Kolegijos miestelisNesvarbu, ar jus cenzūruoja vyriausybė, ar privati ​​ar valstybinė organizacija, žinote, kad internetinė cenzūra yra dažnesnė, nei žmonės galvoja. Prisijunkite prie VPN nesunkiai ir dažniausiai tai išspręsite. Tačiau galbūt esate patyrę kai kurias situacijas, kurios sustabdo tą procesą. Tai apima vyriausybių, mokyklų, kolegijų ir net daugelio privačių kompanijų blokadas. Jei nesate tikslinėje srityje norėdami peržiūrėti tam tikro turinio, būsite užblokuoti dėl geografinių apribojimų. Šiame vadove mes padėsime jums apeiti VPN apribojimus.

„RankVPN ServiceVPN“ ventiliatorius
„PriceVisit“
Svetainės serveris
VietosNe
„LogsBrowser“
„ExtensionsSmart“
DNS
1„ExpressVPN“6,67 USD„ExpressVPN“160Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
2„NordVPN“3,49 USD„NordVPN“87Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
3„IPVanish“5,20 USD„IPVanish“76Žymimasis langelis

 Vyriausybės cenzūra

CenzūraKai pasaulis tampa labiau susietas ir vis daugiau piliečių pradeda naudotis internetu, panašu, kad vyriausybės cenzūra didėja. Taip yra todėl, kad vyriausybės mėgsta kontroliuoti, kokią informaciją turi jų piliečiai. Žinoma, kai kurios apskritys yra šiek tiek prastesnės nei kitos. Kategorijos, naudojamos joms atskirti, ir jų apibrėžimai pagal „OpenNet“ iniciatyvą yra:

  • Paplitęs – Užblokuotas gana menkas turinys keliose kategorijose.
  • Esminis – Vidutinis ar mažas turinio kiekis filtruojamas pagal daugelį kategorijų.
  • Atrankinis – Išfiltruota nedaug svetainių ar temų.
  • Įtariama – Kai kurios svetainės gali būti užblokuotos, tačiau oficialaus patvirtinimo nėra.
  • Nėra įrodymų – Nors nėra jokių tinklalapių blokavimo įrodymų, gali būti naudojami kiti blokavimo įrankiai.

Spaudos laisvėje ataskaita, 30% pasaulio šalių yra nurodytos kaip nemokamos. Jei atlikote kokius nors tyrimus, tikriausiai žinote, kurioms šalims vyriausybės cenzūra yra blogiausia. Tai apima Šiaurės Korėją, Kiniją, Rusiją, Iraną ir nemažai kitų. Kai kurie mažiau akivaizdūs kaltininkai blokuoja prieigą prie svetainių, kurios gali pažeisti šalies autorių teises. Apie tokius apribojimus ne taip jau daug kalbama.

Institucinė ir darbo vietų cenzūra

Grynoji auklėDaugelyje mokymosi įstaigų ugniasienės yra įprastos. Tiesą sakant, dėl jų buvo įkurta viena žinomiausių VPT kompanijų. Galbūt tam tikra cenzūra galėtų būti pateisinta, jei studentai yra nepilnamečiai. Tačiau užblokuojami ir suaugusieji. Paprastai blokuojamos svetainės, susijusios su vaizdo žaidimais, turiniu suaugusiesiems, socialine žiniasklaida, autorių teisių pažeidimais, retkarčiais politiniu turiniu (atsižvelgiant į mokyklą) ir kt. Remdamiesi savo moraliniu kompasu, mokyklos gali nustatyti ugniasienės taisykles.

Cenzūra darbo vietoje tampa vis dažnesnė. Paprastai blokuojamos kelios skirtingos kategorijos. Tai gali būti suaugusiesiems skirtas turinys, socialinė žiniasklaida, žaidimų svetainės (lažybos ar vaizdo žaidimai) ir kita. Vienas iš tikslų – įsitikinti, kad kiti darbuotojai nėra įžeisti. Be abejo, kai kuriais atvejais tai gali padidinti produktyvumą. Vienas iš šių darbo vietų ir institucinių blokų trūkumų yra tas, kad galite praleisti svarbios informacijos. Norėdami parodyti, pasiūlysime pavyzdį.

