Kaip žaisti už garbę naudojant VPN

GarbeiDėl garbės yra daugelio žaidimų žaidimas. Šis žaidimas kelia priešiškiausius kovotojus istorijoje vienas prieš kitą. Riteriai, samurajai ir vikingai yra išbandomi, norint pamatyti, kas bus pergalingas ir įgis daugiau garbės. „Honor“ žaidžia internetinius žaidimus, todėl būtinai turi atsilikimą ir lėtą ryšį. VPN galėtų jums padėti išspręsti šias problemas. VPN leidžia pakeisti jūsų IP adresą į kitą IP jūsų pasirinktoje serverio vietoje. Jei pasirinksite serverio vietą netoli žaidimo serverio, kuriame žaidžiate, tada turėtumėte mažiau atsilikti ir greičiau susisiekti. Elitiniams žaidėjams patiks papildoma apsauga nuo DDoS atakų, kurias suteikia VPT.


„RankVPN ServiceVPN“ ventiliatorius
„PriceVisit“
Svetainės serveris
VietosNe
„LogsKill“
„SwitchSmart“
DNS
1„ExpressVPN“6,67 USD„ExpressVPN“160Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
2„NordVPN“3,49 USD„NordVPN“87Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
3Privatus interneto ryšys2,85 USDVIP49Žymimasis langelisŽymimasis langelis
4„CyberGhost“2,75 USD„CyberGhost“80Žymimasis langelisŽymimasis langelis
5„IPVanish“3,25 USD„IPVanish“76Žymimasis langelisŽymimasis langelis

Kaip naudoti VPN norint žaisti garbei (PC)

Aš panaudosiu „ExpressVPN“ kaip naudoti VPN paslaugą norint žaisti „For Honor“ internete. Pirmiausia norėsite atsisiųsti VPN klientą. „ExpressVPN“ siūlo nemokamą kliento programinę įrangą „Windows“, „Mac“ ir „Linux“. Be nemokamų programų, skirtų „iOS“ ir „Android“.

Dabar, kai turėjote galimybę atsisiųsti ir įdiegti programinę įrangą, laikas prisijungti. Paleiskite „ExpressVPN“ klientą ir pasirinkite serverio vietą. Mes padėsime jums žingsnis po žingsnio, naudojantis jų „Windows“ klientu.

„ExpressVPN“ serverio vietos

 • Kadangi daugybė žaidėjų mėgsta prisijungti prie serverių JAV, šią šalį naudojome savo vadovu. „ExpressVPN“ turi didelį serverių tinklą, esantį visame pasaulyje.
 • Rekomenduojame pasirinkti „OpenVPN“ (TCP) arba (UDP). Srautuodami vaizdo įrašus iš tokių svetainių kaip „YouTube“, mes naudojame „OpenVPN“ (UDP), nes jis yra greitesnis nei TCP. Jie taip pat palaiko PPTP, L2TP ir SSTP. Vis dar rekomenduojame „OpenVPN UDP“, kad būtų užtikrintas geriausias greičio ir privatumo apsaugos derinys.
 • Spustelėkite didelį apvalų prisijungimo mygtuką. Po kelių sekundžių pamatysite skydą aplink mygtuką, kuris taps žalias. Taip pat bus pranešimas, nurodantis „VPN įjungtas“
 • Dabar jūs turite IP adresą JAV, kiek visi gali pasakyti internete. Taigi galite pasiekti bet kurią svetainę, tarsi sėdėtumėte ten. Tas pats pasakytina apie prisijungimą prie serverio JK ar bet kurioje kitoje pasaulio vietoje.

Tai tiesiog lengva padaryti. Dabar, kai turite IP adresą iš „ExpressVPN“ serverio JAV, galite žaisti, naršyti internete ar žiūrėti laidas taip, lyg būtumėte ten iš tikrųjų. Prisijungimas prie serverio JK taip pat suteiktų visišką prieigą prie ten esančių geografiškai užblokuotų svetainių. Tas pats pasakytina apie bet kurią šalį.

