Kaip žaisti „Dark Souls III“ su VPN

Tamsios sielos III„Dark Souls“ franšizė yra naujesnė žaidimų serija, kuri išpopuliarėjo. Kūrėjai dabar pasirodys su „Dark Souls III“. Kaip ir daugelyje žaidimų, tai bus intensyvus kovos žaidimas. Jis galimas „Windows“, PS4 ir „Xbox One“. Ypatinga šios „Dark Souls“ versijos dalis yra ta, kad joje yra internetinis kelių žaidėjų režimas. Žaisdami „Dark Souls 3“ internete galite pastebėti atsilikimą ir lėtą ryšį. Norėdami išspręsti šias problemas, rekomenduočiau VPN. VPT pakeis jūsų IP adresą į bet kurią kitą jūsų pasirinktą vietą. Jei pasirinksite VPN serverį, esantį šalia serverio, kuriame žaidžiate, turėsite mažiau atsilikimo ir greitesnių ryšių. Labiau patyrę žaidėjai taip pat galės mėgautis papildoma apsauga nuo DDoS atakų.


„RankVPN ServiceVPN“ ventiliatorius
„PriceVisit“
Svetainės serveris
VietosNe
„LogsKill“
„SwitchSmart“
DNS
1„ExpressVPN“6,67 USD„ExpressVPN“160Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
2„NordVPN“3,49 USD„NordVPN“87Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
3Privatus interneto ryšys2,85 USDVIP49Žymimasis langelisŽymimasis langelis
4„CyberGhost“2,75 USD„CyberGhost“80Žymimasis langelisŽymimasis langelis
5„IPVanish“3,25 USD„IPVanish“76Žymimasis langelisŽymimasis langelis

„Dark Souls III“, kaip ir kiekvienas kitas „Dark Souls“ žaidimas, turi redaguoti savo personažo išvaizdą. Jūs taip pat galite pasirinkti savo klasę. Kiekviena klasė turi skirtingus sugebėjimus ir kovos stilių.

Pagrindinės „Dark Souls 3“ klasės apima:

 • Riteris: Prasideda nuo skydo, antblauzdžių, pirštinių, krūtinės lėkštės, šalmo ir vieno geležinio kalavijo.
 • Samdinys: Prasideda dviem kardais, mediniu skydu ir šalmu „Sellsword“, šarvais ir kelnėmis.
 • Karys: Prasideda nuo kirvio, skydo ir šiaurinio šalmo, šarvų, pirštinių ir kelnių.
 • Žolinė: Prasideda ietimi, gydomąja pagalba, skydu, uodegininku ir „Herald“ šalmu, šarvais, pirštinėmis ir kelnėmis..
 • Vagis: Pradedama peiliu, skydu, lanku, „Thief“ kauke ir „Deserter“ šarvais bei kelnėmis.
 • Žudikas: Prasideda nuo estoko, skydo, burtininko personalo, spoko ir nužudytojo gaubto, šarvų, pirštinių ir kelnių..
 • Burtininkas: Prasideda nuo pašto pertraukiklio, burtininko personalo, skydo, jauno drakono žiedo, sielos rodyklės, sunkios sielos rodyklės ir burtininko gaubto, apsiausto, pirštinių ir kelnių..
 • Piromanceris: Prasideda nuo kirvio, skydo, „Pyromancy“ liepsnos, puikaus pelkės žiedo, ugnies kamuolio ir „Pyromancer“ karūnos, drabužio, apvyniojimo ir kelnių..
 • Dvasininkas: Pradėkite nuo košės, dvasininko švento varpelio, skydo, gydomojo, jėgos ir dvasininko mėlynojo apsiausto, pirštinių ir kelnių..
 • Atimta: Prasideda nuo klubo, „Plank“ skydo ir „Loincloth“.

„Dark Souls III“ yra sunkus strateginis kovos žaidimas. Tai reiškia, kad eidami į priekį turite galvoti, kokios įrangos jums reikia. Jūs taip pat turėsite prietaisą, kada panaudoti savo įgūdžius ir magiją atsižvelgiant į situaciją.

Žaidime yra sunkių viršininkų ir keletas kietesnių minių. Iš viršininkų ir kitų minių iškritę daiktai gali būti naudojami prisijungti prie internetinių režimų. Internetinius režimus galima pasiekti tik tam tikrais būdais.

Internetinius režimus sudaro:

 • Bendradarbiavimas: Turėsite naudoti elementą „Baltas ženklo muilo akmuo“ ir tada galėsite žaisti su dar dviem žmonėmis vienu metu.
 • PvP: Jūs naudosite raudonų akių orb. Arba krekingo raudonų akių orb. Tuomet būsite pasiųsti į kito žaidėjo pasaulį ir galėsite su juo kovoti tame pasaulyje. Jūs būtumėte įsibrovėliai, o jie būtų šeimininkai. Vienu žaidėju vienu metu gali įsibrauti iki dviejų žmonių, tačiau norėdami pakeisti tą skaičių, galite naudoti skirtingus ženklus.

Dar kartą rekomenduoju naudoti VPN, kad paleistumėte „Dark Souls 3“. VPN duos jums IP adresą iš jūsų pasirinktos serverio vietos. Tai taip pat pagerins našumą, sumažindama pingą ir apsaugodama jus nuo DDoS atakų. Tai padės jums išvengti praeities geografinių apribojimų ir užkardų mokykloje ar darbe.

