Kaip žaisti „VRChat“ su VPN

„VRChat“„VRChat“ yra naujas išankstinės prieigos žaidimas. Jis tapo labai populiarus dėl pritaikytų avatarų ir žaidėjų sąveikos. „VRChat“, kaip rodo pavadinimas, yra žaidimas, kuriame jūs kalbatės ir žaidžiate su kitais naudodamiesi virtualios realybės ausinėmis. „VRChat“ turi darbalaukio režimą, kuris leidžia žaisti be laisvų rankų įrangos. Galite žaisti nemokamai, atsisiųsdami iš Garai arba jų „VRChat“ Interneto svetainė. Naudotojai raginami pasinerti į žaidimą ir „Hangout“ su kitais. Kadangi jūs žaidžiate internete, tikėtina, kad jūsų ryšio laikas yra lėtas ir lėtas. Jums netgi gali būti sunku atsisiųsti žaidimą. Norėdami padėti išspręsti šias problemas, rekomenduočiau VPN. Naudodami VPN galite pakeisti savo IP adresą į kitą IP, pasirinkdami iš galimų serverių. Jei pasirinksite IP vietą, esančią šalia jūsų atkuriamo garso, tada galėtumėte padidinti ryšio laiką ir mažiau atsilikti. VPN taip pat teikia apsaugą nuo DDoS atakų visiems, bandantiems saugoti žaidžiant.


„RankVPN ServiceVPN“ ventiliatorius
„PriceVisit“
Svetainės serveris
VietosNe
„LogsKill“
„SwitchSmart“
DNS
1„ExpressVPN“6,67 USD„ExpressVPN“160Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
2„NordVPN“3,49 USD„NordVPN“87Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
3Privatus interneto ryšys2,85 USDVIP49Žymimasis langelisŽymimasis langelis
4„CyberGhost“2,75 USD„CyberGhost“80Žymimasis langelisŽymimasis langelis
5„IPVanish“3,25 USD„IPVanish“76Žymimasis langelisŽymimasis langelis

„VRChat“ turi daug dalykų, kuriuos gali padaryti žaidėjai. Pirmasis iš tų užsiėmimų yra mini žaidimai. Tai apima „Capture the Flag“, skulptūrų studija, „VR Karaoke“, „Battle Disc“, boulingas, „Steel n’ Gold “ir daugelis kitų. „Skulptūrų studija“ yra tapybos žaidimas, kuriame jūs piešiate su draugais, „Steel n’ Gold “yra policininko ir plėšikų stiliaus varžybos, kuriose banditai bando pavogti iš banko, o šerifai bando juos užfiksuoti. „Battle Disc“ yra vieno ir vieno disko metimo iššūkis, panašus į Trono. Šie žaidimai yra daugelio žaidėjų ir juos smagu žaisti su draugais. Tai tik keli pavyzdžiai, kuriuos sukūrė „VRChat“ ir bendruomenė. Galite tikėtis, kad ateis daug daugiau.

Kita „VRChat“ veikla yra „Hangout“ ir pokalbiai. Žaidime galite apsilankyti daugelyje vietų, pavyzdžiui, greito maisto restoranuose, džiazo klubuose, baruose, dvaruose ir kosminėse stotyse. Visose šiose vietose yra daug tvarkingų interaktyvių elementų. Jie taip pat turės daug kitų vartotojų, kalbinančiųsi tarpusavyje. Tokiose vietose kaip teismo salė gali būti žmonių, kurie bando pasityčioti ir žaidžia su kambariu. Gali būti, kad scenoje minia žaidžia komedijos, dainavimas, stebuklingi triukai ir daugybė kitų dalykų. Taip pat galėtumėte žiūrėti „YouTube“ vaizdo įrašus su kitais. „VRChat“ turi daug veiklos, susijusios su savo bendruomene. Galite organizuoti renginius ir mokyti, linksminti ar daug kitų dalykų. Renginių metu „VRChat“ sukūrė pirmąjį pokalbių šou „VR“. Pasirodymas pavadintas „Gunter’s Universe“ ir yra „YouTube“.

Kūriniai yra didžiulė žaidimo dalis, bendruomenė yra labai kūrybinga ir dėl to jie sukūrė daugybę avatarų, tokių kaip „Knuckles“, imperatorių pingvinai, Pokémon ir Scooby Doo. Taip pat galite sukurti savo žaidimo avataras. Naudodamiesi „VRChat“ SDK sistema, galite įsigilinti į daugybę dalykų. „VRChat“ avatarai gali atitikti jūsų kalbą, kai jūs kalbate, įskaitant ir bendruomenės sukurtus. Be avatarų, jūs taip pat galite kurti pasaulius. Šiuose pasauliuose galite kurti interaktyvius elementus ir tinkinti juos, kiek norite. Galite pakviesti draugus ir „Hangout“ namuose bei jūsų sukurtuose pasauliuose. Bendruomenė suprojektavo daugybę naujų avatarų ir pasaulių, kuriais taip pat galite naudotis. Žaidimas įgijo pakankamai daug populiarių „YouTube“ žaidėjų, kad galėtų žaisti savo serveriuose ir pabendrauti su savo vartotojais. Žaidėjų bazė ir turinys sparčiai auga.

„VRChat“ palaiko šias VR ausines:

 • „HTC Vive“ ir „Oculus Rift“

Kaip naudoti VPN, norint leisti „VRChat“ (PC)

Aš panaudosiu „ExpressVPN“ kaip naudoti VPN „VRChat“. Pirmiausia norėsite atsisiųsti VPN klientą. „ExpressVPN“ siūlo nemokamą kliento programinę įrangą „Windows“, „Mac“ ir „Linux“. Be nemokamų programų, skirtų „iOS“ ir „Android“.

