Salemo miestelisSalemo miestas yra populiarus strateginis internetinis vaidmenų žaidimas. Salemo miestelis balsavo žmones, remdamasis miestų nuomone, žudymais naktį, mirties liudijimais, melavimu, testamentais, tiesos sakymu, galūnių montavimu ir kitais įdomiais dalykais, dėl kurių tai tampa strategiška. Jūs ir kiti žmonės iš viso pasaulio žaisite serveriuose, kurie gali būti bet kurioje pasaulio vietoje. Galite atblokuoti Salemo miesto geografinius apribojimus naudodami VPN. Su visais žmonėmis ir atsiriboja nuo jų šiek tiek atsilikimo, lėto ryšio ir DDoS atakų rizikos. Norėdami tai išspręsti, rekomenduočiau VPN. VPT pakeis jūsų IP adresą į kitą IP jūsų pasirinktoje vietoje. Pakeistas IP padės jums apsaugoti nuo DDoS atakų. Kadangi daug keisite serverius, norėsite pasirinkti labai gerą ryšio tašką, taigi, nesvarbu, kas prižiūri serverį, turėsite gerą ryšį. Tai taip pat padės jums mažiau atsilikti, o tai labai gerai šiame žaidime, kur vienas atsakymas gali reikšti pergalę ar praradimą.

„RankVPN ServiceVPN“ ventiliatorius
„PriceVisit“
Svetainės serveris
VietosNe
„LogsKill“
„SwitchSmart“
DNS
1„ExpressVPN“6,67 USD„ExpressVPN“160Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
2„NordVPN“3,49 USD„NordVPN“87Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
3Privatus interneto ryšys2,85 USDVIP49Žymimasis langelisŽymimasis langelis
4„CyberGhost“2,75 USD„CyberGhost“80Žymimasis langelisŽymimasis langelis
5„IPVanish“3,25 USD„IPVanish“76Žymimasis langelisŽymimasis langelis

Kaip naudoti VPN žaidžiant Salemo miestą

Aš panaudosiu „ExpressVPN“ kaip naudoti VPN paslaugą žaidžiant Salemo miestą internete. Pirmiausia norėsite atsisiųsti VPN klientą. „ExpressVPN“ siūlo nemokamą kliento programinę įrangą „Windows“, „Mac“ ir „Linux“. Be nemokamų programų, skirtų „iOS“ ir „Android“.

Dabar, kai turėjote galimybę atsisiųsti ir įdiegti programinę įrangą, laikas prisijungti. Paleiskite „ExpressVPN“ klientą ir pasirinkite serverio vietą. Mes padėsime jums žingsnis po žingsnio, naudojantis jų „Windows“ klientu.

„ExpressVPN“ serverio vietos

 • Kadangi daugybė žaidėjų mėgsta prisijungti prie serverių JAV, šią šalį naudojome savo vadovu. „ExpressVPN“ turi didelį serverių tinklą, esantį visame pasaulyje.
 • Rekomenduojame pasirinkti „OpenVPN“ (TCP) arba (UDP). Srautuodami vaizdo įrašus iš tokių svetainių kaip „YouTube“, mes naudojame „OpenVPN“ (UDP), nes jis yra greitesnis nei TCP. Jie taip pat palaiko PPTP, L2TP ir SSTP. Vis dar rekomenduojame „OpenVPN UDP“, kad būtų užtikrintas geriausias greičio ir privatumo apsaugos derinys.
 • Spustelėkite didelį apvalų prisijungimo mygtuką. Po kelių sekundžių pamatysite skydą aplink mygtuką, kuris taps žalias. Taip pat bus pranešimas, nurodantis „VPN įjungtas“
 • Dabar jūs turite IP adresą JAV, kiek visi gali pasakyti internete. Taigi galite pasiekti bet kurią svetainę, tarsi sėdėtumėte ten. Tas pats pasakytina apie prisijungimą prie serverio JK ar bet kurioje kitoje pasaulio vietoje.

Tai tiesiog lengva padaryti. Dabar, kai turite IP adresą iš „ExpressVPN“ serverio JAV, galite žaisti, naršyti internete ar žiūrėti laidas taip, lyg būtumėte ten iš tikrųjų. Prisijungimas prie serverio JK taip pat suteiktų visišką prieigą prie ten esančių geografiškai užblokuotų svetainių. Tas pats pasakytina apie bet kurią šalį.