Susidarius pavojingai situacijai, kažkas gali bandyti pasidalyti kritine informacija socialinėje žiniasklaidoje. Šie žmonės gali neturėti laiko ar prieigos prie pranešimų kiekvienam asmeniui atskirai, tačiau jums gali kilti pavojus, jei negalite peržiūrėti ar paskelbti socialinės žiniasklaidos. Keli žmonės sugebėjo išvengti nelaimės dėl tokio naudojimo būdo. Būtų gėda, jei bloga padėtis pablogėtų, nes organizacija nenorėjo, kad jūs kalbėtumėte su draugais ar pažįstamais.

Ką daryti su VPN apribojimais

Nors čia netaikėme visų rūšių apribojimų, tikrai galite pamatyti, kaip VPN blokavimas sukelia daugybę problemų. Niekas nenori, kad jam būtų rodomas turinys, ir, kaip minėjome, kai kuriais atvejais jis gali būti žalingas. Jei jums neleidžiama naudoti savo VPN, turite keletą galimybių.

  • Pakeiskite uostą į 443 – Naudojant „OpenVPN“ protokolą, numatytasis prievadas yra 1194. Nors tai gali skirtis, naudojant numatytąjį numatytasis prievadas bus pažymėtas kaip VPN srautas. Vietoj to pasirinkę 443 prievadą, srautas pasirodys toks pats kaip saugi operacija. Paprastai tai yra prievadas, skirtas HTTPS svetainėms.
  • Naudokite slaptą VPN arba nutrynimą – Kai kurios VPT įmonės turi galimybę naudoti tai, kas gali būti vadinama a slaptumas variantas arba užmaskavimas. Tai leidžia vartotojui paslėpti savo VPN naudojimą ištrindama šifravimo informaciją ir paversti ją kitaip. Tai gali būti nurodoma keliais skirtingais pavadinimais, priklausomai nuo įmonės. Tai lengviausias būdas atblokuoti apribojimus, ir jo sėkmės procentas yra bent 90%.
  • Naudokite „Tor“ tinklą – Naudojant šį metodą pridedami keli skirtingi šifravimo sluoksniai dėl jo būdo. Tačiau dėl to jūsų interneto sparta yra labai lėta. Jūs įgysite daugiau privatumo ir saugumo, tačiau pakenksite greičiui.
  • Naudokite belaidį ryšį – Nors tai nebus veiksminga dėl šalies apribojimų, tai tikrai tiks ir mokyklai, ir darbo vietai. Žinoma, jūs turėtumėte naudoti savo duomenų planą. Veiks, tačiau tai ne visada yra geriausias sprendimas.

Rūpesčiai dėl apribojimų apeinimo

Yra keli dalykai, kuriuos turėtumėte žinoti ir pagalvoti prieš atlikdami tokio tipo veiksmus. Nors gali būti didelis sėkmės procentas, jis nėra 100 proc. Jei esate sugautas, turite būti pasirengęs pasekmėms. Čia yra keletas galimų problemų, su kuriomis galite susidurti.

Jei bandysite naudoti VPN šalyje, kurioje jie draudžia naudoti VPN, galite susidurti su įkalinimo laiku, bauda ar dar blogiau. Atminkite, kad šalys, turinčios tokio tipo draudimus, nebus žinomos dėl puikios teisingumo sistemos. Jei planuojate naudoti VPN mokykloje, galite patekti į bėdą. Nors kurį laiką gali būti gerai, nuolat pažeisdamas taisykles ir įsikibęs gali sukelti problemų. Tiems, kurie nori išbandyti darbe, priklauso nuo įmonės. Jei būtų pagautas, iš pradžių galėtum sulaukti papeikimo arba galų gale būti atleistas.

Paskutinės mintys apie VPN naudojimo atblokavimą

Kaip matote, neabejotinai yra keletas rimtų priežasčių atblokuoti VPN naudojimą. Vis dėlto norėsite būti atsargūs, jei tik įmanoma. Jūsų veiksmai gali turėti skaudžių padarinių, todėl prieš bandant juos sulaužyti, pasidomėkite, kokios yra taisyklės. Tikimės, kad jums šis vadovas buvo naudingas šiek tiek paaiškinant apie VPN naudojimo atblokavimą ir abiejų pusių priežastis.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me