Maddenas„Madden“ yra gana senų žaidimų franšizė. Tai yra keliose platformose, įskaitant PS4, „Xbox One“ ir mobiliuosius. Planuojama, kad „Madden 19“ grįš populiarų žaidimą į kompiuterį. Kiekvienoje platformoje yra internetinių elementų, todėl gali kilti problemų dėl atsilikimo ir blogo serverio ryšio. Norėdami padėti išspręsti šias problemas, rekomenduočiau VPN. VPN leidžia pakeisti savo IP adresą į kitą pateiktose VPN serverio vietose. Jei pasirinksite vietą, esančią šalia jūsų atkuriamo kelio, galite sumažinti atsilikimą ir pagerinti ryšio kokybę. Kadangi tai nėra jūsų IP, VPN taip pat suteiks papildomos apsaugos nuo DDoS atakų.

„RankVPN ServiceVPN“ ventiliatorius
„PriceVisit“
Svetainės serveris
VietosNe
„LogsKill“
„SwitchSmart“
DNS
1„ExpressVPN“6,67 USD„ExpressVPN“160Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
2„NordVPN“3,49 USD„NordVPN“87Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
3Privatus interneto ryšys2,85 USDVIP49Žymimasis langelisŽymimasis langelis
4„CyberGhost“2,75 USD„CyberGhost“80Žymimasis langelisŽymimasis langelis
5„IPVanish“3,25 USD„IPVanish“76Žymimasis langelisŽymimasis langelis

Kaip naudoti VPN žaidžiant Madden (PC)

Aš panaudosiu „ExpressVPN“ kaip naudoti VPN paslaugą norint žaisti „Madden“ internete. Pirmiausia norėsite atsisiųsti VPN klientą. „ExpressVPN“ siūlo nemokamą kliento programinę įrangą „Windows“, „Mac“ ir „Linux“. Be nemokamų programų, skirtų „iOS“ ir „Android“.

Dabar, kai turėjote galimybę atsisiųsti ir įdiegti programinę įrangą, laikas prisijungti. Paleiskite „ExpressVPN“ klientą ir pasirinkite serverio vietą. Mes padėsime jums žingsnis po žingsnio, naudojantis jų „Windows“ klientu.

„ExpressVPN“ serverio vietos

  • Kadangi daugybė žaidėjų mėgsta prisijungti prie serverių JAV, šią šalį naudojome savo vadovu. „ExpressVPN“ turi didelį serverių tinklą, esantį visame pasaulyje.
  • Rekomenduojame pasirinkti „OpenVPN“ (TCP) arba (UDP). Srautuodami vaizdo įrašus iš tokių svetainių kaip „YouTube“, mes naudojame „OpenVPN“ (UDP), nes jis yra greitesnis nei TCP. Jie taip pat palaiko PPTP, L2TP ir SSTP. Vis dar rekomenduojame „OpenVPN UDP“, kad būtų užtikrintas geriausias greičio ir privatumo apsaugos derinys.
  • Spustelėkite didelį apvalų prisijungimo mygtuką. Po kelių sekundžių pamatysite skydą aplink mygtuką, kuris taps žalias. Taip pat bus pranešimas, nurodantis „VPN įjungtas“
  • Dabar jūs turite IP adresą JAV, kiek visi gali pasakyti internete. Taigi galite pasiekti bet kurią svetainę, tarsi sėdėtumėte ten. Tas pats pasakytina apie prisijungimą prie serverio JK ar bet kurioje kitoje pasaulio vietoje.

Tai tiesiog lengva padaryti. Dabar, kai turite IP adresą iš „ExpressVPN“ serverio JAV, galite žaisti, naršyti internete ar žiūrėti laidas taip, lyg būtumėte ten iš tikrųjų. Prisijungimas prie serverio JK taip pat suteiktų visišką prieigą prie ten esančių geografiškai užblokuotų svetainių. Tas pats pasakytina apie bet kurią šalį.

Kaip jau dabar galite pasakyti, geras VPT atveria prieigą prie turinio visame pasaulyje. Jei gyvenate ne JAV, ši paslauga gali padėti pasiekti populiarias paslaugas, tokias kaip „Netflix“, „Hulu“ ir „Pandora“. Jums vis dar reikalinga tokių paslaugų kaip „Netflix“ sąskaita, tačiau VPT padės žiūrėti JAV televizijos laidas ir filmus „Netflix“ taip, lyg sėdėtumėte JAV ar bet kuriame kitame regione, kurį norėtumėte pasiekti.

Kaip naudoti VPN žaidžiant „Madden“ („Xbox One“ ir PS4)

Aš vėl panaudosiu „ExpressVPN“, kaip naudoti VPN paslaugą žaidžiant „Madden“ jūsų žaidimų konsolėje. Jie yra mano mėgstamiausias žaidimų VPN, nes „ExpressVPN“ valdo labai didelį tinklą, todėl paslauga yra puikus pasirinkimas žaidėjams.

