Kaip atblokuoti „Minecraft“ naudojant VPN

Minecraft„Minecraft“ yra žaidimas, kuriame jūs žaisite kaip Steve’as blokiniame pasaulyje. Jis taip pat turi daug serverių, kuriuose galite žaisti kartu su draugais. Žaidėjai gali patirti lėtą ryšį ir blogą serverio atsilikimą. Elitiniai žaidėjai taip pat palieka galimybę naudotis DDoS atakomis. Labai rekomenduoju VPN, kad būtų lengviau atblokuoti „Minecraft“ problemas. VPT pakeis jūsų IP adresą ir prireikus jį netgi pasuks. Tai padės aukščiausios klasės žaidėjams išvengti DDoS atakų. VPT taip pat užšifruos jūsų asmeninę informaciją. Dar geriau, jei prisijungsite prie VPN, esančios šalia žaidimų serverio, tai gali paskatinti greitesnį ryšį ir mažiau atsilikti.


„RankVPN ServiceVPN“ ventiliatorius
„PriceVisit“
Svetainės serveris
VietosNe
„LogsKill“
„SwitchSmart“
DNS
1„ExpressVPN“6,67 USD„ExpressVPN“160Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
2„NordVPN“3,49 USD„NordVPN“87Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
3Privatus interneto ryšys2,85 USDVIP49Žymimasis langelisŽymimasis langelis
4„CyberGhost“2,75 USD„CyberGhost“80Žymimasis langelisŽymimasis langelis
5„IPVanish“3,25 USD„IPVanish“76Žymimasis langelisŽymimasis langelis

Kaip naudoti VPN, norint žaisti „Minecraft“ (PC)

Aš panaudosiu „ExpressVPN“ pavyzdžiui, kaip naudoti VPN paslaugą norint žaisti „Minecraft“ internete. Pirmiausia norėsite atsisiųsti VPN klientą. „ExpressVPN“ siūlo nemokamą kliento programinę įrangą „Windows“, „Mac“ ir „Linux“. Be nemokamų programų, skirtų „iOS“ ir „Android“.

Dabar, kai turėjote galimybę atsisiųsti ir įdiegti programinę įrangą, laikas prisijungti. Paleiskite „ExpressVPN“ klientą ir pasirinkite serverio vietą. Mes padėsime jums žingsnis po žingsnio, naudojantis jų „Windows“ klientu.

„ExpressVPN“ serverio vietos

 • Kadangi daugybė žaidėjų mėgsta prisijungti prie serverių JAV, šią šalį naudojome savo vadovu. „ExpressVPN“ turi didelį serverių tinklą, esantį visame pasaulyje.
 • Rekomenduojame pasirinkti „OpenVPN“ (TCP) arba (UDP). Srautuodami vaizdo įrašus iš tokių svetainių kaip „YouTube“, mes naudojame „OpenVPN“ (UDP), nes jis yra greitesnis nei TCP. Jie taip pat palaiko PPTP, L2TP ir SSTP. Vis dar rekomenduojame „OpenVPN UDP“, kad būtų užtikrintas geriausias greičio ir privatumo apsaugos derinys.
 • Spustelėkite didelį apvalų prisijungimo mygtuką. Po kelių sekundžių pamatysite skydą aplink mygtuką, kuris taps žalias. Taip pat bus pranešimas, nurodantis „VPN įjungtas“
 • Dabar jūs turite IP adresą JAV, kiek visi gali pasakyti internete. Taigi galite pasiekti bet kurią svetainę, tarsi sėdėtumėte ten. Tas pats pasakytina apie prisijungimą prie serverio JK ar bet kurioje kitoje pasaulio vietoje.

Tai tiesiog lengva padaryti. Dabar, kai turite IP adresą iš „ExpressVPN“ serverio JAV, galite žaisti, naršyti internete ar žiūrėti laidas taip, lyg būtumėte ten iš tikrųjų. Prisijungimas prie serverio JK taip pat suteiktų visišką prieigą prie ten esančių geografiškai užblokuotų svetainių. Tas pats pasakytina apie bet kurią šalį.

Kaip jau dabar galite pasakyti, geras VPT atveria prieigą prie turinio visame pasaulyje. Jei gyvenate ne JAV, ši paslauga gali padėti pasiekti populiarias paslaugas, tokias kaip „Netflix“, „Hulu“ ir „Pandora“. Jums vis dar reikalinga tokių paslaugų kaip „Netflix“ sąskaita, tačiau VPT padės žiūrėti JAV televizijos laidas ir filmus „Netflix“ taip, lyg sėdėtumėte JAV ar bet kuriame kitame regione, kurį norėtumėte pasiekti.

