2 taškas„Ancients 2“ „Dota 2“, „Defense“, yra populiarus MOBA, kelių žaidėjų internetinis mūšio arenos žaidimas. Tai tikrai gerai pagamintas žaidimas ir labai greitai išpopuliarėjo. „Dota 2“ taip pat gali būti žaidžiamas su draugais internete ir konkurencingai. Galite įsigyti „Windows“ ar „Mac“ žaidimą „Steam“ ir žaidimo plėtinius „Dota 2“ svetainėje. Kai „Dota 2“ yra žaidimas, žaidžiamas internete, galite patirti DDoS išpuolius, atsilikimą, blogą ryšį ar būti užblokuoti mokykloje ar darbe. Norėdami padėti išspręsti šias problemas, rekomenduočiau VPN. VPT pakeis jūsų IP adresą į kitą IP. Kadangi tai nėra jūsų IP, tai užkirs kelią DDoS išpuoliams ir leis jums išvengti „Dota 2“ blokavimo darbe ar mokykloje. Jei pasirinksite IP šalia serverio, kuriame žaidžiate, turėtumėte patirti mažesnį atsilikimą.

„RankVPN ServiceVPN“ ventiliatorius
„PriceVisit“
Svetainės serveris
VietosNe
„LogsKill“
„SwitchSmart“
DNS
1„ExpressVPN“6,67 USD„ExpressVPN“160Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
2„NordVPN“3,49 USD„NordVPN“87Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
3Privatus interneto ryšys2,85 USDVIP49Žymimasis langelisŽymimasis langelis
4„CyberGhost“2,75 USD„CyberGhost“80Žymimasis langelisŽymimasis langelis
5„IPVanish“3,25 USD„IPVanish“76Žymimasis langelisŽymimasis langelis

Kaip naudoti VPN žaidžiant „Dota 2 Online“ (PC)

Aš panaudosiu „ExpressVPN“ kaip naudoti VPN paslaugą norint žaisti „Dota 2“ internete. Pirmiausia norėsite atsisiųsti VPN klientą. „ExpressVPN“ siūlo nemokamą kliento programinę įrangą „Windows“, „Mac“ ir „Linux“. Be nemokamų programų, skirtų „iOS“ ir „Android“.

Dabar, kai turėjote galimybę atsisiųsti ir įdiegti programinę įrangą, laikas prisijungti. Paleiskite „ExpressVPN“ klientą ir pasirinkite serverio vietą. Mes padėsime jums žingsnis po žingsnio, naudojantis jų „Windows“ klientu.

„ExpressVPN“ serverio vietos

 • Kadangi daugybė žaidėjų mėgsta prisijungti prie serverių JAV, šią šalį naudojome savo vadovu. „ExpressVPN“ turi didelį serverių tinklą, esantį visame pasaulyje.
 • Rekomenduojame pasirinkti „OpenVPN“ (TCP) arba (UDP). Srautuodami vaizdo įrašus iš tokių svetainių kaip „YouTube“, mes naudojame „OpenVPN“ (UDP), nes jis yra greitesnis nei TCP. Jie taip pat palaiko PPTP, L2TP ir SSTP. Vis dar rekomenduojame „OpenVPN UDP“, kad būtų užtikrintas geriausias greičio ir privatumo apsaugos derinys.
 • Spustelėkite didelį apvalų prisijungimo mygtuką. Po kelių sekundžių pamatysite skydą aplink mygtuką, kuris taps žalias. Taip pat bus pranešimas, nurodantis „VPN įjungtas“
 • Dabar jūs turite IP adresą JAV, kiek visi gali pasakyti internete. Taigi galite pasiekti bet kurią svetainę, tarsi sėdėtumėte ten. Tas pats pasakytina apie prisijungimą prie serverio JK ar bet kurioje kitoje pasaulio vietoje.