Pirmasis žingsnis norint nustatyti „ExpressVPN“ paprastai yra atsisiųsti kliento programinę įrangą jūsų sistemai. „ExpressVPN“ siūlo nemokamą kliento programinę įrangą „Windows“, „Mac“ ir „Linux“. Be nemokamų programų, skirtų „iOS“ ir „Android“. Akivaizdu, kad tai neveiks „PS4“, „Xbox One“ ar „Nintendo“, nes žaidimų pultams trūksta vietinės VPN palaikymo. Laimei, vis dar yra būdas užšifruoti savo žaidimų srautą ir nusiųsti jį per VPN. Atsakymas yra paleisti VPN per jūsų maršrutizatorių. Pastaba: jei jums nereikia šifravimo, galite naudoti „ExpressVPN MediaStramer“ (intelektualiojo DNS) funkciją ir nereikia konfigūruoti maršrutizatoriaus. Tai palaiko platų žaidimų konsolių pasirinkimą.

„ExpressVPN“ maršrutizatoriaus programa

Priklausomai nuo to, kokį maršrutizatoriaus prekės ženklą ir modelį naudojate, jis gali palaikyti trečiųjų šalių VPN paslaugas. Tokiu atveju iš VPN teikėjo galite gauti reikiamą informaciją, kad nustatytumėte ryšį per savo maršrutizatorių. Kitaip labai rekomenduoju „FlashRouters“. „FlashRouters“ komanda pasirenka populiariausius prekės ženklo maršrutizatorius ir mirksi juos naudodama „DD-WRT“ arba „Tomato“ programinę-aparatinę įrangą. Tai leidžia įrenginiuose turėti daug daugiau funkcijų, nei jos būtų įdiegus gamyklos programinę-aparatinę įrangą. Visi „FlashRouters“ iš anksto sukonfigūruoti su VPN palaikymu.

„Madden Game Highlghts“

„Madden“ žaidimai yra ypač populiarūs, tačiau dėl to juos dažnai blokuoja ugniasienės darbo vietose ir mokyklose. VPT užšifruos jūsų duomenis, leisdamas jums išvengti šių ir kitų regioninių apribojimų. Naudodamiesi VPN, „Madden“ galite žaisti bet kur ir bet kada.

„Madden NFL Mobile“ yra skirtas „Android“ ir „Apple“ įrenginiams. Joje jūs pildote savaitės iššūkius, dalyvaujate renginiuose ir žaidžiate prieš kitus. Tai suteiks jums skirtingą naudą, pradedant nuo to, kokias geresnes žaidėjų korteles naudos jūsų komanda, žaidimo valiuta. Jūsų tikslas yra sukurti geriausią komandą. Turėsite naudoti aukcionus, norėdami nusipirkti naujų žaidėjų ir parduoti senus. Jei norite pakilti į viršūnę, galite bendradarbiauti su kitais, kad gautumėte daugiau naudos. „Madden NFL Mobile“ sukelia priklausomybę ir yra labai įdomus.

„Madden 19“ pasirodys PS4, „Xbox One“ ir PC. „Madden“ yra keli internetiniai režimai. Greitas žaidimas internete leis jums susilyginti su draugais ar kitais atsitiktiniais žaidėjais. Franšizę galima žaisti internete su kitais. Šiame režime jūs žaidžiate kaip vienos iš komandų treneris ir sezono metu varžotės su kitomis. „Ultimate Team“ yra naujausias „Madden“ internetinis režimas. Tai labai panašu į mobilųjį žaidimą, kur jūsų tikslas yra sukurti geriausią komandą. Šiuo režimu jūs gausite geresnes kortas (žaidėjus) dalyvaudami renginiuose ir darydami iššūkius, kad užsidirbtumėte monetų. Komandos chemija yra savybė, kuri dar labiau padidina MUT sudėtingumą. Šiuo režimu taip pat galite gauti pakaitines uniformas.

Maddenas, kaip jau sakiau, yra ilgai trunkantis titulas. Tai viena populiariausių franšizių iki šiol. Serija turi puikų žaidimą ir grafiką visais savo pavadinimais. „Madden“ žaidimai yra nepaprastai įdomūs ir aš tikiu, kad jums patiks.

Nesvarbu, ar norite parodyti savo draugams, kurie valdo „Madden“, ar konkuruoti su geriausiais iš geriausių internete, VPN padės jums pranašumą. Profesionalūs žaidėjai įvertins pridėtą DDoS apsaugą. Likusieji mes galime sumažinti atsilikimą ir pagerinti bendrą patirtį. Tiesiog prieš pradėdami žaidimą įsitikinkite, kad esate prisijungę prie VPN serverio. Tokiu būdu būsite tikri, kad pateksite į užkardą ar geografinius apribojimus. Galite pažodžiui žaisti Madden iš bet kurios pasaulio vietos, naudodamiesi VPN. Tiesiog prisijunkite prie serverio JAV ir mėgaukitės geriausiomis galimybėmis, kurias siūlo žaidimas.

Mėgaukitės visais jauduliais žaisdami „Madden“ internete. Dalykitės šiuo įrašu su draugais, kad jie galėtų mėgautis žaidimais iš bet kurios pasaulio vietos naudodami VPN. Sekite mus @VPNFan naujausi pasiūlymai ir vadovai.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me