Žaisk „World of Warcraft“ (WoW) naudodamas VPN

„World of Warcraft“„Blizzard Entertainment“ pradėjo vieną garsiausių žaidimų 2004 m. Lapkričio 30 d., „World of Warcraft“ (WoW). Šis paaugliams skirtas, prenumeratos pagrindu sukurtas ekonomikos žaidimas yra labai populiarus daugelio žaidėjų internetinis vaidmenų žaidimas (MMORPG) ir yra vienas iš jų žaidimų, „Warcraft 3.“, tęsinys. Tai reiškia, kad turite galimybę žaisti su žmonėmis iš viso pasaulio. pasaulis. „WoW“ buvo MMORPG pramonės tendencija taip ilgai, kad neįmanoma išvengti nuorodų į tai kituose žaidimuose. Bėgant metams buvo daug bandymų „nužudyti WoW“, tačiau tie žaidimai nepateisino lūkesčių. Dėl keleto veiksnių, nulėmusių žaidimą iki jo pamėgto populiarumo lygio, įskaitant kitas svarbiausias žaidimo nesėkmes ir gerą laiką. „WoW“ poveikis toks didelis, kad yra filmas, kuriame pasakojama dalis istorijos. Vienu metu „WoW“ galėjo pasigirti 13 milijonų prenumeratų. Nuo to laiko žaidimas išgyveno internetinius puslapius ir srautus, priklausomai nuo to, kokius išplėtimo paketus ir (arba) naują turinį „Blizzard“ pridėjo prie žaidimo. Jei esate nepalaikomoje srityje ir norite patekti į Šiaurės Amerikos (NA) serverį (vadinamą karalyste) arba jei norite apsaugoti savo sąskaitą nuo įsilaužimo ar galimo paslaugų atsisakymo (DDoS) išpuolio, galite padaryti naudodamiesi VPN įsitikinkite, kad viskas yra saugu.


„RankVPN ServiceVPN“ ventiliatorius
„PriceVisit“
Svetainės serveris
VietosNe
„LogsKill“
„SwitchSmart“
DNS
1„ExpressVPN“6,67 USD„ExpressVPN“160Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
2„NordVPN“3,49 USD„NordVPN“87Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
3Privatus interneto ryšys2,85 USDVIP49Žymimasis langelisŽymimasis langelis
4„CyberGhost“2,75 USD„CyberGhost“80Žymimasis langelisŽymimasis langelis
5„IPVanish“3,25 USD„IPVanish“76Žymimasis langelisŽymimasis langelis

Kaip naudoti VPN norint žaisti

Aš panaudosiu „ExpressVPN“ kaip naudoti VPN paslaugą norint žaisti „WoW“ internete. Pirmiausia norėsite atsisiųsti VPN klientą. „ExpressVPN“ siūlo nemokamą kliento programinę įrangą „Windows“, „Mac“ ir „Linux“. Be nemokamų programų, skirtų „iOS“ ir „Android“.

Dabar, kai turėjote galimybę atsisiųsti ir įdiegti programinę įrangą, laikas prisijungti. Paleiskite „ExpressVPN“ klientą ir pasirinkite serverio vietą. Mes padėsime jums žingsnis po žingsnio, naudojantis jų „Windows“ klientu.