Kaip jau dabar galite pasakyti, geras VPT atveria prieigą prie turinio visame pasaulyje. Jei gyvenate ne JAV, ši paslauga gali padėti pasiekti populiarias paslaugas, tokias kaip „Netflix“, „Hulu“ ir „Pandora“. Jums vis dar reikalinga tokių paslaugų kaip „Netflix“ sąskaita, tačiau VPT padės žiūrėti JAV televizijos laidas ir filmus „Netflix“ taip, lyg sėdėtumėte JAV ar bet kuriame kitame regione, kurį norėtumėte pasiekti.

Svarbiausi miesto Salemo miesto žaidimai

Salemo miestas nukelia jus atgal į 1692 metus Saleme, Oregone. Dienos yra ilgos, o naktys trumpos, tačiau mirtinos. Dieną pakabinsite žmones, kurie, kaip manoma, blogi, ir argumentuosite savo mintį. Jie taip pat balsuos, kad pakabintų bet kurį miestą, kuris mano, kad blogas, jei jie paaiškins atvejį ir balsuos kalti ar nekalti. Jei balsuosite dėl kaltės, būsite pasiųsti į rūsį ar bet kurią kitą jūsų turimą mirties animaciją. Jei jie mano, kad esate nekaltas, grįžkite atgal ir balsavimas tęsis. Tuo metu, kai balsavimo laikas pasibaigė arba kažkas buvo balsavęs, jis taps naktinis. Naktis yra ta, kai vieni vaidmenys žudo, kiti kalbasi su mirusiaisiais, o kiti sudegina daiktus.

Kiekvienas vaidmuo turi savo ypatingus sugebėjimus, kurie juos veikia naktį ar dieną. Jie renkami atsitiktinai. Kaip ir laiko tarpsniai, kai kurie vaidmenys yra labiau tikėtini jums. Galite nusipirkti slinktis, kad padidintumėte šitų vaidmenų tikimybę. Vaidmenis taip pat skirsto komandos. Vaidmenis ir komandas žaidime sudaro:

Komandos miestelis, kurio tikslas – atsikratyti visų nusikaltėlių

 • Budriai (Vig): Vig yra vaidmuo, kurį turi trys kulkos. Jūs šaudysite tris kartus naktį, bet ne tą pačią naktį. Jei sušaudysite kitą miestą, mirsite iš kaltės.
 • Šerifas: Šerifas leidžia pamatyti bet ką įtartiną, išskyrus krikštatėvį, kuris nėra įtartinas. Tai reiškia, kad jūs galėsite žinoti, kas blogai, ir įtikinti miestą juos atsisakyti.
 • Veteranas (veterinaras): Veteranas yra vaidmuo, kuris leis tris kartus apsisaugoti. galite naudoti vieną iš jų kiekvieną naktį tris naktis ir nužudyti visus atvykstančius. Viena iš pagrindinių problemų yra ta, kad jei ateisite apsilankyti vilniečio, jūs jį nužudysite.
 • Asmens sargybinis (BG): Galėsite apsaugoti bet kurį norimą naktį, bet mirsite, jei kas nors ateis juos pulti. Kitas asmuo taip pat mirs, bet saugomas asmuo nemirs. Net jei asmuo yra imunitetas, jūs vis tiek jį užmušite. Taip pat galite apsisaugoti vieną kartą, o tai padarys jus imunitetą.
 • Gydytojas: Naktį galite išgydyti bet ką, ko norite. Tai neleis žmogui mirti. Taip pat galite išgydyti save, palikdami imunitetą.
 • Vežėjas: Galite pakeisti dvi žmonių pozicijas, kurios pakeis visus taikinius prieš jas.
 • Šnipas: Galite klausytis, ką visi šnabžda ir ką mafija sako / daro naktį.
 • Palydos: Šis vaidmuo suteikia jums galimybę kiekvieną vakarą atitraukti dėmesį. tai neleis jiems atlikti savo vaidmens naktį.
 • Tardytojas: Jūs galite pamatyti žmonių vaidmenis naktį, tačiau jie yra du skirtingi vaidmenys. tai reiškia, kad galite padaryti klaidą dėl to, kokį vaidmenį atlieka žmogus.
 • Jailor: Galite pasiimti kas nors į kalėjimą kiekvieną naktį, jei nuspręsite, ar nužudyti, ar ne. Jūs pasirenkate, kam kalėti ryte, ir tardyti juos naktį. galite nužudyti tik tris žmones, tačiau visi imunitetai netaikomi.
 • Retributionist (Ret): „Retributionist“ leis jums prikelti vieną asmenį naktį į gyvenimą. Tai galite padaryti tik vieną kartą ir tas asmuo nesužinos, kad jūs tai padarėte.
 • Saugokis: matote, kas lankosi pas žmogų naktį, įskaitant save.
 • Vidutinis: Kalbėkitės su mirusiaisiais ir vieną kartą su gyvaisiais, kai esate miręs, tačiau saugokitės terpės prakeikimo. Tai prakeikimas pasklinda kaip pokštas ir teigiama, kad kai žmonės išsiaiškins, koks esi vidutinis, kitą naktį tave nužudys..
 • Meras: kai atsiskleidžiate, jūsų balsas skaičiuojamas kaip trijų žmonių balsas.

