Kaip žaisti „Final Fantasy 14“ (FFXIV) naudojant VPN

Finalinė fantazija 14 - FFXIV„Final Fantasy 14“ arba FFXIV, yra naujausias iš populiarios MMORPG serijos, kuri gyvuoja jau ilgą laiką. Šis žaidimas galimas „Windows“, PS4 ir PS3. Žaisdami FFXIV ir kitus internetinius žaidimus galite patirti vėlavimą, DDoS atakas ir lėtą ryšį. Norėdami išspręsti šią problemą, rekomenduočiau VPN. VPT pakeis jūsų IP adresą į kitą jūsų pasirinktą IP. Tai padės sustabdyti DDoS atakų vykdymą. Jei pasirinksite IP šalia serverio, kuriame žaidžiate, tada turėsite mažiau vėlavimo ir džiaugsitės greitesniu ryšiu.


„RankVPN ServiceVPN“ ventiliatorius
„PriceVisit“
Svetainės serveris
VietosNe
„LogsKill“
„SwitchSmart“
DNS
1„ExpressVPN“6,67 USD„ExpressVPN“160Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
2„NordVPN“3,49 USD„NordVPN“87Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
3Privatus interneto ryšys2,85 USDVIP49Žymimasis langelisŽymimasis langelis
4„CyberGhost“2,75 USD„CyberGhost“80Žymimasis langelisŽymimasis langelis
5„IPVanish“3,25 USD„IPVanish“76Žymimasis langelisŽymimasis langelis

Kaip naudoti VPN žaidžiant Final Fantasy XIV

Aš panaudosiu „ExpressVPN“ kaip naudoti VPN paslaugą norint žaisti „Final Fantasy 14“ internete. Pirmiausia norėsite atsisiųsti VPN klientą. „ExpressVPN“ siūlo nemokamą kliento programinę įrangą „Windows“, „Mac“ ir „Linux“. Be nemokamų programų, skirtų „iOS“ ir „Android“.

Dabar, kai turėjote galimybę atsisiųsti ir įdiegti programinę įrangą, laikas prisijungti. Paleiskite „ExpressVPN“ klientą ir pasirinkite serverio vietą. Mes padėsime jums žingsnis po žingsnio, naudojantis jų „Windows“ klientu.

„ExpressVPN“ serverio vietos

 • Kadangi daugybė žaidėjų mėgsta prisijungti prie serverių JAV, šią šalį naudojome savo vadovu. „ExpressVPN“ turi didelį serverių tinklą, esantį visame pasaulyje.
 • Rekomenduojame pasirinkti „OpenVPN“ (TCP) arba (UDP). Srautuodami vaizdo įrašus iš tokių svetainių kaip „YouTube“, mes naudojame „OpenVPN“ (UDP), nes jis yra greitesnis nei TCP. Jie taip pat palaiko PPTP, L2TP ir SSTP. Vis dar rekomenduojame „OpenVPN UDP“, kad būtų užtikrintas geriausias greičio ir privatumo apsaugos derinys.
 • Spustelėkite didelį apvalų prisijungimo mygtuką. Po kelių sekundžių pamatysite skydą aplink mygtuką, kuris taps žalias. Taip pat bus pranešimas, nurodantis „VPN įjungtas“
 • Dabar jūs turite IP adresą JAV, kiek visi gali pasakyti internete. Taigi galite pasiekti bet kurią svetainę, tarsi sėdėtumėte ten. Tas pats pasakytina apie prisijungimą prie serverio JK ar bet kurioje kitoje pasaulio vietoje.

Tai tiesiog lengva padaryti. Dabar, kai turite IP adresą iš „ExpressVPN“ serverio JAV, galite žaisti, naršyti internete ar žiūrėti laidas taip, lyg būtumėte ten iš tikrųjų. Prisijungimas prie serverio JK taip pat suteiktų visišką prieigą prie ten esančių geografiškai užblokuotų svetainių. Tas pats pasakytina apie bet kurią šalį.

Kaip jau dabar galite pasakyti, geras VPT atveria prieigą prie turinio visame pasaulyje. Jei gyvenate ne JAV, ši paslauga gali padėti pasiekti populiarias paslaugas, tokias kaip „Netflix“, „Hulu“ ir „Pandora“. Jums vis dar reikalinga tokių paslaugų kaip „Netflix“ sąskaita, tačiau VPT padės žiūrėti JAV televizijos laidas ir filmus „Netflix“ taip, lyg sėdėtumėte JAV ar bet kuriame kitame regione, kurį norėtumėte pasiekti.

