Kaip žaisti „Brawlhalla“ su VPN

Brawlhalla„Brawlhalla“ yra daugelio žaidimų kovinis žaidimas. Jį pagamino „Blue Mammoth Games“. „Brawlhalla“ yra labai įdomus žaidimas, kuris gali būti gana konkurencingas. Jis gali būti žaidžiamas neprisijungus, tačiau pagrindinis žaidimo būdas vyksta naudojant internetinius režimus. Galite žaisti su draugais ar vieni, tiek prisijungę, tiek neprisijungę. Žaisk nemokamai „Windows“, „Mac“ ir PS4. Kadangi pagrindinės „Brawlhalla“ funkcijos yra prisijungę, jūs greičiausiai patirsite šiek tiek atsilikimo ir lėto ryšio. Norėdami padėti išspręsti šias problemas, rekomenduočiau VPN. VPN leidžia pakeisti jūsų IP adresą į kitą IP jūsų pasirinktoje VPN serverio vietoje. Jei pasirinksite vietą, esančią arti to, kuriuo grojate, tada turėsite mažiau atsilikimo ir geresnių rezultatų. Profesionalūs žaidėjai taip pat įvertins apsaugą nuo DDoS atakų, kurią suteikia VPT.


„RankVPN ServiceVPN“ ventiliatorius
„PriceVisit“
Svetainės serveris
VietosNe
„LogsKill“
„SwitchSmart“
DNS
1„ExpressVPN“6,67 USD„ExpressVPN“160Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
2„NordVPN“3,49 USD„NordVPN“87Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
3Privatus interneto ryšys2,85 USDVIP49Žymimasis langelisŽymimasis langelis
4„CyberGhost“2,75 USD„CyberGhost“80Žymimasis langelisŽymimasis langelis
5„IPVanish“3,25 USD„IPVanish“76Žymimasis langelisŽymimasis langelis

Kaip naudoti VPN žaidžiant „Brawlhalla“ (PC)

Aš panaudosiu „ExpressVPN“ kaip naudoti VPN paslaugą norint žaisti „Brawlhalla“ internete. Pirmiausia norėsite atsisiųsti VPN klientą. „ExpressVPN“ siūlo nemokamą kliento programinę įrangą „Windows“, „Mac“ ir „Linux“. Be nemokamų programų, skirtų „iOS“ ir „Android“.

Dabar, kai turėjote galimybę atsisiųsti ir įdiegti programinę įrangą, laikas prisijungti. Paleiskite „ExpressVPN“ klientą ir pasirinkite serverio vietą. Mes padėsime jums žingsnis po žingsnio, naudojantis jų „Windows“ klientu.

„ExpressVPN“ serverio vietos

 • Kadangi daugybė žaidėjų mėgsta prisijungti prie serverių JAV, šią šalį naudojome savo vadovu. „ExpressVPN“ turi didelį serverių tinklą, esantį visame pasaulyje.
 • Rekomenduojame pasirinkti „OpenVPN“ (TCP) arba (UDP). Srautuodami vaizdo įrašus iš tokių svetainių kaip „YouTube“, mes naudojame „OpenVPN“ (UDP), nes jis yra greitesnis nei TCP. Jie taip pat palaiko PPTP, L2TP ir SSTP. Vis dar rekomenduojame „OpenVPN UDP“, kad būtų užtikrintas geriausias greičio ir privatumo apsaugos derinys.
 • Spustelėkite didelį apvalų prisijungimo mygtuką. Po kelių sekundžių pamatysite skydą aplink mygtuką, kuris taps žalias. Taip pat bus pranešimas, nurodantis „VPN įjungtas“
 • Dabar jūs turite IP adresą JAV, kiek visi gali pasakyti internete. Taigi galite pasiekti bet kurią svetainę, tarsi sėdėtumėte ten. Tas pats pasakytina apie prisijungimą prie serverio JK ar bet kurioje kitoje pasaulio vietoje.

