Geriausi VPN, skirti „Stream Copa America 2019“

„Copa America“„Copa America“ futbolo turnyras yra pagrindinės Pietų Amerikos nacionalinių komandų varžybos. 2019 m. Žaidynės vyks Brazilijoje nuo birželio 14 iki liepos 7 dienos. Įdomu pastebėti, kad šiais metais turnyras turėjo vykti Čilėje dėl įprastos priimančiųjų šalių rotacijos. Brazilai atsisakė surengti renginį dar 2015 m., Nes 2014 m. Pasaulio taurė ir 2016 m. Vasaros olimpinės žaidynės taip pat vyks Brazilijoje. Tai reiškia, kad Brazilija vyks šiais metais. Yra keletas kanalų, tiesiogiai transliuojančių turnyrą visame pasaulyje, įskaitant tiesioginius srautus. Ar ginantys čempionai, Čilė galės tris durpes? Galite naudoti VPN, kad srautas būtų tiesiogiai transliuojamas iš bet kurios pasaulio vietos. Peržiūrėkite mūsų geriausių „Copa America“ VPN sąrašą.


„RankVPN ServiceVPN“ ventiliatorius
„PriceVisit“
Svetainės serveris
VietosNe
„LogsBrowser“
„ExtensionsSmart“
DNS
1„ExpressVPN“6,67 USD„ExpressVPN“160Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
2„NordVPN“3,49 USD„NordVPN“87Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
3Privatus interneto ryšys2,85 USDVIP49Žymimasis langelisŽymimasis langelis

Kaip žiūrėti „Copa America“ varžybas iš bet kur

Nemokama japonų laida per Tokijo televiziją:

 1. Užsiregistruok „ExpressVPN“ (apima 30 dienų nerizikingą pinigų grąžinimo garantiją)
 2. Atsisiųskite ir įdiekite „ExpressVPN“ programą į savo įrenginį
 3. Prisijunkite prie VPN serverio Japonijoje
 4. Eikite į Tokijo televiziją ir žiūrėkite turnyrą

Transliacija anglų kalba per ESPN + (nemokamas bandymas):

 1. Užsiregistruok „ExpressVPN“ (apima 30 dienų nerizikingą pinigų grąžinimo garantiją)
 2. Atsisiųskite ir įdiekite „ExpressVPN“ programą į savo įrenginį
 3. Prisijunkite prie VPN serverio JAV.
 4. Eikite į „ESPN +“ ir naudokitės nemokama bandomąja versija. Jums gali reikėti pateikti galiojančią JAV kredito kortelę ir pašto kodą (pvz., 10001, 48104 ir kt.)

Ispanijos transliacija „Telemundo“ ir „Universo“:

 1. Užsiregistruok „ExpressVPN“ (apima 30 dienų nerizikingą pinigų grąžinimo garantiją)
 2. Atsisiųskite ir įdiekite „ExpressVPN“ programą į savo įrenginį
 3. Prisijunkite prie VPN serverio JAV.
 4. Eikite į „Sling TV“ arba „YouTube“ televiziją ir pasinaudokite nemokama bandomąja versija. Taip pat galite naudoti „Sling TV“ programą („Android“ ir „iOS“) arba „YouTube TV“ programą („Android“ ir „iOS“). Jums gali reikėti pateikti galiojančią JAV kredito kortelę ir pašto kodą (pvz., 10001, 48104 ir kt.)

Pirmosios oficialios varžybos, prasidėjusios 1800-ųjų viduryje, įvyko 1916 m. Ir buvo vadinamos Pietų Amerikos čempionatu. 1975 m. Turnyras įgijo pavadinimą „Copa America“ ir nuo to laiko tapo vienu žiūrimiausių sporto renginių visame pasaulyje. Daugelis mano, kad šis įvykis yra lygiavertis sutrumpintai Pasaulio taurės versijai.

Šiame turnyre dabartine forma žaidžia dvylika komandų. Pietų Amerikos lygoje yra tik 10 komandų, taigi kitos dvi komandos yra pakviečiamos užpildyti. Nuo 1993 m. Yra šešios komandos, pakviestos užpildyti spragą. Šios komandos yra Kosta Rika, Hondūras, Japonija, Meksika, JAV ir Jamaika. Šiais metais užpildytos komandos yra Meksikoje ir Jamaikoje. Šie žaidimai bus žaidžiami devyniuose skirtinguose stadionuose aštuoniuose skirtinguose Čilės miestuose šiais metais.