Kaip naudoti VPN, norint žaisti „Minecraft“ („Xbox One“ ir PS4)

Aš vėl pasinaudosiu „ExpressVPN“ pavyzdžiu, kaip naudoti VPN paslaugą norint žaisti „Minecraft“ jūsų žaidimų konsolėje. Jie yra mano mėgstamiausias žaidimų VPN, nes „ExpressVPN“ valdo labai didelį tinklą, todėl paslauga yra puikus pasirinkimas žaidėjams.

Pirmasis žingsnis norint nustatyti „ExpressVPN“ paprastai yra atsisiųsti kliento programinę įrangą jūsų sistemai. „ExpressVPN“ siūlo nemokamą kliento programinę įrangą „Windows“, „Mac“ ir „Linux“. Be nemokamų programų, skirtų „iOS“ ir „Android“. Akivaizdu, kad tai neveiks „PS4“, „Xbox One“ ar „Nintendo“, nes žaidimų pultams trūksta vietinės VPN palaikymo. Laimei, vis dar yra būdas užšifruoti savo žaidimų srautą ir nusiųsti jį per VPN. Atsakymas yra paleisti VPN per jūsų maršrutizatorių. Pastaba: jei jums nereikia šifravimo, galite naudoti „ExpressVPN MediaStramer“ (intelektualiojo DNS) funkciją ir nereikia konfigūruoti maršrutizatoriaus. Tai palaiko platų žaidimų konsolių pasirinkimą.

„ExpressVPN“ maršrutizatoriaus programa

Priklausomai nuo to, kokį maršrutizatoriaus prekės ženklą ir modelį naudojate, jis gali palaikyti trečiųjų šalių VPN paslaugas. Tokiu atveju iš VPN teikėjo galite gauti reikiamą informaciją, kad nustatytumėte ryšį per savo maršrutizatorių. Kitaip labai rekomenduoju „FlashRouters“. „FlashRouters“ komanda pasirenka populiariausius prekės ženklo maršrutizatorius ir mirksi juos naudodama „DD-WRT“ arba „Tomato“ programinę-aparatinę įrangą. Tai leidžia įrenginiuose turėti daug daugiau funkcijų, nei jos būtų įdiegus gamyklos programinę-aparatinę įrangą. Visi „FlashRouters“ iš anksto sukonfigūruoti su VPN palaikymu.

„Minecraft“ žaidimo akcentai

„MInecraft“ galima „Windows“, „Mac“, „Xbox one“, „Xbox 360“, PS4, PS3, „Andriod“, IO, „Windows“ telefonuose ir „Amazon Kindle Fire“. „Mac“ / „Windows“ žaidimai yra vienkartinis mokestis, kuris suteiks jums profilį, kad galėtumėte žaisti žaidimą amžinai. Žaidimą galite gauti „MInecraft“ svetainėje naudodamiesi „Windows“ ir „Mac“, konsolių „Amazon“ ir „Andriod“, „iOS“, „Windows“ telefonų bei „Amazon Kindle Fire“ programų parduotuvėje. Daugelyje žaidimo versijų yra trys režimai, įskaitant kūrybinį, išgyvenamąjį ir sunkųjį. Kūrybinis režimas yra tas, kuriame galite sukurti bet ką, naudodamiesi neribotu atsargų skaičiumi. Išgyvenimo režimas yra tas, kuriame tektų žiūrėti į tavo alkį ir širdį. minios, žalia mėsa, lava, kasimas tiesiai į viršų ar žemyn, kritimas ir paskendimas vandenyje gali jus nužudyti, bet jūs atsigausite. „Hardcore“ režimas yra panašus į išgyvenimo režimą, tačiau, kai numirsite, nebegrįšite į gyvenimą. Visų režimų EXP sumažėjo, kai juos nužudė minios. Minios apima ir taikius, ir mirtinus. Kai kurios minios apima:

