Kaip žaisti klanų susidūrimus ir susidūrimų susikirtimus naudojant VPN

„Clash of Clans“ ir „Clash Royale“ yra du didžiausi iki šiol mobilūs žaidimai. Abu žaidimus visame pasaulyje žaidžia daugiau nei 100 milijonų žmonių „Android“ ir „iOS“ įrenginiuose. Turėdami didžiulę žaidimų bazę, jie yra žinomi visame pasaulyje. Daugelis mokyklų ir darbo vietų sukūrė ugniasienes, neleidžiančias žmonėms naudotis žaidimais. Norėdami padėti išspręsti problemą, rekomenduočiau VPN. VPN leidžia pakeisti savo IP adresą į vieną iš pateiktų serverio vietų. Nauja IP vieta ir užšifruotas ryšys padės jums išvengti bet kokių ugniasienės apribojimų. Jei keliaujate į šalį, kurioje užblokuoti „Clans of Clans“ ar „Clash Royale“, tuomet taip pat galite naudoti VPN, kad išvengtumėte regioninių apribojimų..


„RankVPN ServiceVPN“ ventiliatorius
„PriceVisit“
Svetainės serveris
VietosNe
„LogsKill“
„SwitchSmart“
DNS
1„ExpressVPN“6,67 USD„ExpressVPN“160Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
2„NordVPN“3,49 USD„NordVPN“87Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
3Privatus interneto ryšys2,85 USDVIP49Žymimasis langelisŽymimasis langelis
4„CyberGhost“2,75 USD„CyberGhost“80Žymimasis langelisŽymimasis langelis
5„IPVanish“3,25 USD„IPVanish“76Žymimasis langelisŽymimasis langelis

Kaip naudoti VPN žaidžiant klanų susidūrimus & Clash Royale

Aš panaudosiu „ExpressVPN“ kaip naudoti VPN paslaugą norint žaisti „Clash of Clans“ arba „Clash Royale“. Pirmiausia norėsite atsisiųsti VPN klientą. „ExpressVPN“ siūlo nemokamą kliento programinę įrangą „Windows“, „Mac“ ir „Linux“. Be nemokamų programų, skirtų „iOS“ ir „Android“.

Dabar, kai turėjote galimybę atsisiųsti ir įdiegti programinę įrangą, laikas prisijungti. Paleiskite „ExpressVPN“ klientą ir pasirinkite serverio vietą. Mes padėsime jums žingsnis po žingsnio, naudojantis jų „iOS“ programa. Procesas yra tas pats „Android“ vartotojams.

„ExpressVPN iOS“ ryšys

 • Kadangi daugybė žaidėjų mėgsta prisijungti prie serverių JAV, šią šalį naudojome savo vadovu. „ExpressVPN“ turi didelį serverių tinklą, esantį visame pasaulyje.
 • Rekomenduojame pasirinkti „OpenVPN“ (TCP) arba (UDP). Srautuodami vaizdo įrašus iš tokių svetainių kaip „YouTube“, mes naudojame „OpenVPN“ (UDP), nes jis yra greitesnis nei TCP. Jie taip pat palaiko „IPSec“. Vis dar rekomenduojame „OpenVPN UDP“, kad būtų užtikrintas geriausias greičio ir privatumo apsaugos derinys.
 • Pasirinkite serverio vietą ir bakstelėkite prisijungti. Po kelių sekundžių žemėlapyje pamatysite naują vietą. Viršutiniame kairiajame „iOS“ įrenginio kampe taip pat bus pranešimas, nurodantis, kad VPN yra įjungtas.
 • Dabar jūs turite IP adresą JAV, kiek visi gali pasakyti internete. Taigi galite pasiekti bet kurią svetainę, tarsi sėdėtumėte ten. Tas pats pasakytina apie prisijungimą prie serverio JK ar bet kurioje kitoje pasaulio vietoje.

Tai tiesiog lengva padaryti. Dabar, kai turite IP adresą iš „ExpressVPN“ serverio JAV, galite žaisti, naršyti internete ar žiūrėti laidas taip, lyg būtumėte ten iš tikrųjų. Prisijungimas prie serverio JK taip pat suteiktų visišką prieigą prie ten esančių geografiškai užblokuotų svetainių. Tas pats pasakytina apie bet kurią šalį.

Kaip jau dabar galite pasakyti, geras VPT pagerins jūsų internetinių žaidimų patirtį ir atvers prieigą prie turinio visame pasaulyje. Jei gyvenate ne JAV, ši paslauga gali padėti pasiekti populiarias paslaugas, tokias kaip „Netflix“, „Hulu“ ir „Pandora“. Jums vis dar reikalinga tokių paslaugų kaip „Netflix“ sąskaita, tačiau VPT padės žiūrėti JAV televizijos laidas ir filmus „Netflix“ taip, lyg sėdėtumėte JAV ar bet kuriame kitame regione, kurį norėtumėte pasiekti.