Neutralus komandos tikslas su tikslais.

 • Serijinis žudikas (SK): Imuninis naktį. Jūs galite nužudyti bet kurį norimą naktį, bet jei jūs esate užblokuotas vaidmens, tada nužudysite vaidmens blokatorių. Tikslas: nužudyk visus, kurie prieš tave.
 • Amnezija: Galite imtis bet kurio vaidmens, kuris mirė. Galbūt nesiimsite unikalių vaidmenų. Tikslas: pasiekti tikslą
 • Ragana: Galite valdyti kurį nors iš jų naktį ir priversti juos atlikti vaidmenis ten, kur pasirinksite. Tikslas: gyventi norint pamatyti miestą prarasti.
 • Jesteris: pakabinus galite nužudyti vieną iš kaltų. Laimėsite su bet kuo, bet jei įtikinsite miestą jus pakabinti, gausite premiją. Tikslas: pakabinti
 • Padegėjas („Arso“): jūs galite naktį sunaikinti bet kurį norimą daiktą ir uždegti juos spustelėję savo vardą. Tikslas: gyvenk, kad sudegintum visus, kurie yra prieš tave
 • Vykdytojas (Ex): Nieko ypatingo, bet jūs esate paskirtas ką nors pakabinti, kol esate gyvas ir laimite su bet kuo. Tikslas: gaukite tikslą pakabintą.
 • Išgyvenęs: Galite apsisaugoti tris kartus. Tikslas: išlikite gyvas

Komanda „Mafija“, turinti tikslą nužudyti visus mafijos dalyvius

 • Mafioso: Nužudyk, kas tau pasakys krikštatėvis, arba nužudyk, ko nori, be krikštatėvio. Naktį galite kalbėtis su kita mafija.
 • Krikštatėvis (GF): Imuninis naktį. Galite nužudyti bet ką, ką norite mirti. Naktį galite kalbėtis su kita mafija.
 • Consigliere: Kiekvieną vakarą galite išmokti tikslaus norimo vaidmens. Naktį galite kalbėtis su kita mafija. Taps Mafioso, jei neliks žudančių mafijos vaidmenų.
 • Konsortas: Galite atitraukti bet ką, ką norite, naktį dirbdami ten, dar žinomas kaip: vaidmens blokavimas. Naktį galite kalbėtis su kita mafija. Taps Mafioso, jei neliks žudančių mafijos vaidmenų.
 • Durininkas: Išvalykite visus įrodymus, kad miręs asmuo paliktas maždaug tris kartus. Naktį galite kalbėtis su kita mafija. Taps Mafioso, jei neliks žudančių mafijos vaidmenų.
 • Frameris: Kiekvieną vakarą įrėminkite kadrą. Jei kas nors bandys įžvelgti kitų asmenų vaidmenį, kai jie bus įrėminti, tai parodys juos kaip mafiją. Naktį galite kalbėtis su kita mafija. Taps Mafioso, jei neliks žudančių mafijos vaidmenų.
 • Maskuotojas: Galėsite pasikeisti į tą naktį mirusį žmogų, kad atrodytų, kad esate jie. Tai leis jums pakeisti savo poziciją žmonių galvose. Tai galite padaryti tris kartus. Naktį galite kalbėtis su kita mafija. Taps Mafioso, jei neliks žudančių mafijos vaidmenų.
 • Šantažuotojas: Šantažuokite žmogų naktį, dėl kurio jie nebegalės susikalbėti. Naktį galite kalbėtis su kita mafija. Taps Mafioso, jei neliks žudančių mafijos vaidmenų.
 • Klastotojas: Šis vaidmuo žaidime yra naujas. Galėsite pakeisti bet ką. Tai galite padaryti naktį, ir tai galima padaryti tik 3 kartus. Naktį galite kalbėtis su kita mafija. Taps Mafioso, jei neliks žudančių mafijos vaidmenų.

