Kaip žaisti raketų lygą naudojant VPN

Raketų lyga„Rocket“ lyga yra didelio intensyvumo futbolas ir vairavimo žaidimas. Žaidimo populiarumas išaugo tiek, kad dabar jis yra gerai žinomas eSportas ir žaidžiamas visame pasaulyje. Tai yra „Windows“, PS4 ir „Xbox One“. Žaisdami internete galite patirti lėtus ryšius, atsilikimo ir DDoS atakas. Norėdami padėti išvengti šių problemų, rekomenduočiau VPN. VPT pakeis jūsų IP adresą į bet kurį kitą jūsų pasirinktą IP. Jei pasirinksite IP, esantį šalia serverio, kuriame žaidžiate, galėsite sumažinti atsilikimą ir pagreitinti ryšį. Profesionalūs žaidėjai taip pat įvertins papildomą „DDoS“ apsaugos premiją.


„RankVPN ServiceVPN“ ventiliatorius
„PriceVisit“
Svetainės serveris
VietosNe
„LogsKill“
„SwitchSmart“
DNS
1„ExpressVPN“6,67 USD„ExpressVPN“160Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
2„NordVPN“3,49 USD„NordVPN“87Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
3Privatus interneto ryšys2,85 USDVIP49Žymimasis langelisŽymimasis langelis
4„CyberGhost“2,75 USD„CyberGhost“80Žymimasis langelisŽymimasis langelis
5„IPVanish“3,25 USD„IPVanish“76Žymimasis langelisŽymimasis langelis

Kaip naudoti VPN žaisti „Rocket League“ (PC)

Aš panaudosiu „ExpressVPN“ kaip naudoti VPN paslaugą norint žaisti „Rocket League“ internete. Pirmiausia norėsite atsisiųsti VPN klientą. „ExpressVPN“ siūlo nemokamą kliento programinę įrangą „Windows“, „Mac“ ir „Linux“. Be nemokamų programų, skirtų „iOS“ ir „Android“.

Dabar, kai turėjote galimybę atsisiųsti ir įdiegti programinę įrangą, laikas prisijungti. Paleiskite „ExpressVPN“ klientą ir pasirinkite serverio vietą. Mes padėsime jums žingsnis po žingsnio, naudojantis jų „Windows“ klientu.

„ExpressVPN“ serverio vietos

 • Kadangi daugybė žaidėjų mėgsta prisijungti prie serverių JAV, šią šalį naudojome savo vadovu. „ExpressVPN“ turi didelį serverių tinklą, esantį visame pasaulyje.
 • Rekomenduojame pasirinkti „OpenVPN“ (TCP) arba (UDP). Srautuodami vaizdo įrašus iš tokių svetainių kaip „YouTube“, mes naudojame „OpenVPN“ (UDP), nes jis yra greitesnis nei TCP. Jie taip pat palaiko PPTP, L2TP ir SSTP. Vis dar rekomenduojame „OpenVPN UDP“, kad būtų užtikrintas geriausias greičio ir privatumo apsaugos derinys.
 • Spustelėkite didelį apvalų prisijungimo mygtuką. Po kelių sekundžių pamatysite skydą aplink mygtuką, kuris taps žalias. Taip pat bus pranešimas, nurodantis „VPN įjungtas“
 • Dabar jūs turite IP adresą JAV, kiek visi gali pasakyti internete. Taigi galite pasiekti bet kurią svetainę, tarsi sėdėtumėte ten. Tas pats pasakytina apie prisijungimą prie serverio JK ar bet kurioje kitoje pasaulio vietoje.

Tai tiesiog lengva padaryti. Dabar, kai turite IP adresą iš „ExpressVPN“ serverio JAV, galite žaisti, naršyti internete ar žiūrėti laidas taip, lyg būtumėte ten iš tikrųjų. Prisijungimas prie serverio JK taip pat suteiktų visišką prieigą prie ten esančių geografiškai užblokuotų svetainių. Tas pats pasakytina apie bet kurią šalį.

Kaip jau dabar galite pasakyti, geras VPT atveria prieigą prie turinio visame pasaulyje. Jei gyvenate ne JAV, ši paslauga gali padėti pasiekti populiarias paslaugas, tokias kaip „Netflix“, „Hulu“ ir „Pandora“. Jums vis dar reikalinga tokių paslaugų kaip „Netflix“ sąskaita, tačiau VPT padės žiūrėti JAV televizijos laidas ir filmus „Netflix“ taip, lyg sėdėtumėte JAV ar bet kuriame kitame regione, kurį norėtumėte pasiekti.

Kaip naudoti VPN žaidžiant „Rocket League“ („Xbox One“ ir PS4)

Aš vėl pasinaudosiu „ExpressVPN“ pavyzdžiu, kaip naudoti VPN paslaugą žaidžiant „Rocket League“ jūsų žaidimų konsolėje. Jie yra mano mėgstamiausias žaidimų VPN, nes „ExpressVPN“ valdo labai didelį tinklą, todėl paslauga yra puikus pasirinkimas žaidėjams.

