Duomenų kepurėsJAV mobiliojo ryšio operatorių neišmatuoto duomenų plano koncepcija vis dar yra palyginti nauja. Nors kai kurie vartotojai neturi neišmatuotų planų, dauguma vis tiek naudoja duomenų viršutines ribas. Kitaip tariant, dauguma vis dar moka už naudojamą duomenų kiekį. Tai lemia nuolatinį duomenų naudojimo tikrinimą, todėl neperženkite viršutinės ribos. Vis dėlto labai svarbu apsaugoti savo privatumą kelyje. Niekas nenori, kad jų slapti duomenys būtų pavogti. Tiems, kurie turi neribotą planą ir užsiima pririšimu (naudodamiesi savo mobiliąja paslauga kaip „WiFi“ interneto prieigos tašku), esate pažeidžiami vagysčių. Jei esate susipažinęs su VPT, žinote teigiamą jų naudojimo pranašumą. Jei ne, mes galime jums padėti kai kuriais pagrindais ir parodyti jums, kodėl tai yra taip svarbu. Pradėkime nuo pagrindinių priežasčių, dėl kurių reikia naudoti VPN, ir to, ką jis daro.

VPN naudojimo priežastys ir kaip tai veikia

Galbūt girdėjote, kad VPT padės apsaugoti jūsų privatumą, tačiau galbūt nežinote, kodėl, kodėl tai svarbu ar net jei jums reikia juo naudotis. Jei esate saugiai mąstantis asmuo, galbūt jau žinote atsakymą į kai kuriuos iš šių klausimų. Jei dar nesate prisijungę prie bendruomenės, naudokite VPN, kai tik galite.

 • Naudojant VPN privatumui – Prisijungdami prie serverio naudodami kliento programinę įrangą, sukuriate saugų tunelį prie to serverio. Tada visas jūsų srautas bus nukreiptas per tą ryšį. Tai reiškia, kad jūsų duomenys yra užšifruoti ir juos sunkiau gauti įprastomis priemonėmis. Jei pastaruoju metu atkreipėte dėmesį, žinote, kad kai kurios federalinės organizacijos jau pasinaudojo proga šnipinėti piliečius.
 • Naudojant VPN, norint išvengti apribojimų – Nesvarbu, ar naudojate apskaičiuotą, ar ribotą duomenų planą, jūsų naudojimosi paslauga gali būti apribojimai. Turint apskaičiuotą planą, viskas įskaičiuojama į jūsų duomenų viršutinę ribą.

Kaip minėjome, jūsų duomenys naudojami naudojant saugų ryšį, kai naudojate VPN. Tai reiškia, kad taip, jūs naudojate duomenis, kai juos naudojate. Jei esate plane, kuriame yra duomenų viršutinė riba, kartu su VPN naudosite papildomą sumą. Paprastai įprasta naudoti daugiau nei 5–15% duomenų. Taip yra todėl, kad užšifruoti duomenys praleidžia daugiau pralaidumo nei nešifruoti duomenys. Jei jūsų duomenų plane yra viršutinė riba, turėsite jį stebėti. Pavyzdžiui, jei ketinate naudoti 10 GB duomenų, tai bus tik 9 GB + 1 GB šifravimo. Nors mes nenorime, kad tai atgrasytų jus nuo VPN naudojimo siekiant apsaugoti jūsų privatumą, tikriausiai žinote, kaip greitai gali padidėti jūsų duomenų naudojimas. Atidžiai stebėkite savo naudojimą. Priešingu atveju galėtumėte sumokėti papildomai 10–15 USD už naudotą GB, atsižvelgiant į jūsų naudojamą operatorių.

Neriboti planai ne visada yra neriboti

Nors kiekvienas JAV vežėjas siūlo tam tikro „nepamatuoto“ plano formą, jie ne visada yra tikrai neriboti. Nesvarbu, kokios priežastys gali būti jūsų nenaudojamo plano naudojimas, tikrai yra keletas apribojimų. Kai kurie vežėjai keičia duomenis pagal tai, kaip naudojatės paslauga. Kaip pavyzdį, „T-Mobile“ klientams leidžiama naudoti iki 7 GB, prieš jiems pradedant naudoti droselius. AT&Ribojimas yra 22 GB. Kai kurie pradeda droselinį greitį tik po 500mb. Taip pat galite tikėtis, kad kai kurie veiksmai sustabdys tam tikrą naudojimą, pavyzdžiui, naudodami „torrenting“ programinę įrangą, „Netflix“ ar kt. Naudodamiesi VPN ir pakeisdami prievadą VPN kliente, galite padėti neleisti toms įmonėms trukdyti jūsų atsisiuntimams. Prieš pradėdami tai daryti, jie turi sugebėti nustatyti, ką darote internete. 443 prievado VPN ryšys sustabdys daugybę srauto.