Dabar, kai turėjote galimybę atsisiųsti ir įdiegti programinę įrangą, laikas prisijungti. Paleiskite „ExpressVPN“ klientą ir pasirinkite serverio vietą. Mes padėsime jums žingsnis po žingsnio, naudojantis jų „Windows“ klientu.

„ExpressVPN“ serverio vietos

 • Kadangi daugybė žaidėjų mėgsta prisijungti prie serverių JAV, šią šalį naudojome savo vadovu. „ExpressVPN“ turi didelį serverių tinklą, esantį visame pasaulyje.
 • Rekomenduojame pasirinkti „OpenVPN“ (TCP) arba (UDP). Srautuodami vaizdo įrašus iš tokių svetainių kaip „YouTube“, mes naudojame „OpenVPN“ (UDP), nes jis yra greitesnis nei TCP. Jie taip pat palaiko PPTP, L2TP ir SSTP. Vis dar rekomenduojame „OpenVPN UDP“, kad būtų užtikrintas geriausias greičio ir privatumo apsaugos derinys.
 • Spustelėkite didelį apvalų prisijungimo mygtuką. Po kelių sekundžių pamatysite skydą aplink mygtuką, kuris taps žalias. Taip pat bus pranešimas, nurodantis „VPN įjungtas“
 • Dabar jūs turite IP adresą JAV, kiek visi gali pasakyti internete. Taigi galite pasiekti bet kurią svetainę, tarsi sėdėtumėte ten. Tas pats pasakytina apie prisijungimą prie serverio JK ar bet kurioje kitoje pasaulio vietoje.

Tai tiesiog lengva padaryti. Dabar, kai turite IP adresą iš „ExpressVPN“ serverio JAV, galite žaisti, naršyti internete ar žiūrėti laidas taip, lyg būtumėte ten iš tikrųjų. Prisijungimas prie serverio JK taip pat suteiktų visišką prieigą prie ten esančių geografiškai užblokuotų svetainių. Tas pats pasakytina apie bet kurią šalį.

Kaip jau dabar galite pasakyti, geras VPT atveria prieigą prie turinio visame pasaulyje. Jei gyvenate ne JAV, ši paslauga gali padėti pasiekti populiarias paslaugas, tokias kaip „Netflix“, „Hulu“ ir „Pandora“. Jums vis dar reikalinga tokių paslaugų kaip „Netflix“ sąskaita, tačiau VPT padės žiūrėti JAV televizijos laidas ir filmus „Netflix“ taip, lyg sėdėtumėte JAV ar bet kuriame kitame regione, kurį norėtumėte pasiekti.

Pagerinkite žaidimo greitį ir blokuokite DDoS atakas

Jei kyla problemų dėl atsilikimo ir DDoS atakų, šios rekomendacijos turėtų padėti:

Problemų, susijusių su atsilikimu nešiojamajame kompiuteryje, būdai:

 • Patikrinkite greitį greičio viršijimas.net. Jei greitai pasiekiate greitį naudodamiesi POC, tiesiogiai prijungtu prie modemo ar maršrutizatoriaus, tačiau nešiojamajam kompiuteriui kyla problemų dėl atsilikimo, jūsų „Wi-Fi“ ryšys gali jį sulėtinti. Tokiu atveju rekomenduoju tinklo kabeliu prijungti nešiojamąjį kompiuterį prie maršrutizatoriaus arba perkelti arčiau maršrutizatoriaus, kad išbandytumėte ryšį..
 • Jei išbandysite šias parinktis, o nešiojamasis kompiuteris vis dar neveikia, rekomenduočiau VPN. Vėlgi, VPN gali suteikti jums geresnį kelią į žaidimų serverį, kuris gali padėti sumažinti vėlavimą.
 • Jei manote, kad jūsų maršrutizatorius turi problemų, tada aš rekomenduočiau jį atstatyti iš naujo. Tai gali padėti išspręsti daugybę tinklų kūrimo problemų. Jei maršrutizatoriuje išlieka problemų, tuomet galite apsvarstyti pasirinktinį DD-WRT arba pomidorų įrenginį. Individualizuota programinė įranga yra tinkama aukštam našumui ir palaiko VPN.

Kaip išvengti DDos atakų:

 • Geriausias būdas išvengti DDos atakų yra naudoti VPN. Dar kartą mes rekomenduojame „ExpressVPN“. Jie veikia tame pačiame žaidimų pristatymo tinkle kaip ir „Steam“ bei kitos populiarios internetinių žaidimų platformos.
 • Pakeitęs IP adresą, VPN padės išvengti DDos atakų. Galite prisijungti prie serverio savo gimtojoje šalyje ar kitame pasaulio regione. Tai padarius bus pakeistas jūsų IP adresas, kuris apsaugos jus nuo „DDos“ atakų, nes užpuolikas nežinos, kokį IP adresą naudosite kiekvieną kartą prisijungdami..

„VRChat“ yra naujas artėjantis žaidimas su augančia gerbėjų baze. Jame galima žaisti daug mini žaidimų. Galite mėgautis žaisdami ir žaisdami atostogas su kitais vartotojais. Taip pat galite sukurti nuostabius avatarius ir pasaulius. „VRChat“ yra įdomus, laisvas žaidimas, kuris esu tikras, kad jums ir jūsų draugams patiks.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map