Nors Čilės komanda yra gynybos čempionė, jos nėra mėgstamos laimėti šį renginį. Palankiausia komanda, kuri laimės šį turnyrą, turės būti brazilai, konkuruojantys namuose. Prieš apsigindami Belgijai, jie pateko į ketvirtfinalį 2018 m. Pasaulio taurėje. Dideli klausimai kyla, kai pataikome į nokauto raundus. Į tuos klausimus bus atsakyta gana greitai ir anksti turnyre. Čia galite pamatyti a visas žaidimų tvarkaraštis.

Čia yra 5 kanalų sąrašas, apimantis „Copa America“ žaidimus visame pasaulyje.

 • BeIN Sports (JAV. & Kanada – anglų)
 • „BeIN Sports en Español“ (JAV – ispanų kalba)
 • „Caracol TV“ (Kolumbija)
 • Televizoriai (Venesuela)
 • „Premier Sports“ (JK)

Galite tiesiogiai transliuoti žaidimus internetu naudodamiesi „BeIN Sports Connect“, taip pat „Caracol“ televizija. Jei esate už šių sričių ribų, jums reikės VPN. VPT leidžia prisijungti prie sričių, kurios gali būti blokuojamos geografiškai. Geografinis blokavimas naudojamas apriboti prieigą prie transliacijos tam tikroje srityje. Atminkite, kad net naudojant VPN vis tiek gali reikėti papildomos kabelinės, palydovinės ar net „Sling TV“ prenumeratos. Jei turite „Sling TV“, „BeIN Sports“ yra komplekte ir galėsite žiūrėti žaidimus ten.

Pažvelkime atidžiau į geriausius „Copa America“ VPT.

1. Geriausias „Copa America“ VPT: „ExpressVPN“

„ExpressVPN“

Prisiregistruokite 12 mėnesių ir gaukite 3 MĖNESIUS NEMOKAMAI naudodami VPN Nr

„ExpressVPN“ sujungia greitą VPN prieigą su „MediaStreamer“, kuri veikia kaip intelektualioji DNS paslauga, kad atblokuotų prieigą prie riboto geografinio turinio. VPN paslauga padės užšifruoti jūsų ryšį ir atblokuoti tiesioginius sporto įvykius. Jų tinklalapyje netgi rasite naujausių gyvų pramogų ir sporto renginių sąrašą. Būdamas Britanijos Mergelių salose, „ExpressVPN“ yra už 5 ir 14 akių šalių. Jie laikosi principo „neprisijungti“, kuris per daugelį metų buvo patikrintas pateikiant aukšto lygio teisines užklausas.

„ExpressVPN“ valdo labai didelį VPN tinklą. Už JAV ribų „ExpressVPN“ tinklas gali pasigirti tūkstančiais serverių pagrindinėse vietose, kad padėtų apsaugoti vartotojo privatumą. Galite prisijungti prie jų VPN tinklo, kad apsaugotumėte savo privatumą, atblokuotumėte cenzūrą ir galėtumėte žiūrėti mėgstamas transliacijos paslaugas iš bet kurios vietos.

Ko gero, didžiausias „ExpressVPN“ naudojimo pranašumas yra jų palaikymas įvairiausiems įrenginiams. „ExpressVPN“ siūlo pasirinktinę VPN programinę įrangą, skirtą „Windows“, „Mac“, „iOS“ ir „Android“. Prijunkite savo darbalaukį ir mobilųjį įrenginį tuo pačiu metu naudodami ne daugiau kaip 3 jungtis. Taip pat galite įdiegti „ExpressVPN“ žiniatinklio plėtinį, skirtą „Chrome“ ar „Firefox“. Norite apsaugoti visą savo namų tinklą viena VPN sąskaita? Jei taip, galite naudoti „ExpressVPN“ maršrutizatoriaus programą, kad ją nustatytumėte. „MediaStreamer“ funkcija prideda intelektualiojo DNS palaikymą tokiems įrenginiams kaip žaidimų pultai (PS4, „Xbox One“, „Nintendo Switch“ ir kt.), Laikmenų dėžutės („Apple TV“, „Roku“, „Nvidia Shield TV“ ir kt.) Ir „Smart TV“..

