vietinės VPN palaikymo. Laimei, vis dar yra būdas užšifruoti savo žaidimų srautą ir nusiųsti jį per VPN. Atsakymas yra paleisti VPN per jūsų maršrutizatorių. Pastaba: jei jums nereikia šifravimo, galite naudoti „ExpressVPN MediaStramer“ (intelektualiojo DNS) funkciją ir nereikia konfigūruoti maršrutizatoriaus. Tai palaiko platų žaidimų konsolių pasirinkimą.

„ExpressVPN“ maršrutizatoriaus programa

Priklausomai nuo to, kokį maršrutizatoriaus prekės ženklą ir modelį naudojate, jis gali palaikyti trečiųjų šalių VPN paslaugas. Tokiu atveju iš VPN teikėjo galite gauti reikiamą informaciją, kad nustatytumėte ryšį per savo maršrutizatorių. Kitaip labai rekomenduoju „FlashRouters“. „FlashRouters“ komanda pasirenka populiariausius prekės ženklo maršrutizatorius ir mirksi juos naudodama „DD-WRT“ arba „Tomato“ programinę-aparatinę įrangą. Tai leidžia įrenginiuose turėti daug daugiau funkcijų, nei jos būtų įdiegus gamyklos programinę-aparatinę įrangą. Visi „FlashRouters“ iš anksto sukonfigūruoti su VPN palaikymu.

Kai turėsite IP adresą iš „ExpressVPN“ serverio JAV, galėsite naršyti internete ir žaisti internetinius žaidimus, tarsi ten būtumėte. Tas pats pasakytina apie bet kurią šalį. Prisijunkite prie serverio Jungtinėje Karalystėje, kad atblokuotumėte prieigą prie svetainių, tokių kaip „BBC iPlayer“ ar kitoje šalyje, kad galėtumėte žiūrėti „Netflix“ turinį tame regione.

Kaip jau dabar galite pasakyti, geras VPT pagerins jūsų internetinių žaidimų patirtį ir atvers prieigą prie turinio visame pasaulyje. Jei gyvenate ne JAV, VPN gali padėti jums pasiekti populiarias transliacijos paslaugas, tokias kaip „Netflix“, „Hulu“ ir „Pandora“. Jums vis dar reikalinga tokių paslaugų kaip „Netflix“ sąskaita, tačiau VPT padės žiūrėti JAV televizijos laidas ir filmus „Netflix“ taip, lyg sėdėtumėte JAV ar bet kuriame kitame regione, kurį norėtumėte pasiekti.

Pagerinkite žaidimo greitį ir blokuokite DDoS atakas

Jei kyla problemų dėl atsilikimo ir DDoS atakų, šios rekomendacijos turėtų padėti:

„Nintendo Switch“ atsilikimo problemų sprendimo būdai:

 • Patikrinkite greitį greičio viršijimas.net. Jei nešiojamajame ar planšetiniame kompiuteryje spartus jūsų greitis, tačiau jungiklis turi problemų dėl vėlavimo, jūsų „Wi-Fi“ ryšys gali jį sulėtinti. Tokiu atveju aš rekomenduoju tinklo kabeliu prijungti jungiklį prie maršrutizatoriaus arba perkelti konsolę arčiau maršrutizatoriaus, kad išbandytumėte ryšį. Pastaba: norint tiesiogiai prijungti konsolę prie maršrutizatoriaus, jums reikės LAN adapteris.
 • Jei išbandysite šias parinktis ir „Nintendo Switch“ vis dar neveikia gerai, rekomenduočiau VPN. Vėlgi, VPN gali suteikti jums geresnį kelią į žaidimų serverį, kuris gali padėti sumažinti vėlavimą.
 • Jei manote, kad jūsų maršrutizatorius turi problemų, tada aš rekomenduočiau jį atstatyti iš naujo. Tai gali padėti išspręsti daugybę tinklų kūrimo problemų. Jei maršrutizatoriuje išlieka problemų, tuomet galite apsvarstyti pasirinktinį DD-WRT arba pomidorų įrenginį. Individualizuota programinė įranga yra tinkama aukštam našumui ir palaiko VPN.

Kaip išvengti DDos atakų:

 • Geriausias būdas išvengti DDos atakų yra naudoti VPN. Dar kartą mes rekomenduojame „ExpressVPN“. Jie veikia tame pačiame žaidimų pristatymo tinkle kaip ir „Steam“ bei kitos populiarios internetinių žaidimų platformos.
 • Pakeitęs IP adresą, VPN padės išvengti DDos atakų. Galite prisijungti prie serverio savo gimtojoje šalyje ar kitame pasaulio regione. Tai padarius bus pakeistas jūsų IP adresas, kuris apsaugos jus nuo „DDos“ atakų, nes užpuolikas nežinos, kokį IP adresą naudosite kiekvieną kartą prisijungdami..

„Mario Kart“ žaidimo akcentai

„Mario Kart 8 Deluxe“ yra labai įdomus ir iš tikrųjų turi strategiją. Pavyzdžiui, kurdami savo transporto priemonę norėsite atsižvelgti į penkias skirtingas kategorijas. Tam įtakos turi jūsų padangos, kėbulas, sklandytuvas ir jūsų charakterio svoris. Šios kategorijos apima:

 • Greitis: Tai yra, kiek greitai jūsų transporto priemonė gali važiuoti. Mažiausio svorio ženklai yra lėčiausi, vidutinio svorio ženklai yra vidutiniai, o sunkiojo svorio ženklai eina greičiausiai.
 • Pagreitis: Tai užtrunka, kol jūsų transporto priemonė įvažiuos į didžiausią greitį. Dažniausiai lengviausiais simboliais greičiausias pagreitis.
 • Svoris: Kuo daugiau svorio, tuo mažiau galėsite slidinėti. Taip pat svoris gali turėti įtakos jūsų pagreičiui.
 • Tvarkymas: Štai kaip sunku vairuoti transporto priemonę. Lengvus ženklus lengviau valdyti, tačiau jie yra lėtesni, tuo tarpu sunkesnius ženklus sunkiau tvarkyti, tačiau jie yra greitesni.
 • Traukos: Tai yra taip gerai, kaip jūsų transporto priemonė gali nuvažiuoti nuo kelio ir kaip gerai galite važiuoti. Padangos yra pagrindinė tai lemianti dalis, tačiau poveikį turi ir kėbulas.