Klanų susidūrimas

Klanų susidūrimasKlanų susidūrimas susideda iš dviejų fazių. Pirmasis etapas yra gynyba. Turėsite sukurti savo bazę atnaujindami ir rinkdami medžiagą. Gynybai jums reikės aukso. Auksas naudojamas atnaujinti beveik viską, kas gina savo bazę. Turėsite strategiškai atnaujinti savo rotušę, kad gautumėte daugiau ginklų. Kai tik turėsite tinkamas sienas ir gerai išdėstytus ginklus, galėsite lengvai apsisaugoti nuo kitų žmonių atakų.

Kita fazė puola. Tam jums reikės eliksyro. Norėdami efektyviai laimėti ilgainiui, turite įsigyti vienetų ir potionų. Taip pat turite atnaujinti savo blokus, kad jie būtų galingesni. Norėdami laimėti, turite strategiškai pasirinkti savo vienetus ir pažiūrėti, kaip geriausiai nuimti savo priešininką. Užpuolę galėsite pavogti priešininko eliksyrą ir aukso atsargas. Dėl to norėsite įsitikinti, kad jūsų atsargos yra labai saugomos, kaip jūsų rotušė, kuri yra pati vertingiausia vieta.

Kita žaidimo dalis, į kurią turėtumėte sutelkti dėmesį, yra klano aspektas. Jūs su draugų grupe rengiatės konkuruoti su kitais klanais renginiuose ir varžybose. Jūs gausite atlygį už tai, kad esate klane ir esate saugesni.

Clash of Clans yra puikus mobilusis žaidimas. Tai labai įdomus ir strateginis žaidimas, kuris padės investuoti. Galite žaisti vieni arba su draugais per įdiegtą klanų sistemą. Tai žaidimas, kuriame esu tikras, ir tavo draugams bus malonu žaisti.

Clash Royale

Clash Royale„Clash Royale“ yra taktinis arenos mūšio žaidimas. Jūs žaisite vienoje iš daugelio arenų, kurias atrakinsite laimėdami ir gaudami trofėjų. Trofėjai yra uždirbami laimėjus 2v2 ir įprastas 1v1 varžybas. Žaisdami jūs įgysite aukso ir komodų. Laimėdami galite gauti karūną, naudojamą atidaryti aukštesnę vainiko krūtinę. Taip pat galite gauti papildomų atlygių atlikdami užduotis ir dalyvaudami tokiuose renginiuose kaip iššūkiai ir turnyrai.

Kiekvienoje arenoje yra skirtingos kortelės, kurias galima atrakinti. Arenose uždirbtos komodos turi ir kortas, ir auksą. Kortos yra vienetai, naudojami kovose. Kovoje galite turėti aštuonis iš jų. Kiekviena korta yra skirtinga ir turi savo stipriąsias bei silpnąsias puses. Eliksyro kiekis kortelėse rodo vieneto kainą. Žaidžiant vienetus, jūs naudojate eliksyrą, kurį įgyjate žaidimo metu. Kortelės gali būti patobulintos naudojant auksą.

Yra trys tipai: kariuomenė, magija ir pastatai. Kariai yra vienetai, kurie juda ir turi savo protą. Magiškosios kortelės turi skirtingą poveikį, įskaitant šlifavimą, debufavimą ir žalą. Pastatai sukuria kariuomenę arba puola priešo vienetus ar pilis savo veikimo zonoje. Norėdami laimėti rungtynes, turite nugalėti pagrindinę priešų pilį, kol baigsis laikas, arba nugalėti daugiau pilių nei jūsų priešininkas. Jei eisite viršvalandžius ir niekas neturės pilies pranašumo, tai baigsis lygiosiomis.

Kaip ir „Clash of Clans“, „Clash Royale“ turi klanų sistemą. Galite susiburti į grupes su draugais ir konkuruoti su kitais klanais. Galite uždirbti ypatingų apdovanojimų, priklausomai nuo to, kaip jūsų klanas veikia, ir nuo renginių, kuriuose jis dalyvauja. Tapkite konkurencingi ir padėkite savo draugų klanui užkopti į „Clash Royale“ viršūnę..

Mėgaukitės visais veiksmais žaisdami „Clash of Clans“ ir „Clash Royale“ internete. Prašome pasidalinti šiuo įrašu su draugais, kad jie galėtų mėgautis žaidimais iš bet kurios pasaulio vietos naudodamiesi VPN. Sekite mus @VPNFan naujausi pasiūlymai ir vadovai.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map