„Final Fantasy 14“ žaidimo akcentai

„Final Fantasy XIV“ yra žaidimas, kuriame galite kovoti su minia, daryti renginius, įvykdyti užduotis, žaisti likimuose, kurti amatus, tyrinėti požemius ir dirbti, kad galėtumėte susiburti su kitais vakarėliuose. Visi šie dalykai duos jums Tinka iki. Prieš tai atlikdami, nusipirksite ir gausite prenumeratą žaisti „FFXIV“. Jūs perkate jį „Windows“, PS4 ar PS3 tokiose vietose kaip Garai, „Amazon“ ir „Gamestop“. Po to paleisite savo žaidimą ir galėsite jį peržiūrėti. Po to prisijungsite ir galėsite sukurti pasirinktą simbolį bei jį redaguoti. Jūsų pasirinktas veikėjas gali būti vienas iš daugelio rasių. Į sąrašą įtraukta:

„Elezen“: Šios varžybos labiausiai primins „FFXI“ „Elven“. Naudokitės labai priešiškai su kitomis rasėmis, nes buvo tikima, kad jos buvo pirmosios varžybos Eorzos žemėje. Dvi gentys, kurias turi šios varžybos, yra didžiulės varžovės.

 • Laukinis miškas
 • Duskwightas

Hyur: Šios lenktynės yra panašios į FFXI žmonių lenktynes. Šios varžybos yra labiausiai paplitusios Eorzoje, nes abi gentys suskaidomos ir visur sudaro miestus.

 • Aukštaičiai
 • Vidurio gyventojai

Lalfella: Šios lenktynės yra panašios į „FUTXI“ varžybų „Tarutaru“ varžybas. Šios varžybos yra mažiausios varžybos. Tai nepadaro jų nepalankioje padėtyje, nes jie sudaro judrumą ir sumanumą.

 • Plainsfolkas
 • „Dunesfolk“

Roegadynas: Šios lenktynės yra panašios į „Galka“ iš FFXI, tačiau dabar yra moteriškoji versija. Tai yra didžiausios varžybos. Jie buvo iš Šiaurės jūros.

 • Jūros vilkai
 • Hellgaurdas

„Miqo’te“: Šios lenktynės yra panašios į „Mithra“ iš FFXI, bet dabar yra versija vyrams. Šios kačių rasės yra medžiotojai, kurie paprastai būna vienišos varžybos.

 • Saulės ieškotojai
 • Mėnulio laikytojai

Au Ra: to dar nėra, tačiau šis veikėjas pasirodo su „FFXIV Heavensward“. Šios lenktynės dar niekad nebuvo matytos. Tai roplių varžybos su svarstyklėmis, ragais ir uodegomis. Jie yra iš Othardo žemės.

 • Raeno gentis
 • Ksaela gentis

Nesijaudinkite tiek dėl personažo statistikos, tiek dėl jo išvaizdos, nes statistika nėra daug geresnė už bet kurią rasę. Eiti kartu su lenktynėmis yra miestai, galėsite kovoti už miestų ribų. Taip pat mieste galėsite pirkti, parduoti ir rankdarbius. Kiekvienas miestas taip pat turi savo kovos vietas. Kiekvienam darbui yra skirtingas TP, MP ir HP kiekis, kai jūs lyginate užduotį su EXP. Pagrindiniai miestai ir jų darbo vietos yra šie:

LU dah: Didžiuliais aspektais šis miestas labiau primena Sandoriją iš FFXI. Miestas didelis prekybai. Šio miesto vadovė yra moteris Lalfella su vyru Roegadyn, nes ten yra armijos generalinė ir asmeninė gynėja. Amatininkystė apima aukso kalimą, alchemiją, kasybą ir audimą. Darbai apima:

 • „Thaumaturge“: Naudodamiesi šiuo rašybos rašymo darbu norėsite žiūrėti savo parlamento narį, kad nustatytumėte, kokį rašybą rašyti toliau. Rinkdamiesi šį „Power House“ rašybos ratą, laikykitės atstumo. Naudoja MP.
 • Pugilistas: Kova su ranka yra geriausias Pugilito turtas. Būkite artimi ir padarykite didelę žalą dėl šio darbo. Naudoja TP.
 • Gladiatorius: tikras tankas (darbas, kuris daro daug žalos). Savo kardu ir skydu kovosite dėl šlovės. Laikykite savo varžovą arti. Naudoja TP.