Pirmasis žingsnis norint nustatyti „ExpressVPN“ paprastai yra atsisiųsti kliento programinę įrangą jūsų sistemai. „ExpressVPN“ siūlo nemokamą kliento programinę įrangą „Windows“, „Mac“ ir „Linux“. Be nemokamų programų, skirtų „iOS“ ir „Android“. Akivaizdu, kad tai neveiks „PS4“, „Xbox One“ ar „Nintendo“, nes žaidimų pultams trūksta vietinės VPN palaikymo. Laimei, vis dar yra būdas užšifruoti savo žaidimų srautą ir nusiųsti jį per VPN. Atsakymas yra paleisti VPN per jūsų maršrutizatorių. Pastaba: jei jums nereikia šifravimo, galite naudoti „ExpressVPN MediaStramer“ (intelektualiojo DNS) funkciją ir nereikia konfigūruoti maršrutizatoriaus. Tai palaiko platų žaidimų konsolių pasirinkimą.

„ExpressVPN“ maršrutizatoriaus programa

Priklausomai nuo to, kokį maršrutizatoriaus prekės ženklą ir modelį naudojate, jis gali palaikyti trečiųjų šalių VPN paslaugas. Tokiu atveju iš VPN teikėjo galite gauti reikiamą informaciją, kad nustatytumėte ryšį per savo maršrutizatorių. Kitaip labai rekomenduoju „FlashRouters“. „FlashRouters“ komanda pasirenka populiariausius prekės ženklo maršrutizatorius ir mirksi juos naudodama „DD-WRT“ arba „Tomato“ programinę-aparatinę įrangą. Tai leidžia įrenginiuose turėti daug daugiau funkcijų, nei jos būtų įdiegus gamyklos programinę-aparatinę įrangą. Visi „FlashRouters“ iš anksto sukonfigūruoti su VPN palaikymu.

„Rocket League“ žaidimo ypatumai

Jūs žaidžiate futbolo žaidimą, kuriame jūs ir jūsų komandos draugai turėsite apsaugoti savo tikslą, o jūs taip pat bandysite pasižymėti. Jūs visa tai padarysite vairuodami savo mūšiui paruoštus ypač galingus raketinius automobilius. Žaisdami galite naudoti keletą strategijų. Galite pabandyti būti vartininku ir apginti savo tinklą nuo smūgių iš oro ir žemės. Taip pat galite pabandyti įvykdyti nusikaltimą naudodami antenas ir žemės šūvius, kad įsitikintumėte, jog vis tiek galite oponentus spėlioti, kol vis tiek vertinsite taškus. Taip pat galite žaisti viduryje, bandydami apsiginti ir žaisti puolime. Kita strategija yra sudužti savo automobiliui į varžovą šalia kamuolio, kad jis negalėtų pelnyti įvarčių, arba galite pasiimti gynėją, kad jūsų oponentas galėtų geriau išmušti į tinklą..

Šiame žaidime yra keli režimai, įskaitant internetinį režimą, padalintą ekraną ir net sezono režimą. Režimų aprašymai:

 • Sezonas: tai vieno žaidėjo režimas, kuriam nereikia interneto prieigos.
 • Padalintas ekranas: jūs ir draugas galite žaisti priešais arba tarpusavyje tame pačiame ekrane, tačiau jis yra padalintas į pusę. Tai vienu metu veikia su keturiais žmonėmis.
 • Prisijungęs: Šis režimas padės jus apsaugoti nuo kitų žmonių iš viso pasaulio. Jūs ir jūsų atsitiktinai suformuota komanda susidurs su kita keturių komanda. Kiekvienas gali žaisti šį režimą, tačiau jis yra intensyvesnis nei kiti režimai. Primygtinai rekomenduoju naudoti VPN, jei norite prisijungti prie serverio kitoje šalyje.

Kita įdomi „Rocket League“ dalis yra automobiliai. Galite tinkinti savo raketinį automobilį ir patobulinti jį, kai pasiimate daiktus ir atrakinate transporto priemones. Žaidime yra tiek daug pritaikymo funkcijų, kad kiekvienas galėjo rasti sau tinkamą automobilį. „Rocket League“ taip pat turi atsisiunčiamą turinį. Į DLC paprastai įtraukiama daugiau pritaikymų ar net pilni automobiliai, tokie kaip „DeLorean“ nuo „Atgal į ateitį“.

Žaidimas turės savo „Rocket“ lygos čempionatų seriją. Serialo prizinis fondas siekia 75 000 USD. Jų lauks atrankos varžybos ir trijų mėnesių sezonas. Registracija prasideda 2016 m. Kovo 25 d. Jei norite žiūrėti turnyrą, galite jį transliuoti Trūkčiojimas.

Dar kartą rekomenduoju naudoti VPN paslaugą žaisti „Rocket League“. VPN suteiks jums IP adresą iš jūsų pasirinktos serverio vietos. Tai taip pat pagerins našumą, nes sumažins jūsų pingėjimo laiką (mažesnį vėlavimą) ir apsaugos jus nuo DDoS atakų.

Mėgaukitės visais jauduliais žaisdami „Rocket League“ internete. Dalykitės šiuo įrašu su draugais, kad jie galėtų mėgautis žaidimais iš bet kurios pasaulio vietos naudodami VPN. Sekite mus @VPNFan naujausi pasiūlymai ir vadovai.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map