„ExpressVPN“ kuponasSutaupykite 49% ir gaukite 3 mėnesius nemokamai, naudodami 12 mėnesių mūsų įvertintą VPN

„ExpressVPN“ mūsų greičio bandymuose pasirodė labai gerai. Jie yra puikus pasirinkimas siekiant apsaugoti privatumą ir panaikinti geografinius apribojimus. Pagalba klientams teikiama visą parą, teikiant pagalbą ir atsakant į visus klausimus. Mėgaukitės geriausiu VPN ir mažiau pasitikėkite savimi, nes „ExpressVPN“ siūlo 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

Apsilankykite „ExpressVPN“

2. Geriausias „Copa America“ VPT: „NordVPN“

„NordVPN“

Prisiregistruokite 36 mėnesiams tik už 2,99 USD per mėnesį (75% nuolaida)

„NordVPN“ yra Panamoje, kai kurie vartotojai renkasi VPT kompaniją, kurios pagrindinė būstinė yra JAV. Jūs pastebėsite, kad „NordVPN“ yra labai aktyvi JAV, turinti serverius visoje šalyje. Nariai turi visišką prieigą prie savo tinklo JAV ir už jos ribų už labai gerą kainą.

Jūs pastebėsite, kad „NordVPN“ yra geriausias paslaugų derinys už kainą, jei užsisakote ilgesnės trukmės sąskaitą. Visi vartotojai turi visišką prieigą prie savo tinklo ir pasirinktinės programinės įrangos. Galite prisijungti naudodami „VPN“ klientą, skirtą „Windows“ arba „Mac“. Jie taip pat turi lengvai naudojamą programą mobiliesiems, skirtus „Android“ ir „iOS“ („iPhone“, „iPad“) įrenginiams. „Chrome“, „Firefox“ ar „Safari“ galite naudoti „NordVPN“ naršyklės plėtinį. „NordVPN“ siūlo keletą pažangių privatumo funkcijų, tokių kaip dvigubi VPN, P2P serveriai ir dedikuotas IP, kurios tikrai padeda tarnybai išsiskirti..

Ar norite pasiekti srautinio transliavimo paslaugas, tokias kaip „Netflix“, „Amazon Prime Video“ ar „BBC iPlayer“, iš bet kurios pasaulio vietos? Jei taip, „NordVPN“ yra puikus pasirinkimas. Tai yra viena iš nedaugelio VPN paslaugų, kurios vis dar gali atblokuoti „Netflix“. Galite prisijungti prie neribotos VPN ir „SmartDNS“ paslaugos nuo vos 2,99 USD per mėnesį, turėdami 3 metų narystę.

Apsilankykite „NordVPN“

3. Geriausias „Copa America“ VPT: „CyberGhost“

„CyberGhost“

Prisiregistruokite 36 mėnesiams tik už 2,75 USD per mėnesį (79% nuolaida)

„CyberGhost“ 2001 m. Įkūrė 7 entuziastingi jaunieji komandos nariai Bukarešte, Rumunijoje. Nuo to laiko įmonė išaugo į vieną didžiausių VPN paslaugų pasaulyje. 50+ narių komanda yra sutelkta į vartotojų privatumo apsaugą. Robertas Knappas, vienas iš įkūrėjų ir generalinis direktorius, ir toliau vadovauja komandai net po to, kai 2017 m. Jie prisijungė prie „Crossrider“ grupės. Nuo to laiko „CyberGhost“ tinklas šiek tiek išsiplėtė..

„CyberGhost“ siūlo gražų serverių vietų derinį, stiprų šifravimą ir galimybę atblokuoti tokias populiarias transliacijos paslaugas kaip „Netflix“, „YouTube Red“ ir „Amazon Prime“. Kai kurie kanalai netgi leidžia atblokuoti kelių regionų geografinius apribojimus. Pvz., Galite pasiekti „Amazon Prime“ vaizdo įrašų turinį JAV, Vokietijoje ar JK. „Windows“ klientas taip pat suteikia jums galimybę naršyti anonimiškai, apsaugoti „WiFi“, anonimiškai torrent, atblokuoti pagrindines svetaines („Google“, „Facebook“ „Instagram“ ir kt.) Ir pasirinkti serverį.