„ExpressVPN“ serverio vietos

 • Kadangi daugybė žaidėjų mėgsta prisijungti prie serverių JAV, šią šalį naudojome savo vadovu. „ExpressVPN“ turi didelį serverių tinklą, esantį visame pasaulyje.
 • Rekomenduojame pasirinkti „OpenVPN“ (TCP) arba (UDP). Srautuodami vaizdo įrašus iš tokių svetainių kaip „YouTube“, mes naudojame „OpenVPN“ (UDP), nes jis yra greitesnis nei TCP. Jie taip pat palaiko PPTP, L2TP ir SSTP. Vis dar rekomenduojame „OpenVPN UDP“, kad būtų užtikrintas geriausias greičio ir privatumo apsaugos derinys.
 • Spustelėkite didelį apvalų prisijungimo mygtuką. Po kelių sekundžių pamatysite skydą aplink mygtuką, kuris taps žalias. Taip pat bus pranešimas, nurodantis „VPN įjungtas“
 • Dabar jūs turite IP adresą JAV, kiek visi gali pasakyti internete. Taigi galite pasiekti bet kurią svetainę, tarsi sėdėtumėte ten. Tas pats pasakytina apie prisijungimą prie serverio JK ar bet kurioje kitoje pasaulio vietoje.

Tai tiesiog lengva padaryti. Dabar, kai turite IP adresą iš „ExpressVPN“ serverio JAV, galite žaisti, naršyti internete ar žiūrėti laidas taip, lyg būtumėte ten iš tikrųjų. Prisijungimas prie serverio JK taip pat suteiktų visišką prieigą prie ten esančių geografiškai užblokuotų svetainių. Tas pats pasakytina apie bet kurią šalį.

Kaip jau dabar galite pasakyti, geras VPT atveria prieigą prie turinio visame pasaulyje. Jei gyvenate ne JAV, ši paslauga gali padėti pasiekti populiarias paslaugas, tokias kaip „Netflix“, „Hulu“ ir „Pandora“. Jums vis dar reikalinga tokių paslaugų kaip „Netflix“ sąskaita, tačiau VPT padės žiūrėti JAV televizijos laidas ir filmus „Netflix“ taip, lyg sėdėtumėte JAV ar bet kuriame kitame regione, kurį norėtumėte pasiekti.

„World of Warcraft“ žaidimo akcentai

WoW yra padalintas į dvi frakcijas: Ordas ir Aljansas. Abi šios frakcijos gyvena karalystėje, vadinamoje Azeroth. Maksimalus šio žaidimo lygis yra 100, ir visos rasės gali kalbėti ne tik frakcijos, bet ir savo specifine kalba. Orda lenktynės yra Orkas,Trolis, Taurenas, Undead, Kraujo elfas, Goblinas, ir Pandarenas. Aljanso rasės yra Žmogus, Naktinis elf, Nykštukas, Nykštukas, Draenei, Worgenas, ir Pandarenas. Galite pastebėti, kad mes Pandareną minėjome du kartus. Taip yra todėl, kad jie gali pasirinkti bet kurią frakciją. Pasirinkdami „Pandareną“, jūs iškart nenusprendžiate, kurią frakciją pasirinkti. Jei nesate panašus į vieną vaikiną, kuris nusprendė pasiekti 100 kelią, neišsirinkdamas frakcijos ar neišėjęs iš starto zonos, jūs paprastai pasirenkate vieną iš 10 ir 15 lygio..

Prieš kurdami simbolį, turite pasirinkti serverį. Kaip jau minėjome anksčiau, jei norite prisijungti prie NA srities iš palaikomų sričių ribų, norėtumėte naudoti VPN. Čia yra galimų serverių tipų sąrašas ir šiek tiek apie juos.