Žaisdami žaidimą galėsite naudoti daiktus, kurie padės laimėti. Vienu metu galite laikyti iki dviejų šių elementų. Tai apima:

Bananas, trys bananai, žalias apvalkalas, trys žali lukštai, raudonas apvalkalas, trys raudoni lukštai, mėlynas apvalkalas, bob-omb, grybas, trys grybai, auksinis grybas, blooperis, svogūnėlis, žaibas, ugnies gėlė, žvaigždė, piranijos augalas, bumerango gėlė, labai ragas, beprotiškas aštuonetas, moneta, boba ir plunksna.

„Mario Kart 8 Deluxe“ internetinių žaidimų režimai

„Mario Kart 8 Deluxe“ internetinis režimas yra padalintas į regioninius, pasaulinius ir draugus. Pasirinkę regioninį internetinį žaidimą galite žaisti serveryje su savo šalies ir kitų artimų šalių žmonėmis. Pasirinkimas visame pasaulyje leidžia žaisti su žmonėmis iš viso pasaulio. Drauguose galite prisijungti prie savo draugų, kai atsivers erdvė. Žaidimas yra dviejų skirtingų tipų. Šios rūšys apima:

 • Lenktynės: Balsuosite, kuriame etape lenktyniausite, bet be to, tai iš esmės yra „Grand Prix“ režimas internete.
 • Mūšis: Šis režimas buvo patobulintas šiame žaidime ir išsiskirstė į kitus mažesnius žaidimus.
  • Balionų mūšis: Šiame žaidimo režime pasistengsite, kad kuo daugiau balionų būtų su daiktais. Jei visi jūsų balionai bus iššokę, tada jūsų taškai bus perpjauti per pusę ir jūs paleisite iš naujo trimis balionais, tai yra dviem mažiau, nei jūs pradedate.
  • „Bob-omb Blast“: Tai tas pats, kas mūšis su kamuoliu, tačiau vienintelis daiktas, kurį galite naudoti, yra „bob-ombs“. Vienu metu galite laikyti iki dešimties.
  • Monetų bėgikai: Šiame žaidimo režime jūs renkate monetas ir naudojate daiktus, kad žmonės mestų juos. Laimi tas asmuo, kuris žaidimo pabaigoje turi daugiausiai monetų.
  • Renegade Roundup: Tai iš esmės yra policininkai ir plėšikai. Policininkai ar valdžia privalo sugauti visus plėšikus ar atnaujintus piranijų augalais, kad laimėtų žaidimą. Tuo tarpu atnaujintieji turi bėgti nuo valdžios ir išlaisvinti kitus. Komanda, kuri laimi, gauna taškus. Renegadai gauna taškus atlaisvindami kitus, o valdžia gauna taškus gaudydami atnaujintus.
  • Shine vagis: Šis žaidimo režimas leidžia žaidėjui bandyti įgyti blizgesį ir palaikyti jį 20 sekundžių. Jei pataikysite, prarasite, tačiau laikmatis nebus nustatytas iš naujo. Šis režimas tikriausiai yra vienas sunkiausių dėl to, kiek daiktų į žmogų numetama šviečiant ir kiek yra ugnies..

Kol žaisite, gausite monetų. Kiekvienose lenktynėse galite vidutiniškai surinkti apie dešimt monetų ir galite gauti dar daugiau, jei gerai mokotės monetų bėgikų. Šios monetos atrakins naujus kartodromus ir detales, kurios leis patobulinti važiavimą.

„Mario Kart 8 Deluxe“ laikoma liukso priežastimi todėl, kad joje yra visi „Mario Kart 8“ DLC. Jis taip pat turi naujų ir patobulintų internetinių žaidimų. Taip pat yra naujų simbolių, kartingų ir daiktų.

„Mario Kart 8 Deluxe“ skirtas „Nintendo Switch“. Šį žaidimą galima žaisti su draugais ir tai labai smagu. Žaidimas turi didesnį internetinį režimą. Kadangi yra pasaulinis pasirinkimas, jūsų įgūdžiai gali būti išbandyti, nes jūs atstovaujate savo šaliai pasaulinėse lenktynėse ir kovose. „Mario Kart 8 Deluxe“ yra žaidimas. Esu tikras, kad jums ir jūsų draugams patiks žaisti.

Dar kartą rekomenduoju naudotis VPN paslauga, kad „Nintendo Switch“ internetu galėtų žaisti „Mario Kart“. VPN suteiks jums IP adresą iš jūsų pasirinktos serverio vietos. Tai pagerins našumą ir sumažins atsilikimą. Elitiniai žaidėjai taip pat įvertins papildomą apsaugą nuo DDoS atakų.

Mėgaukitės visais veiksmais žaisdami „Mario Kart 8 Deluxe“ internete. Prašome pasidalinti šiuo įrašu su draugais, kad jie galėtų džiaugtis žaisdami bet kurioje pasaulio vietoje naudodamiesi VPN. Sekite mus @VPNFan naujausi pasiūlymai ir vadovai.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map