Kaip žaisti „Monster Hunter World“ naudojant VPN

„Monster Hunter“ pasaulis„Monster Hunter World“ (MHW) yra naujas franšizės titulas. Tai yra aukšto kovinio tyrinėjimo stiliaus žaidimas. MHW yra labai techninis ir gana sunkus, kai lygiuojatės. Žaidimas, išleistas visame pasaulyje sausio 26 d., Yra internetinis režimas. Galite patekti į serverį, kuriame yra iki 16 žmonių, ir baigti medžioklės užduotis su keturiais iš jų. Šios kovos yra sunkios ir norint laimėti, jums reikės gerai dirbti komandoje. Kadangi žaidimas turi tiek daug į internetą orientuoto žaidimo, jis būtinai atsilieka ir lėtai jungiasi. Norėdami išspręsti šias problemas, rekomenduočiau naudoti VPN.


„RankVPN ServiceVPN“ ventiliatorius
„PriceVisit“
Svetainės serveris
VietosNe
„LogsKill“
„SwitchSmart“
DNS
1„ExpressVPN“6,67 USD„ExpressVPN“160Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
2„NordVPN“3,49 USD„NordVPN“87Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
3Privatus interneto ryšys2,85 USDVIP49Žymimasis langelisŽymimasis langelis
4„CyberGhost“2,75 USD„CyberGhost“80Žymimasis langelisŽymimasis langelis
5„IPVanish“3,25 USD„IPVanish“76Žymimasis langelisŽymimasis langelis

Kaip naudoti VPN žaidžiant „Monster Hunter World“ (PC)

Aš panaudosiu „ExpressVPN“ kaip naudoti VPN paslaugą norint žaisti „Monster Hunter“ internete. Pirmiausia norėsite atsisiųsti VPN klientą. „ExpressVPN“ siūlo nemokamą kliento programinę įrangą „Windows“, „Mac“ ir „Linux“. Be nemokamų programų, skirtų „iOS“ ir „Android“.

Dabar, kai turėjote galimybę atsisiųsti ir įdiegti programinę įrangą, laikas prisijungti. Paleiskite „ExpressVPN“ klientą ir pasirinkite serverio vietą. Mes padėsime jums žingsnis po žingsnio, naudojantis jų „Windows“ klientu.

„ExpressVPN“ serverio vietos

 • Kadangi daugybė žaidėjų mėgsta prisijungti prie serverių JAV, šią šalį naudojome savo vadovu. „ExpressVPN“ turi didelį serverių tinklą, esantį visame pasaulyje.
 • Rekomenduojame pasirinkti „OpenVPN“ (TCP) arba (UDP). Srautuodami vaizdo įrašus iš tokių svetainių kaip „YouTube“, mes naudojame „OpenVPN“ (UDP), nes jis yra greitesnis nei TCP. Jie taip pat palaiko PPTP, L2TP ir SSTP. Vis dar rekomenduojame „OpenVPN UDP“, kad būtų užtikrintas geriausias greičio ir privatumo apsaugos derinys.
 • Spustelėkite didelį apvalų prisijungimo mygtuką. Po kelių sekundžių pamatysite skydą aplink mygtuką, kuris taps žalias. Taip pat bus pranešimas, nurodantis „VPN įjungtas“
 • Dabar jūs turite IP adresą JAV, kiek visi gali pasakyti internete. Taigi galite pasiekti bet kurią svetainę, tarsi sėdėtumėte ten. Tas pats pasakytina apie prisijungimą prie serverio JK ar bet kurioje kitoje pasaulio vietoje.

Tai tiesiog lengva padaryti. Dabar, kai turite IP adresą iš „ExpressVPN“ serverio JAV, galite žaisti, naršyti internete ar žiūrėti laidas taip, lyg būtumėte ten iš tikrųjų. Prisijungimas prie serverio JK taip pat suteiktų visišką prieigą prie ten esančių geografiškai užblokuotų svetainių. Tas pats pasakytina apie bet kurią šalį.

Kaip jau dabar galite pasakyti, geras VPT atveria prieigą prie turinio visame pasaulyje. Jei gyvenate ne JAV, ši paslauga gali padėti pasiekti populiarias paslaugas, tokias kaip „Netflix“, „Hulu“ ir „Pandora“. Jums vis dar reikalinga tokių paslaugų kaip „Netflix“ sąskaita, tačiau VPT padės žiūrėti JAV televizijos laidas ir filmus „Netflix“ taip, lyg sėdėtumėte JAV ar bet kuriame kitame regione, kurį norėtumėte pasiekti.

