Geriausi VPN, stebintys „Yahoo View“ už JAV ribų

„Yahoo View“„Hulu“, bendradarbiaudama su „Yahoo“, atidarė naują svetainę, vadinamą „Yahoo View“. Tai suteikia „Hulu“ galimybę atsisiųsti palaikomą skelbimą, nemokamą programavimą, kurį jis nešiojo. „Hulu“ demonstruoja savo „freemium“ svetainės įvaizdį ir eina į tik prenumeratos modelį, kad galėtų konkuruoti tiesiogiai su „Netflix“. Kaip ir „Hulu“, „Yahoo View“ yra skirtas tik žiūrovams JAV. Keliaujantys už JAV ribų vis dar gali žiūrėti „Yahoo View“ naudodamiesi VPN arba „Smart DNS“. Čia yra geriausi VPN, skirti „Yahoo View“ žiūrėti už JAV ribų.


„RankVPN ServiceVPN“ ventiliatorius
„PriceVisitServer“
VietosNe
„LogsBrowser“
„ExtensionsSmart“
DNS
1„ExpressVPN“6,67 USD„ExpressVPN“160Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
2„NordVPN“3,49 USD„NordVPN“87Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
3Privatus interneto ryšys2,85 USDVIP49Žymimasis langelisŽymimasis langelis
4„CyberGhost“2,75 USD„CyberGhost“80Žymimasis langelisŽymimasis langelis
5„IPVanish“3,25 USD„IPVanish“76Žymimasis langelis

Prieš šį žingsnį „Hulu“ srautas į laisvą jų svetainės dalį buvo gana sumažėjęs. Yra keletas priežasčių, kodėl taip galėjo nutikti. Siekdama pritraukti daugiau mokančių klientų, „Hulu“ pradėjo žmones nukreipti nuo nemokamo turinio. „Hulu“ taip pat labai apsunkino nemokamo turinio paiešką ir naudojimąsi juo. Gali būti ir kitų priežasčių, tačiau visos jos lėmė „Hulu“ sprendimą.

„Hulu“ vyresnysis viceprezidentas Benas Smithas pareiškė, kad skelbimais pagrįstos rodyklės tapo ribotos ir nebeatitiko jų turinio strategijos. Štai kur „Yahoo View“ patenka į paveikslėlį. „Yahoo View“ susies naują turinį su „Tumblr“ – tinklaraščių tinklaraščiu. Jie nori, kad daugiau žmonių naudotųsi „Tumblr“ tuo pačiu metu, kai jie žiūrėtų naują turinį „Yahoo View“.

Nuo 2007 m. Pradžios „Hulu“ nešė laidas, kurias vartotojai galėjo žiūrėti nemokamai. Jei jiems patiko tai, ką jie pamatė, ar norėjo pamatyti daugiau, jie galėjo įsigyti „Hulu premium“ narystę. Dabar „Yahoo View“ veiks tiksliai taip, kaip dirbo nemokama „Hulu“ dalis. NBC, ABC, Fox, Hulu ir kt. Siūlo puikų programavimą tik JAV gyventojams. „Hulu“ nemokamos versijos žiūrovai apie tą apribojimą žino gana gerai.

„Yahoo View“ tikslas yra sukurti galingą televizijos žiūrėjimo patirtį, o turinio transliacija yra šio tikslo dalis. Pažvelkime į turinį, kurį galima rasti „Yahoo View“.

Amerikos nindzių karys – Populiarios japonų realybės televizijos laidos amerikietiška versija. Parodoje elito sportininkai varžosi labai sunkioje kliūčių trasoje dėl amerikiečio Ninja Warrior titulo.

„MasterChef“ – Ilgalaikės realybės virimo varžybos, kurias vedė garsus anglų šefas Gordonas Ramsay.

„Naruto Shippuden“ – Japonijos animacinis serialas apie jauną devintuką.

Amerika turi talentą – Realybės amerikiečių talentų šou, kurį sukūrė Simonas Cowellas. Spektaklio struktūra yra panaši į JK kolegos, „Britain’s Got Talent“.

Bendroji ligoninė – Garsiausia visų laikų amerikiečių muilo opera. Dienos drama rodoma ilgiau nei 50 metų.