 • PVE / normalus – PVE reiškia Player Vs Environment. Šio tipo sfera yra įprasta sfera ir skirta viskam, ką norėtumėte padaryti. Jums neleidžiama pulti kitų žaidėjų, nebent jūs pasirenkate įjungti PVP parinktį. Šios rūšies sferose taip pat leidžiama kurti simbolius iš abiejų frakcijų.
 • RP – RP reiškia vaidmenų žaidimą. Galite atlikti visus įmanomus dalykus įprastoje srityje, tačiau šiuose serveriuose yra griežtos įvardijimo gairės ir paprastai jie yra senesnės srities gyventojai. Paprastai tikimasi pamatyti žmones vaidinančius vaidmenis didžiuliame internetiniame pasaulyje. Jums neleidžiama pulti kitų žaidėjų, nebent jūs pasirenkate įjungti PVP parinktį, ir jums leidžiama kurti simbolius iš abiejų frakcijų tokio tipo sferose.
 • PVP – PVP reiškia Player Vs Player. Kaip ir kitų tipų serveriai, jūs galite padaryti bet ką, ką reguliariai galėtumėte daryti, tačiau yra trūkumų. Kai pasiekiate 10 lygį, jums leidžiama automatiškai pulti kitų žaidėjų, ir to negalima pakeisti. Šios rūšies sferose jums neleidžiama kurti simbolių iš daugiau nei vienos frakcijos.
 • PVPRP – Kaip jūs manote, šios rūšies sfera yra PVP ir RP sferų derinys. Kaip ir įprastoje PVP srityje, kai pasiekiate 10 lygį, jums leidžiama automatiškai pulti kitų žaidėjų, ir to negalima pakeisti. Šių tipų serveriuose taip pat neleidžiama kurti simbolių iš daugiau nei vienos frakcijos.

Pasirinkę norimą serverio tipą, iš simbolių kūrimo ekrano pasirinksite vieną iš 13 rasių ir pasirinksite užduotį (vadinamą klase). Kiekviena klasė turi savo stipriąsias ir silpnąsias puses, o jūsų žaidimo stilius lems, kurią pasirinkti. Nors jūs negalite to pakeisti taip, kaip galite kai kuriuose žaidimuose, „WoW“ leis jums sukurti iki 11 simbolių viename serveryje ir iš viso 50 simbolių visuose serveriuose. Turėdami tiek daug galimybių, galėsite išbandyti juos visus. Pažvelkime į turimas klases ir jų vaidmenis. Atminkite, kad „Rdps“ reiškia diapazoną, o „Mdps“ reiškia „melee“.

 • Karys – Cisterna, Melee žalos pardavėjas (MPD)
 • Paladinas – Cisterna, Mdps, gydytojas
 • Medžiotojas – žalos atlyginimo pardavėjas (Rdps)
 • Nesąžiningi – Mdps
 • Kunigas – Rdps, gydytojas
 • Mirties riteris – Cisterna, Mdps
 • Šamanas – Rdps, Mdps, Gydytojas
 • Mage – Rdps
 • „Warlock“ – Rdps
 • Vienuolis – Cisterna, Mdps, gydytojas
 • Druidas – Cisterna, Rdps, Mdps, Gydytojas

Kadangi mirties riteris yra laikomas „didvyrio“ klase, DK atrakinami tik tada, kai paspausite 55 lygį kitam veikėjui. Be to, kai kurios klasės gali vykti tik tam tikrose lenktynėse, taigi, jei norite tam tikro darbo, būkite pasirengę pasirinkti suderinamas lenktynes. Kai kuriuos darbus gali pasirinkti daugybė lenktynių, tačiau vienintelį iš visų 13 varžybų gali pasirinkti „Warrior“ klasė..

Dabar, kai pasirinkote sritį, frakciją, rasę ir klasę, pats laikas pradėti žaidimą. Kiekvienose lenktynėse yra starto scena, kuri nuveda jus į tų lenktynių pradžios zoną. Nuo 1–10 lygių pradedate lygį atlikdami užduotis. Užduotys starto vietoje paprastai būna lengvos ir gali apimti gyvūnų, monstrų, humanoidų žudymą ar daiktų rinkimą. Visos aplinkos būtybės, kurias galite užpulti, vadinamos minios. Užduotys moko jus apie savo klasės sugebėjimus ir moko žaidimų. Kai pasieksite 10 lygį, PVP kovos vietos taps prieinamos jums.