Visi šie vaidmenys galimi skirtingais žaidimo režimais. Kiekvienas žaidimo būdas turi skirtingą ypatumą. Kiekviename žaidime taip pat yra ne daugiau kaip 15 žaidėjų. Žaidimo režimai apima:

 • Klasikinis: yra nustatyti vaidmenys, turintys mažiau atsitiktinumų.
 • Reitingą: Nustatomi ir vaidmenys, tačiau tai galite žaisti tik žaisdami 50 bet kurio kito režimo žaidimų. Tai skirta patyrusiems žaidėjams ir geras žaidimas.
 • Paprotys: Vaidmenis pasirenka šeimininkas, ir netrūksta, kad startuotų 15 žaidėjų.
 • Greitas: Viskas yra tas pats, kas klasikinis, bet jis yra greitesnis
 • Visi bet kokie: Viskas atsitiktinai.
 • Vaivorykštė: Tai yra naujausias žaidimo būdas. Vaidmenys yra nustatyti, išskyrus 1. Dalykas, kuris išskiria tai, kad dažniausiai yra blogi ir neutralūs vaidmenys. Yra tik 2 ar 3 mafijos nariai ir 2 ar 3 miesto nariai, šis žaidimo būdas yra įdomus.
 • Vigillantika: Yra tik raganos ir vig.

Nesvarbu, ar pralošite, ar laimėsite bet kurį iš šių režimų, vis tiek gausite monetų. Naudodami monetas galite redaguoti savo personažų išvaizdą, gauti naują namą, mirties animaciją, naminį gyvūnėlį, žemėlapį ar temos paketą. Taip pat galite pereiti prie veikėjo ir pritaikyti bet kurį iš šių elementų, kuriuos gavote, monetomis arba pagal numatytuosius nustatymus.

Salemo miestelis taip pat leidžia kurti vakarėlius su draugais. Atlikdami tai, jūs neturite mesti žaidimo, kalbėtis su žaidimu už žaidimo ribų apie žaidimą, šlamštą ar naudodami nešvankybes. Atlikdami bet kurį iš šių dalykų galite pranešti ir būti uždrausti, tačiau dauguma žaidėjų yra gana švelnūs.

Salemo miestas yra labai įdomus internetinis vaidmenų žaidimas, kurį galite žaisti su draugais. Jis turi kelis žaidimo režimus ir didžiulį vaidmenų sąrašą. Žaidimas galimas Garai arba su „Blankmedia“ žaidimais. Nepaisant to, jūs žaidžiate Salemo miestą, yra įdomus žaidimas, kuriuo tikrai mėgaujatės.

Dar kartą rekomenduoju naudoti VPN paslaugą, kad galėtumėte žaisti Salemo miestą internete. VPN suteiks jums IP adresą iš jūsų pasirinktos serverio vietos. Tai pagerins našumą ir sumažins atsilikimą. Elitiniai žaidėjai taip pat įvertins papildomą apsaugą nuo DDoS atakų.

Mėgaukitės visais veiksmais žaisdami Salemo miestą internete. Prašome pasidalinti šiuo įrašu su draugais, kad jie galėtų džiaugtis Salemo miestu iš bet kurios pasaulio vietos naudodamiesi VPN. Sekite mus @VPNFan naujausi pasiūlymai ir vadovai.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me