Kaip žaisti „Call of Duty“ su VPN

Pareigos šauksmas„Call of Duty“ yra toks populiarus, kad gerbėjai žaidimų metu surinko daugiau nei 25 milijardus valandų. Žaidimas turi daugiau nei 20 pavadinimų ir jų vis dar yra daugiau. Dėl šio žaidimo populiarumo turi būti daug DDoS atakų, serverio atsilikimas ir lėti ryšiai. Norėdami išspręsti šias problemas, rekomenduočiau VPN. VPT leis jums pakeisti savo IP adresą į bet kurį kitą jūsų pasirinktą IP. Norėsite pasirinkti arčiausiai serverio, kuriame žaidžiate, vietą, nes tai padės sumažinti vėlavimą ir suteiks jums greitesnį ryšį. VPN taip pat užšifruoja jūsų apsaugą nuo DDoS atakų.


„RankVPN ServiceVPN“ ventiliatorius
„PriceVisit“
Svetainės serveris
VietosNe
„LogsKill“
„SwitchSmart“
DNS
1„ExpressVPN“6,67 USD„ExpressVPN“160Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
2„NordVPN“3,49 USD„NordVPN“87Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
3Privatus interneto ryšys2,85 USDVIP49Žymimasis langelisŽymimasis langelis
4„CyberGhost“2,75 USD„CyberGhost“80Žymimasis langelisŽymimasis langelis
5„IPVanish“3,25 USD„IPVanish“76Žymimasis langelisŽymimasis langelis

Kaip naudoti VPN, norint žaisti „Call of Duty Online“ (PC)

Aš panaudosiu „ExpressVPN“ kaip naudoti VPN paslaugą norint žaisti „Call of Duty“ internete. Pirmiausia norėsite atsisiųsti VPN klientą. „ExpressVPN“ siūlo nemokamą kliento programinę įrangą „Windows“, „Mac“ ir „Linux“. Be nemokamų programų, skirtų „iOS“ ir „Android“.

Dabar, kai turėjote galimybę atsisiųsti ir įdiegti programinę įrangą, laikas prisijungti. Paleiskite „ExpressVPN“ klientą ir pasirinkite serverio vietą. Mes padėsime jums žingsnis po žingsnio, naudojantis jų „Windows“ klientu.

„ExpressVPN“ serverio vietos

 • Kadangi daugybė žaidėjų mėgsta prisijungti prie serverių JAV, šią šalį naudojome savo vadovu. „ExpressVPN“ turi didelį serverių tinklą, esantį visame pasaulyje.
 • Rekomenduojame pasirinkti „OpenVPN“ (TCP) arba (UDP). Srautuodami vaizdo įrašus iš tokių svetainių kaip „YouTube“, mes naudojame „OpenVPN“ (UDP), nes jis yra greitesnis nei TCP. Jie taip pat palaiko PPTP, L2TP ir SSTP. Vis dar rekomenduojame „OpenVPN UDP“, kad būtų užtikrintas geriausias greičio ir privatumo apsaugos derinys.
 • Spustelėkite didelį apvalų prisijungimo mygtuką. Po kelių sekundžių pamatysite skydą aplink mygtuką, kuris taps žalias. Taip pat bus pranešimas, nurodantis „VPN įjungtas“
 • Dabar jūs turite IP adresą JAV, kiek visi gali pasakyti internete. Taigi galite pasiekti bet kurią svetainę, tarsi sėdėtumėte ten. Tas pats pasakytina apie prisijungimą prie serverio JK ar bet kurioje kitoje pasaulio vietoje.

Tai tiesiog lengva padaryti. Dabar, kai turite IP adresą iš „ExpressVPN“ serverio JAV, galite žaisti, naršyti internete ar žiūrėti laidas taip, lyg būtumėte ten iš tikrųjų. Prisijungimas prie serverio JK taip pat suteiktų visišką prieigą prie ten esančių geografiškai užblokuotų svetainių. Tas pats pasakytina apie bet kurią šalį.

Kaip jau dabar galite pasakyti, geras VPT atveria prieigą prie turinio visame pasaulyje. Jei gyvenate ne JAV, ši paslauga gali padėti pasiekti populiarias paslaugas, tokias kaip „Netflix“, „Hulu“ ir „Pandora“. Jums vis dar reikalinga tokių paslaugų kaip „Netflix“ sąskaita, tačiau VPT padės žiūrėti JAV televizijos laidas ir filmus „Netflix“ taip, lyg sėdėtumėte JAV ar bet kuriame kitame regione, kurį norėtumėte pasiekti.

Kaip naudoti VPN, norint žaisti „Call of Duty“ („Xbox One“ ir PS4)

Dar kartą panaudosiu „ExpressVPN“ kaip naudoti VPN paslaugą norint žaisti „Call of Duty“ žaidimų konsolėje. Jie yra mano mėgstamiausias žaidimų VPN, nes „ExpressVPN“ valdo labai didelį tinklą, todėl paslauga yra puikus pasirinkimas žaidėjams.

Pirmasis žingsnis norint nustatyti „ExpressVPN“ paprastai yra atsisiųsti kliento programinę įrangą jūsų sistemai. „ExpressVPN“ siūlo nemokamą kliento programinę įrangą „Windows“, „Mac“ ir „Linux“. Be nemokamų programų, skirtų „iOS“ ir „Android“. Akivaizdu, kad tai neveiks „PS4“, „Xbox One“ ar „Nintendo“, nes žaidimų pultams trūksta vietinės VPN palaikymo. Laimei, vis dar yra būdas užšifruoti savo žaidimų srautą ir nusiųsti jį per VPN. Atsakymas yra paleisti VPN per jūsų maršrutizatorių. Pastaba: jei jums nereikia šifravimo, galite naudoti „ExpressVPN MediaStramer“ (intelektualiojo DNS) funkciją ir nereikia konfigūruoti maršrutizatoriaus. Tai palaiko platų žaidimų konsolių pasirinkimą.