Mūšio vietos yra specifinės arenos (egzemplioriai), į kurias leidžiama tik tiems žmonėms, kurie nori PVP. Abi frakcijos yra atskirtos viena kitai, ir šios instancijos turi tikslus. Tai yra žaidimo mūšio vietų sąrašas, leidžiamas žaidėjų skaičius ir lygiai, į kuriuos galite įeiti. Visi požemiai ir mūšio grupių žaidėjai kartu, paprastai pagal lygį. Mūšio lauko prieš maksimalų lygį lygių diapazonas yra penki. Kitaip tariant, jei esate 10 lygio, galite tikėtis, kad matysite net 14 lygio žaidėjus. Ši tendencija tęsiasi tol, kol pasieksite maksimalų lygį. Aukščiausio lygio žaidime jūs žaidžiate tik su kitais aukščiausio lygio žaidėjais. Žudymas mūšio lauke nėra būtinas tol, kol dirbate siekdamas rungtynių tikslų. Paprastai laimi komanda, kuri eina po tikslo, užuot bandžiusi nužudyti priešą.

Požemiai (dar vadinami egzemplioriais) yra geras būdas gauti ginklų, šarvų ir net patirties. Skirtingai nei ieškojimas, požemiuose rastas įrankis yra geresnės kokybės, nei įprasta. Dėl grupės nustatymų patirtis (XP) paprastai kaupiasi greičiau, nes minios skirtos kovoti grupėmis. Požemiai gali būti pradedami nuo 10 lygio ir tęsiami iki maksimalaus lygio. Šiems požemiams yra įvairus kietumo laipsnis, o kai kurie turi sunkesnes versijas. Kiekviename požemyje paprastai būna 2–4 ​​scenos viršininkai ir jis gali būti baigtas per pagrįstą laiką. Anksčiau kiti žaidimai naudojo tuos pačius „Dungeon“ išdėstymus, tačiau pakeitė „mobutes“ požemiuose. „WoW“ atveju taip nėra. Kiekvienas požemis turi savo pojūtį, nors kartais projektavimo personalas sugrąžins viršininkus į požemio kaklaraištį.

Užduotys visada buvo didelė dalis WoW. Tai būdas užsidirbti pinigų, įgyti patirties, įsigyti įrangos ir net papasakoti Azeroth istoriją. Dažnai ieškantieji darys nuorodų į pop kultūrą, literatūrą ir retkarčiais kitus vaizdo žaidimus (vadinamus rytiniais kiaušiniais). Vienas iš mano mėgstamiausių vaizdo žaidimų pavyzdžių atsirado po to, kai priėmiau užduotį. Ekrane blykstelėjo perspėjimas, kuriame sakoma: „Pasiruoškite sustingti, pagaukite jauką!“. Pamenu, garsiai juokiausi, nes tai yra nuoroda į labai populiarų 80-ųjų vaizdo žaidimą, vadinamą Džiaugsmas. Ieškojimas iš esmės buvo 3D žaidimo versija, apimanti keletą originalių niuansų.

Žaidime yra daugiau nei 6000 ieškojimų, pradedant 1 lygiu ir tęsiant maksimalų lygį. Kai kurie ieškojimai privers jus juoktis, kiti gali jus nuliūdinti. Visų pirma vienas iš ieškojimų yra Taureno pradiniame rajone, vadinamame Mulgore. Nevaidinantis veikėjas (NPC) pavadintas Ahabas Wheathoofas teikia informaciją apie savo šuns Kyle’io šėrimą. Tai, kas daro šį ieškojimą įdomiu, yra tai, kad NPC balsas turi kitokį balsą nei bet kuris kitas žaidimo veikėjas. Tai yra vaiko, o ne aktoriaus, balsas. Tai priklausė 10 metų amžiaus „WoW“ žaidėjui, vardu Ezra Chatterton, kuris sirgo reta vėžio rūšimi. Įnešdamas noro pagrindą jis tapo žaidimų dizaineriu. Questą sugalvojo jis, todėl jo balsas buvo įrašytas. „Blizzard“ į žaidimą įdėjo kitų, su juo susijusių rytinių kiaušinių.

