Kaip žaisti „Paladins“ naudojant VPN

Paladinas„Paladins Champions of the Realm“ yra naujas internetinis šaulys, kurį pagamino „Hi-Rez Studios“. Žaidimas buvo sutiktas su daugybe teigiamų atsiliepimų. „Paladins“ turi daugybę čempionų su įvairiais judesių rinkiniais. Tai lemia konkurencingą žaidimą, kurį sukūrė „Hi-Rez Studios“. Kadangi žaidimas sulaukė tiek daug naujų žaidėjų, tai turi būti vėluojantis, lėtas prisijungimo laikas ir, jei žaidi konkurencingai, gali kilti DDoS atakų. Norėdami padėti sumažinti šias problemas, rekomenduočiau VPN. VPT pakeis jūsų IP adresą į kitą IP adresą jūsų pasirinktoje srityje. Jei pasirinksite IP adresą šalia serverio, kuriame žaidžiate, tada sumažės atsilikimas ir greitesnis ryšio laikas. Kadangi tai nėra jūsų IP, VPT apsaugos jus nuo DDoS atakų. VPT taip pat turi papildomą premiją už praeities geografinių apribojimų taikymą.


„RankVPN ServiceVPN“ ventiliatorius
„PriceVisit“
Svetainės serveris
VietosNe
„LogsKill“
„SwitchSmart“
DNS
1„ExpressVPN“6,67 USD„ExpressVPN“160Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
2„NordVPN“3,49 USD„NordVPN“87Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
3Privatus interneto ryšys2,85 USDVIP49Žymimasis langelisŽymimasis langelis
4„CyberGhost“2,75 USD„CyberGhost“80Žymimasis langelisŽymimasis langelis
5„IPVanish“3,25 USD„IPVanish“76Žymimasis langelisŽymimasis langelis

Kaip naudoti VPN žaidžiant „Paladins“ (PC)

Aš panaudosiu „ExpressVPN“ kaip naudoti VPN paslaugą norint žaisti „Paladins“ internete. Pirmiausia norėsite atsisiųsti VPN klientą. „ExpressVPN“ siūlo nemokamą kliento programinę įrangą „Windows“, „Mac“ ir „Linux“. Be nemokamų programų, skirtų „iOS“ ir „Android“.

Dabar, kai turėjote galimybę atsisiųsti ir įdiegti programinę įrangą, laikas prisijungti. Paleiskite „ExpressVPN“ klientą ir pasirinkite serverio vietą. Mes padėsime jums žingsnis po žingsnio, naudojantis jų „Windows“ klientu.

„ExpressVPN“ serverio vietos

 • Kadangi daugybė žaidėjų mėgsta prisijungti prie serverių JAV, šią šalį naudojome savo vadovu. „ExpressVPN“ turi didelį serverių tinklą, esantį visame pasaulyje.
 • Rekomenduojame pasirinkti „OpenVPN“ (TCP) arba (UDP). Srautuodami vaizdo įrašus iš tokių svetainių kaip „YouTube“, mes naudojame „OpenVPN“ (UDP), nes jis yra greitesnis nei TCP. Jie taip pat palaiko PPTP, L2TP ir SSTP. Vis dar rekomenduojame „OpenVPN UDP“, kad būtų užtikrintas geriausias greičio ir privatumo apsaugos derinys.
 • Spustelėkite didelį apvalų prisijungimo mygtuką. Po kelių sekundžių pamatysite skydą aplink mygtuką, kuris taps žalias. Taip pat bus pranešimas, nurodantis „VPN įjungtas“
 • Dabar jūs turite IP adresą JAV, kiek visi gali pasakyti internete. Taigi galite pasiekti bet kurią svetainę, tarsi sėdėtumėte ten. Tas pats pasakytina apie prisijungimą prie serverio JK ar bet kurioje kitoje pasaulio vietoje.

Tai tiesiog lengva padaryti. Dabar, kai turite IP adresą iš „ExpressVPN“ serverio JAV, galite žaisti, naršyti internete ar žiūrėti laidas taip, lyg būtumėte ten iš tikrųjų. Prisijungimas prie serverio JK taip pat suteiktų visišką prieigą prie ten esančių geografiškai užblokuotų svetainių. Tas pats pasakytina apie bet kurią šalį.

Kaip jau dabar galite pasakyti, geras VPT atveria prieigą prie turinio visame pasaulyje. Jei gyvenate ne JAV, ši paslauga gali padėti pasiekti populiarias paslaugas, tokias kaip „Netflix“, „Hulu“ ir „Pandora“. Jums vis dar reikalinga tokių paslaugų kaip „Netflix“ sąskaita, tačiau VPT padės žiūrėti JAV televizijos laidas ir filmus „Netflix“ taip, lyg sėdėtumėte JAV ar bet kuriame kitame regione, kurį norėtumėte pasiekti.

Kaip naudoti VPN žaidžiant „Paladins“ („Xbox One“ ir PS4)

Aš vėl panaudosiu „ExpressVPN“, kaip naudoti VPN paslaugą žaidžiant „Paladins“ žaidimų konsolėje, pavyzdžiui. Jie yra mano mėgstamiausias žaidimų VPN, nes „ExpressVPN“ valdo labai didelį tinklą, todėl paslauga yra puikus pasirinkimas žaidėjams.