Tai tiesiog lengva padaryti. Dabar, kai turite IP adresą iš „ExpressVPN“ serverio JAV, galite žaisti, naršyti internete ar žiūrėti laidas taip, lyg būtumėte ten iš tikrųjų. Prisijungimas prie serverio JK taip pat suteiktų visišką prieigą prie ten esančių geografiškai užblokuotų svetainių. Tas pats pasakytina apie bet kurią šalį.

Kaip jau dabar galite pasakyti, geras VPT atveria prieigą prie turinio visame pasaulyje. Jei gyvenate ne JAV, ši paslauga gali padėti pasiekti populiarias paslaugas, tokias kaip „Netflix“, „Hulu“ ir „Pandora“. Jums vis dar reikalinga tokių paslaugų kaip „Netflix“ sąskaita, tačiau VPT padės žiūrėti JAV televizijos laidas ir filmus „Netflix“ taip, lyg sėdėtumėte JAV ar bet kuriame kitame regione, kurį norėtumėte pasiekti.

Kaip naudoti VPN žaidžiant „Brawlhalla“ (PS4)

Aš vėl pasinaudosiu „ExpressVPN“ pavyzdžiu, kaip naudoti VPN paslaugą žaidžiant „Brawlhalla“ jūsų žaidimų konsolėje. Jie yra mano mėgstamiausias žaidimų VPN, nes „ExpressVPN“ valdo labai didelį tinklą, todėl paslauga yra puikus pasirinkimas žaidėjams.

Pirmasis žingsnis norint nustatyti „ExpressVPN“ paprastai yra atsisiųsti kliento programinę įrangą jūsų sistemai. „ExpressVPN“ siūlo nemokamą kliento programinę įrangą „Windows“, „Mac“ ir „Linux“. Be nemokamų programų, skirtų „iOS“ ir „Android“. Akivaizdu, kad tai neveiks „PS4“, „Xbox One“ ar „Nintendo“, nes žaidimų pultams trūksta vietinės VPN palaikymo. Laimei, vis dar yra būdas užšifruoti savo žaidimų srautą ir nusiųsti jį per VPN. Atsakymas yra paleisti VPN per jūsų maršrutizatorių. Pastaba: jei jums nereikia šifravimo, galite naudoti „ExpressVPN MediaStramer“ (intelektualiojo DNS) funkciją ir nereikia konfigūruoti maršrutizatoriaus. Tai palaiko platų žaidimų konsolių pasirinkimą.

„ExpressVPN“ maršrutizatoriaus programa

Priklausomai nuo to, kokį maršrutizatoriaus prekės ženklą ir modelį naudojate, jis gali palaikyti trečiųjų šalių VPN paslaugas. Tokiu atveju iš VPN teikėjo galite gauti reikiamą informaciją, kad nustatytumėte ryšį per savo maršrutizatorių. Kitaip labai rekomenduoju „FlashRouters“. „FlashRouters“ komanda pasirenka populiariausius prekės ženklo maršrutizatorius ir mirksi juos naudodama „DD-WRT“ arba „Tomato“ programinę-aparatinę įrangą. Tai leidžia įrenginiuose turėti daug daugiau funkcijų, nei jos būtų įdiegus gamyklos programinę-aparatinę įrangą. Visi „FlashRouters“ iš anksto sukonfigūruoti su VPN palaikymu.

„Brawlhalla“ žaidimo akcentai

„Brawlhalla“ yra kovos žaidimas su daugybe skirtingų būdų kovoti ir manevruoti aplink žemėlapį. Tikslas yra išmušti savo oponentą už ekrano ir juos nužudyti. Jūs turite tris oro šuolius, kurie atstatomi kiekvieną kartą, kai žaidėjas paliečia žemę ar sieną. Taip pat turite oro išpuolių iš šono ir aukštyn, kad padėtumėte atsigauti po to, kai esate išmušti. Veikėjai turi skirtingą statistiką, kuri padeda jiems išlikti ekrane. Statistika skirstoma į keturias kategorijas. Jie apima:

 • Greitis: Tai padidins jūsų veikėjo judėjimo greitį.
 • Gynyba: Tai leidžia jūsų personažui atlikti daugiau hitais, kol jis bus pašalintas iš ekrano.
 • Vikrumas: Tai padidina simbolių puolimo greitį.
 • Stiprumas: Tai padidina žalos išvestį ir palengvina ekrano priešininko trankymą.

