Gatvės kovotojas„Street Fighter V“ yra naujausia „Capcom“ „Street Fighter“ serijos dalis. Su šia nauja versija, kuri bus skirta naudoti 2016 m. Vasario 16 d., Skirta asmeniniam kompiuteriui Garai ir PS4. Serialas versle sukaks 29-eri. „Street Fighter V“ yra kovos žaidimas, kuris leis žaisti internete arba solo. „Street Fighter V“ taip pat buvo įtrauktas į „Capcom Pro“ turą. Turo metu patyrę žaidėjai kovoja dėl piniginio prizo. Turint omenyje internetinį žaidimo aspektą, greičiausiai bus šiek tiek atsilikimo ir lėto ryšio. Profesionalūs žaidėjai taip pat yra jautrūs DDoS atakoms. Norėdami padėti išspręsti šias problemas, rekomenduočiau VPN. VPT pakeis jūsų IP į bet kurią jūsų pasirinktą vietą. Jei pasirinksite IP šalia serverio, kuriame žaidžiate, galite sumažinti atsilikimą ir pagreitinti žaidimų patirtį. Kadangi VPN šifruoja jūsų duomenis, jis gali suteikti jums daugiau apsaugos nuo DDoS. Taip pat, jei žaidimą blokuoja ugniasienė iš darbo ar mokykloje, tada VPT gali padėti jums peržengti jį.

„RankVPN ServiceVPN“ ventiliatorius
„PriceVisit“
Svetainės serveris
VietosNe
„LogsKill“
„SwitchSmart“
DNS
1„ExpressVPN“6,67 USD„ExpressVPN“160Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
2„NordVPN“3,49 USD„NordVPN“87Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
3Privatus interneto ryšys2,85 USDVIP49Žymimasis langelisŽymimasis langelis
4„CyberGhost“2,75 USD„CyberGhost“80Žymimasis langelisŽymimasis langelis
5„IPVanish“3,25 USD„IPVanish“76Žymimasis langelisŽymimasis langelis

Kaip naudoti VPN žaidžiant „Street Fighter V“ (PC)

Aš panaudosiu „ExpressVPN“ kaip naudoti VPN paslaugą norint žaisti „Street Fighter V“ internete. Pirmiausia norėsite atsisiųsti VPN klientą. „ExpressVPN“ siūlo nemokamą kliento programinę įrangą „Windows“, „Mac“ ir „Linux“. Be nemokamų programų, skirtų „iOS“ ir „Android“.

Dabar, kai turėjote galimybę atsisiųsti ir įdiegti programinę įrangą, laikas prisijungti. Paleiskite „ExpressVPN“ klientą ir pasirinkite serverio vietą. Mes padėsime jums žingsnis po žingsnio, naudojantis jų „Windows“ klientu.

„ExpressVPN“ serverio vietos

 • Kadangi daugybė žaidėjų mėgsta prisijungti prie serverių JAV, šią šalį naudojome savo vadovu. „ExpressVPN“ turi didelį serverių tinklą, esantį visame pasaulyje.
 • Rekomenduojame pasirinkti „OpenVPN“ (TCP) arba (UDP). Srautuodami vaizdo įrašus iš tokių svetainių kaip „YouTube“, mes naudojame „OpenVPN“ (UDP), nes jis yra greitesnis nei TCP. Jie taip pat palaiko PPTP, L2TP ir SSTP. Vis dar rekomenduojame „OpenVPN UDP“, kad būtų užtikrintas geriausias greičio ir privatumo apsaugos derinys.
 • Spustelėkite didelį apvalų prisijungimo mygtuką. Po kelių sekundžių pamatysite skydą aplink mygtuką, kuris taps žalias. Taip pat bus pranešimas, nurodantis „VPN įjungtas“
 • Dabar jūs turite IP adresą JAV, kiek visi gali pasakyti internete. Taigi galite pasiekti bet kurią svetainę, tarsi sėdėtumėte ten. Tas pats pasakytina apie prisijungimą prie serverio JK ar bet kurioje kitoje pasaulio vietoje.

Tai tiesiog lengva padaryti. Dabar, kai turite IP adresą iš „ExpressVPN“ serverio JAV, galite žaisti, naršyti internete ar žiūrėti laidas taip, lyg būtumėte ten iš tikrųjų. Prisijungimas prie serverio JK taip pat suteiktų visišką prieigą prie ten esančių geografiškai užblokuotų svetainių. Tas pats pasakytina apie bet kurią šalį.