Gridanija: Šis miestas yra panašus į Windurstą iš FFXI, nes jame daugiau lauko. Šiame mieste, mano manymu, labai sunku naršyti, kol neišmoksi ten, kur yra viskas. Šio miesto vadovai yra Miqo’te šeima. Viena iš jų turi daugiau galios nei kitos 2, nes ji taip pat yra karinė vadovė. Amatininkus mieste sudaro dailidės, odos dirbiniai ir botanikai. Darbai apima:

 • Šauliai: Naudodamiesi šiuo lanko ir strėlės darbu, galėsite šaudyti ir žudyti minias iš didelių atstumų. Neišmeskite atstumo, nes šis darbas nėra kovotojas iš rankų į rankas. Naudoja TP.
 • „Lancers“: Kovodami su „Lance“, turėsite būti drąsūs, nes kovotojas „nuo galvos iki galvos“ nebus saugus. Jūs taip pat norėsite būti arti, nes kai tik jie pabėgs šaudyti, negalėsite jų pulti. Naudoja TP
 • Conjurers: Turėsite greitai naudotis šiuo darbu. Galbūt negalėsite pridaryti tiek žalos, bet sugebėsite išgydyti kitus ir save. Šis darbas taip pat yra rašybos žinovas, todėl laikykitės savo atstumo. Naudoja MP.

Limsa Lominsa: Šis miestas yra labiausiai panašus į Bastoką iš FFXI tuo atveju, jei jis yra miestas, daugiausia skirtas uostui, ir jis yra gana mažas. Šį miestą sudaro piratai. Miesto vadovė, aukšta moteris Elezen, taip pat yra karinė vadovė. Rankdarbiai apima šarvų gaminimą, kalvystę, maisto gaminimą kaip kulinarą ir žvejybą. Darbai apima:

 • Marodieriai: Nešite kirvį į mūšio lauką. Turėdami šį kirvį galėsite sugadinti varžovą, padarydami didžiulę žalą, taip pat galėsite jį sugadinti. Tai yra labai įvairus darbas, todėl laikykite varžovą artimą. Naudoja TP.
 • Arkanistai: Kovosite ir gydysite su savo burtų knyga ir žvėrimi, kurią sukvietėte. Šis darbas yra įvairus ir rankinis. Su pakviestu žvėrimi galite eiti iš rankų į rankas, bet be to, išlaikykite atstumą.Naudoja MP.
 • Roužas: Jūs turėsite būti paslaptingas kaip naktis, tylus kaip ant žemės krintantis lapas ir kuo greitesnis gepardas atlikti šį darbą. Jūs esate kaip FFXI vagis. Esate su savo dviem durklų kovomis iš rankų į rankas. Tai pasakius, jūs norėsite būti arti priešininko. Naudoja TP.

Kiti darbai apima „Juodąjį mage“, „Paladiną“, „Baltąjį mage“, „Vienuolį“, „Warrior“, „Dragoon“, „Bard“, „Summoner“, „Scholar“ ir „Ninja“. Tačiau šie darbai yra ypatingi, nes norint juos gauti, reikia tam tikro lygio darbo. Norint gauti norimą darbą, vienas darbas turės būti 15, o kitas – 30. 30 lygio darbas dalinsis statistika ir lygiais su naujuoju darbu, tai reiškia, jei vieną lygį atliksite, pasieksite ir kitą.

Taip pat netrukus pasirodys trys naujos darbo vietos ir naujos sritys, kurios padidins dvigubai daugiau nei FFXIV. Šiuo metu jūs galite tik važiuoti ir kovoti su „Chocobo“. Su nauja plėtra taip pat galėsite skristi aplink pasaulį.

„Final Fantasy 14“ yra populiarus MMORPG. Atsiranda nauja plėtra, kuri dar labiau ją padidins. Darbus šaunu žaisti kaip. Apskritai FFXIV yra įdomus internetinis žaidimas, kuris patiks jums ir jūsų draugams.

Dar kartą rekomenduoju naudoti VPN paslaugą, norėdamas žaisti FFXIV internete. VPN suteiks jums IP adresą iš jūsų pasirinktos serverio vietos. Tai pagerins našumą ir sumažins atsilikimą. Elitiniai žaidėjai taip pat įvertins papildomą apsaugą nuo DDoS atakų.

Mėgaukitės visais jauduliais žaisdami „Final Fantasy 14“ internete. Prašome pasidalinti šiuo įrašu su draugais, kad jie galėtų mėgautis FFXIV bet kurioje pasaulio vietoje naudodamiesi VPN. Sekite mus @VPNFan naujausi pasiūlymai ir vadovai.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map