„Brawlhalla“ turi daug ginklų, kuriuos naudoja personažai. Tavo personažas prasidės tik kumščiais. Po kurio laiko galėsite pasiimti bombas, išminavimo minas ir smaigalių kamuolius. Norėdami gauti pagrindinius ginklus, turėsite pasiimti kardą kaip šviesos objektą. Jūs taip pat galėtumėte pasiimti ragą ir paprašyti, kad ginklas būtų gabenamas pas jus. Kiekvienas veikėjas turi pasirinktinį judesių rinkinį kiekvienam iš jų dviejų ginklų. Šie ginklai apima:

 • Kirvis: Tai yra galingas vidutinio nuotolio ginklas.
 • Sprogdintojai: Tai yra dvigubi pistoletai, turintys trumpesnį nuotolį.
 • Lankas: Tai yra ilgą atstumą turintis ginklas.
 • Patranka: Tai lėtas, bet galingas ginklas.
 • Gauntlets: Tai yra mažo nuotolio artimojo ginklas, puikiai tinkantis varžovui.
 • Plaktukas: Tai yra ilgas ginklas, kuris paprastai gali patraukti oponentus arčiau.
 • Raketa Lance: Tai ilgas ginklas, galintis paleisti veikėją įvairiomis kryptimis.
 • Katar: Dvigubi peiliukai, kurių pažeidimas yra didelis, tačiau jų atstumas yra mažesnis.
 • Dalgis: Ilgo nuotolio ginklas, kuris, teisingai naudojant, gali būti labai mirtinas.
 • Ietis: Ilgas ginklas, tinkamas išlaikyti jūsų atstumą.
 • Kardas: Tai yra arti vidutinio nuotolio ginklas.

Brawlhalla turi didžiulį veikėjų ratą, kuris auga. Kiekvienas veikėjas yra unikalus ir turi savo statistiką bei ginklus. Jie taip pat turi savo specialias atakas, susijusias su jų kraštotyra ir ginklu. Visi šie simboliai yra atrakinami žaidžiant ir uždirbant monetas ar mokant už jas. Taip pat yra simbolių kaitaliojimas, kuris leis jums žaisti kaip simboliams nemokamai. Veikėjai apima:

 • Ada: Ji priklauso elitinei kovos įsilaužėlių grupei ir yra post-punk atgimimo grupės narė. Ji mano, kad „Valhalla“ yra vaizdo žaidimų sim. Ji naudoja sprogdintojus ir ietį.
 • Artemidė: Ji buvo skaitytoja, kuri nustatė, kad ji turi galią atidaryti kirminus. Artemidė bandė atidaryti vieną Valhalla, bet netyčia pateko į kosmosą. Ji turėjo sunkiai dirbti, kad išgyventų ir pasiektų Valhalla. Ji naudoja „Rocket Lance“ ir „Scythe“.
 • Asuri: Ji buvo kaimo kilmė, kurios dėdė prakeikė ją kaip tigrą. Ji saugojo savo valstijos kaimą, tačiau po to, kai didelis taifūnas sunaikino kaimą, ji liko sumišusi. Dabar ji kovoja Valhaloje dėl teritorijos. Ji naudoja kardą ir Katarą.
 • Azotas: Jis yra buvęs puikus karalius, kuris pažadėjo savo imperiją niekada nenugriūti. Jis sukūrė septynis sielos akmenis, naudodamas tamsiąją magiją. Surinkę šiuos akmenis, jis prisikėlė ir leido jam valdyti imperiją. Kai nekviečiamas, Azotas praleidžia savo gyvenimą Valhalla. Jis naudoja lanką ir kirvį.
 • Baraza: Jis gimė per penkiasdešimt metų į robotinę apokalipsę. Jis buvo nušautas į krūtinę ir paliktas negyvas, tačiau dirbtinės širdies pagalba jis sugebėjo išgyventi. Jis atkeršijo ir nugalėjo apokalipsės robotus. Dabar jis žvelgia į Valhalla kaip kitą savo grėsmę. Jis naudoja kirvį ir sprogdintojus.
 • Brynn: Ji yra Hipernijos vaikas, nemirtinga deivė Asgarde. Brynn misija turnyre yra sužinoti daugiau apie mirtinguosius ir sužinoti, ar ji priklauso jiems. Ji naudoja kirvį ir ietį.
 • Bödvaras: Jis turėjo vikingų motiną ir meškos tėvą. Dėl to jo bijojo vikingai. Jis nužudė savo brolio mešką, norėdamas pasirinkti žmoniją, ir padėjo vikingams tapdamas visomis užkariaujančiomis herojėmis. Jis nerimavo, kad nesiruošia patekti į Valhalla, todėl įsiveržė. Valhalla yra jo svajonė. Jis naudoja plaktuką ir kardą.
 • Kaspijos: Jis buvo pamišusio karaliaus sūnus, kuris išmokė jį būti vagis. Kaspianas tapo geriausiu vagimi / aktoriumi, kuris užuot kvietęs policiją, žmonės jį apkalbėjo. Į „Valhalla“ jis žiūri kaip į puikią sceną. Jis naudoja pirštines ir katarą.
 • Cassidy: Ji yra cowgirl, kuri palaiko teisingumą. Nuo pat pirmojo suėmimo penkiolikos Cassidy palaikė teisingumą. Ji mano, kad Valhalla yra nauja siena, kurią ji turi užkariauti. Ji naudoja plaktuką ir pūtiklius.
 • Kirsti: Jis sudarė sandorį su demonu, kad padėtų jam kovoti Italijoje su sąjungininkų armija. Demonas pažadėjo jam padėti, bet už kainą. Laimei, jo kova nesibaigė. Jis buvo gangsteris Niujorke, kuris naudojasi „Valhalla“ kaip spragą santykiuose su demonu. Jis naudoja pūtiklius ir pirštines.
 • Dianna: Ji yra pabaisų medžioklės būrio vadas. Ji išvarė visus Europos vampyrus ir nužudė išprotėjusį karalių tris skirtingus kartus. Kartą kaip žmogus, antrą kaip vampyras, o trečią kaip vampyro vaiduoklis. Ji naudoja lanką ir sprogdintojus.
 • Gintaras: Ji yra vienintelė mirtingoji, kuri kada nors matė Fangwild miško centrą. Norėdami patekti į centrą, ji turėjo leistis į didžiulį nuotykį, uždirbusį jai teisę į Valhalla. Ji naudoja lanką ir katarą.
 • Gnasas: Jį iškėlė pačios džiunglės. Ilgų dantų vardą jis užsitarnavo dėl medžiotų saber-dantų ir yra seniausias „Valhalla“ narys. Jis naudoja plaktuką ir ietį.
 • Hattori: Ji yra įgudusi kalavijininkė, priėmusi bet kurį iššūkį. Tarkime, demonas turėjo su ja kovoti, tačiau tą dieną ji prarado savo galią kovoti. Piktas demonas paėmė savo seseris ir Hattori turėjo jas išgelbėti. Ji naudoja kardą ir ietį.
 • Jhala: Ji gyveno atšiaurioje žemėje, kuriai nuolat kėlė grėsmę. Ji turėjo apsaugoti savo kaimą nuo visiško sudegimo, įveikdama Svarstyklių Viešpatį ir jo drakoną. Ji naudoja kirvį ir kardą.
 • Kaja: Ji yra drąsus karys, kovojęs su milžiniškais ledo titanais, kurie, kaip manyta, buvo mitas. Savo taktinius įgūdžius ir puikų tikslą ji panaudojo norėdama išsaugoti savo kaimą. Ji naudoja lanką ir ietį.
 • Koji: Jis buvo antrasis savo šeimos sūnus, kuris žinojo, kad nepaveldės jų kalavijo ar mokyklos. Todėl jis bandė įvaldyti savo techniką. Koji tėvui ir jo mokiniams buvo liepta mirti, todėl Koji gavo kardą. Jis treniravosi metų metus ir galiausiai siekė savo keršto. Jis naudoja kardą ir lanką.
 • Kor: Jis naudoja pirštines ir plaktuką.
 • Liucinas: Jis naudoja katarą ir sprogdintojus.
 • Miražas: Ji naudoja dalgį ir ietį.
 • Mordex: Jis naudoja dalgį ir pirštines.
 • Karalienė Nai: Ji naudoja ietį ir katarą.
 • Niksas: Ji naudoja dalgį ir pūtiklius.
 • Orionas: Jis naudoja raketos lanką ir ietį.
 • Ragnir: Jis naudoja katarą ir kirvį.
 • Seras Rolandas: Jis naudoja raketų lanką ir kardą.
 • Scarlet: Ji naudoja plaktuką ir raketų lanką.
 • Sargybinis: Jis naudoja plaktuką ir katarą.
 • Sidra: Ji naudoja patranką ir kardą.
 • Terosas: Jis naudoja kirvį ir plaktuką.
 • Nykštis: Jis naudoja kardą ir sprogdintojus.
 • Ulgrimas: Jis naudoja kirvį ir raketų lanką.
 • Val: Ji naudoja pirštines ir kardą.
 • Lordas Vraxxas: Jis naudoja raketų lanką ir sprogdintojus.
 • Wu Shang: Jis naudoja pirštines ir ietį.
 • Xull: Jis naudoja patranką ir kirvį.
 • Yumiko: Jis naudoja lanką ir plaktuką.

