Žiūrėkite NHL įrašo juodraštį tiesiogiai internetu

BB&T centrasNHL įrašas yra tai, kaip Nacionalinė ledo ritulio lyga pritraukia naujų žaidėjų. 2018 m. Projektas vyks Dalaso žvaigždžių namuose, Amerikos oro linijų centre Dalase, Teksase. Pirmojo turo aprėptis prasideda birželio 22 d., Penktadienį, 19.30 val. EST, 2–7 raundai prasideda EST 11 val., Šeštadienį, birželio 23 d. Nors JAV ir Kanadoje yra keli kanalai, kuriuose pateikiami juodraščiai, galite bet kurioje vietoje su VPN žiūrėti, kaip NHL juodraštyje vienas po kito švilpauja perspektyvos..


Geriausias VPT į NHL žaidimo projektą

„RankVPN ServiceVPN“ ventiliatorius
„PriceVisit“
Svetainės serveris
VietosNe
„LogsBrowser“
„ExtensionsSmart“
DNS
1„ExpressVPN“6,67 USD„ExpressVPN“160Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
2„NordVPN“3,49 USD„NordVPN“87Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
3Privatus interneto ryšys2,85 USDVIP49Žymimasis langelisŽymimasis langelis

NHL įvažiavimo projektas buvo pradėtas kurti 1962 m., Tačiau jis nebuvo paviešintas iki 1980 m. Tai buvo tik keturi mėnesiai po šokiruojančios JAV pergalės prieš SSRS, norint laimėti aukso medalį ledo ritulyje 1980 m. Olimpinėse žaidynėse. Nenuostabu, kad po šios pergalės sportas pradėjo kelti daugiau susidomėjimo ir dėmesio. Nuo tada matėme, kad vieni didžiausių ledo ritulininkų žaidžia per NHL gretas. Galėjome žiūrėti, kaip kiti Gretzky, Lemieux, Howe ar net Jagr pasirinks groti.

Praėjusiais metais NHL savo juodraštyje padarė ką nors neįprasto. Paprastai komandos, kurios daro blogiausią rezultatą, laimi loterijos loteriją. Loterijos projekte nustatoma, kokią komandą renka komanda. 2015 m. NHL pakeitė svorius, kad sumažėtų keturių žemiausių komandų tikimybė iškovoti geriausius žaidėjus ir padidėtų kitų ne atkrintamųjų komandų tikimybė, kad bus geriausi..

Aišku, šiais metais buvo normalus judėjimas ir pozicionavimas dėl prekybos ir papildomų rinkinių. Štai pirmųjų dviejų turų užsakymo projektas.

„PickRound 1PickRound 2“
1Buffalo32Buffalo
2Karolina33Detroite
3Monrealis34Floridoje
4Otava35Monrealis
5Arizonoje36Detroite
6Detroite37Vankuveris
7Vankuveris38Monrealis
8Čikagoje39NY reindžeriai
9NY reindžeriai40Edmontonas
10Edmontonas41NY salų gyventojai
11NY salų gyventojai42Karolina
12NY salų gyventojai43NY salų gyventojai
13Dalasas44Dalasas
14Filadelfijoje45Sent Luisas
15Floridoje46Vašingtonas
16Koloradas47Koloradas
17Naujasis Džersis48NY reindžeriai
18Kolumbas49Kolumbas
19Filadelfijoje50Filadelfijoje
20Los Andželas51Los Andželas
21San Jose52Torontas
22Otava53Pitsburge
23Anahaime54Anahaime
24Minesota55Arizonoje
25Torontas56Monrealis
26NY reindžeriai57Bostonas
27Čikagoje58Koloradas
28NY reindžeriai59Tampos įlanka
29Sent Luisas60Vinipegas
30Detroite61Las Vegasas
31Vašingtonas62Monrealis

Šiuo metu kiekvieną dieną bus du kanalai, kurie rodys juodraščio aprėptį. JAV NBC sporto tinklas apims pirmąjį turą 22-ą, o 23-iąją – NHL tinklas pasirinks aprėptį. Kanadoje aprėptis prasideda „Sportsnet“ pirmą dieną, o „Sportsnet 1“ – antrą dieną. Jei ketinate žiūrėti šį renginį ne JAV ar Kanadoje, jums reikės mokamos prenumeratos, įskaitant NBCSN arba „Sportsnet“ ir gerą VPN paslaugą.

