Kolegijos futbolo dubenio žaidimaiKolegijos futbolo sezonas baigsis, tačiau keletas geriausių veiksmų dar laukia koledžo dubenių žaidynės ir čempionato atkrintamosios varžybos. Mes apimsime visą dubenų tvarkaraštį nuo pusfinalio žaidimų gruodžio 28 d. Iki čempionato žaidynių, kurios prasideda sausio 13 d., Pirmadienį, 8:30 EST, ESPN. Stebėkite visą veiksmą naudodamiesi VPN.

„College Football Bowl Games“ turi senas tradicijas JAV, datuojamas pirmaisiais „Rose Bowl“, sužaistais 1902 m.. Nuo tų laikų dabar yra 40 skirtingų kolegijos futbolo dubenių žaidimų, žaidžiamų sezono metu. Neįtraukiamas nacionalinio čempionato žaidimas, žaidžiamas po to, kai 2 geriausios komandos turi įprastas dubenio rungtynes.

„RankVPN ServiceVPN“ ventiliatorius
„PriceVisit“
Svetainės serveris
VietosNe
„LogsBrowser“
„ExtensionsSmart“
DNS
1„ExpressVPN“6,67 USD„ExpressVPN“160Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
2„NordVPN“3,49 USD„NordVPN“87Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
3Privatus interneto ryšys2,85 USDVIP49Žymimasis langelisŽymimasis langelis

Istorinis dubenų žaidimų laikas priklauso nuo klimato ir lengvo patekimo į vietą veiksnių. Net ir šiandien dubenų žaidimai dažniausiai žaidžiami šiltose vietose. Iš 40 žaidžiamų dubenų žaidimų 35 iš jų yra 36 laipsnių šiaurės platumos arba žemiau jos. Daugelis Amerikos futbolo gerbėjų laukia metų pabaigos, nes čia vyksta tiek daug dubenėlių žaidimų. Populiari tradicija yra žiūrėti dubenėlių žaidimus per Padėkos dienos šventę, kuri patenka į lapkričio 4 d., Ketvirtadienį.

Ar planuojate šį atostogų sezoną keliauti už JAV ribų? Jei taip, galite nustebti sužinoję, kad pagrindiniai JAV televizijos tinklai ir internetinės paslaugos nustato geografinius apribojimus. Jei keliaudami planuojate žiūrėti kolegijos dubenėlių žaidimus, rekomenduojame naudoti VPN. Geras VPN padės jums išvengti bet kokių geografinių apribojimų, į kuriuos galite patekti. Pažvelkime į kai kuriuos svarbiausius žaidžiamus dubenis.

„College Football Bowl“ žaidimų grafikas

Visi toliau nurodyti laikai yra išvardyti Rytų laiko juostoje.

Kolegijos atkrintamosios varžybos:

 • Persikų dubuo – „Oklahoma“ prieš LSU – gruodžio 28 d. 16.00 val. ESPN
 • Oranžinis dubuo – Clemson vs Ohajo valstija – gruodžio 28 d. 20.00 val. ESPN
 • Nacionalinis čempionatas – Kiekvienų žaidimų nugalėtojai žais sausio 13 d. 20.00 val. ESPN

Labiau pastebimos kolegijos dubenėlių atitiktys

 • Oranžinis dubuo – Florida prieš Virdžiniją – gruodžio 30 d
 • „Outback Bowl“ – Minesota prieš „Auburn“ – sausio 1 d
 • Cirus dubuo – Mičiganas prieš Alabamą – sausio 1 d
 • Rožių dubuo – Oregonas prieš Viskonsiną – sausio 1 d
 • Cukraus dubuo – Gruzija prieš Baylorą – sausio 1 d

Kodėl jums reikalinga VPN paslauga?

Jei skaitote šį įrašą iš JAV, jums nereikės VPT, kad galėtumėte žiūrėti dubenėlių žaidimus. Tačiau jei gyvenate ar planuojate keliauti už JAV ribų, tada VPT padės atblokuoti bet kokius geografinius apribojimus. Tinklai blokuoja žmones už šalies ribų. VPT suteiks jums IP adresą JAV, kuris atvers turinį taip, lyg jūs ten.

Kaip naudoti VPN norint žiūrėti koledžo dubenėlių žaidimus

Aš panaudosiu „ExpressVPN“ pavyzdžiui, kaip naudoti VPN paslaugą žiūrėti kolegijos dubenėlių žaidimus. Pirmiausia norėsite atsisiųsti VPN klientą. „ExpressVPN“ siūlo nemokamą kliento programinę įrangą „Windows“, „Mac“ ir „Linux“. Be nemokamų programų, skirtų „iOS“ ir „Android“.

Dabar, kai turėjote galimybę atsisiųsti ir įdiegti programinę įrangą, laikas prisijungti. Paleiskite „ExpressVPN“ klientą ir pasirinkite serverio vietą. Mes padėsime jums žingsnis po žingsnio, naudojantis jų „Windows“ klientu.

„ExpressVPN“ serverio vietos

 • Kadangi daugybė žaidėjų mėgsta prisijungti prie serverių JAV, šią šalį naudojome savo vadovu. „ExpressVPN“ turi didelį serverių tinklą, esantį visame pasaulyje.
 • Rekomenduojame pasirinkti „OpenVPN“ (TCP) arba (UDP). Srautuodami vaizdo įrašus iš tokių svetainių kaip „YouTube“, mes naudojame „OpenVPN“ (UDP), nes jis yra greitesnis nei TCP. Jie taip pat palaiko PPTP, L2TP ir SSTP. Vis dar rekomenduojame „OpenVPN UDP“, kad būtų užtikrintas geriausias greičio ir privatumo apsaugos derinys.
 • Spustelėkite didelį apvalų prisijungimo mygtuką. Po kelių sekundžių pamatysite skydą aplink mygtuką, kuris taps žalias. Taip pat bus pranešimas, nurodantis „VPN įjungtas“
 • Dabar jūs turite IP adresą JAV, kiek visi gali pasakyti internete. Taigi galite pasiekti bet kurią svetainę, tarsi sėdėtumėte ten. Tas pats pasakytina apie prisijungimą prie serverio JK ar bet kurioje kitoje pasaulio vietoje.

Tai tiesiog lengva padaryti. Dabar, kai turite IP adresą iš „ExpressVPN“ serverio JAV, galite žaisti, naršyti internete ar žiūrėti laidas taip, lyg būtumėte ten iš tikrųjų. Prisijungimas prie serverio JK taip pat suteiktų visišką prieigą prie ten esančių geografiškai užblokuotų svetainių. Tas pats pasakytina apie bet kurią šalį.

Kaip jau dabar galite pasakyti, geras VPT atveria prieigą prie turinio visame pasaulyje. Jei gyvenate ne JAV, ši paslauga gali padėti pasiekti populiarias paslaugas, tokias kaip „Netflix“, „Hulu“ ir „Pandora“. Jums vis dar reikalinga tokių paslaugų kaip „Netflix“ sąskaita, tačiau VPT padės žiūrėti JAV televizijos laidas ir filmus „Netflix“ taip, lyg sėdėtumėte JAV ar bet kuriame kitame regione, kurį norėtumėte pasiekti.

Sužinokite apie visus veiksmus stebėdami internetinius šių metų kolegijos dubenis, kurie baigsis čempionato žaidimu sausio 9 d. Prašome pasidalinti šiuo įrašu su draugais, kad jie taip pat galėtų džiaugtis veiksmu. Sekite mus @VPNFan už naujausius VPN sandorius.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me