NHL Stanley taurėVyksta 2019 metų NHL atkrintamosios varžybos su geriausiomis lygos komandomis, konkuruojančiomis dėl trokštamos Stenlio taurės. Tikimės įspūdingų įvarčių ir sutaupysime, kai geriausi NHL žaidėjai sustiprins savo žaidimą atkrintamosiose varžybose. Viename atkrintamųjų varžybų etape dalyvauja šešiolika komandų. Kuri komanda sezono pabaigoje kels „Stanley“ taurę? Nudžiuginkite savo mėgstamą komandą šiais metais iškovoti taurę. Žiūrėkite 2019-ųjų NHL atkrintamąsias varžybas iš bet kurios pasaulio vietos, nenaudodamas elektros energijos tiekimo nutraukimų, naudodamas VPN.

„RankVPN ServiceVPN“ ventiliatorius
„PriceVisit“
Svetainės serveris
VietosNe
„LogsBrowser“
„ExtensionsSmart“
DNS
1„ExpressVPN“6,67 USD„ExpressVPN“160Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
2„NordVPN“3,49 USD„NordVPN“87Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
3Privatus interneto ryšys2,85 USDVIP49Žymimasis langelisŽymimasis langelis

Kaip naudoti VPN stebint NHL atkrintamąsias

Mes panaudosime „ExpressVPN“ pavyzdžiui, kaip naudotis VPN paslauga stebint, kaip jūsų mėgstamos NHL komandos varžosi dėl Stenlio taurės. Pirmiausia norėsite atsisiųsti VPN klientą. „ExpressVPN“ siūlo kliento programinę įrangą „Windows“, „Mac“ ir „Linux“. Mobiliųjų įrenginių vartotojai gali atsisiųsti „iOS“ ir „Android“ programas. Jūs netgi galite prijungti savo maršrutizatorių, kad apsaugotumėte kiekvieną tinklo įrenginį. Visa jūsų komunikacija bus siunčiama per VPN, kuris palaiko tokius įrenginius kaip žaidimų pultai ir srautinių transliacijų dėžės. Jie netgi turi programą, skirtą „Amazon Fire TV“ įrenginiams.

Dabar, kai turėjote galimybę atsisiųsti ir įdiegti programinę įrangą, laikas prisijungti. Paleiskite „ExpressVPN“ klientą ir pasirinkite serverio vietą. Mes padėsime jums žingsnis po žingsnio, naudojantis jų „Windows“ klientu. Atminkite, kad mes naudojame vaizdus iš JAV serverių, nes NHL.tv yra geografiškai ribotas. Galite išvengti užtemimo apribojimų prisijungę prie serverio kitame JAV ar Kanados regione.

„ExpressVPN“ serverio vietos

 • Kadangi NHL.tv galima įsigyti JAV, norėsite pasirinkti serverį JAV. „ExpressVPN“ turi didelį serverių tinklą, esantį visoje JAV.
 • Rekomenduojame pasirinkti „OpenVPN“ (TCP) arba (UDP). Srautuodami vaizdo įrašus iš tokių svetainių kaip „YouTube“, mes naudojame „OpenVPN“ (UDP), nes jis yra greitesnis nei TCP. Jie taip pat palaiko PPTP, L2TP ir SSTP. Vis dar rekomenduojame „OpenVPN UDP“, kad būtų užtikrintas geriausias greičio ir privatumo apsaugos derinys.
 • Spustelėkite didelį apvalų prisijungimo mygtuką. Po kelių sekundžių pamatysite skydą aplink mygtuką, kuris taps žalias. Taip pat bus pranešimas, nurodantis „VPN įjungtas“
 • Dabar jūs turite IP adresą JAV, kiek visi gali pasakyti internete. Taigi galite pasiekti bet kurią svetainę, tarsi sėdėtumėte ten. Tas pats pasakytina apie prisijungimą prie serverio Kanadoje ar bet kurioje kitoje pasaulio vietoje.

Tai tiesiog lengva padaryti. Dabar, kai turite IP adresą iš „ExpressVPN“ serverio JAV, galite naršyti internete ar žiūrėti „Stanley Cup“ atkrintamąsias varžybas, tarsi ten būtumėte. Tas pats pasakytina apie bet kurią šalį, bet norėdami prisijungti prie serverio JAV ar Kanadoje norėsite žiūrėti žaidimus.

Kaip jau dabar galite pasakyti, geras VPT atveria prieigą prie turinio visame pasaulyje. Paslauga, skirta naudoti už JAV ribų, gali padėti atblokuoti tokias populiarias paslaugas kaip „Netflix“, „Hulu“ ir „Pandora“. Jums vis tiek reikia tokių paslaugų kaip „Netflix“ paskyros, tačiau VPT padės žiūrėti amerikiečių laidas ir filmus „Netflix“, tarsi būtumėte fiziškai ten ar bet kuriame kitame regione, kurį norėtumėte pasiekti.