Kaip jau dabar galite pasakyti, geras VPT atveria prieigą prie turinio visame pasaulyje. Jei gyvenate ne JAV, ši paslauga gali padėti pasiekti populiarias paslaugas, tokias kaip „Netflix“, „Hulu“ ir „Pandora“. Jums vis dar reikalinga tokių paslaugų kaip „Netflix“ sąskaita, tačiau VPT padės žiūrėti JAV televizijos laidas ir filmus „Netflix“ taip, lyg sėdėtumėte JAV ar bet kuriame kitame regione, kurį norėtumėte pasiekti.

Kaip naudoti VPN žaidžiant „Street Fighter V“ (PS4)

Aš vėl pasinaudosiu „ExpressVPN“ pavyzdžiu, kaip naudoti VPN paslaugą žaidžiant „Street Fighter V“ jūsų žaidimų konsolėje. Jie yra mano mėgstamiausias žaidimų VPN, nes „ExpressVPN“ valdo labai didelį tinklą, todėl paslauga yra puikus pasirinkimas žaidėjams.

Pirmasis žingsnis norint nustatyti „ExpressVPN“ paprastai yra atsisiųsti kliento programinę įrangą jūsų sistemai. „ExpressVPN“ siūlo nemokamą kliento programinę įrangą „Windows“, „Mac“ ir „Linux“. Be nemokamų programų, skirtų „iOS“ ir „Android“. Akivaizdu, kad tai neveiks „PS4“, „Xbox One“ ar „Nintendo“, nes žaidimų pultams trūksta vietinės VPN palaikymo. Laimei, vis dar yra būdas užšifruoti savo žaidimų srautą ir nusiųsti jį per VPN. Atsakymas yra paleisti VPN per jūsų maršrutizatorių. Pastaba: jei jums nereikia šifravimo, galite naudoti „ExpressVPN MediaStramer“ (intelektualiojo DNS) funkciją ir nereikia konfigūruoti maršrutizatoriaus. Tai palaiko platų žaidimų konsolių pasirinkimą.

„ExpressVPN“ maršrutizatoriaus programa

Priklausomai nuo to, kokį maršrutizatoriaus prekės ženklą ir modelį naudojate, jis gali palaikyti trečiųjų šalių VPN paslaugas. Tokiu atveju iš VPN teikėjo galite gauti reikiamą informaciją, kad nustatytumėte ryšį per savo maršrutizatorių. Kitaip labai rekomenduoju „FlashRouters“. „FlashRouters“ komanda pasirenka populiariausius prekės ženklo maršrutizatorius ir mirksi juos naudodama „DD-WRT“ arba „Tomato“ programinę-aparatinę įrangą. Tai leidžia įrenginiuose turėti daug daugiau funkcijų, nei jos būtų įdiegus gamyklos programinę-aparatinę įrangą. Visi „FlashRouters“ iš anksto sukonfigūruoti su VPN palaikymu.

„Street Fighter V“ žaidimo akcentai

„Street Fighter V“ yra kovos žaidimas, kuriame jūs kovojate su savo priešininku vienas prieš vieną. Visi personažai yra geri, tačiau kiekvienas turi savo privalumų ir trūkumų. „Street Fighter V“ personažai pagrįsti 5 statistika: galia, sveikata, mobilumas, technika ir diapazonas. Galia yra tai, kaip stipriai pataiko veikėjas, sveikata – kiek jie turi HP, mobilumas – koks greitas, technika nežinoma, o diapazonas – tai, kiek toli gali nuvykti kovotojų išpuoliai. Didžiausias kiekvieno statuto skaičius yra 5, o mažiausias – 1. Simbolių statistika keisis priklausomai nuo to, kaip žaidimų kūrėjams reikia pritaikyti kovotoją. Visi naudojami simboliai yra nauji arba iš ankstesnių žaidimo versijų. Iki šiol žinomi kovotojai ir jų statistika:

 • Ryu: Galia 4, Sveikata 3, Judrumas 3, Technika 3 ir 2 diapazonas
 • Chun-Li: 2 galia, 2 sveikata, 5 mobilumas, 5 technika ir 4 diapazonas
 • Nešas: 3 galia, 2 sveikata, 3 mobilumas, 4 technika ir 2 diapazonas
 • M. Bison: Galia 4, Sveikata 3, Judrumas 4, Technika 3 ir 3 diapazonas
 • Cammy: 3 galia, 2 sveikata, 5 mobilumas, 2 technika ir 3 diapazonas
 • Paukštis: Galia 5, Sveikata 5, Judrumas 1, Technika 3 ir 4 diapazonas
 • Kenas: Galia 4, Sveikata 3, Judrumas 4, Technika 4 ir 2 diapazonas
 • Nekallis: „Power 5“, „Health 2“, „Mobilumas 3“, „4 technika“ ir „2 diapazonas“
 • „Vega“: 3 galia, 2 sveikata, 5 mobilumas, 3 technika ir 3 diapazonas
 • R. Mika: 3 galia, 3 sveikata, 2 mobilumas, 3 technika ir 1 diapazonas
 • Rašidas: 2 galia, 3 sveikata, 4 mobilumas, 3 technika ir 2 diapazonas
 • Karinas: 3 galia, 2 sveikatos mobilumas 3, 5 technika ir 2 diapazonas
 • Zangiefas: Galia 5, Sveikata 5, Judrumas 1, Technika 2 ir 3 diapazonas
 • Laura: 3 galia, 3 sveikata, 4 mobilumas, 3 technika, 1 diapazonas
 • Dhalsimas: 3 galia, 2 sveikata, 1 mobilumas, 3 technika, 5 diapazonas
 • F.A.N.G: 2 galia, 3 sveikata, 1 mobilumas, 3 technika, 5 diapazonas

Žaidimo valdikliai skiriasi, atsižvelgiant į jūsų pasirinktą personažą. Kiekvienas veikėjas turi skirtingus judesių rinkinius, o iš visų skirtingų valdiklių tik smūgiai ir štampai yra skirtingi. Kiekvienas veikėjas turės bent vieną iš septynių atakų rūšių. Šie tipai yra normalūs metimai, „V-įgūdžiai“, „V-trigeriai“, „V-keitimai“, unikalios atakos, specialios atakos ir specialūs judesiai..

„Street Fighter V“ viršuje bus HP matuoklis su kovotojų nuotrauka ir vardais. Apatiniame kampe jis turi du dalykus. Vienas iš jų yra „V-Trigger“ matuoklis, o įkrovus visą kelią, tuo pačiu metu galite naudoti sunkų smūgį ir stiprų perforatorių. Tai išlaisvins simbolio V-Trigger judesį, o tai gali lemti labai skirtingą rezultatą. Kitas yra EX matuoklis. Kai šis matuoklis yra užpildytas, galite naudoti specialius judesius. Kiekvienas specialus judesys užima bent vieną juostą iš viso matuoklio. Šios atakos gali būti labai galingos ir gali jums padėti.

„Street Fighter V“ yra naujausias „Capcom“ įnašas iš serijos. „Capcom“ kartu su „Sony“ bendradarbiavo kurdami žaidimą. Grafika yra nuostabi, žaidimas atrodo puikus, ją galima rasti „Windows“ naudojant „Steam“ ir PS4. Visi žaidimo personažai yra unikalūs, o jų judesių rinkiniai yra labai pažengę. „EX“ matuoklis, „V-Trigger“ matuoklis ir skirtingos charakterio statistikos sukuria žaidimą, kuris žaidimo metu bus labai įvairus. Apskritai, „Street Fighter V“ yra puikus internetinis žaidimas, kurį jūs ir jūsų draugai tikrai naudojasi.

Dar kartą rekomenduočiau VPN žaisti „Street Fighter V Online“. VPT padės sumažinti vėlavimą, padidinti ryšį ir praeiti geografinius apribojimus. Profesionaliems žaidėjams taip pat patiks papildoma apsauga nuo DDoS atakų.

Mėgaukitės visais jauduliais žaisdami „Street Fighter V“ internetu. Dalykitės šiuo įrašu su draugais, kad jie galėtų mėgautis žaidimais iš bet kurios pasaulio vietos naudodami VPN. Sekite mus @VPNFan naujausi pasiūlymai ir vadovai.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me