Jokio žmogaus dangaus„No Man’s Sky“ yra naujas internetinis kelių žaidėjų žaidimas. Jis turėtų būti išleistas 2016 m. Rugpjūčio 9 d. „No Man’s Sky“ yra atviras pasaulio tyrinėjimo žaidimas. Jis skirtas PS4 ir PC. Anot vystymo komandos, bus apie 18 kvintilinų planetų, todėl šis žaidimas yra unikalus. Galite žaisti vieni arba su draugais. Kadangi „No Man’s Sky“ yra labai populiarus žaidimas, galite patirti šiek tiek atsilikimą, lėtus ryšius ir net ugniasienes, kurios riboja jūsų žaidimą. Norėdami padėti išspręsti šias problemas, rekomenduočiau VPN.

VPN leis jums pakeisti jūsų IP adresą į kitą vietą iš jūsų pasirinkto serverio. Jei pasirinksite vietą šalia žaidimo serverio, kuriame žaidžiate, tada sumažės atsilikimas ir greitesnis ryšio laikas. Kadangi tai nėra jūsų viešasis IP, galėsite apeiti visas ugniasienes, kurios neleis žaisti „No Man’s Sky“ iš darbo ar mokyklos. Konkurencingesni žaidėjai taip pat įvertins papildomą „DDoS“ apsaugą.

„RankVPN ServiceVPN“ ventiliatorius
„PriceVisit“
Svetainės serveris
VietosNe
„LogsKill“
„SwitchSmart“
DNS
1„ExpressVPN“6,67 USD„ExpressVPN“160Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
2„NordVPN“3,49 USD„NordVPN“87Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
3Privatus interneto ryšys2,85 USDVIP49Žymimasis langelisŽymimasis langelis
4„CyberGhost“2,75 USD„CyberGhost“80Žymimasis langelisŽymimasis langelis
5„IPVanish“3,25 USD„IPVanish“76Žymimasis langelisŽymimasis langelis

„No Man’s Sky“ dar nepradedi startuoti atsitiktinėje planetoje ir tikimybė, kad kažkas kitas neršia toje pačioje planetoje, yra maža. Turite tyrinėti norėdami rasti laivą, pavogti laivą arba įsikurti planetoje. Ši planeta, kurioje atsidursite, greičiausiai bus nevaisinga, tačiau jei yra keletas gyvūnų ir augalų, norėsite būti atsargūs. Kai kurie gyvūnai yra priešiški, o kai kurie augalai yra nuodingi. Pagrindinė priežastis, dėl kurios reikia atsisakyti šių dalykų, yra sargybiniai. Jie yra kosmoso policija. „Sentinel“ nėra visur, tačiau jie yra labai atkaklūs. Jei nesutvarkysite su gyvūnais, augalais ar ištekliais planetoje, būsite ieškomas vyras. Jūs nebūsite persekioti, jei tik šiek tiek sujauksite planetą, tačiau kuo daugiau padarysite, tuo daugiau būsite sumedžioti. Jei būsite geidžiami, visą laiką būsite bėgami iš policijos ir galbūt net būsite laikomi kosminiu piratu.

Jei nenorite, kad jus persekiotų, neturėtumėte daryti nieko neteisėto. Ir jei jūs galvojate, kaip manote, kad uždirbate pinigus nedalyvaudami piratavime, tada neturite ko bijoti. Galite tapti lažybų medžiotoju ir rinkti pinigus kitiems žaidėjams bei botų galvoms.

Kitas būdas užsidirbti pinigų (vienetų) yra parduodant ginklus, laivus ir išteklius rinkoje. Taip pat galite prekiauti su žmonėmis. Botai naudojasi prekybos keliais, taigi, jei tokį galite rasti, galbūt galėsite užsidirbti daug pinigų plėšdami jų laivus. Norėdami gauti daiktų prekybą, turėsite juos gaminti. Jūs taip pat turėsite naudoti savo išteklius, kad patobulintumėte savo laivą ir įgūdžius, kad įgytumėte galimybę austi geresnius ir vertingesnius daiktus.