 • Višta: Ramus. Jis yra mažas iki žemės paviršiaus, plaukia ir gali aplenkti sparnus, kad nepažeistų kritimo. Nupjaunama vištienos mėsa ir plunksnos. Veislės, kai duodamas šienas, o šalia kitos vištienos – šienas.
 • Avys: Ramus. Tai yra pusiau didelis gyvūnas, kuris maudosi, patiria kritimo žalą, suteikia vilnos, kai jis nukirptas, ir gali būti dažomas skirtingomis spalvomis. Numeta vilną, kai nužudoma. Veislės, kai duodamas šienas, ir šalia kitos avys, duodamos šieno.
 • Karvė: Ramus. Tai pusiau didelis gyvūnas, kuris yra rudas ir baltas, duoda pieno, maudosi ir patiria kritimo žalą. Gali numesti odą ir karvės mėsą. Veislės, kai duodamas šienas, o šalia kitos karvės – šienas.
 • Kiaulė: Ramus. Tai mažesnis žemės paviršiaus mobras, jis yra rausvas, gali važiuoti balneliu, maudosi ir patiria kritimo žalą. Gali numesti kiaulieną užmušdamas. Veislės, kai duodamas šienas, o šalia kitos kiaulės – šienas.
 • Mooshroom: tas pats, kaip karvė melžiant suteikia grybų, ji gali numesti grybus.
 • Creeper: Priešiškas bet kuriuo paros metu. Tai pusiau didelis padaras, jis yra žalias ir sprogsta, kai yra šalia tavęs. Žudant jis gali numesti ginklo miltelių.
 • Voras: priešiškai naktį. Tai mažas padaras, nereikia daug žudyti ir gali lipti. Gali numesti virveles ir voratinklio akis.
 • Zombie: Priešiškai. Vidutinio dydžio mob, lėtas, žalias ir gali turėti šarvus. Gali numesti ginklus, šarvus, bulves, morkas ir supuvusią mėsą.
 • Endermanas: savotiškai priešiškos. Labai didelės, purpurinės akys, pataikius į telefoną, puola, kai žiūrite joms į akis, ir tai gali paimti blokus. Gali nuleisti „Endereye“, kai užmušamas.
 • Zombių kiaulė: Priešiškai nuspaustas. Šie padarai yra panašūs į Nyderlandų karius / piliečius, jie turi auksinius kardus, yra atsparūs ugniai ir lavai ir puola tik tada, kai yra užpulta. Kai bus užpultas kiekvieno Zombie Pigman, su kuriuo susidursite, bandys jus nužudyti, kol jie visi pamirš apie jus. Gali numesti aukso grynuolius ir supuvusią mėsą.
 • Ghastas: Priešiškai. Gyvena niekur, plūduriuoja ore, šaudo ugnies kamuolius ir gali būti užmuštas atspindint ugnies kamuolius atgal. Užmušus numeta pistoletą ir Ghastas.
 • Enderio drakonas: Labai priešiškai. Jei tai nėra vienas iš kiečiausių matytų viršininkų, aš nežinau, kas yra. Tai yra Pabaigoje. Norėdami ten patekti, turite atlikti keletą sunkių užduočių. Taip pat turėsite labai gerai kovoti. Šis padaras yra beveik nenugalimas, kai pasveiksta, po juo yra Endermano armija ir ji skrenda. Kai užmuši, tai suteikia tiek daug EXP, nebežinosi, ką daryti.

Daiktai, kuriuos numetė minios, iškasti ar susmulkinti, gali būti naudojami ruošiant, kepant ar valgant. Naudodamiesi Wiki, kai bandote kurti daiktus. Mineralus, tokius kaip deimantai, auksas ir sidabras, reikia derliaus nuimti su tam tikrų rūšių kiškiais. Iš jų jūs galite iškepti daiktus į medžiagas, iš kurių galite gaminti, kad pagamintumėte ginklus, šarvus ir pan.… Kitas dalykas, kurį galite išminkyti, yra „Redstone“. Redstone yra viena iš mincraft galių, galinčių padaryti beveik viską. Žmonės padarė tiek įdomių dalykų, kiek sukūrė veikiantį kompiuterį su „Redstone“ eksperimentais, atlikdami tokius paprastus dalykus kaip mygtukas, atidarantis duris. Prieš bandant atlikti bet kurį iš šių dalykų, jums reikės žibintuvėlių ir lovos, kuria galėsite pasiūti. Žibintuvėliai saugo minias, o lovos taupo jūsų vietą ir leidžia miegoti naktį, kai išeina priešiškiausios minios.

