Gloria VictisGloria Victis yra viduramžių MMORPG. Žaidime nėra daug fantazijos aspektų arba jie nėra labai realūs. Žaidimas yra asmeniniame kompiuteryje ir pasirodė 2016 m. Birželio 9 d. „Steam“. Kovosite, rankdarbiausite, formuosite gildijas ir statysite savo pilį ar kaimą. Žaisdami „Gloria Victis“ galite patirti vėlavimą ir lėtą ryšio greitį. Norėdami išspręsti šią problemą, rekomenduočiau VPN. VPN leis jums pakeisti savo IP adresą į kitą IP jūsų pasirinktoje serverio vietoje. Jei pasirinksite vietą šalia serverio, kuriame grojate, galite sumažinti vėlavimą ir pasiekti geresnį ryšį. Elitiniams žaidėjams patiks papildoma apsauga nuo DDoS atakų. VPN taip pat leis jums praeiti užkardas ir geografinius apribojimus, neleidžiančius žaisti žaidimo mokykloje ar darbe.

„RankVPN ServiceVPN“ ventiliatorius
„PriceVisit“
Svetainės serveris
VietosNe
„LogsKill“
„SwitchSmart“
DNS
1„ExpressVPN“6,67 USD„ExpressVPN“160Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
2„NordVPN“3,49 USD„NordVPN“87Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
3Privatus interneto ryšys2,85 USDVIP49Žymimasis langelisŽymimasis langelis
4„CyberGhost“2,75 USD„CyberGhost“80Žymimasis langelisŽymimasis langelis
5„IPVanish“3,25 USD„IPVanish“76Žymimasis langelisŽymimasis langelis

Kaip naudoti VPN žaidžiant Gloria Victis

Aš panaudosiu „ExpressVPN“ kaip naudoti VPN paslaugą norint žaisti „Gloria Victis“ internete. Pirmiausia norėsite atsisiųsti VPN klientą. „ExpressVPN“ siūlo nemokamą kliento programinę įrangą „Windows“, „Mac“ ir „Linux“. Be nemokamų programų, skirtų „iOS“ ir „Android“.

Dabar, kai turėjote galimybę atsisiųsti ir įdiegti programinę įrangą, laikas prisijungti. Paleiskite „ExpressVPN“ klientą ir pasirinkite serverio vietą. Mes padėsime jums žingsnis po žingsnio, naudojantis jų „Windows“ klientu.

„ExpressVPN“ serverio vietos

 • Kadangi daugybė žaidėjų mėgsta prisijungti prie serverių JAV, šią šalį naudojome savo vadovu. „ExpressVPN“ turi didelį serverių tinklą, esantį visame pasaulyje.
 • Rekomenduojame pasirinkti „OpenVPN“ (TCP) arba (UDP). Srautuodami vaizdo įrašus iš tokių svetainių kaip „YouTube“, mes naudojame „OpenVPN“ (UDP), nes jis yra greitesnis nei TCP. Jie taip pat palaiko PPTP, L2TP ir SSTP. Vis dar rekomenduojame „OpenVPN UDP“, kad būtų užtikrintas geriausias greičio ir privatumo apsaugos derinys.
 • Spustelėkite didelį apvalų prisijungimo mygtuką. Po kelių sekundžių pamatysite skydą aplink mygtuką, kuris taps žalias. Taip pat bus pranešimas, nurodantis „VPN įjungtas“
 • Dabar jūs turite IP adresą JAV, kiek visi gali pasakyti internete. Taigi galite pasiekti bet kurią svetainę, tarsi sėdėtumėte ten. Tas pats pasakytina apie prisijungimą prie serverio JK ar bet kurioje kitoje pasaulio vietoje.

Tai tiesiog lengva padaryti. Dabar, kai turite IP adresą iš „ExpressVPN“ serverio JAV, galite žaisti, naršyti internete ar žiūrėti laidas taip, lyg būtumėte ten iš tikrųjų. Prisijungimas prie serverio JK taip pat suteiktų visišką prieigą prie ten esančių geografiškai užblokuotų svetainių. Tas pats pasakytina apie bet kurią šalį.

Kaip jau dabar galite pasakyti, geras VPT atveria prieigą prie turinio visame pasaulyje. Jei gyvenate ne JAV, ši paslauga gali padėti pasiekti populiarias paslaugas, tokias kaip „Netflix“, „Hulu“ ir „Pandora“. Jums vis dar reikalinga tokių paslaugų kaip „Netflix“ sąskaita, tačiau VPT padės žiūrėti JAV televizijos laidas ir filmus „Netflix“ taip, lyg sėdėtumėte JAV ar bet kuriame kitame regione, kurį norėtumėte pasiekti.

„Gloria Victis“ žaidimo ypatybės

Kai pradėsite kurti „Gloria Victis“, jums bus suteikta galimybė prisijungti prie vienos iš keturių tautų. Visa tauta yra labai unikali ir turi daug istorijų.

