Kaip žaisti „Fallout 76“ naudojant VPN

„Fallout 76“„Fallout 76“ yra naujausias „Bethesda“ sukurtas žaidimas. Tai bus pirmasis visiškai internetinis pavadinimas serijoje. Žaidimas yra asmeniniame kompiuteryje, „Xbox One“ ir PS4. Išankstinis užsakymas suteikia žaidėjams prieigą prie beta versijos. Kadangi „Fallout 76“ yra didesnis nei bet kurie kiti ankstesni pavadinimai, jiems kyla problemų dėl atsilikimo, lėto ryšio ir serverių mažėjimo. Norėdami išspręsti šias problemas, rekomenduočiau VPN. VPN suteikia galimybę pakeisti savo IP į kitą numatytose vietose. Jei pasirinksite vietą, kuri yra arti jūsų atjungiamo kelio, tada galite sumažinti atsilikimą. VPN taip pat gali padėti sumažinti susisiekimo problemas, pasirinkdamas geresnį kelią į žaidimų serverį. Kita pridėta VPN premija yra apsauga nuo DDoS atakų. VPN naudoja šifravimą, kad apsaugotų jūsų privatumą.


„RankVPN ServiceVPN“ ventiliatorius
„PriceVisit“
Svetainės serveris
VietosNe
„LogsKill“
„SwitchSmart“
DNS
1„ExpressVPN“6,67 USD„ExpressVPN“160Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
2„NordVPN“3,49 USD„NordVPN“87Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
3Privatus interneto ryšys2,85 USDVIP49Žymimasis langelisŽymimasis langelis
4„CyberGhost“2,75 USD„CyberGhost“80Žymimasis langelisŽymimasis langelis
5„IPVanish“3,25 USD„IPVanish“76Žymimasis langelisŽymimasis langelis

Dabar norėčiau šiek tiek laiko pakalbėti apie geografinius apribojimus. VPT padės jums pašalinti praeities regioninius apribojimus, kuriuos gali turėti žaidimas. Tai taip pat leis bet kada žaisti iš bet kurios vietos, nes jūsų mokykloje ar darbe esančias ugniasienes galima apeiti. Jei beta versija bus išleista skirtingu metu visame pasaulyje, galite gauti ankstyvą ir vėlyvą prieigą prie žaidimo. Viskas, ką turėsite padaryti, tai pasirinkti vietą vietoje, kuriai suteikiamas papildomas laikas ilgiau žaisti. Tai taip pat veiktų, jei žaidimas pasirodytų anksti, kaip tai darė „Fallout 4“. Galite tiesiog nusipirkti ir gauti anksti pakeisdami savo vietą.

Kaip naudoti VPN, kad sumažintumėte „Fallout 76“ atsilikimą

Aš panaudosiu „ExpressVPN“ kaip naudoti VPN paslaugą norint žaisti „Fallout 76“ internete. Pirmiausia norėsite atsisiųsti VPN klientą. „ExpressVPN“ siūlo nemokamą kliento programinę įrangą „Windows“, „Mac“ ir „Linux“. Be nemokamų programų, skirtų „iOS“ ir „Android“.

Dabar, kai turėjote galimybę atsisiųsti ir įdiegti programinę įrangą, laikas prisijungti. Paleiskite „ExpressVPN“ klientą ir pasirinkite serverio vietą. Mes padėsime jums žingsnis po žingsnio, naudojantis jų „Windows“ klientu.