„No Man’s Sky“ svarbiausias dalykas yra jūsų laivas. Jums reikės savo laivo, norint pulti priešininkus, gintis ir keliauti po pasaulį. Norėdami keliauti, turėsite turėti degalų ir pakankamai gerai jį valdyti, kad nesusiteptumėte. Norėdami išgyventi, turėsite prižiūrėti savo laivą ir jį patobulinti. Vienu metu galite turėti tik vieną laivą, taigi, nusipirkę naują laivą, prarasite seną.

„No Man’s Sky“ tai, kaip tu žaidi, paveiks tave. Jei žaisite savo kortomis teisingai, tada galėsite gauti visatos frakciją, kuri palaikys ir padės jūsų nuotykiams. Šios frakcijos tikrai gali jums padėti, jei esate griežtai susipažinęs ir jums reikia atsarginių kopijų.

Pastaba: „No Man’s Sky“ yra internetinis kelių žaidėjų žaidimas, tačiau kadangi visatos dydis yra toks didelis, jums gali būti sunku rasti kitus žaidėjus internete. Susitikę su draugais turėsite pasisekti. Nuo šiol jūs abu turėsite surasti tą pačią planetą ir paskui ją deformuotis. Kartu kartu jūs galite padėti vienas kitam ir pabandyti užkariauti savo priešus naudodami komandinį darbą.

„No Man’s Sky“ yra internetinis kelių žaidėjų, turinčių apie 18 kvintilinių planetų, žaidėjas. Turėsite išgyventi naudodamiesi savo protu. Galite suburti grupes ir kitus žmones, kad užkariautumėte priešus. Skrisite aplink visatą ieškodami kuo daugiau planetų. Kai drauge surasite draugus ir komandą, turėsite didžiulį pranašumą. Turėdami tą pranašumą, būsite dar efektyvesnis piratų gamintojas, medžiotojas ar bet kas kitas, kuo norėtumėte būti. Apskritai „No Man’s Sky“ bus labai įdomus ir įdomus žaidimas, kuriame esu tikras, kad jums ir jūsų draugams patiks.

Dar kartą rekomenduoju naudoti VPN, norėdamas žaisti „No Man’s Sky“. VPN suteiks jums IP adresą iš jūsų pasirinktos serverio vietos. Tai taip pat pagerins našumą, nes sumažės jūsų ping ir sumažės vėlavimas. VPN taip pat apsaugos jus nuo DDoS atakų. Tai padės jums išvengti praeities geografinių apribojimų ir užkardų mokykloje ar darbe.

Kaip naudoti VPN, norint žaisti „No Man’s Sky“

Aš panaudosiu „IPVanish“ kaip naudoti VPN paslaugą norint žaisti „No Man’s Sky“ internete. Pirmiausia norėsite atsisiųsti VPN klientą. „IPVanish“ siūlo nemokamą kliento programinę įrangą „Windows“, „Mac“ ir „Linux“. Be nemokamų programų, skirtų „iOS“ ir „Android“.

Dabar, kai turėjote galimybę atsisiųsti ir įdiegti programinę įrangą, laikas prisijungti. Paleiskite „IPVanish“ klientą ir pasirinkite serverio vietą. Mes padėsime jums žingsnis po žingsnio, naudojantis jų „Windows“ klientu.