Tautos ir trumpa istorija:

 • Azebijos imperija: Azijos gyventojai yra puikūs medžiotojai, skautai ir bebaimiai kariai. Jie gyvena atšiaurioje dykumos aplinkoje, kur žemė yra nevaisinga, ir vienintelis būdas jiems išgyventi yra auginami gyvūnai ir smulkūs grūdai bei vaisiai, kuriuos jie sugeba nuimti. Kalbant apie karinę praktiką, jie naudoja lengvus šarvus ir nešioja vidutinius artimojo ginklus. Jie taip pat labai priklauso nuo kavalerijos, kad išgyventų sunkius laikus. Jų taktika grindžiama mobilumu ir jie yra labai grėsmingas priešas.
 • Midlandas: „Midland“ yra federalizmo ir patriarchijos konglomeratas. Vidurinę vakarinę ir rytinę puses atskirai valdo du karaliai, nors jie dirba kartu ir sukuria vieną galingą tautą. Midlandiečių žmonės yra žinomi kaip midlandiečiai. Nors jie nėra aukščiau nei šešių pėdų, jie vis tiek yra gana stiprūs. Tauta yra labai turtinga ir dėl šios priežasties mūšyje dauguma vidurio kraštų žmonių nešioja pilnus šarvus, kaip riterius ar karius. Apskritai tauta yra turtingiausia ir jie nėra su kuo pasibjaurėti.
 • Nordheimas: Nordheimas yra vieta, kurios vyriausybei vadovauja gentys ir jų vadovai. Nordheimo žmonės žinomi kaip ismirai. Ismirai yra aukšti ir nepaprastai stiprūs. Jų gyvenimo būdas atspindi jų dydį, nes jie turi būti stiprūs, kad galėtų išgyventi tėvynėje. Jie gyvena į šiaurę nuo vidurio gyventojų, kur visą laiką sninga ir nėra ko pamatyti, tik kalnai. Kalbant apie karinę praktiką, jie yra labai patyrę su dviem rankomis kardais ir kirviais. Jie taip pat puikiai naudoja didžiulius skydus. Žmonės, kurie kovoja už Nordheimą, buvo žinomi kaip bebaimis kariai, su kuriais neturėtų būti atsižvelgiama.
 • Sangmaras: Sangmaras buvo labai didelė ir sėkminga imperija pietuose, kol atėjo azezai. Jie buvo beveik sunaikinti, tačiau vis dar yra vilties. Turėdama du miestus, kuriuos vis dar turi tauta, Sangmaro imperija vėl bandys iškilti. Sangmarų žmonės yra žinomi kaip sangmariečiai. Jie yra labai protingi ir negyvena tokiomis atšiauriomis sąlygomis kaip azjebai. Kariuomenė dabar yra labai maža, tačiau tai, kas joje liko, apima drąsūs kariai, turintys labai brangią įrangą ir kilniausias. Geriau žiūrėti į kitas imperijas, nes Sangmaras gali vėl pakilti.

Pasirinkę savo tautą ir prieš išvykdami nužudyti priešo, jums gali prireikti įrangos. Turimą įrangą turite nuspręsti, tačiau tam tikri ginklų ir šarvų rinkiniai padės tam tikram kovos stiliui. Dviejų rūšių įrangą sudaro šarvai ir ginklai

Šarvai:

 • Lengvas šarvas: Šarvai yra pigesni ir palieka jus greičiau, nei būtumėte sunkiuose šarvuose.
 • Vidutiniai šarvai: Šarvai kainuoja daugiau nei lengvi šarvai ir palieka jus šiek tiek lėtesnius, tačiau prideda daug daugiau apsaugos.
 • Sunkūs šarvai: Šarvai yra labai brangūs ir labai sulėtina, tačiau turėsite puikią apsaugą ir pagreitį nuo šarvo svorio..

Ginklai:

 • Uždaryti kovos ginklus: Šioje kategorijoje kalavijai yra pigūs. Kovoti su artimaisiais personažais yra lengviau, tačiau visi, kurie tave veikia, turi pranašumą.
 • Polearms: Ginklai, kurių diapazonas yra daug didesnis nei artimojo ginklo, bet ne tiek, kiek buvo. Vienas populiariausių šios kategorijos ginklų yra lankelis.
 • Rankiniai ginklai: Kai kurie iš populiariausių šios kategorijos ginklų yra lankai ir arbaletai. Šie ginklai yra tikrai galingi per atstumą ir jie gali žudyti daugybę prieš net patekdami į puolimo diapazoną, tačiau jei būsite arti, atsidursite didžiulėje padėtyje..

Pažiūrėję į savo įrangą, greičiausiai, išeisite kovoti už savo tautos šlovę. Prieš tai darydami, galbūt norėsite sužinoti, kaip kovos mechanikai dirba Gloria Victis. Įgūdžiai yra pagrindinė šio žaidimo dalis. Jūs turite išmokti pulti, kur pulti ir kaip pasiruošti, kad gautumėte žudymo smūgį. „Gloria Victis“ nėra tikslinės sistemos, todėl jūs negalite tiesiog spustelėti priešininko o tada sėdėti atgal ir žiūrėti, kas atsitiks. Turite nuolat dalyvauti rungtynėse.

