Žiūrėkite „NCAA March Madness 2020“ naudodamiesi VPN

Kovo beprotybėNesvarbu, ar esate koledžo krepšinio gerbėjas, yra nemaža tikimybė, kad žinote apie NCAA vyrų krepšinio turnyrą. Teisingai, pagaliau čia yra žiūrimiausias Amerikos krepšinio turnyras, dar žinomas kaip „March Madness“. Nuo kovo 19-20 d. Vyks pirmieji raundai ir baigsis „Final Four“ balandžio 4 d. – balandžio 6 d., Bus žaidžiamas geriausias krepšinis. Jei mėgstate „B-Ball“, bet būsite už JAV ribų, praleisite. Galite žiūrėti žaidimus tiesiogiai internetu naudodami VPN.


Geriausias kovo beprotybės transliacijos VPN

Kadangi geriausias „March Madness“ reportažas rodomas CBS ir kitiems Amerikos transliuotojams, norėsite VPN su greitais serveriais JAV. Mes pasirinkome tris VPN, kurių kiekviename yra didelis tinklas su serverių vietomis visoje JAV. Mes tikime, kad „ExpressVPN“ yra geriausias pasirinkimas, tačiau visi trys VPN yra geras pasirinkimas.

„RankVPN ServiceVPN“ ventiliatorius
„PriceVisitServer“
VietosNe
„LogsBrowser“
„ExtensionsSmart“
DNS
1„ExpressVPN“6,67 USD„ExpressVPN“160Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
2„NordVPN“3,49 USD„NordVPN“87Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
3Privatus interneto ryšys3,33 USDVIP49Žymimasis langelisŽymimasis langelis

Šie metai žada gyventi pagal savo pavadinimą „March Madness“. Skirtingai nuo ankstesnių metų, kai turite keletą žaidėjų, kurie žaidžia metus ir eina į NBA, šie metai žada parodyti ir „Freshman“ fenomus, ir vyresnius žaidėjus. Paprastai tai reiškia, kad krepšinio lygis bus aukštesnis nei įprasta. Taip pat yra keletas netikėtumų, susijusių su geriausiomis turnyro sėklomis. Iš viso 18 nuostolių dėl keturių „number 1“ laiko tarpsnių, tikrai kiekvienas gali laimėti šį turnyrą.

Tos sėklos yra Virdžinija, Villanova, Kanzasas ir Xavier. Šiais metais pirmosios keturios žaidynės vėl bus surengtos Deitone (Ohajas) kovo 13–14 dienomis prieš prasidedant turnyrui. Laimėjusios komandos bus suderintos su # ir 6 turnyro sėklomis. Kaip visada, galima tikėtis, kad įvyks keletas ankstyvų apsisukimų. Iš čia kilęs terminas „Pelenės komanda“. Kiekvienas gali nuliūdinti viršutines sėklas. Jei šie metai bus panašūs į ankstesnius turnyrus, neįprasti laikikliai bus įprasti.

Pažvelkime į žaidimų tvarkaraštį. Po akimirkos pateiksime daugiau informacijos apie specifiką.

 • 64 turas – kovo 19–20 d
 • 32 turas – kovo 21–22 d
 • Saldus 16 – kovo 26–27 dienomis
 • 8 elitas – kovo 28–29 d
 • Finalas 4 – balandžio 4 d
 • Čempionatas – balandžio 6 d

Štai šių metų „Kovo beprotybės“ žaidimų vieta:

 • „Pirmieji keturi“ žaidimai – Deitonas
 • 64 ir 32 turai – Albanis, Spokanas, Sent Luisas, Tampa, Grinsboras, Omaha, Sakramentas, Klivlandas
 • „Sweet 16“ ir „Elite 8“ – Indianapolis, Los Andželas, Hiustonas, Niujorkas
 • „Final 4“ ir čempionatas – „Atlanta“

Yra keturi skirtingi kanalai, kurie pirmąjį savaitgalį transliuos rungtynes. tai yra TNT, TBS, TRUtv ir CBS. Vėlesni žaidimai bus žaidžiami CBS ir TBS. Taip pat, jei norite žiūrėti NIT turnyrą, tie žaidimai bus rodomi ESPNU.