Reidai yra aukšto lygio turinys, kuriame paprastai dalyvauja 10-25 žaidėjai. Čia galima rasti geriausią pavarą. Pirmą kartą atidarius WoW, reiduose reikėjo 40 žmonių. Dėl to scenarijaus organizacinių košmarų šis skaičius buvo sumažintas iki pirmojo mano paminėto skaičiaus.

Azerotas dabar yra gana didelis, o frakcijos turi savo kraštus, tačiau kartais jie susitiks žaidime, ypač PVP serveryje. Varžybos varžybose paprastai turi savo miestus. Tuose miestuose NPC paprastai rengs varžybas, kurioms miestas yra skirtas. Nepaisant to, kol esate toje pačioje frakcijoje, galite keliauti į bet kurią iš jų ir saugiai naudotis jų įranga. Pagrindiniai Aljanso miestai yra šie:

 • Audros vėjas – Žmonių namai
 • Ironforge – Nykštukų ir nykštukų namai
 • Darnassusas – Nakties elfų ir darbininkų namai
 • Egzodas – „Draenei“ namai

Didžiausi Orda miestai yra:

 • Orgrimmaras – Orkų ir trolių namai
 • Nepakankamas kapitalas – Undead namai
 • Griaustinis Bluff – „Taurens“ namai
 • Sidabro mėnulio miestas – Kraujo elfų namai

Visi miestai turi valdovus, ir yra keletas šventovių, kurias gali naudoti abi frakcijos.

Profesijos yra suskirstyti į dvi grupes, pirminę ir antrinę. Tai įgūdžiai, kuriuos reikia išlyginti ir kurie turi savo išskirtinę naudą. Vienu metu galimos tik 2 pagrindinės profesijos, o norint išmokti naują, privalai ją išmokti. Pagrindinės profesijos skirstomos į amatinimo ar rinkimo įgūdžius. Jie yra:

 • Alchemija – amatų įgūdžiai
 • Kalvystė – amatų įgūdžiai
 • Užrašas – amatų įgūdžiai
 • Juvelyriniai dirbiniai – amatų įgūdžiai
 • Kasyba – Surinkimo įgūdžiai
 • Siuvimas – amatų įgūdžiai
 • Inžinerija – amatų įgūdžiai
 • Žoliškumas – Surinkimo įgūdžiai
 • Kerintis – amatų įgūdžiai
 • Odos apdirbimas – amatų įgūdžiai
 • Nulupimas – Surinkimo įgūdžiai

Be šių pirminių įgūdžių, kiekvienas gali priartinti vidurinius įgūdžius neprivalėdamas jų pasirinkti. Tai žvejyba, maisto gaminimas, pirmoji pagalba ir archeologija.

Kelionė skirtingose ​​žemėse tai gali būti padaryta keliais būdais. Antžeminės kelionės yra vienas iš pirmųjų būdų, kuriais keliaujate tarp rajonų. Tai gali būti 60–100% nei jūsų veikėjas, žaidžiantis žaidime, ir tol, kol zonos yra sujungtos, galite perkelti kalną iš vienos srities į kitą. Vis dėlto rizikuojate, kad jus užpuls minios ar priešingos frakcijos žaidėjai. Pasiekę tam tikrą lygį, turite galimybę skristi daugumoje sričių. Skraidymas gali būti iki 310% greitesnis nei kelionė ant žemės, ir jūs galite keliauti tiesiomis linijomis. Čia nėra rūpesčių dėl minios išpuolių, o jei priešinasi jūsų priešingos frakcijos žaidėjas, geriausias pasirinkimas yra skristi. Azerotas yra padalytas į kelis žemynus ir jūs galite keliauti laivu. „Gryphons“ yra žaidimo žaidimų sistema, kurią galima naudoti nuo pirmojo lygio. Tai tarsi taksi į kitą rajoną, jei jau buvote ten buvę. Paprastai už tokį skrydį reikia mokėti nedidelį mokestį, o jūs negalite kontroliuoti gryfono kelio ar greičio. Paskutinis kelionės būdas yra per portalą. „Mages“ turi galimybę kurti portalus sau ir kitiems žaidėjams. Didžiausiuose miestuose gali būti įvairių sričių portalai. Jei esate pakankamai aukštas, galite nusistatyti namus į vieną iš šių miestų ir turėti galimybę keliauti į beveik bet kurį Azeroth rajoną, kuriame norite.