„CyberGhost“ VPN klientas yra vienas iš mūsų mėgstamiausių. Tai labai lengva naudoti ir apima daugybę papildomų funkcijų, padedančių apsaugoti jūsų internetinį privatumą. Jie turi plėtros komandą Vokietijoje, kuri nuolat prideda funkcijų klientui ir programoms mobiliesiems. Per dabartinę jų reklamą galite užsiregistruoti gauti visišką prieigą prie „CyberGhost“ tinklo nuo vos 2,75 USD per mėnesį.

Apsilankykite „CyberGhost“

4. Geriausias „Copa America“ VPT: „IPVanish“

„IPVanish“

Prisiregistruokite 12 mėnesių tik už 4,87 USD per mėnesį (60% nuolaida)

JAV yra keletas populiarių VPN paslaugų, tačiau nė viena greitesnė nei „IPVanish“. Iš asmeninės patirties žinome, kad „IPVanish“ veiks gana gerai, nesvarbu, kuriame šalies regione esate. Jų serveriai veikia greitai, o VPN tarnyba turi daugiau serverių vietų JAV nei dauguma VPN teikėjų..

Kartu su dideliu pėdsaku JAV, „IPVanish“ teikia serverius visuose žemynuose, išskyrus Antarktidą. Jų VPN tinklas nuolat buvo greičiausias Šiaurės Amerikoje atliekant greičio testus. Rasite kelias serverio vietas tokiose šalyse kaip JAV ir JK. Galite pasirinkti vietą arba gauti konkretesnę informaciją pasirinkdami individualų serverį. „IPVanish“ puikiai tinka žaidimams, tačiau gali būti pasiektas ir nepataikant, kad atblokuotumėte populiarias transliacijos paslaugas.

Kalbant apie „IPVanish“ vertę, sunku ją įveikti. Jie siūlo neribotą prieigą prie savo VPN tinklo ir pasirinktinę programinę įrangą, skirtą „Windows“, „Mac“, „iOS“, „Android“, „Amazon Firestick“ ir daugiau, už 7,50 USD per mėnesį arba 58,49 USD per metus. Metiniam planui tai sudaro tik 4,87 USD per mėnesį. 7 dienų pinigų grąžinimo garantija taikoma visiems naujiems nariams.

Apsilankykite „IPVanish“

5. Geriausias „Copa America“ VPT: VIP

Privatus interneto ryšys

Prisiregistruokite 24 mėnesiams ir gaukite tik 3,49 USD per mėnesį (65% nuolaida)

Asmeninė interneto prieiga (VIP) suteikia vartotojams keletą skirtingų galimybių. Kitaip nei anksčiau, jums nebereikia nustatyti kiekvieno VPN serverio profilio. Dabar galite prisijungti prie bet kurios jų serverio vietos 33 šalyse. VIP komanda savo serverius suskirstė pagal regionus, šalis ir miestus. Greitis dažniausiai bus greitas.

Yra daugybė torrent vartotojų, kurie mėgsta privačią interneto prieigą. Į paslaugą įtraukta funkcija, kuri sustabdys jūsų sistemos ryšį, jei nutrūks ryšys su jų tarnyba. Reiškia, jei užšifruota VPN prieiga bus panaikinta dėl kokių nors priežasčių, ji jus saugos.

VIP siūlo „Windows“ klientą ir kitas programas, kuriomis paprasta ir lengva naudotis. Tačiau nenorėsite to nuvertinti. VIP siūlo skirtingus privatumo apsaugos lygius, atsižvelgiant į jūsų poreikius. Galite valdyti šifravimo lygius, kad padėtumėte rasti tinkamą pusiausvyrą tarp privatumo ir greičio.

Kai kalbama apie „Windows“ klientą, VIP komanda įtraukė interneto žudymo jungiklį. Užmušimo jungiklis sunaikins jūsų interneto ryšį bet kuriuo metu, kai sugenda VPN. Tai tikrai gali praversti norintiems užtikrinti anonimiškumą. Privatus interneto ryšys siūlo VPN nuo 3,49 USD per mėnesį kartu su 7 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Apsilankykite privačioje interneto prieigoje

Mėgaukitės visais jauduliais per 2019-ųjų „Copa America“ turnyrą. Prašome pasidalinti šiuo įrašu su draugais, kad jie galėtų mėgautis veiksmu iš bet kurios pasaulio vietos naudodamiesi VPN.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map