„IPVanish“ JAV tarnautojai

  • Kadangi daugybė žaidėjų mėgsta prisijungti prie serverių JAV, šią šalį naudojome savo vadovu. „IPVanish“ turi didelį serverių tinklą, esantį visame pasaulyje.
  • Mes rekomenduojame pasirinkti „IKEv2“ arba „OpenVPN“ (UDP). Futbolo žaidimų ar vaizdo įrašų transliavimui iš tokių svetainių kaip „Netflix“ naudojame „OpenVPN“ (UDP). Jie taip pat palaiko PPTP ir L2TP. „IKEv2“ ir „OpenVPN“ protokolai suteikia puikų greito greičio ir privatumo apsaugos derinį.
  • Spustelėkite prisijungti. Po kelių sekundžių viršuje dešinėje esantis mygtukas pasidarys žalias. Tai reiškia, kad dabar jūs turite IP adresą iš JAV. Taip pat pastebėsite, kad serverio vieta ir IP adresas rodomi kliento viršuje.
  • Dabar jūs turite IP adresą JAV, kiek visi gali pasakyti internete. Taigi galite pasiekti bet kurią svetainę, tarsi sėdėtumėte ten. Tas pats pasakytina apie prisijungimą prie serverio JK ar bet kurioje kitoje pasaulio vietoje.

Tai tiesiog lengva padaryti. Dabar, kai turite IP adresą iš „IPVanish“ serverio JAV, galite žaisti, naršyti internete ar žiūrėti laidas taip, lyg būtumėte ten. Prisijungimas prie serverio JK taip pat suteiktų visišką prieigą prie ten esančių geografiškai užblokuotų svetainių. Tas pats pasakytina apie bet kurią šalį.

Kaip jau dabar galite pasakyti, geras VPT atveria prieigą prie turinio visame pasaulyje. Jei gyvenate ne JAV, ši paslauga gali padėti pasiekti populiarias paslaugas, tokias kaip „Netflix“, „Hulu“ ir „Pandora“. Jums vis dar reikalinga tokių paslaugų kaip „Netflix“ sąskaita, tačiau VPT padės žiūrėti JAV televizijos laidas ir filmus „Netflix“ taip, lyg sėdėtumėte JAV ar bet kuriame kitame regione, kurį norėtumėte pasiekti.

Kaip naudoti VPN, norint žaisti „No Man’s Sky PS4“

Aš dar kartą panaudosiu „IPVanish“, kaip naudoti VPN paslaugą, jei norite žaisti „No Man’s Sky“ savo žaidimų konsolėje. Jie yra mano mėgstamiausias žaidimų VPN, nes „IPVanish“ valdo labai greitą tinklą, todėl paslauga yra puikus pasirinkimas žaidėjams.

Pirmasis žingsnis norint nustatyti „IPVanish“ paprastai yra atsisiųsti kliento programinę įrangą jūsų sistemai. „IPVanish“ siūlo nemokamą kliento programinę įrangą „Windows“, „Mac“ ir „Linux“. Be nemokamų programų, skirtų „iOS“ ir „Android“. Akivaizdu, kad tai neveiks „PS4“, „Xbox One“ ar „Nintendo“, nes žaidimų pultams trūksta vietinės VPN palaikymo. Laimei, vis dar yra būdas užšifruoti savo žaidimų srautą ir nusiųsti jį per VPN. Atsakymas yra paleisti VPN per jūsų maršrutizatorių.

„FlashRouters“ „IPVanish“ ryšys

Priklausomai nuo to, kokį maršrutizatoriaus prekės ženklą ir modelį naudojate, jis gali palaikyti trečiųjų šalių VPN paslaugas. Tokiu atveju iš VPN teikėjo galite gauti reikiamą informaciją, kad nustatytumėte ryšį per savo maršrutizatorių. Kitaip labai rekomenduoju „FlashRouters“. „FlashRouters“ komanda pasirenka populiariausius prekės ženklo maršrutizatorius ir mirksi juos naudodama „DD-WRT“ arba „Tomato“ programinę-aparatinę įrangą. Tai leidžia įrenginiuose turėti daug daugiau funkcijų, nei jos būtų įdiegus gamyklos programinę-aparatinę įrangą. Visi „FlashRouters“ iš anksto sukonfigūruoti su VPN palaikymu.

Mėgaukitės visais jauduliais žaisdami „No Man’s Sky“ internete. Dalykitės šiuo įrašu su draugais, kad jie galėtų mėgautis žaidimais iš bet kurios pasaulio vietos naudodami VPN. Sekite mus @VPNFan naujausi pasiūlymai ir vadovai.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me