Be to, yra daugybė metodų, kuriuos galite naudoti norėdami laimėti. Kol jūs vengiate, pasukate ginklą, šaunate strėlę ir bėgate, galbūt norėsite pažvelgti į ištvermės juostą. Jis naudojamas žaidimui išlaikyti realistiškesnį. Turite valdyti savo ištvermę. Jei naudosite per daug ištvermės, galite būti neapsaugoti, nes esate toks pavargęs. Dėl ištvermės praradimo taip pat gali kilti daugiau problemų. Galų gale bus kova su paslėpimu, viena kova, medžioklė ir pasaulis. Yra varžybos ir kiti dalykai, kuriuos galima žaisti norint patikrinti žaidėjų įgūdžius.

Varžybos / Sieges:

 • Sieges: Nesvarbu, ar tai pilis, miestas, sostinė ar miestelis, čia reikia armijos. Rungtynės užims šimtus mirčių ir sunkių kovos laimėti.
 • Turnyrai: Pasitikrink savo įgūdžius turnyruose prieš kitus.
 • „PvP“ arena: Tai yra tarsi Romos gladiatorių kova, išskyrus tai, kad jūs galite naudoti pasirinktą ginklą. Geriau, kai tik nori, kad laimėtum tokio tipo varžybas.

Iš visų šių apgultų vietų, „PvP“, turnyrų ir nemokamo tarptinklinio ryšio rasite valiutą ir daiktų. Valiuta gali nusipirkti jums medžiagų, įrangos ir kitų dalykų. Gauta medžiaga gali padėti surinkti rankų darbo reikmenis. Rezultatai gali būti naudojami ar net parduodami siekiant pelno.

Įvairūs amatų tipai yra šie:

 • Ūkininkavimas ir kulinarinis menas: maisto gaminimas
 • Siuvimas ir odų apdirbimas: Gautą kailį galite naudoti dirbiniams austi
 • Šarvojimas: Sukurkite puikius šarvų gabalus
 • Ginklų kalimas: Sukurkite puikius ginklus
 • Medienos apdirbimas: Kurkite baldus ir lankus
 • Medžioklė ir miškininkystė: Įsigykite kailį ir medieną, kad galėtumėte parduoti žmonėms, kurie ja pasinaudos
 • Žolininkystė ir alchemija: Sužinokite, kaip naudoti augalus nuodams ir vaistams
 • Kasyba ir metalurgija: Gaukite žaliavų, tokių kaip taurioji rūda
 • Dirbtinis: Kurkite aksesuarus, pavyzdžiui, papuošalus
 • Inžinerija: Sukurkite mirtinus gynybos mechanizmus ir puolimo įrankius

Viena iš svarbiausių žaidimo dalių yra oro ciklas. Aš žinau, kad jūs galvojate, kad tai yra juokinga, bet tai tiesa. Oras daro įtaką žaidėjui. Jūs susidursite su skirtingais NPC, atsižvelgiant į paros laiką, orą ir sezoną. Priešai taip pat reaguos skirtingai. Metų laikai pakeis orą, o tai daro įtaką žaidėjui skirtingais būdais. Pavyzdžiui, vasaros karštyje būtų sunku kovoti su sunkiaisiais šarvais, o žaidimas tam bus svarbus. Jei jums reikėjo prislėgti ką nors, tada galite laukti migloto oro, kuris jums padės, suteikdamas puikią apsaugą nuo slapto priepuolio. Mėnulio padėtis taip pat paveiks potvynius ir unikalius monstrus, sukeliančius jų nerštą.

Gloria Victis yra MMORPG, turinti daug žaidimo variantų. Galite pabandyti užkariauti konkurentus ir kovoti už savo tautos pasididžiavimą. Žaisk didelio intensyvumo kovos stilių, kuris verčia tave sutelkti dėmesį į žaidimą. Galite austi daiktus ir patirti visus sezonus. Kurkite gildijas su savo draugais ir kilkite į savo tautos viršūnę. „Gloria Victis“ yra sudėtingas žaidimas, kuriame esu tikras, kad jums ir jūsų draugams patiks.

Dar kartą rekomenduoju naudoti VPN paslaugą, kad galėtumėte žaisti „Gloria Victis“ internete. VPN suteiks jums IP adresą iš jūsų pasirinktos serverio vietos. Tai pagerins našumą ir sumažins atsilikimą. Elitiniai žaidėjai taip pat įvertins papildomą apsaugą nuo DDoS atakų.

Mėgaukitės visu veiksmu žaisdami „Gloria Victis“ internete. Dalykitės šiuo įrašu su draugais, kad jie galėtų mėgautis žaidimais iš bet kurios pasaulio vietos naudodami VPN. Sekite mus @VPNFan naujausi pasiūlymai ir vadovai.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me