VPN naudojimo poveikis jūsų duomenų saugykloms

Jei manote, kad reikia naudoti VPN per savo mobilųjį tinklą, o ne „WiFi“, skirtingi protokolai ir šifravimo pranašumai turi skirtingą poveikį duomenų naudojimui. Tai taikoma neatsižvelgiant į tai, ar naudojate apskaičiuotą ar apribotą planą. Žemiau yra sąrašas protokolų, šifravimo lygių ir jų daromų padarinių. Pirmiausia pradėsime nuo mažiausiai.

 • PPTP (128 bitų)
 • „IKEv2“ (128 bitų)
 • „L2TP“ / „IPsec“ (128 bitų)
 • „OpenVPN“ (128 bitų)
 • Slaptas / užmaskuotas „OpenVPN“ (128 bitų) (tam tikrose paslaugose matysite šio nustatymą)
 • „IKEv2“ (256 bitų)
 • „L2TP“ / „IPsec“ (256 bitų)
 • „OpenVPN“ (256 bitų)
 • Slaptas / užmaskuotas „OpenVPN“ (256 bitų)

Nors „OpenVPN“ yra populiariausias dėl savo greičio ir saugumo, galbūt norėsite išbandyti ir kitas parinktis. Jei jums siūloma PPTP parinktis, atminkite, kad jos kūrėjas nejaučia, kad ji toliau siūlo tinkamą apsaugą. Tačiau kiti turėtų jums pasiūlyti tinkamą apsaugą. Kaip jau spėjote atspėti, užtemdyta 256 bitų versija yra pati saugiausia, tačiau ji yra lėčiausia. Mes labai rekomenduojame naudoti „IKEv2“ „iPhone“ jungtys. Vienas didelis pranašumas prieš L2TP / IPSec yra tai, kad „IKEv2“ greitai vėl prisijungia, jei nutrūksta ryšys arba judate iš vieno tinklo į kitą.

Žvelgdami į sąrašą, jums gali kilti klausimas, koks skirtumas yra tarp „OpenVPN“ ir „Stealth“ / užmaskuotų protokolų versijų. Tai, ką slapta daro, daro jūsų VPN beveik neaptinkamą. Tai, be abejo, yra labai naudinga, jei lankotės šalyje, kurioje naudojamasi VPN. Tai užima daugiau pralaidumo nei įprasta „OpenVPN“ versija, tačiau kai kuriais atvejais tai gali išgelbėti jus nuo interneto įsiterpimo arba kitais atvejais sustabdyti jūsų nemalonę..

Dabar apžvelgsime kai kuriuos standartinius duomenų elementus ir jų apytikslę pralaidumo kainą. Atminkite, kad tai tik įverčiai, todėl faktinis jūsų panaudojimas gali skirtis. Atminkite, kad naudojant VPN, šie skaičiai gali padidėti 5–15%. Nedidelis padidėjimas yra vertas to, kad būtų užtikrintas jūsų privatumas.

 • El. Paštas (išsiųstas ar gautas, tik tekstas) = ​​35 KB
 • El. Laiškas (išsiųstas ar gautas) su mažais priedais = 350 KB
 • 1 minutė prijungto žaidimo = 1 MB
 • Įrašas socialinėje žiniasklaidoje = 250 KB
 • Standartinis internetinis puslapis = 180 KB
 • 1 minutė transliuojamos muzikos = 1 MB
 • Programos / žaidimo / dainos atsisiuntimas = 4 MB
 • 1 minutė srautinio vaizdo įrašo (SD) = 4,5 MB
 • 1 minutė srautinio vaizdo įrašo (HD) = 16,5 MB

Baigdami mes tikimės, kad mes atsakėme į kai kuriuos jūsų klausimus ir paskatinėme jus šiek tiek daugiau galvoti apie tai, kaip geriausiai naudoti VPN, norint apsaugoti savo mobiliojo ryšio duomenis. Nors tai šiek tiek padidins jūsų pralaidumo naudojimą, jo verta nauda, ​​saugumas ir ramybė, kurią gausite naudodami VPN. Nedvejodami kreipkitės į naudojimąsi @VPNFan jei turite papildomų klausimų.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me