Galite žaisti kaip personažai keliais režimais. Visi režimai skiriasi vienas nuo kito. Internetinius režimus sudaro:

 • Nemokamas visiems: Tai internetinis 4 v.s. 4 laiko mūšis. Galų gale laimi žaidėjas, turintis aukščiausią grynąją vertę.
 • 1v1 išbraukimas: Tai yra koto rungtis, kurioje jūs žaidžiate kaip trys skirtingi simboliai, kiekvienas simbolis paima vieną kotelį.
 • Draugiškas 2v2: Tai yra komandos žaidimo varžybos, kuriose kiekvienas žaidėjas gauna tris kotelius, o komandos puolimas yra išjungtas.
 • 1v1 eksperimentinis: Tai yra naujų žaidimo funkcijų išbandymas.
 • 1v1 vieta: Tai yra paprastos varžybos, kuriose būsite reitinguojami ir žaisite kaip vienas personažas.
 • 2v2 vieta: Tai yra komandos žaidimo varžybos, kuriose kiekvienas žaidėjas gauna tris kotelius ir vyksta komandos puolimas.
 • Individualus žaidimų kambarys: Galite prisijungti prie interneto su draugais ir žaisti savo kambariuose.
 • Savaitės protrūkis: Tai yra ypatingi savaitės renginiai.

Režimai neprisijungus apima:

 • Sofos vakarėlis: Tai yra pritaikomas kambarys, kuriame galite žaisti neprisijungę.
 • Mokymai: Tai galite naudoti norėdami patobulinti savo įgūdžius.
 • Turnyras: Jūs einate į galvą su CPU.
 • Pamokos: Moko žaidimo pagrindų.

„Brawlhalla“ yra kovos žaidimas su įvairiausiais personažais. Už simbolių mokymąsi yra giliau ir kiekvienas veikėjas turi savo pagrindinio ginklo variantus. Yra daugybė žaidimo režimų ir žaisti galima nemokamai. Apskritai „Brawlhalla“ yra puikus žaidimas, kuriame esu tikras, kad jums ir jūsų draugams patiks.

Mėgaukitės visais jauduliais žaisdami „Brawlhalla“ internete. Dalykitės šiuo įrašu su draugais, kad jie galėtų mėgautis žaidimais iš bet kurios pasaulio vietos naudodami VPN. Sekite mus @VPNFan naujausi pasiūlymai ir vadovai.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map