Kaip žaisti „Team Fortress 2“ su VPN

Komandos tvirtovė 2Žaidimas, Komandos tvirtovė 2 arba trumpai TF2, yra populiarus internetinis žaidimas, kuris yra „iOS“, „Mac“, „Windows“, „Linux“ ir „Android“. Žaidimas galimas Garai ir yra prieinamas konkrečiose šalyse. Tai reiškia, jei planuojate keliauti už palaikomų regionų ribų ir norite žaisti šį žaidimą internete, jums nebus suteikta prieiga. Aš rekomenduočiau VPN žaisti TF2 per „Steam“. VPT leis jums pakeisti turimą IP adresą su bet kuria kita jūsų pasirinkta IP vieta. Geras VPN padės sumažinti atsilikimą ir pagreitins žaidimą.


„RankVPN ServiceVPN“ ventiliatorius
„PriceVisit“
Svetainės serveris
VietosNe
„LogsKill“
„SwitchSmart“
DNS
1„ExpressVPN“6,67 USD„ExpressVPN“160Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
2„NordVPN“3,49 USD„NordVPN“87Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
3Privatus interneto ryšys2,85 USDVIP49Žymimasis langelisŽymimasis langelis
4„CyberGhost“2,75 USD„CyberGhost“80Žymimasis langelisŽymimasis langelis
5„IPVanish“3,25 USD„IPVanish“76Žymimasis langelisŽymimasis langelis

Kaip naudoti VPN žaidžiant 2 komandos tvirtovę (TF2)

Aš panaudosiu „ExpressVPN“ kaip naudoti VPN paslaugą norint žaisti TF2 internete pavyzdys. Pirmiausia norėsite atsisiųsti VPN klientą. „ExpressVPN“ siūlo nemokamą kliento programinę įrangą „Windows“, „Mac“ ir „Linux“. Be nemokamų programų, skirtų „iOS“ ir „Android“.

Dabar, kai turėjote galimybę atsisiųsti ir įdiegti programinę įrangą, laikas prisijungti. Paleiskite „ExpressVPN“ klientą ir pasirinkite serverio vietą. Mes padėsime jums žingsnis po žingsnio, naudojantis jų „Windows“ klientu.

„ExpressVPN“ serverio vietos

 • Kadangi daugybė žaidėjų mėgsta prisijungti prie serverių JAV, šią šalį naudojome savo vadovu. „ExpressVPN“ turi didelį serverių tinklą, esantį visame pasaulyje.
 • Rekomenduojame pasirinkti „OpenVPN“ (TCP) arba (UDP). Srautuodami vaizdo įrašus iš tokių svetainių kaip „YouTube“, mes naudojame „OpenVPN“ (UDP), nes jis yra greitesnis nei TCP. Jie taip pat palaiko PPTP, L2TP ir SSTP. Vis dar rekomenduojame „OpenVPN UDP“, kad būtų užtikrintas geriausias greičio ir privatumo apsaugos derinys.
 • Spustelėkite didelį apvalų prisijungimo mygtuką. Po kelių sekundžių pamatysite skydą aplink mygtuką, kuris taps žalias. Taip pat bus pranešimas, nurodantis „VPN įjungtas“
 • Dabar jūs turite IP adresą JAV, kiek visi gali pasakyti internete. Taigi galite pasiekti bet kurią svetainę, tarsi sėdėtumėte ten. Tas pats pasakytina apie prisijungimą prie serverio JK ar bet kurioje kitoje pasaulio vietoje.

Tai tiesiog lengva padaryti. Dabar, kai turite IP adresą iš „ExpressVPN“ serverio JAV, galite žaisti, naršyti internete ar žiūrėti laidas taip, lyg būtumėte ten iš tikrųjų. Prisijungimas prie serverio JK taip pat suteiktų visišką prieigą prie ten esančių geografiškai užblokuotų svetainių. Tas pats pasakytina apie bet kurią šalį.