Kaip naudoti VPN, norint stebėti kovo beprotybę

Mes panaudosime „ExpressVPN“ kaip naudoti VPN paslaugą tiesiogiai transliuoti „March Madness“ žaidimus. Pirmiausia norėsite atsisiųsti VPN klientą. „ExpressVPN“ siūlo kliento programinę įrangą „Windows“, „Mac“ ir „Linux“. Mobiliųjų įrenginių vartotojai gali atsisiųsti „iOS“ ir „Android“ programas. Jūs netgi galite prijungti savo maršrutizatorių, kad apsaugotumėte kiekvieną tinklo įrenginį. Visa jūsų komunikacija bus siunčiama per VPN, kuris palaiko tokius įrenginius kaip žaidimų pultai ir srautinių transliacijų dėžės. Jie netgi turi programą, skirtą „Amazon Fire TV“ įrenginiams.

„ExpressVPN“ kuponasSutaupykite 49% ir gaukite 3 mėnesius nemokamai, naudodami 12 mėnesių mūsų įvertintą VPN

„ExpressVPN“ mūsų greičio bandymuose pasirodė labai gerai. Jie yra puikus pasirinkimas siekiant apsaugoti privatumą ir panaikinti geografinius apribojimus. Pagalba klientams teikiama visą parą, teikiant pagalbą ir atsakant į visus klausimus. Mėgaukitės geriausiu VPN ir mažiau pasitikėkite savimi, nes „ExpressVPN“ siūlo 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

Gaukite „ExpressVPN“

Dabar, kai turėjote galimybę atsisiųsti ir įdiegti programinę įrangą, laikas prisijungti. Paleiskite „ExpressVPN“ klientą ir pasirinkite serverio vietą. Mes padėsime jums žingsnis po žingsnio, naudojantis jų „Windows“ klientu. Atminkite, kad mes naudojame atvaizdus iš JAV serverių, nes didelė „Kovo beprotybės“ aprėptis yra geografiškai ribojama JAV.

„ExpressVPN“ serverio vietos

 • Kadangi dauguma Amerikos kanalų pasiekiami tik JAV, norėsite pasirinkti serverį JAV. „ExpressVPN“ turi didelį serverių tinklą, esantį visoje JAV.
 • Rekomenduojame pasirinkti „OpenVPN“ (TCP) arba (UDP). Srautuodami vaizdo įrašus iš tokių svetainių kaip „YouTube“, mes naudojame „OpenVPN“ (UDP), nes jis yra greitesnis nei TCP. Jie taip pat palaiko PPTP, L2TP ir SSTP. Vis dar rekomenduojame „OpenVPN UDP“, kad būtų užtikrintas geriausias greičio ir privatumo apsaugos derinys.
 • Spustelėkite didelį apvalų prisijungimo mygtuką. Po kelių sekundžių pamatysite skydą aplink mygtuką, kuris taps žalias. Taip pat bus pranešimas, nurodantis „VPN įjungtas“
 • Dabar jūs turite IP adresą JAV, kiek visi gali pasakyti internete. Taigi galite pasiekti bet kurią svetainę, tarsi sėdėtumėte ten. Tas pats pasakytina apie prisijungimą prie serverio JK ar bet kurioje kitoje pasaulio vietoje.

Tai tiesiog lengva padaryti. Dabar, kai jūs turite IP adresą iš „ExpressVPN“ serverio JAV, galite naršyti internete ar žiūrėti „March Madness“ taip, lyg būtumėte ten iš tikrųjų. Tas pats pasakytina apie bet kurią šalį, tačiau norėsite prisijungti prie serverio JAV, kad galėtumėte žiūrėti tiesioginius žaidimus.

Mėgaukitės visais jauduliais per 2019 metų NCAA kovo beprotybės čempionatą. Prašome pasidalinti šiuo įrašu su draugais, kad jie galėtų mėgautis visais veiksmais iš bet kurios pasaulio vietos naudodamiesi VPN. Sekite mus @VPNFan naujausi pasiūlymai ir vadovai.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map