„ExpressVPN“ maršrutizatoriaus programa

Priklausomai nuo to, kokį maršrutizatoriaus prekės ženklą ir modelį naudojate, jis gali palaikyti trečiųjų šalių VPN paslaugas. Tokiu atveju iš VPN teikėjo galite gauti reikiamą informaciją, kad nustatytumėte ryšį per savo maršrutizatorių. Kitaip labai rekomenduoju „FlashRouters“. „FlashRouters“ komanda pasirenka populiariausius prekės ženklo maršrutizatorius ir mirksi juos naudojant „DD-WRT“ arba „Tomato“ programinę-aparatinę įrangą. Tai leidžia įrenginiuose turėti daug daugiau funkcijų, nei jos būtų įdiegus gamyklos programinę-aparatinę įrangą. Visi „FlashRouters“ iš anksto sukonfigūruoti su VPN palaikymu.

„Call of Duty“ žaidimo akcentai

„Call of Duty“ yra internetinis šaulys. Su kiekvienu nauju pavadinimu įrenginiai palaikė pakeitimus. Apskritai, pagrindiniai įrenginiai, į kuriuos įjungtas šaulys, yra PS3, Ps4, „Xbox 360“, „Xbox One“ ir „Windows“. Žaidimą galima įsigyti „Steam“ arba internete iš tokių svetainių kaip „Amazon“ ir „GameStop“.

 • „Call of Duty“ turi du žaidimo režimus, atsižvelgiant į tai, kokią versiją turite, ji gali turėti daugiau.
 • Pasakojimo režimas: tai neprisijungęs režimas, kurį vaidinsite kaip vieną personažą, kai eisite į jų patirtį kare.
 • „Solo Zombie Kill“ režimas: šis režimas bus pasiekiamas viename iš „Call of Duty“ žaidimų. Būsite įstrigę viename kambaryje su ribota kova su zombiais amunicijoje ir užtaisysite namo skylutes, kol zombiai galų gale jus užmuš..
 • „Co-op“ režimas neprisijungus: neprisijungęs režimas yra padalintas ekranas, kuriame jūs ir kitas asmuo, žaidžiantys tame pačiame įrenginyje, kuriame varžysitės vienas su kitu. nugalėtojas yra tas, kuris nužudo daugiausia pinigų. Taip pat dirbkite kartu žudydami zombius, jei turite vieną iš „Call of Duty Zombie“ žaidimų.
 • „Co-op Mode Online“: čia jūs ir kiti žaidėjai iš bet kurios pasaulio vietos kovos su kita žaidėjų komanda iš viso pasaulio. Laimi komanda, kurioje žūsta daugiausia.
 • Konkurencinis režimas: čia jūs kovojate vienas prieš vieną su kuo nors internetu. Kaip ir visi kiti, laimi tas, kuris žudo daugiausiai.

Naudodamiesi visais šiais žaidimo režimais, galite rinktis iš įvairių klasių. Kiekviena klasė turi skirtingus ginklus, skirtus skirtingoms versijoms. Klasių pavadinimai taip pat pasikeis, tačiau didžiąja dalimi visada turėsite „Snaiperius“ (ilgas diapazono puolimas), „Demolitions“ vyrą (bombas), sunkųjį ginklą (tiesioginį puolimą), „Spec Ops“ (chirurginis puolimas) ir „Assault“ (viską aplink klasę). Visos šios klasės kovoja žemėlapiuose. Šie žemėlapiai jau yra žaidime, bet jei norite daugiau, Call of duty siūlo DLC.

„Call of Duty“ yra labai populiarus šaulys. Jis turi keletą linksmų žaidimų režimų ir klasių. Tai galima rasti iš „Steam“ arba tokiose vietose kaip „Amazon“ ir „Gamestop“. „Call of Duty“ yra žaidimas, kuris man labai patinka ir tikiuosi, kad jums taip pat patiks.

Dar kartą rekomenduoju naudoti VPN paslaugą, kad paleistumėte „Call of Duty“. VPN suteiks jums IP adresą iš jūsų pasirinktos serverio vietos. Tai taip pat pagerins našumą patobulindama jūsų ping ir apsaugodama jus nuo DDoS atakų.

Tai tiesiog lengva padaryti. Dabar, kai turite IP adresą iš „ExpressVPN“ serverio JAV, galite žaisti, naršyti internete ar žiūrėti laidas taip, lyg būtumėte ten iš tikrųjų. Prisijungimas prie serverio JK taip pat suteiktų visišką prieigą prie ten esančių geografiškai užblokuotų svetainių. Tas pats pasakytina apie bet kurią šalį.

Kaip jau dabar galite pasakyti, geras VPT atveria prieigą prie turinio visame pasaulyje. Jei gyvenate ne JAV, ši paslauga gali padėti pasiekti populiarias paslaugas, tokias kaip „Netflix“, „Hulu“ ir „Pandora“. Jums vis dar reikalinga tokių paslaugų kaip „Netflix“ sąskaita, tačiau VPT padės žiūrėti JAV televizijos laidas ir filmus „Netflix“ taip, lyg sėdėtumėte JAV ar bet kuriame kitame regione, kurį norėtumėte pasiekti.

Mėgaukitės visais jauduliais žaisdami CoD internete. Prašome pasidalinti šiuo įrašu su draugais, kad jie galėtų mėgautis „Call of Duty“ iš bet kurios pasaulio vietos naudodamiesi VPN. Sekite mus @VPNFan naujausi pasiūlymai ir vadovai.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map