Kaip jau dabar galite pasakyti, geras VPT atveria prieigą prie turinio visame pasaulyje. Jei gyvenate ne JAV, ši paslauga gali padėti pasiekti populiarias paslaugas, tokias kaip „Netflix“, „Hulu“ ir „Pandora“. Jums vis dar reikalinga tokių paslaugų kaip „Netflix“ sąskaita, tačiau VPT padės žiūrėti JAV televizijos laidas ir filmus „Netflix“ taip, lyg sėdėtumėte JAV ar bet kuriame kitame regione, kurį norėtumėte pasiekti.

Kaip naudoti VPN norint žaisti garbingai („Xbox One“ ir PS4)

Aš vėl pasinaudosiu „ExpressVPN“ pavyzdžiu, kaip naudoti VPN paslaugą žaidžiant už garbę jūsų žaidimų konsolėje. Jie yra mano mėgstamiausias žaidimų VPN, nes „ExpressVPN“ valdo labai didelį tinklą, todėl paslauga yra puikus pasirinkimas žaidėjams.

Pirmasis žingsnis norint nustatyti „ExpressVPN“ paprastai yra atsisiųsti kliento programinę įrangą jūsų sistemai. „ExpressVPN“ siūlo nemokamą kliento programinę įrangą „Windows“, „Mac“ ir „Linux“. Be nemokamų programų, skirtų „iOS“ ir „Android“. Akivaizdu, kad tai neveiks „PS4“, „Xbox One“ ar „Nintendo“, nes žaidimų pultams trūksta vietinės VPN palaikymo. Laimei, vis dar yra būdas užšifruoti savo žaidimų srautą ir nusiųsti jį per VPN. Atsakymas yra paleisti VPN per jūsų maršrutizatorių. Pastaba: jei jums nereikia šifravimo, galite naudoti „ExpressVPN MediaStramer“ (intelektualiojo DNS) funkciją ir nereikia konfigūruoti maršrutizatoriaus. Tai palaiko platų žaidimų konsolių pasirinkimą.

„ExpressVPN“ maršrutizatoriaus programa

Priklausomai nuo to, kokį maršrutizatoriaus prekės ženklą ir modelį naudojate, jis gali palaikyti trečiųjų šalių VPN paslaugas. Tokiu atveju iš VPN teikėjo galite gauti reikiamą informaciją, kad nustatytumėte ryšį per savo maršrutizatorių. Kitaip labai rekomenduoju „FlashRouters“. „FlashRouters“ komanda pasirenka populiariausius prekės ženklo maršrutizatorius ir mirksi juos naudodama „DD-WRT“ arba „Tomato“ programinę-aparatinę įrangą. Tai leidžia įrenginiuose turėti daug daugiau funkcijų, nei jos būtų įdiegus gamyklos programinę-aparatinę įrangą. Visi „FlashRouters“ iš anksto sukonfigūruoti su VPN palaikymu.

„Garbės žaidimo“ akcentai

„For Honor“ yra platus žaidimas su daugybe režimų, herojų tinkinimu ir žemėlapiais. Žaidimas yra gerai naudojamas režimais. Daugiausia žaidimų yra internete, tačiau taip pat yra ir vieno žaidėjo kampanija neprisijungus. Žaidimo režimai apima:

Vieno žaidėjo / bendradarbis neprisijungęs

 • Pasakojimo režimas: Pasakojimo režimu jūs vaidinsite kaip vieną iš grupių. Šis režimas neprisijungęs ir gali būti žaidžiamas atskirai su vienu kitu grotuvu.
  • Orochi: Šiame žaidimo režime samurajų frakcijoje žaisite kaip žudikas.
  • Raideris: Šiame žaidimo režime jūs žaisite kaip Raideris, bandantis suvienyti vikingų frakciją.
  • Prižiūrėtojas: Šiame žaidimo režime jūs žaisite kaip būsimas riteris.
 • Multiplayer online
  • Mušimas: Geriausiose iš penkių rungtynių jūs susidursite kaip dviejų ar kitų dviejų komandų komanda.
  • Dominija: Šiame režime jūs žaisite per 4v4 rungtynes. Turėsite sulaužyti kitų komandų moralę, užfiksuodami teritorijas ir žudydami jas. Kai surinksite 1000 taškų, priešo komanda negalės vėl neršti, nebent jie nužudys vieną iš jūsų arba atgaus plotą. Jei nužudysite visą jų komandą, jūs laimėsite.
  • Dvikova: Geriausiose iš penkių rungtynių jūs susiduriate su kitu žaidėju.
  • Pašalinimas: Geriausiose iš penkių rungtynių jūs susidursite kaip dviejų ar kitų dviejų komandų komanda.
  • Skirmišas: Tai didesnis dominavimo žaidimas. Pagrindinis skirtumas yra tas, kad žudyti kitus žaidėjus yra vienintelis būdas surinkti taškus.

„Honor“ turi tris pagrindines frakcijas. Šios frakcijos yra pagrindiniai aljansai, į kuriuos patenka herojai. Frakcijos nesinaudojo kovomis ir buvo stiprios, tačiau nuo didžiulės katastrofos kiekviena frakcija beveik išnaikinta. Dabar jie kovoja tūkstantmečius, norėdami ten susikurti senas žemes, tačiau kova tarp frakcijų vyksta intensyviai. Jie taip pat turi savo žemėlapius, paremtus jais. Kiekvienas herojus yra skirtingas dėl to, kokia frakcija paremtas jo kovos stiliumi. Frakcijas ir herojus sudaro:

 • Riteriai: Šioje frakcijoje gyvena Ašfeldas. Ašfeldo riteriai saugo ten esančias žemes nuo kitų frakcijų, kurdami atsarginę kopiją. Tiek samurajai, tiek vikingai atakuoja Ashfeldą savo protėvių garbei. Karas nenutrūko. Jų turimi žemėlapiai yra „Citadelės vartai“ ir „Katedra“.
  • Užkariautojai: Šie riteriai yra stipriai šarvuoti. Jų naudojamas ginklas yra „Footman’s Flail“. Jis taip pat turi skydą. Apskritai šis herojus yra sukurtas labiau gynybiniam vaidmeniui.
  • The Lawbringer: Šie riteriai labai gerai stulbina ir kovoja su priešais. Jie naudoja „poleaxe“. Kontrataka yra tai, ką norėsite padaryti žaisdami kaip šis herojus.
  • Taikos palaikytojai: Šie riteriai yra labai greiti ir mirtini. Jie naudoja kardą ir durklą. tai palaiko jų kovas arti. Naudodamiesi šiuo veikėju norėsite įlįsti, greitai užpulti ir tada išeiti.
  • Prižiūrėtojai: Šie riteriai naudoja ilgą kardą. Papildomas ilgojo kardio diapazonas ir gynybinės bei puolimo galimybės padaro šį riterį visais įmanomais herojais.
 • Samurajus: Ši frakcija judėjo per amžius. Nuo tada, kai originalias tėvynes paėmė jūra, jas jie išsivežė į savo gimtųjų tūkstantmečius atgal. Jis yra arti vikingų ir riterių tėvynės. Jie vis dar kariauja dėl savo naujosios tėvynės. Jų turimi žemėlapiai yra „Overwatch“ ir „Forest“.
  • Kensei: Šie samurajai naudoja skyriuschi. Tai daro juos gerai gynyboje ir ilgesnį atakų diapazoną. Apskritai šitas herojus puikiai jaučia gynybą ir nusikaltimą.
  • Nobushi: Šie samurajai naudoja naginatą. Jie yra puikūs dideliame nuotolyje, nes turi ilgiausią diapazoną. Jie yra naudingi padedant komandai.
  • Orochi: Šie samurajai naudoja kataną. Jie greitai ir gerai vykdo kontratakas, tačiau tai kainuoja gynybos link. sunkiau gintis. Kaip šį veikėją norėsite greitai patekti į kontrataką ir paskui išeiti.
  • Shugoki: Šie samurajai yra dideli smūgiai. Jie yra lėti, bet labai galingi. Jie naudoja kanabo. Apskritai šis personažas yra geriausiai žaidžiamas kaip bakas, nes jie padaro daug žalos, tačiau kartu ir patiria dalį žalos.
 • Vikingai: Ši frakcija seniai paliko tėvynes. Jie paliko savo žemes po to, kai juos sukrėtė katastrofa. Prieš šimtmečius jie grįžo susigrąžinti savo žemes. Jie didžiąją dalį jo turi, tačiau riteriai reikalavo dalies savo senosios žemės. Nepadeda ir tai, kad daugybė vikingų frakcijos klanų turi pilietinius karus. Jų turimi žemėlapiai yra Upės fortas ir Kanjonas.
  • Beerserkeriai: Šie vikingai naudoja dvi vikingo rankines ašis. Tai suteikia jiems nedidelį diapazoną, tačiau jie tai kompensuoja atlikdami greitas atakas. Šiam personažui gera išlikti mūšyje ir patirti daugybę atakų.
  • Raiders: Šie vikingai naudoja ilgą kirvį. Tai suteikia jiems didelį atstumą ir daro didelę žalą. Apskritai šie didvyriai dėl ilgo nuotolio yra tinkami pertraukti priešininką.
  • Valkyrie: Šie vikingai naudoja ietį ir skydą. Šis herojus laiko priešininkus ant savo vilkikų. Taip yra todėl, kad jie gali kovoti tiek ilgose, tiek arti. Jie naudoja skydą pataikydami į priešininką iš arti, o ietis yra naudojami ilgesniam nuotoliui.
  • Karo vadai: Jie naudoja gladijus ir skydą. Šie vikingai naudojasi stipriomis atakomis ir veiksmingomis kovos priemonėmis. Jie gali būti lėti, tačiau jie kompensuoja žalą, gynybą ir kontratakas.