Kaip naudoti VPN žaidžiant „Monster Hunter“ („Xbox One“ ir PS4)

Aš dar kartą panaudosiu „ExpressVPN“, kaip naudoti VPN paslaugą, kad jūsų žaidimų konsolėje būtų galima žaisti „Monster Hunter World“. Jie yra mano mėgstamiausias žaidimų VPN, nes „ExpressVPN“ valdo labai didelį tinklą, todėl paslauga yra puikus pasirinkimas žaidėjams.

Pirmasis žingsnis norint nustatyti „ExpressVPN“ paprastai yra atsisiųsti kliento programinę įrangą jūsų sistemai. „ExpressVPN“ siūlo nemokamą kliento programinę įrangą „Windows“, „Mac“ ir „Linux“. Be nemokamų programų, skirtų „iOS“ ir „Android“. Akivaizdu, kad tai neveiks „PS4“, „Xbox One“ ar „Nintendo“, nes žaidimų pultams trūksta vietinės VPN palaikymo. Laimei, vis dar yra būdas užšifruoti savo žaidimų srautą ir nusiųsti jį per VPN. Atsakymas yra paleisti VPN per jūsų maršrutizatorių. Pastaba: jei jums nereikia šifravimo, galite naudoti „ExpressVPN MediaStramer“ (intelektualiojo DNS) funkciją ir nereikia konfigūruoti maršrutizatoriaus. Tai palaiko platų žaidimų konsolių pasirinkimą.

„ExpressVPN“ maršrutizatoriaus programa

Priklausomai nuo to, kokį maršrutizatoriaus prekės ženklą ir modelį naudojate, jis gali palaikyti trečiųjų šalių VPN paslaugas. Tokiu atveju iš VPN teikėjo galite gauti reikiamą informaciją, kad nustatytumėte ryšį per savo maršrutizatorių. Kitaip labai rekomenduoju „FlashRouters“. „FlashRouters“ komanda pasirenka populiariausius prekės ženklo maršrutizatorius ir mirksi juos naudodama „DD-WRT“ arba „Tomato“ programinę-aparatinę įrangą. Tai leidžia įrenginiuose turėti daug daugiau funkcijų, nei jos būtų įdiegus gamyklos programinę-aparatinę įrangą. Visi „FlashRouters“ iš anksto sukonfigūruoti su VPN palaikymu.

„Monster Hunter“ pasaulio žaidimo akcentai

VPT leis jums pakeisti savo IP adresą į kitą IP, pasirinkus galimo tinklo adresą. Jei pasirinksite vietą šalia serverio, kuriame žaidžiate, tada turėtumėte pagerinti našumą ir mažiau atsilikti. Kadangi tai nėra jūsų IP adresas, galite žaisti per visus savo darbo ar mokyklos užkardos geografinius apribojimus ir žaisti norėdami žaisti internete. Elitiniams žaidėjams taip pat patiks papildoma apsauga nuo DDoS atakų, kurias suteikia VPT.

„Monster Hunter World“ yra orientuotas į kovą. Dėl to reikia medžioti daugybę monstrų, naudoti ginklus, šlifavimo sugebėjimus ir šarvų komplektus. Pradėsite žaidimą iš gana bendro pobūdžio, tačiau žaisdami medžiosite monstrus, kad gautumėte kailių, svarstyklių, dantų ir kitų medžiagų. Norėdami nužudyti šiuos monstrus, turite juos išmokti. Jie visi turi savo jausmą. Kiekvienas monstras yra skirtingas ir dėl to yra daugybė strategijų, kaip juos nugalėti. Be to, kiekvienas monstras turi silpnų vietų, kurios jums bus parodytos, kaip kovojate. Jei jūsų padarytas žalos skaičius kada nors bus oranžinis, tada žinosite, kad radote monstrų silpnąją vietą. Kadangi monstrai yra skirtingi, žaidėjas yra skatinamas ant jų snigti ir stebėti, kad galėtumėte pulti juos prie silpniausiųjų.

Jei kada nors prarasite monstrą, su kuriuo kovojate, galite jį pažymėti savo žemėlapyje, o skautai padės jums juos susekti. Jei vis dar sunku, galbūt norėsite paskambinti „Palicoes“, kurie yra palaikymo ženklai. Taip pat galite naudoti šliaužiklį bandydami patekti į padidintą padėtį. Taip pat naudokite surinktus daiktus norėdami sukurti sveikatos potionus ir bufetus, kurie galėtų padėti. Jei vis dar einate per galvą, galite pakviesti žaidėjus padėti jums naudoti SOS signalą. Jums taip pat gali kilti rūpesčių dėl plėšimo padalijus, tačiau nebijokite „Monster Hunter World“, kiekvienas pateiks savo plėšikavimą.

„Smithy“ padės nugalėti monstrus. Taip yra todėl, kad naudodamiesi uždirbtais grobliais galite rankomis ginklus ir šarvus. Tai padės įveikti daugiau monstrų per visą žaidimą. Yra daugybė ginklų ir šarvų su daugybe žaidimo stilių. Žaidime yra tam tikros ginklų rūšys.

