„Carnoustie“ golfo aikštynas„British Open“, dažnai tiesiog vadinamas „The Open“, yra trečiasis iš keturių pagrindinių PGA renginių per metus. Tai taip pat seniausias ir vienintelis renginys, kuris bus vaidinamas už JAV ribų. Šiais metais 148-asis „Open“ bus žaidžiamas liepos 18–21 dienomis Karališkajame Portrush aukso klube. Prieš keletą metų šis įdomus įvykis baigėsi keturių taškų atkrintamosiomis varžybomis. Šis turnyras visada įdomus, nesvarbu, kur jis bus žaidžiamas. Yra keletas aprėpties variantų. Stebėkite „British Open“ bet kur tiesiogiai, naudodamiesi VPN.

„RankVPN ServiceVPN“ ventiliatorius
„PriceVisit“
Svetainės serveris
VietosNe
„LogsBrowser“
„ExtensionsSmart“
DNS
1„ExpressVPN“6,67 USD„ExpressVPN“160Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
2„NordVPN“3,49 USD„NordVPN“87Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
3Privatus interneto ryšys2,85 USDVIP49Žymimasis langelisŽymimasis langelis

Kaip žiūrėti „British Open“ iš bet kur

Tiesioginės NBC transliacijos transliacija naudojant „Hulu“ arba „fuboTV“:

 1. Užsiregistruok „ExpressVPN“ (apima 30 dienų nerizikingą pinigų grąžinimo garantiją)
 2. Atsisiųskite ir įdiekite „ExpressVPN“ programą į savo įrenginį
 3. Prisijunkite prie VPN serverio JAV.
 4. Apsilankykite „Hulu“ ar „fuboTV“ ir prisiregistruokite nemokamai išbandyti.
 5. Mėgaukitės tiesiogine „British Open“ transliacija.

„British Open“ renginiai

Nors „Royal Portrush“ nėra toks senas kaip senasis kursas Šv. Andriaus mieste, jis turi savo istoriją. Jis surengė pirmąjį „British Open“, vyksiantį už Didžiosios Britanijos salos 1951 m. Jis planuojamas rengti „Open“ 2019 m. Ir dar du kartus iki 2040 m. „Dunluce Links“ vyks 2019 m. „British Open“ ir yra plačiai žinomas kaip vienas iš geriausius golfo aikštynus pasaulyje.

Škotijos golfo žaidėjas Rory McIlroy bus alkanas dėl pergalės šiame ture, nes tai yra jo gimtoji šalis. Jis, be jokios abejonės, yra vienas geriausių golfų žaidėjų šiuo metu. McIlroy laimėjo visus keturis pagrindinius turnyrus ir yra labai svarbi jėga, su kuria reikia atsiskaityti, turėdamas karjeros grandiozinį paspirtį (laimėjęs visus 4 pagrindinius turnyrus). Nors šis nuorodų stiliaus kursas gali suteikti jam pranašumo, yra ir kitų golfo žaidėjų, kurie tikrai suteiks jam pinigų.

Jasonas Day iš Australijos yra 30-metis golfo žaidėjas. Šiuo metu jis yra aukštai įvertintas pasaulio gretose. Aišku, ši Aussie uždirbs McIlroy už savo pinigus. Kaip ir daugelis kitų, Day buvo profesionalus nuo tada, kai jam sukako 18 metų. Buvimas sporto veteranu suteikia jam pranašumo, palyginti su kitais golfistais, kurie daugelį metų nežaidė..

Rickie Fowleris pateks į atvirą turėdamas viltį įveikti savo asmeninius geriausius turnyro turnyrus. Šis 2010-ųjų metų naujokas tikisi iškovoti savo pirmąjį pagrindinį žaidimą ir pradėti ilgą pergalių karjerą, kaip ir kiti golfo žaidėjai. 29-erių metų vyras iš Kalifornijos pateiks savo geriausią kadrą, tačiau jam teks kovoti su kitais golfistais.

Šiais metais „Sky Sports“ ir NBC yra du pagrindiniai šio turnyro aprėpties šaltiniai. Dėl JK aprėpties:

 • Liepos 18 d. – Pirmasis turas 6:30 – 8 val. – „Sky Sports 1“&4 HD
 • Liepos 19 d. – Antrasis turas 9 val. – 8 val. – „Sky Sports 1“&4 HD
 • Liepos 20 d. – Trečias turas 8 val. – 7:45 val. – „Sky Sports“ 1&4 HD
 • Liepos 21 d. – baigiamasis turas 7:30 – 7 val. – „Sky Sports 1“&4 HD

Štai JAV stebėtojų tvarkaraštis.

 • RUGSĖJO 18 D. Pirmasis turas 4 – 15 val. – „NBC Sports“
 • Liepos 19 d. – Antrasis turas 4 val. – 15 val. – „NBC Sports“
 • Liepos 20 d. – Trečias turas 7 val. – 3 val. – „NBC Sports“
 • Liepos 21 d. – Finalinis turas 6 val. – 15 val. – „NBC Sports“

Žinoma, šie laikai gali keistis. Kaip matote, JAV aprėptis yra įjungta „NBC Sports“. Jei planuojate žiūrėti šį turnyrą su JAV transliacija, jums reikės mokėti už kabelinės ar palydovinės televizijos abonementą. Puiku, bet kas, jei esate už JAV ribų ar neturite nė vieno iš šių prenumeratų? Būtent tada pradės veikti gera VPT paslauga.

Naudodami VPN padarysite du dalykus. Prisijungę prie vieno jūsų duomenys bus užšifruoti. Tai taip pat suteiks prieigą prie kanalų, kurie būtų užblokuoti dėl geografinių apribojimų. Geografinis apribojimas yra technologija, naudojama vartotojo buvimo vietai nustatyti ir blokuoti remiantis IP adresu. Naudodamiesi VPN, galite stebėti „Sky Sports“ turnyrą, jei norėjote atlikti kitus veiksmus. Mes turime keletą puikių pasiūlymų, kuriuos pasirinkti.

Mėgaukitės visais 2019-ųjų „British Open“ golfo turnyro jauduliais ir pažiūrėkite, kuris golfo žaidėjas namo parveš „Claret Jug“. Prašome pasidalinti šiuo įrašu su draugais, kad jie galėtų džiaugtis trečiuoju metų didžiausiu metų dalyviu iš bet kurios pasaulio vietos naudodamiesi VPN. Sekite mus @VPNFan naujausi pasiūlymai ir vadovai.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me