Gildijos yra paplitę beveik kiekviename žaidime, o „WoW“ nėra išimtis. Yra gildijų, skirtų įvairiems tikslams, įskaitant reidą, PVP ir socialinius žaidimo stilius. Jei pasirinksite tinkamą gildiją, ten taip pat gali užsimegzti ilgalaikės draugystės. Dėl to, kiek ilgai buvo žaidžiama, yra žmonių, kurie galbūt daugiau nei dešimtmetį pažinojo vienas kitą internete, bet niekada nesutiko vienas kito akis į akį. Tai galima pasakyti ir apie kitus vaizdo žaidimus.

Tai apima daugelį šio gerai patyrusio MMORPG taškų. Galėčiau įsigilinti, bet jau buvo daug knygų, strateginių vadovų ir svetainių, skirtų „World of Warcraft“. Visa tai pasakius, yra keletas tikrai rimtų priežasčių naudoti VPN grojant WoW, ir tai yra lengviau, nei jūs manote.

Pirmoji priežastis – saugumo tikslai. Bet kokiame populiariame šių dienų žaidime piratavimas gali būti didelė problema. Dėl žaidimo amžiaus daugelis žmonių išvyko ir grįžo tik norėdami sužinoti, kad bet koks auksas ar vertybės buvo parduoti. Suvokdamas šią problemą, „Blizzard“ pasirinko dviejų veiksnių autentifikavimo metodą slaptažodžio žetono forma. Nors tai ir padėjo, tiems, kurie nepasinaudojo šia technologija, iškilo pavojus, kad jie bus nulaužti ir apiplėšti. Buvo įvykdyti keli vagystei būdai. Pirmasis metodas buvo įprastas įsilaužimas, o naudodamiesi VPN, žaidimui pridedate papildomą apsaugos sluoksnį, nes jūsų ryšys yra užšifruotas..

Kartais el. Laiškai buvo siunčiami įrašant vartotojo el. Pašto adresą sakydami, kad kilo problema ir kad vartotojui reikia prisijungti prie tam tikros svetainės spustelėjus nuorodą, kad būtų pašalinta problema. Neįtariantys vartotojai galėtų pavogti jų informaciją tokiu būdu. Šis metodas vadinamas sukčiavimu ir vienintelis būdas apsisaugoti nuo tokio pobūdžio išpuolių yra budrumas.

Antroji priežastis naudoti VPN yra susijusi su tuo, ką jau minėjau anksčiau, prieigai prie „wow“ iš bet kurios vietos. Jei esate ne šalyje, kurioje palaikoma „WoW“, prisijungdami prie tos šalies, kurią naudojate, naudotumėte VPN. Jei žaidžiate JAV sferose, prasminga naudoti ten esantį VPN serverį. Tai priveda mus prie 3-osios priežasties naudoti VPN.

Nesvarbu, kur esate, yra tikimybė, kad jūsų ping gali būti didesnis nei įprasta dėl netiesioginio jūsų ryšio maršruto. Pasitaikė atvejų, kai naudojant VPN ryšys spartesnis, nei ne, nes ryšio signalas keliauja tiesiai.

Mėgaukitės visais jauduliais žaisdami „World of Warcraft“ internete. Dalykitės šiuo įrašu su draugais, kad jie galėtų mėgautis žaidimais iš bet kurios pasaulio vietos naudodami VPN. Sekite mus @VPNFan naujausi pasiūlymai ir vadovai.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map