„ExpressVPN“ serverio vietos

 • Kadangi daugybė žaidėjų mėgsta prisijungti prie serverių JAV, šią šalį naudojome savo vadovu. „ExpressVPN“ turi didelį serverių tinklą, esantį visame pasaulyje.
 • Rekomenduojame pasirinkti „OpenVPN“ (TCP) arba (UDP). Srautuodami vaizdo įrašus iš tokių svetainių kaip „YouTube“, mes naudojame „OpenVPN“ (UDP), nes jis yra greitesnis nei TCP. Jie taip pat palaiko PPTP, L2TP ir SSTP. Vis dar rekomenduojame „OpenVPN UDP“, kad būtų užtikrintas geriausias greičio ir privatumo apsaugos derinys.
 • Spustelėkite didelį apvalų prisijungimo mygtuką. Po kelių sekundžių pamatysite skydą aplink mygtuką, kuris taps žalias. Taip pat bus pranešimas, nurodantis „VPN įjungtas“
 • Dabar jūs turite IP adresą JAV, kiek visi gali pasakyti internete. Taigi galite pasiekti bet kurią svetainę, tarsi sėdėtumėte ten. Tas pats pasakytina apie prisijungimą prie serverio JK ar bet kurioje kitoje pasaulio vietoje.

Tai tiesiog lengva padaryti. Dabar, kai turite IP adresą iš „ExpressVPN“ serverio JAV, galite žaisti, naršyti internete ar žiūrėti laidas taip, lyg būtumėte ten iš tikrųjų. Prisijungimas prie serverio JK taip pat suteiktų visišką prieigą prie ten esančių geografiškai užblokuotų svetainių. Tas pats pasakytina apie bet kurią šalį.

Kaip jau dabar galite pasakyti, geras VPT atveria prieigą prie turinio visame pasaulyje. Jei gyvenate ne JAV, ši paslauga gali padėti pasiekti populiarias paslaugas, tokias kaip „Netflix“, „Hulu“ ir „Pandora“. Jums vis dar reikalinga tokių paslaugų kaip „Netflix“ sąskaita, tačiau VPT padės žiūrėti JAV televizijos laidas ir filmus „Netflix“ taip, lyg sėdėtumėte JAV ar bet kuriame kitame regione, kurį norėtumėte pasiekti.

Kaip naudoti VPN „Fallout 76“ („Xbox One“ ir PS4)

Aš dar kartą pasinaudosiu „ExpressVPN“, kaip naudoti VPN paslaugą, kad galėtumėte žaisti „Fallout 76“ savo žaidimų konsolėje. Jie yra mano mėgstamiausias žaidimų VPN, nes „ExpressVPN“ valdo labai didelį tinklą, todėl paslauga yra puikus pasirinkimas žaidėjams.

Pirmasis žingsnis norint nustatyti „ExpressVPN“ paprastai yra atsisiųsti kliento programinę įrangą jūsų sistemai. „ExpressVPN“ siūlo nemokamą kliento programinę įrangą „Windows“, „Mac“ ir „Linux“. Be nemokamų programų, skirtų „iOS“ ir „Android“. Akivaizdu, kad tai neveiks „PS4“, „Xbox One“ ar „Nintendo“, nes žaidimų pultams trūksta vietinės VPN palaikymo. Laimei, vis dar yra būdas užšifruoti savo žaidimų srautą ir nusiųsti jį per VPN. Atsakymas yra paleisti VPN per jūsų maršrutizatorių. Pastaba: jei jums nereikia šifravimo, galite naudoti „ExpressVPN MediaStramer“ (intelektualiojo DNS) funkciją ir nereikia konfigūruoti maršrutizatoriaus. Tai palaiko platų žaidimų konsolių pasirinkimą.

„ExpressVPN“ maršrutizatoriaus programa

Priklausomai nuo to, kokį maršrutizatoriaus prekės ženklą ir modelį naudojate, jis gali palaikyti trečiųjų šalių VPN paslaugas. Tokiu atveju iš VPN teikėjo galite gauti reikiamą informaciją, kad nustatytumėte ryšį per savo maršrutizatorių. Kitaip labai rekomenduoju „FlashRouters“. „FlashRouters“ komanda pasirenka populiariausius prekės ženklo maršrutizatorius ir mirksi juos naudodama „DD-WRT“ arba „Tomato“ programinę-aparatinę įrangą. Tai leidžia įrenginiuose turėti daug daugiau funkcijų, nei jos būtų įdiegus gamyklos programinę-aparatinę įrangą. Visi „FlashRouters“ iš anksto sukonfigūruoti su VPN palaikymu.