Tai tiesiog lengva padaryti. Dabar, kai turite IP adresą iš „ExpressVPN“ serverio JAV, galite žaisti, naršyti internete ar žiūrėti laidas taip, lyg būtumėte ten iš tikrųjų. Prisijungimas prie serverio JK taip pat suteiktų visišką prieigą prie ten esančių geografiškai užblokuotų svetainių. Tas pats pasakytina apie bet kurią šalį.

Kaip jau dabar galite pasakyti, geras VPT atveria prieigą prie turinio visame pasaulyje. Jei gyvenate ne JAV, ši paslauga gali padėti pasiekti populiarias paslaugas, tokias kaip „Netflix“, „Hulu“ ir „Pandora“. Jums vis dar reikalinga tokių paslaugų kaip „Netflix“ sąskaita, tačiau VPT padės žiūrėti JAV televizijos laidas ir filmus „Netflix“ taip, lyg sėdėtumėte JAV ar bet kuriame kitame regione, kurį norėtumėte pasiekti.

„Dota 2“ žaidimo akcentai

Dota 2 žaidime jūs ir jūsų keturių asmenų komanda turi sunaikinti kitų komandų bazę arba senovinę. Jų keliai bus skirtingi vidurio taškai ar bokštai. Tikimasi, kad kovosite su kita komanda ir sunaikinsite savo Senovę, kad neprarastumėte. „1 prieš 1“ rungtynėms galioja tos pačios taisyklės, išskyrus tuos atvejus, kai sakote „gg“ (geras žaidimas), kurių netenkate.

Žaidėjai, kuriuos kontroliuojate, kad pritrauktų jūsų komandą prie pergalės, yra Dota 2 herojai. Jų yra daugiau nei 150, kai kuriems yra nemokama, o kitiems mokama. Žaidimas yra pagrįstas šiais herojais. Kiekvienas herojus turi skirtingą tipą. Šios rūšys yra judrumas, jėga ir intelektas (magija). Taip pat galite sulyginti herojus, kad padidintumėte statistiką. Kiekvienas herojus taip pat puola greičiu, diapazonu ar jėga. Gebėjimai – tai dar vienas dalykas, atrakintas turint patirties taškų.

Auksas yra Dota 2 valiutos forma ir yra įgyjamas žaidžiant. Jei užmuši neutralų mob, tada paskutinį smūgį turintis asmuo gauna auksą, bet jei kas nors nužudo priešo herojų, visa komanda gauna auksą. Auksas gali atrakinti tokius daiktus kaip ginklai, šarvai, specialieji sugebėjimai ir vartojimo reikmenys. Ginklai bus naudojami atakai padidinti. Šarvai bus naudojami gynybai padidinti, o specialūs sugebėjimai padės herojui kovoti. Iš kitos pusės, vartojimo reikmenys gali padėti įveikti bet kurį iš šių dalykų ir dar daugiau, tačiau jie trunka tik vieną kovą.

„Dota 2“ taip pat turi daugybę žaidimo režimų. Kai kurie režimai gaus atsitiktinius simbolius, o kiti leis pasirinkti. Kai būsite pasiekę 10 lygį, visi režimai bus atrakinami. Visi žaidimo režimai yra linksmi ir visi laikosi tos pačios pergalės strategijos, išskyrus keletą.

„Dota 2“ žaidimo režimai apima:

 • Visi pasirinkti: Šis žaidimo režimas leidžia jums ir jūsų draugams išsirinkti bet kurį norimą herojų, apsikeisti herojais ir tiesiog atlikti įprastas rungtynes.
 • Visi atsitiktiniai: Kiekvienas žaidėjas gauna atsitiktinį simbolį ir 825 aukso. Norėdami gauti naują atsitiktinį simbolį, jis kainuoja 300 auksų. Be atsitiktinio herojaus, žaidimas žaidžiamas kaip įprastos rungtynės.
 • Visi atsitiktiniai mirties matai: Kiekvienas komandos narys gauna atsitiktinį didvyrį, o kiekvieną kartą nužudydamas gauna naują. Komandos gauna 40 pakartotinių grąžinimo kortelių, kad pradėtų, o kai visi pakartotiniai apdovanojimai nebebus, jūs prarasite. Kai persirengsi, turėsi lygmenis, daiktus ir auksą, perduotą naujajam herojui.
 • Gebėjimo projektas: Žaidėjai pasirenka pasirinktą herojų. Gebėjimai bus baseine, kuriame žaidėjai pasirinks 3 normalius ir 1 aukščiausią sugebėjimą. Šis režimas žaidžiamas kaip įprastas žaidimas.
 • Kapitonų režimas: Pradėkite nuo greičio bandymo, kas pirmiausia gali spustelėti mygtuką „Tapk kapitonu“. Kai kapitonas pasirinks 5 herojus ir išsirinks sau vieną. Pasibaigus paskirtajam laikui, jūsų komanda pasirinks iš likusių keturių. Šis režimas žaidžiamas kaip įprastas žaidimas.
 • Kapitono juodraštis: Jei norite pradėti komandą, kapitonai uždraus tris didvyrius, o paskui iš eilės išrinks 27 atsitiktinius komandos herojus. Jie išsirinks 5 ir išsirinks vieną sau, kitus herojus paliks komandos draugams. Šis režimas žaidžiamas kaip įprastas žaidimas.
 • Individualus režimas: Netrukus pasirodysiantis režimas, kuriame bendruomenė pasirenka, kaip žaisti.
 • Mažiausiai žaidė: Negalite pasirinkti iš 40 geriausių herojų. Negalima keistis. Šis režimas žaidžiamas kaip įprastas žaidimas.
 • Ribotas režimas: Galite pasirinkti tik iš pradedančiųjų herojų sąrašo ir jis naudojamas kaip pamoka. Jei išeisite, nebūsite nubaustas. Vietoj to, jei išvyksite, jus pakeis robotas. Šis režimas žaidžiamas kaip įprastas žaidimas.
 • Viengubas juodraštis: Pamatysite tris herojus, vieną iš greičio, vieną iš stiprybės ir vieną nuo intelekto. Galite pasirinkti tik vieną iš jų, o apsikeitimo nėra. Be to, žaidimas žaidžiamas kaip įprastos rungtynės.
 • Atsitiktinis juodraštis: Abi komandos paeiliui rinksis herojus, kol kiekvienai komandai bus 24. Be atrankos, žaidimas veikia lygiai taip pat, kaip ir įprastos varžybos..
 • 1 v 1 Solo vidurys: Kovosite su kitu žmogumi ir laimėsite lygiai taip pat, kaip įprasta. Ypatinga šio režimo dalis yra ta, kad jūs galite kalbėtis su kitu asmeniu, pasakyti „gg“, kad netektų galios, šoniniai bokštai turi imunitetą, o pirmosios runos nereaguoja.

„Dota 2“ galima „Windows“ ir „Mac“, naudojant „Steam“. Žaidimas yra labai populiarus MOBA, įdomus ir įdomus žaidimo. Herojai siūlo platų strategijų pasirinkimą. Daiktai padės jūsų herojams kovoti. Žaidimų režimų yra tiek daug, kad dar geriau žaisti su draugais. Apskritai „Dota 2“ yra įdomus internetinis žaidimas, kuriame esu tikras, kad jums ir jūsų draugams patiks.

Dar kartą rekomenduoju naudoti VPN paslaugą, kad galėtumėte žaisti „Dota 2“ internete. VPN suteiks jums IP adresą iš jūsų pasirinktos serverio vietos. Tai pagerins našumą ir sumažins atsilikimą. Elitiniai žaidėjai taip pat įvertins papildomą apsaugą nuo DDoS atakų

Mėgaukitės visu veiksmu žaisdami „Dota 2“ internete. Dalykitės šiuo įrašu su draugais, kad jie galėtų mėgautis žaidimais iš bet kurios pasaulio vietos naudodami VPN. Sekite mus @VPNFan naujausi pasiūlymai ir vadovai.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me