Vieną kartą – „American Drama“ iš „ABC“, kuri pasakoja klasikines pasakas skirtingai.

Taip pat galite rasti klasikinių programų, kurios praeityje buvo rodomos JAV televizijoje. Šių laidų pavyzdžiai yra „Brady Bunch“, „The Joy of Painting“, Alf, „Mary Tyler Moore Show“, „My Favourite Marsian“ ir kt..

Kaip ir „Hulu“, „Yahoo View“ turi skirtingas turinio kategorijas. Šiose kategorijose siūlomos Korėjos dramos, Britanijos, Latino, Vaikų laidos, Komedijos, Dramos, Filmai ir dar daugiau. Tai tik labai nedaugelis iš jų. „Yahoo View“ turi šias puikias galimybes, ir jūs galite jas žiūrėti, jei neprieštaraujate skelbimams.

Pažvelkime atidžiau į geriausius „Yahoo View“ VPN.

1. Geriausias „Yahoo View“ VPT: „ExpressVPN“

„ExpressVPN“

Prisiregistruokite 12 mėnesių ir gaukite 3 MĖNESIUS NEMOKAMAI naudodami VPN Nr

„ExpressVPN“ sujungia greitą VPN prieigą su „MediaStreamer“, kuri veikia kaip intelektualioji DNS paslauga, kad atblokuotų prieigą prie riboto geografinio turinio. VPN paslauga padės užšifruoti jūsų ryšį ir atblokuoti tiesioginius sporto įvykius. Jų tinklalapyje netgi rasite naujausių gyvų pramogų ir sporto renginių sąrašą. Būdamas Britanijos Mergelių salose, „ExpressVPN“ yra už 5 ir 14 akių šalių. Jie laikosi principo „neprisijungti“, kuris per daugelį metų buvo patikrintas pateikiant aukšto lygio teisines užklausas.

„ExpressVPN“ valdo labai didelį VPN tinklą. Už JAV ribų „ExpressVPN“ tinklas gali pasigirti tūkstančiais serverių pagrindinėse vietose, kad padėtų apsaugoti vartotojo privatumą. Galite prisijungti prie jų VPN tinklo, kad apsaugotumėte savo privatumą, atblokuotumėte cenzūrą ir galėtumėte žiūrėti mėgstamas transliacijos paslaugas iš bet kurios vietos.

Ko gero, didžiausias „ExpressVPN“ naudojimo pranašumas yra jų palaikymas įvairiausiems įrenginiams. „ExpressVPN“ siūlo pasirinktinę VPN programinę įrangą, skirtą „Windows“, „Mac“, „iOS“ ir „Android“. Prijunkite savo darbalaukį ir mobilųjį įrenginį tuo pačiu metu naudodami ne daugiau kaip 3 jungtis. Taip pat galite įdiegti „ExpressVPN“ žiniatinklio plėtinį, skirtą „Chrome“ ar „Firefox“. Norite apsaugoti visą savo namų tinklą viena VPN sąskaita? Jei taip, galite naudoti „ExpressVPN“ maršrutizatoriaus programą, kad ją nustatytumėte. „MediaStreamer“ funkcija prideda intelektualiojo DNS palaikymą tokiems įrenginiams kaip žaidimų pultai (PS4, „Xbox One“, „Nintendo Switch“ ir kt.), Laikmenų dėžutės („Apple TV“, „Roku“, „Nvidia Shield TV“ ir kt.) Ir „Smart TV“..

„ExpressVPN“ kuponasSutaupykite 49% ir gaukite 3 mėnesius nemokamai, naudodami 12 mėnesių mūsų įvertintą VPN

„ExpressVPN“ mūsų greičio bandymuose pasirodė labai gerai. Jie yra puikus pasirinkimas siekiant apsaugoti privatumą ir panaikinti geografinius apribojimus. Pagalba klientams teikiama visą parą, teikiant pagalbą ir atsakant į visus klausimus. Mėgaukitės geriausiu VPN ir mažiau pasitikėkite savimi, nes „ExpressVPN“ siūlo 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

Apsilankykite „ExpressVPN“

2. Geriausias „Yahoo View“ VPN: „NordVPN“

„NordVPN“

Prisiregistruokite 36 mėnesiams tik už 2,99 USD per mėnesį (75% nuolaida)

„NordVPN“ yra Panamoje, kai kurie vartotojai renkasi VPT kompaniją, kurios pagrindinė būstinė yra JAV. Jūs pastebėsite, kad „NordVPN“ yra labai aktyvi JAV, turinti serverius visoje šalyje. Nariai turi visišką prieigą prie savo tinklo JAV ir už jos ribų už labai gerą kainą.