Žaisdami kaip šie herojai pamatysite, kas jums tinka geriau. Kiekvienas herojus buvo pastatytas palaikyti skirtingo tipo žaidėjus. Kiekvienas herojus taip pat turi savo silpnybes, kurias turėsite išmokti dirbti. Išsirinkę mėgstamą herojų, jums patiks pritaikymai, kuriuos galite pridėti prie herojaus. Pavyzdžiui, šiuo metu įmanomos bruožai yra skirtingų šarvų ir lyties dalių išvaizda.

Dėl garbės yra internetinis kelių žaidėjų žaidimas, kuris verčia kovoti už garbę. Žaidime riteriai, vikingai ir samurajai priešinasi vienas kitam. Šios frakcijos turi herojus, po kuriais kiekvienas herojus pasižymi ypatingais sugebėjimais ir daugybe pritaikymo bruožų. Žaidimo režimai, kuriuos galite žaisti, yra įvairūs ir puikiai tinka kovos stiliaus žaidimui, kuris yra skirtas garbei. Apskritai manau, kad garbė bus puikus žaidimas, kurį jums ir jūsų draugams patiks žaisti.

Dar kartą rekomenduoju naudoti VPN paslaugą, norėdamas žaisti „For Honor“. VPN suteiks jums IP adresą iš jūsų pasirinktos serverio vietos. Tai taip pat pagerins našumą patobulindama jūsų ping ir apsaugodama jus nuo DDoS atakų. Tai taip pat padės jums praeiti geografinius apribojimus ir ugniasienes mokykloje ar darbe.

Mėgaukitės visais jauduliais žaisdami „For Honor 2“ internete. Dalykitės šiuo įrašu su draugais, kad jie galėtų mėgautis žaidimais iš bet kurios pasaulio vietos naudodami VPN. Sekite mus @VPNFan naujausi pasiūlymai ir vadovai.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map