Ginklų tipai:

Šviesa:

 • Kardas ir skydas: Tai visur esanti ginklų klasė, pasižyminti gera gynyba ir puolimo rezultatais. Jis turi unikalią galimybę leisti naudoti daiktus, kai jūsų skydas neveikia.
 • Dvigubi peiliukai: jie yra didelio judėjimo ginklai su mažos galios atakomis. Galite pereiti į demonų režimą, kai bus iškrauta pakankamai šių išpuolių. Šis žingsnis leis jums atskleisti didelę žalą pabaisai.
 • Ilgasis kardas: Tai didelis puolimo rezultatas, turintis silpną gynybą. Jis turi ilgą asortimentą su daugybe kombinacijų.
 • Lengvas lankas: tai didelio judėjimo ginklas, galintis naudoti daugybę rūšių šovinių, tačiau jis nėra toks galingas.

Sunkus:

 • Sunkusis sviedinys: tai mažo judrumo, ilgai veikiantis ginklas. Jis gali būti aprūpintas palaikyti komandą arba būti sugadinimo ginklas.
 • Lance: Tai aukšto gynybos ginklas, mažai judrus. Naudodamiesi šiuo ginklu galite padaryti daug žalos, tačiau kartu nepaisysite ir tam tikros žalos.
 • Plaktukas: Tai labai apgadintas ginklas, kurio pasiekiamumas yra labai žemas. Gerai išmušti monstrą, trenkiant jam per galvą.
 • Gunlance: Tai mažo mobilumo ginklas, kuris turi daugiau žalos nei lance, tačiau turi mažiau gynybinių įgūdžių.
 • Puikus kardas: jis turi didžiulę žalą, tačiau yra ir labai lėtas. Tai labai techniška, svarbu laikas.

Techninis:

 • Jungiklis Axe: tai yra transformuojantis ginklas, kurio našumas didelis. Jūs neturite tokio didelio mobilumo kardų režimu, bet ašies režime judėjimas yra geras.
 • „Medžioklės ragas“: tai yra atraminis ginklas, kuris gali padėti jūsų komandai, grojant dainas, kurios jas pučia.
 • Įkraunamasis peiliukas: labai apgadintas ginklas yra labai techninis. Jis turi du režimus, įskaitant kirvį ir kardą & skydas.
 • Lankas: tai didelio mobilumo ginklas, kuris tave laiko vidutinio nuotolio. Ji taip pat turi silpną gynybą. Yra daugybė rodyklių tipų, leidžiančių paveikti skirtingą būseną.
 • Vabzdžių naikinamasis ginklas: tai ieties tipo ginklas, kuris nuolatos jus ore. Galite paleisti vabzdį, kad gautumėte mėgėjų iš monstro, su kuriuo kovojate. Be to, labai tikėtina, kad kovos metu būsite pritvirtintas prie monstro.

„Monster Hunter World“ aplinka yra labai įvairi. Kiekvienas iš jų turi savo monstrus ir savo išvaizdą. Yra keturios pagrindinės sritys ir penktoji pabaisų viršininkų zona. Vietovės ir jų monstrai seka.

Žaidimo sritys:

Senovės miškas: Ši sritis yra didžiulis miškas, beveik nepaliestas.

 • Didieji Jagarai
 • Pukei-Pukei Tobi-Kadachi
 • Anjanatas
 • Rathalos

Wildspier atliekos: Ši sritis yra dykumos / savanos zona.

 • Diablosas
 • Kulu-Ya-Ku
 • Barrotas
 • Jyuratodus
 • Rathianas

Koralų aukštumos: Tai yra aukštumos teritorija, kuriai būdingas vandenyno tipas. Panašu, kad vandenynas tapo žeme.

 • „Tzitzi-Ya-Ku“
 • Pailumu
 • Legiana

Rotten Vale: Tai mirties slėnis, kuriame guli daugybė senų lavonų.

 • Didysis Girros
 • Raobaanas
 • Odofaronas
 • Vaal Hazzak

????: Šioje srityje gyvena du nepaprastai galingi drakonai.

 • Teostra: Tai yra vyriausias liepsnų drakonas.
 • Kušala Daora: Tai vyresnysis vėjo drakonas.

„Monster Hunter“ yra pilnas turinys, o kūrėjai sugalvoja dar daugiau sričių ir monstrų. Žaidimas yra labai techninis, tačiau įdomus žaisti. Jis turi įvairių būdų žaisti ir nė vienas būdas nebūtinai yra geresnis už kitą. Tai galima įsigyti „PS4“, „Xbox One“ ir kompiuteriuose. „Monster Hunter World“ yra žaidimas, esu tikras, kad jums ir jūsų draugams patiks žaisti kartu.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map