Jūs pastebėsite, kad „NordVPN“ yra turbūt geriausias paslaugų derinys už kainą, jei užsisakote sąskaitą ilgesniam laikotarpiui. Visi vartotojai turi visišką prieigą prie savo tinklo ir pasirinktinės programinės įrangos. Galite prisijungti naudodami „VPN“ klientą, skirtą „Windows“ arba „Mac“. Jie taip pat turi lengvai naudojamą mobilią programą „Android“ ir „iOS“ („iPhone“, „iPad“) įrenginiams. „Chrome“, „Firefox“ ar „Safari“ galite naudoti „NordVPN“ naršyklės plėtinį. „NordVPN“ siūlo keletą pažangių privatumo funkcijų, tokių kaip dvigubi VPN, P2P serveriai ir dedikuotas IP, kuris tikrai padeda tarnybai išsiskirti..

Ar norite pasiekti srautinio transliavimo paslaugas, tokias kaip „Netflix“, „Amazon Prime Video“ ar „BBC iPlayer“, iš bet kurios pasaulio vietos? Jei taip, „NordVPN“ yra puikus pasirinkimas. Tai yra viena iš nedaugelio VPN paslaugų, kurios vis dar gali atblokuoti „Netflix“. Galite prisijungti prie neribotos VPN ir „SmartDNS“ paslaugos nuo vos 2,99 USD per mėnesį, turėdami 3 metų narystę.

Apsilankykite „NordVPN“

3. Geriausias „Yahoo View“ VPT: „IPVanish“

„IPVanish“

Prisiregistruokite 12 mėnesių tik už 4,87 USD per mėnesį (60% nuolaida)

JAV yra keletas populiarių VPN paslaugų, tačiau nė viena greitesnė nei „IPVanish“. Iš asmeninės patirties žinome, kad „IPVanish“ veiks gana gerai, nesvarbu, kuriame šalies regione esate. Jų serveriai veikia greitai, o VPN tarnyba turi daugiau serverių vietų JAV nei dauguma VPN teikėjų..

Kartu su dideliu pėdsaku JAV, „IPVanish“ teikia serverius visuose žemynuose, išskyrus Antarktidą. Jų VPN tinklas nuolat buvo greičiausias Šiaurės Amerikoje atliekant greičio testus. Rasite kelias serverio vietas tokiose šalyse kaip JAV ir JK. Galite pasirinkti vietą arba gauti konkretesnę informaciją pasirinkdami individualų serverį. „IPVanish“ puikiai tinka žaidimams, tačiau gali būti pasiektas ir nepataikant, kad atblokuotumėte populiarias transliacijos paslaugas.

Kalbant apie „IPVanish“ vertę, sunku ją įveikti. Jie siūlo neribotą prieigą prie savo VPN tinklo ir pasirinktinę programinę įrangą, skirtą „Windows“, „Mac“, „iOS“, „Android“, „Amazon Firestick“ ir daugiau, už 7,50 USD per mėnesį arba 58,49 USD per metus. Metiniam planui tai sudaro tik 4,87 USD per mėnesį. 7 dienų pinigų grąžinimo garantija taikoma visiems naujiems nariams.

