Tankų pasaulisTankų pasaulis yra populiarus internetinis komandos rezervuarų žaidimas. Žaidime yra milijonai žaidėjų visame pasaulyje. Kai šis žaidimas žaidžiamas tik internete, gali būti daugiau atsilikimo, lėto ryšio ir DDoS atakų. Norėdami tai išspręsti, rekomenduočiau VPN. VPT pakeis jūsų IP adresą į bet kurį kitą jūsų pasirinktą IP. Tai padės išvengti DDoS atakų. Jei pasirinksite IP šalia serverio, kuriame žaidžiate, turėsite greitesnį ryšį ir mažiau atsiliksite.

„RankVPN ServiceVPN“ ventiliatorius
„PriceVisit“
Svetainės serveris
VietosNe
„LogsKill“
„SwitchSmart“
DNS
1„ExpressVPN“6,67 USD„ExpressVPN“160Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
2„NordVPN“3,49 USD„NordVPN“87Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
3Privatus interneto ryšys2,85 USDVIP49Žymimasis langelisŽymimasis langelis
4„CyberGhost“2,75 USD„CyberGhost“80Žymimasis langelisŽymimasis langelis
5„IPVanish“3,25 USD„IPVanish“76Žymimasis langelisŽymimasis langelis

Kaip naudoti VPN žaidžiant tankų pasaulį

Aš panaudosiu „ExpressVPN“ kaip naudoti VPN paslaugą norint žaisti „World pf Tanks“ internete. Pirmiausia norėsite atsisiųsti VPN klientą. „ExpressVPN“ siūlo nemokamą kliento programinę įrangą „Windows“, „Mac“ ir „Linux“. Be nemokamų programų, skirtų „iOS“ ir „Android“.

Dabar, kai turėjote galimybę atsisiųsti ir įdiegti programinę įrangą, laikas prisijungti. Paleiskite „ExpressVPN“ klientą ir pasirinkite serverio vietą. Mes padėsime jums žingsnis po žingsnio, naudojantis jų „Windows“ klientu.

„ExpressVPN“ serverio vietos

  • Kadangi daugybė žaidėjų mėgsta prisijungti prie serverių JAV, šią šalį naudojome savo vadovu. „ExpressVPN“ turi didelį serverių tinklą, esantį visame pasaulyje.
  • Rekomenduojame pasirinkti „OpenVPN“ (TCP) arba (UDP). Srautuodami vaizdo įrašus iš tokių svetainių kaip „YouTube“, mes naudojame „OpenVPN“ (UDP), nes jis yra greitesnis nei TCP. Jie taip pat palaiko PPTP, L2TP ir SSTP. Vis dar rekomenduojame „OpenVPN UDP“, kad būtų užtikrintas geriausias greičio ir privatumo apsaugos derinys.
  • Spustelėkite didelį apvalų prisijungimo mygtuką. Po kelių sekundžių pamatysite skydą aplink mygtuką, kuris taps žalias. Taip pat bus pranešimas, nurodantis „VPN įjungtas“
  • Dabar jūs turite IP adresą JAV, kiek visi gali pasakyti internete. Taigi galite pasiekti bet kurią svetainę, tarsi sėdėtumėte ten. Tas pats pasakytina apie prisijungimą prie serverio JK ar bet kurioje kitoje pasaulio vietoje.

Tai tiesiog lengva padaryti. Dabar, kai turite IP adresą iš „ExpressVPN“ serverio JAV, galite žaisti, naršyti internete ar žiūrėti laidas taip, lyg būtumėte ten iš tikrųjų. Prisijungimas prie serverio JK taip pat suteiktų visišką prieigą prie ten esančių geografiškai užblokuotų svetainių. Tas pats pasakytina apie bet kurią šalį.

Kaip jau dabar galite pasakyti, geras VPT pagerins jūsų internetinių žaidimų patirtį ir atvers prieigą prie turinio visame pasaulyje. Jei gyvenate ne JAV, ši paslauga gali padėti pasiekti populiarias paslaugas, tokias kaip „Netflix“, „Hulu“ ir „Pandora“. Jums vis dar reikalinga tokių paslaugų kaip „Netflix“ sąskaita, tačiau VPT padės žiūrėti JAV televizijos laidas ir filmus „Netflix“ taip, lyg sėdėtumėte JAV ar bet kuriame kitame regione, kurį norėtumėte pasiekti.

„Tanks World“ renginiai

„World of Tanks“ yra žaidimas, kurį žaidi komandose prieš kitas komandas. Atsižvelgiant į tai, jūs taip pat galite prisijungti prie savo draugų, kad įveiktumėte kitas komandas. Žaidimą galima žaisti „Xbox 360“, „Windows“, „Mac“, „Android“ įrenginių ir „IOS“ įrenginių programose. „Android“ ir „IOS“ įrenginiams žaidimas vadinamas „World of Tanks Blitz“ ir yra nemokamas. „Xbox 360“ yra mokama žaidimo versija. „Windows“ ir „Mac“ yra nemokamos. Visiems „Windows“, „Mac“, „Android“ ir IOS įrenginiams reikia narystės, kuri taip pat yra nemokama.