Kaip naudoti VPN, norint žaisti „Dark Souls 3“ (PC)

Aš panaudosiu „ExpressVPN“ kaip naudoti VPN paslaugą norint žaisti „Dark Souls 3“ internete. Pirmiausia norėsite atsisiųsti VPN klientą. „ExpressVPN“ siūlo nemokamą kliento programinę įrangą „Windows“, „Mac“ ir „Linux“. Be nemokamų programų, skirtų „iOS“ ir „Android“.

Dabar, kai turėjote galimybę atsisiųsti ir įdiegti programinę įrangą, laikas prisijungti. Paleiskite „ExpressVPN“ klientą ir pasirinkite serverio vietą. Mes padėsime jums žingsnis po žingsnio, naudojantis jų „Windows“ klientu.

„ExpressVPN“ serverio vietos

 • Kadangi daugybė žaidėjų mėgsta prisijungti prie serverių JAV, šią šalį naudojome savo vadovu. „ExpressVPN“ turi didelį serverių tinklą, esantį visame pasaulyje.
 • Rekomenduojame pasirinkti „OpenVPN“ (TCP) arba (UDP). Srautuodami vaizdo įrašus iš tokių svetainių kaip „YouTube“, mes naudojame „OpenVPN“ (UDP), nes jis yra greitesnis nei TCP. Jie taip pat palaiko PPTP, L2TP ir SSTP. Vis dar rekomenduojame „OpenVPN UDP“, kad būtų užtikrintas geriausias greičio ir privatumo apsaugos derinys.
 • Spustelėkite didelį apvalų prisijungimo mygtuką. Po kelių sekundžių pamatysite skydą aplink mygtuką, kuris taps žalias. Taip pat bus pranešimas, nurodantis „VPN įjungtas“
 • Dabar jūs turite IP adresą JAV, kiek visi gali pasakyti internete. Taigi galite pasiekti bet kurią svetainę, tarsi sėdėtumėte ten. Tas pats pasakytina apie prisijungimą prie serverio JK ar bet kurioje kitoje pasaulio vietoje.

Tai tiesiog lengva padaryti. Dabar, kai turite IP adresą iš „ExpressVPN“ serverio JAV, galite žaisti, naršyti internete ar žiūrėti laidas taip, lyg būtumėte ten iš tikrųjų. Prisijungimas prie serverio JK taip pat suteiktų visišką prieigą prie ten esančių geografiškai užblokuotų svetainių. Tas pats pasakytina apie bet kurią šalį.

Kaip jau dabar galite pasakyti, geras VPT atveria prieigą prie turinio visame pasaulyje. Jei gyvenate ne JAV, ši paslauga gali padėti pasiekti populiarias paslaugas, tokias kaip „Netflix“, „Hulu“ ir „Pandora“. Jums vis dar reikalinga tokių paslaugų kaip „Netflix“ sąskaita, tačiau VPT padės žiūrėti JAV televizijos laidas ir filmus „Netflix“ taip, lyg sėdėtumėte JAV ar bet kuriame kitame regione, kurį norėtumėte pasiekti.

Kaip naudoti VPN, norint žaisti „Dark Souls 3“ („Xbox One“ ir PS4)

Aš dar kartą pasinaudosiu „ExpressVPN“, kaip naudoti VPN paslaugą, kad galėtumėte žaisti „Dark Souls 3“ savo žaidimų konsolėje. Jie yra mano mėgstamiausias žaidimų VPN, nes „ExpressVPN“ valdo labai didelį tinklą, todėl paslauga yra puikus pasirinkimas žaidėjams.

Pirmasis žingsnis norint nustatyti „ExpressVPN“ paprastai yra atsisiųsti kliento programinę įrangą jūsų sistemai. „ExpressVPN“ siūlo nemokamą kliento programinę įrangą „Windows“, „Mac“ ir „Linux“. Be nemokamų programų, skirtų „iOS“ ir „Android“. Akivaizdu, kad tai neveiks „PS4“, „Xbox One“ ar „Nintendo“, nes žaidimų pultams trūksta vietinės VPN palaikymo. Laimei, vis dar yra būdas užšifruoti savo žaidimų srautą ir nusiųsti jį per VPN. Atsakymas yra paleisti VPN per jūsų maršrutizatorių. Pastaba: jei jums nereikia šifravimo, galite naudoti „ExpressVPN MediaStramer“ (intelektualiojo DNS) funkciją ir nereikia konfigūruoti maršrutizatoriaus. Tai palaiko platų žaidimų konsolių pasirinkimą.

„ExpressVPN“ maršrutizatoriaus programa

Priklausomai nuo to, kokį maršrutizatoriaus prekės ženklą ir modelį naudojate, jis gali palaikyti trečiųjų šalių VPN paslaugas. Tokiu atveju iš VPN teikėjo galite gauti reikiamą informaciją, kad nustatytumėte ryšį per savo maršrutizatorių. Kitaip labai rekomenduoju „FlashRouters“. „FlashRouters“ komanda pasirenka populiariausius prekės ženklo maršrutizatorius ir mirksi juos naudodama „DD-WRT“ arba „Tomato“ programinę-aparatinę įrangą. Tai leidžia įrenginiuose turėti daug daugiau funkcijų, nei jos būtų įdiegus gamyklos programinę-aparatinę įrangą. Visi „FlashRouters“ iš anksto sukonfigūruoti su VPN palaikymu.

Mėgaukitės visais jauduliais žaisdami „Dark Souls III“ internete. Dalykitės šiuo įrašu su draugais, kad jie galėtų mėgautis žaidimais iš bet kurios pasaulio vietos naudodami VPN. Sekite mus @VPNFan naujausi pasiūlymai ir vadovai.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map