Kodėl turėtumėte naudoti VPN? Nes juodraštis bus geografiškai užblokuotas. Tai reiškia, kad svetainė, kurioje lankotės, nustato jūsų IP adresą, o jei ji yra ne JAV ar Kanadoje, būsite užblokuoti pagal geografinius apribojimus. VPN galite pasirinkti iš daugybės variantų. Pateikiame keletą gerų rekomendacijų, kurios palengvins susisiekimą, kaip išsirinkti šalį ir paspausti mygtuką.

Kaip naudoti VPN norint žiūrėti NHL įvadą

Mes panaudosime „ExpressVPN“ kaip naudoti VPN paslaugą žiūrėti NHL juodraštį. Pirmiausia norėsite atsisiųsti VPN klientą. „ExpressVPN“ siūlo kliento programinę įrangą „Windows“, „Mac“ ir „Linux“. Mobiliųjų įrenginių vartotojai gali atsisiųsti „iOS“ ir „Android“ programas. Jūs netgi galite naudoti maršrutizatoriaus programą „ExpressVPN“, kad apsaugotumėte kiekvieną savo tinklo įrenginį. Visa jūsų komunikacija bus siunčiama per VPN, kuris palaiko tokius įrenginius kaip žaidimų pultai ir srautinių transliacijų dėžės. Jie netgi turi programą, skirtą „Amazon Fire TV“ įrenginiams.

Dabar, kai turėjote galimybę atsisiųsti ir įdiegti programinę įrangą, laikas prisijungti. Paleiskite „ExpressVPN“ klientą ir pasirinkite serverio vietą. Mes padėsime jums žingsnis po žingsnio, naudojantis jų „Windows“ klientu. Atminkite, kad mes naudojame vaizdus iš JAV serverių, nes „Big Brother“ geografiškai riboti tik JAV.

„ExpressVPN“ serverio vietos

 • Kadangi NBCSN ir NHL tinklas prieinamas JAV, norėsite pasirinkti serverį JAV. „ExpressVPN“ turi didelį serverių tinklą, esantį visoje JAV.
 • Rekomenduojame pasirinkti „OpenVPN“ (TCP) arba (UDP). Srautuodami vaizdo įrašus iš tokių svetainių kaip „YouTube“, mes naudojame „OpenVPN“ (UDP), nes jis yra greitesnis nei TCP. Jie taip pat palaiko PPTP, L2TP ir SSTP. Vis dar rekomenduojame „OpenVPN UDP“, kad būtų užtikrintas geriausias greičio ir privatumo apsaugos derinys.
 • Spustelėkite didelį apvalų prisijungimo mygtuką. Po kelių sekundžių pamatysite skydą aplink mygtuką, kuris taps žalias. Taip pat bus pranešimas, nurodantis „VPN įjungtas“
 • Dabar jūs turite IP adresą JAV, kiek visi gali pasakyti internete. Taigi galite pasiekti bet kurią svetainę, tarsi sėdėtumėte ten. Tas pats pasakytina apie prisijungimą prie serverio JK ar bet kurioje kitoje pasaulio vietoje.

Tai tiesiog lengva padaryti. Dabar, kai turite IP adresą iš „ExpressVPN“ serverio JAV, galite naršyti internete arba žiūrėti NHL įėjimo juodraštį taip, tarsi ten būtumėte. Tas pats pasakytina apie bet kurią šalį, bet norėsite prisijungti prie serverio JAV, kad galėtumėte žiūrėti tiesioginius kanalus.

Kaip jau dabar galite pasakyti, geras VPT atveria prieigą prie turinio visame pasaulyje. Paslauga, skirta naudoti už JAV ribų, gali padėti atblokuoti tokias populiarias paslaugas kaip „Netflix“, „Hulu“ ir „Pandora“. Jums vis tiek reikia tokių paslaugų kaip „Netflix“ paskyros, tačiau VPT padės žiūrėti amerikiečių laidas ir filmus „Netflix“, tarsi būtumėte fiziškai ten ar bet kuriame kitame regione, kurį norėtumėte pasiekti.

Mėgaukitės visais jauduliais per 2018-ųjų NHL įvadą. Prašome pasidalinti šiuo įrašu su draugais, kad jie galėtų džiaugtis jauduliu iš bet kurios pasaulio vietos naudodamiesi VPN. Būtinai sekite paskui mus @VPNFan naujausi pasiūlymai ir vadovai.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map