Pirmasis žingsnis norint nustatyti „ExpressVPN“ paprastai yra atsisiųsti kliento programinę įrangą jūsų sistemai. „ExpressVPN“ siūlo nemokamą kliento programinę įrangą „Windows“, „Mac“ ir „Linux“. Be nemokamų programų, skirtų „iOS“ ir „Android“. Akivaizdu, kad tai neveiks „PS4“, „Xbox One“ ar „Nintendo“, nes žaidimų pultams trūksta vietinės VPN palaikymo. Laimei, vis dar yra būdas užšifruoti savo žaidimų srautą ir nusiųsti jį per VPN. Atsakymas yra paleisti VPN per jūsų maršrutizatorių. Pastaba: jei jums nereikia šifravimo, galite naudoti „ExpressVPN MediaStramer“ (intelektualiojo DNS) funkciją ir nereikia konfigūruoti maršrutizatoriaus. Tai palaiko platų žaidimų konsolių pasirinkimą.

„ExpressVPN“ maršrutizatoriaus programa

Priklausomai nuo to, kokį maršrutizatoriaus prekės ženklą ir modelį naudojate, jis gali palaikyti trečiųjų šalių VPN paslaugas. Tokiu atveju iš VPN teikėjo galite gauti reikiamą informaciją, kad nustatytumėte ryšį per savo maršrutizatorių. Kitaip labai rekomenduoju „FlashRouters“. „FlashRouters“ komanda pasirenka populiariausius prekės ženklo maršrutizatorius ir mirksi juos naudodama „DD-WRT“ arba „Tomato“ programinę-aparatinę įrangą. Tai leidžia įrenginiuose turėti daug daugiau funkcijų, nei jos būtų įdiegus gamyklos programinę-aparatinę įrangą. Visi „FlashRouters“ iš anksto sukonfigūruoti su VPN palaikymu.

„Paladins“ žaidimo akcentai

„Paladins“ yra internetinis šaulys. „Paladins“ turi du didelius žaidimo režimus. Jie yra „Siege“ ir „Payload“. Apgulos metu komandos kovoja norėdamos užfiksuoti centro tašką, įnešti naudingą krovinį į priešo komandos bazę arba neleisti kitai komandai patekti į naudingą krovinį į savo bazę. Naudingoji apkrova yra ta, kur viena komanda ginasi nuo komandos, gavusios naudingą krovinį ten, kur puola, o puolančioji komanda bando pernešti naudingą krovinį priešų bazei. „Paladin“ taip pat turi konkurencingas kiekvieno režimo formas. „Paladin“ turi dar daugiau žaidimo režimų. Kiekvienas žaidimo režimas turi skirtingus žemėlapius. Šie žemėlapiai apima:

Apgula:

 • Varlių sala, Jaguaro kriokliai, gyvatės paplūdimys, žuvų turgus, medienos malūnas, sušalusi sargyba, ledo kasyklos

Naudingas krovinys:

 • „Outpost“, paslėpta šventykla, „Frostbite“ urvai

Kita:

 • Treniruotė solo: Šaudykla
 • „Skirmish“ arena: Naujam žaidimo režimui

Žaidime daug čempionų. Kiekvienas čempionas turi savo specialius judesius. Nuolat pridedami čempionai, o tai reiškia, kad jūs visada keičiatės. Keletas „Paladin“ veikėjų:

 • Sha Lin, Mal’Damba, Viktoras, Bomb King, Drogoz, Ying, Androxus, Kinessa, Grover, Buck, Evie, Skye, Barik, Fernando, Grohk, Ruckus, Cassie, Pip

Galite gauti čempionų kortelių, kad padidintumėte jų sugebėjimus, pakeistumėte kosmetiką ir galėtumėte papildyti ginklus. Yra keturios skirtingų tipų kortelės, tarp kurių yra bendrosios, retosios, epinės ir legendinės. Kiekvienas veikėjas turi savo kortelių rinkinį. Daiktai yra kitos rūšies kortelės, kuriomis galima naudotis tik ribotą skaičių kartų. Šios kortelės suteikia laikiną padidėjimą ir yra keturios rūšys, į kurias įeina:

 • Ataka: Buldozeris, cauterize, Wrecker, agresija, Deft rankas
 • Gynyba: Šviečia, atsparumas, Apsauginiai skydai, Haven
 • Gydymas: Nužudyk, kad pagydytų, gaivintų, veteranų, gyvybės riksmą
 • Komunalinės paslaugos: „Riding Master“, „Morale Boost“, „Nimble“, „Chronos“

„Paladins“ pasaulio čempionai yra esportas. Šis žaidimas yra labai naujas „Esports“ žaidėjams, o konkurentai vis dar tobulina savo įgūdžius. Kaip naujas žaidimas, bet kas turi smūgį į jį.

„Paladins“ yra internetinis šaulys. Žaidime yra daug čempionų, turinčių skirtingus įgūdžius. Už žaidimo yra daug strategijos. Kortelės ir daiktai padeda laimėti suteikiant bufų. Yra keli žemėlapiai, skirti įdomiems žaidimų režimams. Apskritai „Paladins Champions of the Realm“ yra populiarus žaidimas, manau, kad jums ir jūsų draugams patiks.

Dar kartą rekomenduoju naudoti VPN, kad paleistumėte „Paladins“. VPN suteiks jums IP adresą iš jūsų pasirinktos serverio vietos. Tai taip pat pagerins našumą, sumažindama pingą ir apsaugodama jus nuo DDoS atakų. Tai padės jums išvengti praeities geografinių apribojimų ir užkardų mokykloje ar darbe.

Mėgaukitės visais jauduliais žaisdami „Paladins“ internete. Dalykitės šiuo įrašu su draugais, kad jie galėtų mėgautis žaidimais iš bet kurios pasaulio vietos naudodami VPN. Sekite mus @VPNFan naujausi pasiūlymai ir vadovai.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map