„Fallout 76“ žaidimo akcentai

„Fallout 76“ yra visų kitų žaidimų pratarmė. Jūs žaidžiate kaip vienas iš pirmųjų žmonių, išeinančių iš įtampos. Vakarų Virdžinijoje turėsite kartu dirbti atkurdami Ameriką. Tai nebus lengva, kaip ir atliekant branduolinį iškritimą, senas gyvūnas nėra toks draugiškas. Turėsite nužudyti žvėrį ir apginti savo namus. Plėšykis ir dalinkis patirtimi su žmonėmis. Viena geriausių strategijų bus susiburti į komandą su kitais. Jūs nebūsite vieninteliai žmonės, turintys šią idėją. Jūsų kaimynai gali būti ne tokie draugiški, kaip jūs manote, todėl turėsite nuolat budėti. Jūsų misija atstatyti nebus lengva, tačiau turėdami pakankamai komandos darbo ir atkaklumo galite sugrąžinti Ameriką į savo buvusią šlovę.

„Fallout 76“ galite žaisti vienas, bet tai bus sunkiau. Reikia atstatyti, bet tuo pačiu ir apsiginti. Turėtumėte susidraugauti ir stengtis išvengti priešų. Kuo daugiau priešų, tuo mažiau saugūs būsite. „Fallout 76“ turi branduolines raketas, kuriomis gali naudotis visi, gavę prieigos kodą. Dėl to turite gauti ir ginti kodo dalis arba partneris su kitais, kad paleistumėte galvą į varžovų vakarėlį. Nesvarbu, ką darote, įsitikinkite, kad nepataikėte.

Nepamirškite savo S.P.E.C.I.A.L. Jėga leidžia daugiau pasiimti su savimi ir smarkiau trenkti. Suvokimas padeda pasirinkti kišenę ir tiksliai nustatyti pažeidžiamas pabaisos dalis. Su ištverme galite valgyti daugiau dalykų, padidinti ištvermę ir labiau apsaugoti nuo elementų. Charizma suteikia jums geresnių pasiūlymų ir padeda sužavėti žmones. Žvalgyba leidžia jums patobulinti ginklus ir įtaisus. Judrumas padeda išvengti greitos atakos ir gaisro. Laimei gali padėti kritinės atakos, ieškant geresnių daiktų ir sulaukus pagalbos iš kitų paslaptingesnių veikėjų. Kiekviena kategorija padeda įvairiems dalykams ir suteikia savų privilegijų. Todėl galite žaisti daugybe skirtingų būdų.

„Fallout 76“ bus didžiulis internetinis vaidmenų žaidimas. Žaidime bus beta versija, kurios data dar nėra paskelbta. Tačiau visas žaidimas pasirodys 2018 m. Lapkričio 14 d. Jame yra nauja sritis, kurioje yra daugybė biomų ir monstrų. Turėsite dirbti su savo draugais, kad įgyvendintumėte Amerikos svajonę atstatyti. „Fallout 76“ yra žaidimas, esu tikras, kad jums patiks žaisti.

Dar kartą norėčiau rekomenduoti VPN. VPN suteikia galimybę pakeisti IP adresą į kitą vietą pateiktuose serveriuose. Galite sumažinti atsilikimą ir pagerinti ryšį pasirinkdami vietą, artimą žaidimo pranašumui. Taip pat galite išvengti bet kokių geografinių apribojimų ar užkardų, neleidžiančių žaisti iš bet kurios pasaulio vietos. VPN vartotojams taip pat suteiks papildomos apsaugos nuo DDoS atakų.

Mėgaukitės visais jauduliais žaisdami „Fallout 76“ internete. Dalykitės šiuo įrašu su draugais, kad jie galėtų mėgautis žaidimais iš bet kurios pasaulio vietos naudodami VPN. Sekite mus @VPNFan naujausi pasiūlymai ir vadovai.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map