Minecraft taip pat turi teritorijas, turinčias skirtingus daiktus. Šios teritorijos apima:

 • Snieguotos kalvos: Žemėje yra sniego, kurį galite ištirpinti vandenyje, iš jo padaryti sniego rutulius, o kai kuriose versijose – sniego senukus. Turi mažai augalijos, medžių (nebent šalia yra snieguotas miškas) ir gyvūnų.
 • Žolėta lyguma: Šioje vietoje yra daug žolių, kurias galima persodinti ir paversti šienu gyvūnams veisti. Paprastai šalia jos yra upė, kur galima sodinti. Turi daug gyvūnų, sodina ir turi nemažą kiekį mažesnių medžių.
 • Sausos dykumos: Labai karštas klimatas, kuriame daug smėlio, smiltainio, kaktusų, yra keletas kaimų. Turi mažai augalijos, gyvūnų ir medžių.
 • Žalieji miškai: Tai teritorija, kurioje yra daug aukštų medžių, nėra ploto, kuris natūraliai yra kur pastatyti, ir jame yra obuoliai iš medžių. Turi daug medžių, daug gyvūnų ir gerą vegetacijos skaičių.
 • Mėlynieji vandenynai: Trūksta medžių arba jų nėra, labai gilus vanduo, gali būti užšalęs, jame galite plaukti valtimi, jame galite žvejoti. Nedaug medžių, augmenijos ir gyvūnų, išskyrus žuvis.
 • Baisios pelkės: Šioje srityje yra šiek tiek vandens, mažesni, tamsesni medžiai, joje yra daug vynmedžių ir lelijų įklotų, taip pat yra raganų. Geras medžių, gyvūnų ir augalijos kiekis.
 • Tropiniai džiunglės: Ši vieta yra karšta, joje yra vandenynų ar upių aplink džiungles, čia taip pat auga daug medžių ir vynmedžių, joje yra daugybė gyvūnų. Daug medžių, gyvūnų ir augmenijos.
 • Tamsūs urvai: Tai vieta, kur yra visas jūsų žvyras, raudonasis akmuo, anglis, deimantai, smaragdas, auksas ir sidabras. Šioje vietoje taip pat yra daug kenksmingų mobų, lavos, ir ji yra labai tamsi. Nedaug gyvūnų, veganų ir medžių.
 • Olandija: Plotas, kuriame nėra gyvūnų, medžių ir veganų. Ši vieta, užpildyta mobomis, turi daug ugnies, žėrinčio akmens ir lavos upių. Jame taip pat yra paslėpta pilis, pavadinta Nyderlandų pilimi.
 • Milžiniškos grybų teritorijos: Tai yra vienintelė vieta, kurioje visur yra didžiuliai grybai: medžiai, pelėsis ir daugybė grybų. Daug veganų, medžių ir gyvūnų.

Su visomis šiomis vietomis žmonės sugebėjo sukurti nuostabius dalykus. Žmonės padarė „Disney World“ kopijas. Jie taip pat padarė garsius orientyrus, tokius kaip Laisvės statula, „Empire State Building“ ir Eifelio bokštas. Kiti žmonės sukūrė tokius dalykus kaip futbolo stadionai, „King Kong“, „Nyan Cat“, „Kempiniukas“, „Titanikas“ ir piratų zonos. Nesvarbu, ką norite sukurti, galite tai padaryti naudodami „Minecraft“.

Minecraft taip pat gali būti modifikuojamas modifikacijomis. Yra modų beveik viskam. Jie gali jums duoti tokius dalykus kaip „Pixelmon“ („Minecraft Pokemon“), kovotojus iš molio ir dar daugiau monstrų. Kai kurie modai tampa tokie populiarūs, kad serveriai yra sukurti tik tam, kad galėtų juos žaisti su kitais žmonėmis. Aš rekomenduočiau „Minecraft“ kiekvienam, ieškančiam žaidimo, kuris įkvėps būti kūrybingam.

Dar kartą rekomenduoju naudoti VPN paslaugą, norėdami žaisti „Minecraft“ internete. VPN suteiks jums IP adresą iš jūsų pasirinktos serverio vietos. Tai pagerins našumą ir sumažins atsilikimą. Elitiniai žaidėjai taip pat įvertins papildomą apsaugą nuo DDoS atakų.

Mėgaukitės visais jauduliais žaisdami „Minecraft“ internete. Prašome pasidalinti šiuo įrašu su draugais, kad jie galėtų mėgautis „Minecraft“ iš bet kurios pasaulio vietos naudodamiesi VPN. Sekite mus @VPNFan naujausi pasiūlymai ir vadovai.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map