Kaip jau dabar galite pasakyti, geras VPT atveria prieigą prie turinio visame pasaulyje. Jei gyvenate ne JAV, ši paslauga gali padėti pasiekti populiarias paslaugas, tokias kaip „Netflix“, „Hulu“ ir „Pandora“. Jums vis dar reikalinga tokių paslaugų kaip „Netflix“ sąskaita, tačiau VPT padės žiūrėti JAV televizijos laidas ir filmus „Netflix“ taip, lyg sėdėtumėte JAV ar bet kuriame kitame regione, kurį norėtumėte pasiekti.

„Team Fortress 2“ žaidimo renginiai

„Team Fortress 2“ yra nemokamas „Steam“ žaidimas, mokamas PS3 ir „Xbox 360“. TF2 yra internetinis komandos šaulys, palaikantis „Mac“, „Windows“ ir „Linux“ „Steam“. Internetinis šaulys turi kelis kelių žaidimų režimus ir žemėlapius. Internetinius kelių žaidėjų žaidimų režimus sudaro:

 • Užfiksuok vėliavą: Jūs ir jūsų komanda bandote pagauti oponentų portfelį iš savo bazės ir grąžinti jį savo, tuo pačiu gindami savo portfelį..
 • Kontroliniai taškai: Jūs, jūsų komanda, turite 2 kontrolės taškus kaip priešas. Abi komandos turi vieną neutralią vietą. Laimi pirmoji komanda, kuri kontroliuoja visus taškus, stovėdama ant jų, kol jie pavirs jūsų komandos spalva.
 • Puolimas ir gynyba: Tas pats, kas ir kontrolės punktas, išskyrus tik tai, kad tik viena komanda turi visus kontrolės taškus, o kita komanda stengiasi atimti juos visus, kad laimėtų.
 • kalno karalius: Tai visiškai tas pats, kas „Control Point“, išskyrus tai, kad turi vieną tašką, kurį jūsų komanda turi kontroliuoti tam tikrą laiką.
 • Naudingas krovinys: jūs ir jūsų komanda stumdysite bombos formos objektą geležinkelyje prie priešų bazės, kad laimėtumėte, arba jūs tam tikrą laiką ginate savo bazę, kad laimėtumėte..
 • Naudingo krovinio lenktynės: Tai tas pats, kas naudinga, išskyrus tai, kad kiekviena komanda turi pastumti savo daiktą toliau nei kita komanda arba greičiau patekti į kitų komandų bazę, kad laimėtų.
 • Specialus pristatymas: Tai yra Vėliavos gaudymo ir Kalno karaliaus derinys. Pirmiausia jūs varžotės su kita komanda, kad paimtumėte žvalgybos duomenis iš toli. Tada jūs jį nugabensite į platformą, esančią už didelės raketos, ir liksite ant platformos, kol ji pasieks viršuje. Taip pat turėsite vengti atvykstančių priešų ir žudyti priešus platformoje. Sužinosite, kad jūsų komanda laimėjo, kai platforma pasieks viršūnę ir raketa išskris.
 • Treniruotės režimas: Tai neprisijungęs režimas, leidžiantis treniruotis.

Visiems šiems linksmiems žaidimo režimams šaulys turi 9 klases. Kiekviena klasė turi savo privalumų ir trūkumų. Užsiėmimai:

 • Sunkusis: Jis yra labai didelis rusas, kuris dėvi, šaudo ginklą, valgo daug sumuštinių ir turi savo mėgstamą kulkosvaidį, kurį pravardžiuoja Sasha. Privalumai: turi daug sveikatos, sumuštinis regeneruoja sveikatą, labai stiprus, daug gynybos ir daug amunicijos. Trūkumai: labai lėtas, labai netikslus šaulys ir jis yra didesnis taikinys.
 • Vaistas: Pašėlęs vokiečių medikas, neturintis realios moralės savo pacientų atžvilgiu, kuris laiko balandžius kaip naminius gyvūnus ir gydo žmones. Privalumai: Gydo žmones medicininiu pistoletu, turi „Ubercharge“, kuris suteikia gydytojui ir tam tikrą laiką gydantį imunitetą, o adatinis pistoletas greitai užsidega. Trūkumai: „Ubercharge“ įkrovimas užtrunka ilgai, imunitetas trunka neilgai, vaistas yra gana silpnas, o adatinis pistoletas nėra labai galingas.
 • Demomanas: Ar akies pleistras yra nešiojamas ir ar daug geria škotai. Privalumai: Jis yra vienintelis personažas, turintis bombas, turi lipnias bombas, kenčiančias nuo daiktų, ir gali sprogti inžinieriaus kūrybai. Trūkumai: Jis neturi nieko, išskyrus bombas su laiko ir diapazono apribojimais, Jo lipnios bombos sprogsta mirdamas, o bombos gali jį sužeisti.
 • Skautas: Jis yra pernelyg pasitikintis savimi ir greitai kalbantis vyriškis iš Bostono, Masačusetso valstijos. Privalumai: Jis turi greitą šaudymą / mušimąsi su ginklais, greičiausias komandos narys tolimu smūgiu, jam nėra lengva pataikyti judant, jis turi dvigubą šuolį. Trūkumai: silpna sveikata, silpna gynyba ir nėra labai stipri.
 • Pyro: Tai fiziologiškai nestabilus žmogus, kurio veido niekada nebuvo matyti. Privalumai: nustato viską ant ugnies, išskyrus komandos draugus su liepsnosvaidžiu. Trūkumai: turi tik artimus ginklus.
 • Snaiperis: Medžiotojo veikėjas, kilęs iš Naujosios Zelandijos. Privalumai: gali fotografuoti daiktus iš didelio atstumo, pritaikydamas apimties režimą. Trūkumai: labai lengvai užmušamas veikiant apimties režimui, nes nematote savo aplinkos.
 • Šnipas: Prancūzijos šnipas su daugybe maskuoklių. Privalumai: gali apsivilkti nematomais drabužiais, apsirengti taip, kaip kiti priešo nariai, norėdami įsiskverbti į juos, ir gali sunaikinti inžinieriaus konstrukcijas. Trūkumai: gana lengvai aptinkami, nematomas apsiaustas trunka neilgai, jis yra gana silpnas.         
 • Kareivis: Patvarus, bet lėtesnis amerikiečių kareivis. Privalumai: Jis turi šuolį su raketa, gali šaudyti raketas ir yra pusiau jautrus veikėjas. Trūkumai: raketos šuolis skauda ir tai yra lėtesnis veikėjas. 
 • Inžinierius: Jis yra senas geras apskrities berniukas iš Teksaso, labai muzikalus ir protingas. Privalumai: jis gali kurti sargybą šaudyti žmones, automatus, kad atkurtų sveikatą, iškarpas ir amuniciją, gali sukurti teleportus, kad galėtų teleportuoti jį ir jo komandos vietas, jis galėtų perkelti ir sunaikinti savo kūrybą. Trūkumai: visa tai, ką jis kuria ir atnaujina, užtrunka. Tai taip pat užima daug laiko ir gali būti lengvai sunaikinta kitų simbolių.

Visi šie simboliai gali būti pritaikyti. Kartą gavai to veikėjo daiktą prekiaudamas su kitais, pirkdamas daiktą iš parduotuvės ar žaisdamas žaidimą, kol tas daiktas galiausiai tau bus atiduotas. Gauti daiktai gali būti skrybėlės, tam tikros klasės ginklai ar dėžutės, kurių atrakinimui reikia raktų.

„Team Fortress 2“ yra internetinis žaidimas, turintis daug turinio, nemokamai „Steam“. Garą galima įsigyti tam tikrose pasaulio šalyse. „Team Team Fortress 2“ yra labai įdomus žaidimas, kurį labai rekomenduoju.

Dar kartą rekomenduoju naudoti VPN paslaugą, kad paleistumėte TF2. VPN suteiks jums IP adresą iš jūsų pasirinktos serverio vietos. Tai taip pat pagerins našumą patobulindama jūsų ping ir apsaugodama jus nuo DDoS atakų.

Mėgaukitės visais jauduliais žaisdami TF2 internete. Prašome pasidalinti šiuo įrašu su draugais, kad jie galėtų mėgautis „Team Fortress 2“ iš bet kurios pasaulio vietos naudodamiesi VPN. Sekite mus @VPNFan naujausi pasiūlymai ir vadovai.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map