Kai tai padarysite, turite galimybę išsirinkti baką vienam iš pradinių rezervuarų iš turimų šalių. JAV, Vokietijoje, JAV, Prancūzijos, JK, Kinijos ir Japonijos tankuose yra „Mac“ ir „Windows“. Kitos versijos neturi visų rezervuarų, kuriuos turi kompiuterio versija, tačiau artėja prie to, kad juos visus turėsiu. Gautas bakas uždirbs EXP, žaisdamas su juo. Kai jis uždirba pakankamai taškų, jis gali būti atnaujintas. Kai gausite pakankamai EXP taškų, kad galėtumėte uždirbti dar vieną baką atnaujinimuose, galite jį gauti monetomis ir EXP.

Jums priklausančių rezervuarų skaičius yra ribotas, todėl galbūt norėsite parduoti jums nepatinkančius rezervuarus. Parduodami tankus suprasite, kad per dieną galite parduoti tik du. Parduodant cisternas taip pat galite pastebėti, kad yra skirtingų klasių cisternos. Šioms klasėms priskiriami lengvieji, sunkiasvoriai, artilerijos, tankų naikintojai ir vidutinio svorio tankai, priklausomai nuo šalių, kuriose mokote. Kiekvienas klasių bakas turės reitingą. Rangai apima: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ir 10. 1, 2 ir 3 eilės susiduria mūšyje, 3 ir 4 retkarčiais, 4, 5, 6. retkarčiais 6 ir 7, o paskutinis, bet ne mažiau svarbus 7, 8, 9 ir 10 mūšis.

Tankai taip pat gali turėti skirtingą šaudmenis, statistiką, greitį, ugnies galią ir dydį. Atnaujindami galite patobulinti bakus bet kokiu būdu. Galbūt norėsite daugiau ekslibriso ir mažiau pradurtos galios savo kadruose, o pakeisdami tankų pistoletus ar šaudmenis galėsite tai padaryti. Taip pat galite įsigyti įrangos, kuri tarnaus tanke tol, kol ją turėsite. Į įrangą įeina kamufliažo tinklas, įrankių dėžė, vidutinio stiprumo pamušalas, žiūrono teleskopas, dengta optika, sustiprintos 3 t klasės sukimo juostos, papildomi kruopos, „Were“ Ammo Rock, patobulinta ventiliacija, vidutinio kalibro „TankGun Rammer“ ir patobulinta pistoleto išdėstymo pavara. Ne visi šie elementai yra prieinami arba už tą pačią kainą už kiekvieną baką, nes elementai keičiasi pagal tankų šalį ir klasifikuojami. Daiktai taip pat padidins bako svorį, todėl bus lėtesni, tačiau tai tikrai naudinga.

Vartojimo reikmenys yra daiktai, kuriuos perkate kiekviename mūšyje, tačiau jie neprideda svorio ir jie tikrai gali padėti. Eksploatacinės medžiagos, kaip ir įranga, yra prieinamos tam tikroms cisternoms ir kainuoja skirtingas sumas, atsižvelgiant į cisternų regioną ir klasifikaciją. Kai kurie iš jų apima rankinį gesintuvą, pirmosios pagalbos rinkinį, remonto rinkinį, variklio stiprintuvą, daugiafunkcį restauravimo paketą, šokoladą, adrenaliną, „ColaExtra“ kovos racionų atvejį, pudrą ir arbatą..

„World of Tanks“ yra žaidimas, kurį jūs ir jūs draugai naudojatės komandų tankais. Visi rezervuarai yra skirtingi atnaujinimai. Jie taip pat turi skirtingas šalis, klases ir gretas. Galite pritaikyti bakus pagal savo skonį. „World of Tanks“ yra labai įdomus, laisvas internetinis žaidimas, kurį aš tikiu, kad jums patiks.

Dar kartą rekomenduoju naudoti VPN paslaugą, kad galėtumėte žaisti „WoT“ internete. VPN suteiks jums IP adresą iš jūsų pasirinktos serverio vietos. Tai pagerins našumą ir sumažins atsilikimą. Elitiniai žaidėjai taip pat įvertins papildomą apsaugą nuo DDoS atakų.

Mėgaukitės visais veiksmais žaisdami „World of Tanks“ internete. Prašome pasidalinti šiuo įrašu su draugais, kad jie galėtų mėgautis „WoT“ iš bet kurios pasaulio vietos naudodamiesi VPN. Sekite mus @VPNFan naujausi pasiūlymai ir vadovai.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me