Svarbiausi 2019 metų NHL „Stanley“ taurės turnyrai

Našvilio „Predators“, Kalgario „Flames“, „Tampa Bay Lightning“ ir Vašingtono sostinės yra geriausios komandos, kurios šiais metais atkrintamosiose varžybose. Jiems reikės laimėti visus keturis raundus, norint parvežti namo „Stanley“ taurę. Ar Las Vegaso auksiniai riteriai gali nustebinti varžybas ir žengti į istoriją? Štai kas yra atkrintamosios varžybos. Stebėkite ir mėgaukitės visu veiksmu.

Šiais metais čempionate vėl bus žvilgsnis į Las Vegaso „Auksinius riterius“. Ar „Golden Knights“ gali čiuožti į istoriją kaip pirmoji ekspansijos komanda, laimėjusi Stenlio taurę savo antrąjį sezoną? Tai tikrai epinė komanda, kurią reikia stebėti. Galbūt nematysite, kad šios aplinkybės pasikartotų, bent jau kurį laiką.

„Stanley Cup Playoffs“ yra vienas seniausių profesionalių sporto šakų čempionatų Šiaurės Amerikoje. Iš pradžių buvo pavesta 1892 m., Susijungimai ir foldai matė, kad taurė atstovauja geriausią, ką gali pasiūlyti lyga. Dėl atkrintamųjų varžybų ir čempionato varžomos komandos žaidžia po 7 rungtynes ​​iš serijos. Abi komandos žaidžia tris 20 minučių laikotarpius. Komandos keičiasi vietomis, o pirmoji komanda, laimėjusi 4 rungtynes, laikoma nugalėtoja.

Skirtingai nuo kitų profesionalių sporto šakų, kiekvienais metais nėra kuriama nauja taurė. Kai apatinė juosta pilna išgraviruotų vardų, seniausia juosta pašalinama ir išsaugoma Ledo ritulio šlovės muziejuje. Taip pat ne visi laimėjusios komandos vardai yra įtraukti į trofėjų. Žinoma, miestai, atstovaujantys komandoms „Stanley Cup“ atkrintamosiose varžybose, gaus malonų postūmį jų ekonomikai. Vietoj neutralios vietos daugeliui patinka žaidimo komandų namų arenose stilius.

Pažvelkime į 2019-ųjų NHL „Stanley Cup“ atkrintamųjų varžybų 1 turo rungtynes:

Vakarų konferencija:

 • Nešvilio „Predators“ prieš Dalaso „Stars“
 • „Winnipeg Jets“ ir „St. Louis Blues“
 • „Calgary Flames“ prieš Kolorado laviną
 • San Chosė rykliai ir Las Vegaso auksiniai riteriai

Rytų konferencija:

 • „Tampa Bay Lightning“ ir „Columbus Blue“ striukės
 • „Boston Bruins“ ir „Toronto Maple Leafs“
 • Vašingtono sostinės prieš Karolinos uraganą
 • Niujorko „Islanders“ prieš Pitsburgo „Penguins“

NHL atkrintamosios varžybos bus transliuojamos per „NBC Sports“ Tinklo, NBC, CNBC ar JAV kanalas JAV. Jei norite žiūrėti tiesioginį srautą bet kuriame iš šių kanalų, jums reikės prisijungimo prie laido ar palydovo. Šiais metais yra dar viena alternatyva. Jei norite žiūrėti visus jaudulius, galite užsiregistruoti NHL.TV. NHL.TV transliacijos paslaugos trūkumas yra „blackout“ apribojimai. Laimei, naudodamiesi VPN galite išvengti elektros energijos tiekimo nutraukimo. Tai leis jums mėgautis kiekvienu „Stanley Cup“ žaidimu iš bet kurios pasaulio vietos. Prisijunkite prie VPN serverio JAV ar Kanadoje ir mėgaukitės NHL atkrintamosiomis be erzinančių geografinių blokų. Žaidimams žiūrėti vis tiek reikės prisijungimo prie laido / palydovo arba NHL.TV prenumeratos. Nudžiuginkite savo komandą pergale šiais metais ir stebėkite, kaip ji pakelia taurę.

Mėgaukitės visais jauduliais per 2018-ųjų NHL atkrintamąsias varžybas. Prašome pasidalinti šiuo įrašu su draugais, kad jie galėtų mėgautis visais veiksmais iš bet kurios pasaulio vietos naudodamiesi VPN. Sekite mus @VPNFan naujausi pasiūlymai ir vadovai.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me