Apsilankykite „IPVanish“

4. Geriausias „Yahoo View“ VPN: „CyberGhost“

„CyberGhost“

Prisiregistruokite 36 mėnesiams tik už 2,75 USD per mėnesį (79% nuolaida)

„CyberGhost“ 2001 m. Įkūrė 7 entuziastingi jaunieji komandos nariai Bukarešte, Rumunijoje. Nuo to laiko įmonė išaugo į vieną didžiausių VPN paslaugų pasaulyje. 50+ narių komanda yra sutelkta į vartotojų privatumo apsaugą. Robertas Knappas, vienas iš įkūrėjų ir generalinis direktorius, ir toliau vadovauja komandai net po to, kai 2017 m. Jie prisijungė prie „Crossrider“ grupės. Nuo to laiko „CyberGhost“ tinklas šiek tiek išsiplėtė..

„CyberGhost“ siūlo gražų serverių vietų derinį, stiprų šifravimą ir galimybę atblokuoti tokias populiarias transliacijos paslaugas kaip „Netflix“, „YouTube Red“ ir „Amazon Prime“. Kai kurie kanalai netgi leidžia atblokuoti kelių regionų geografinius apribojimus. Pvz., Galite pasiekti „Amazon Prime“ vaizdo įrašų turinį JAV, Vokietijoje ar JK. „Windows“ klientas taip pat suteikia jums galimybę naršyti anonimiškai, apsaugoti „WiFi“, anonimiškai torrent, atblokuoti pagrindines svetaines („Google“, „Facebook“ „Instagram“ ir kt.) Ir pasirinkti serverį.

„CyberGhost“ VPN klientas yra vienas iš mūsų mėgstamiausių. Tai labai lengva naudoti ir apima daugybę papildomų funkcijų, padedančių apsaugoti jūsų internetinį privatumą. Jie turi plėtros komandą Vokietijoje, kuri nuolat prideda funkcijų klientui ir programoms mobiliesiems. Per dabartinę jų reklamą galite užsiregistruoti gauti visišką prieigą prie „CyberGhost“ tinklo nuo vos 2,75 USD per mėnesį.

Apsilankykite „CyberGhost“

5. Geriausias „Yahoo View“ VPT: VIP

Privatus interneto ryšys

Prisiregistruokite 24 mėnesiams ir gaukite tik 3,49 USD per mėnesį (65% nuolaida)

Asmeninė interneto prieiga (VIP) suteikia vartotojams keletą skirtingų galimybių. Kitaip nei anksčiau, jums nebereikia nustatyti kiekvieno VPN serverio profilio. Dabar galite prisijungti prie bet kurios jų serverio vietos 33 šalyse. VIP komanda savo serverius suskirstė pagal regionus, šalis ir miestus. Greitis dažniausiai bus greitas.

Yra daugybė torrent vartotojų, kurie mėgsta privačią interneto prieigą. Į paslaugą įtraukta funkcija, kuri sustabdys jūsų sistemos ryšį, jei nutrūks ryšys su jų tarnyba. Reiškia, jei užšifruota VPN prieiga bus panaikinta dėl kokių nors priežasčių, ji jus saugos.

VIP siūlo „Windows“ klientą ir kitas programas, kuriomis paprasta ir lengva naudotis. Tačiau nenorėsite to nuvertinti. VIP siūlo skirtingus privatumo apsaugos lygius, atsižvelgiant į jūsų poreikius. Galite valdyti šifravimo lygius, kad padėtumėte rasti tinkamą pusiausvyrą tarp privatumo ir greičio.

Kai kalbama apie „Windows“ klientą, VIP komanda įtraukė interneto žudymo jungiklį. Užmušimo jungiklis sunaikins jūsų interneto ryšį bet kuriuo metu, kai sugenda VPN. Tai tikrai gali praversti norintiems užtikrinti anonimiškumą. Privatus interneto ryšys siūlo VPN nuo 3,49 USD per mėnesį kartu su 7 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Apsilankykite privačioje interneto prieigoje

Jei norite žiūrėti „Yahoo View“ ne JAV, svarbu naudoti VPN. tiems, kurie norėtų daugiau nei išvardytų variantų, mūsų tinklalapyje rasite daugiau teikėjų 10 populiariausių VPN sąrašą. Jie visi veiks gerai, bet mes būtent nusprendėme optimizuoti naudojimąsi „Yahoo View“. Tokiu būdu naudodamiesi svetaine galite užtikrinti geriausią saugumą. Perskaitę mūsų vadovą galite pamatyti geriausias galimas galimybes.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map