„ScrewAttack“„ScrewAttack“ yra labai populiarus „YouTube“ kanalas. Jie turi labai populiarius vaizdo įrašus, tokius kaip „Goku VS Supermeno mirties mūšis“, „Penki dar įdomūs faktai“ – „Pokemon“ ir „Minute Melee“ – „Scorpion VS Ghost Rider“. Žiūrėdami „ScrewAttack“ vaizdo įrašus galite patirti vėlavimą, lėtus ryšius ar net geografiškai užblokuotus vaizdo įrašus. Norėdami išspręsti šias problemas, rekomenduočiau VPN. VPT leis jums pakeisti savo IP adresą į kitą vietą. Jei pasirinksite IP toje vietoje, kur yra geresnis ryšys, galėsite padidinti ryšio greitį ir sumažinti atsilikimą. Jei pasirinksite IP, kur yra vaizdo įrašas, kurį norite žiūrėti, galite išvengti bet kokių geografinių apribojimų.

„ScrewAttack“ turi daugiau nei 2 500 000 abonentų ir tai yra dėl ten esančių vaizdo įrašų. Jie turi keturis pagrindinius kanalų vaizdo įrašų tipus. Tai yra penki įdomūs faktai, priežastys, kurias mes mėgstame / nekenčiame, „Dešimt dešimčių“ ir Mirties mūšis. Jie taip pat turi kitų teorijos vaizdo įrašų, geriausių žaidimų ir tiesioginių žaidimų.

„Five Fun Facts“ yra vaizdo serija, kurioje, kaip matyti iš pavadinimo, yra penki faktai. Seriale yra įvairių vaizdo įrašų, tokių kaip „Penki linksmi faktai apie Pokemoną“ ir „Penki linksmi faktai iš South Park“. Dažniausiai JAV tai vyksta antradieniais kiekvieną savaitę. Kitose šalyse dieną gali būti labai.

Priežastys, kurias mes mylime / nekenčiame, yra dar viena serija. Ypatingas šios serijos dalykas yra tas, kad blogis Craigas daro visus neapykantos filmus. Meilės vaizdo įrašus kuria kiti „ScrewAttack“ įgulos nariai. Šie vaizdo įrašai pateikia visas priežastis, dėl kurių jie nekenčia ir mėgsta žaidimus, kuriuos daro. Dažniausiai tai būna ketvirtadienį JAV. Žinoma, vaizdo įrašų išleidimo laikas skirsis atsižvelgiant į jūsų vietą.

„Top Tens“ – tai serija, kurioje „ScrewAttack“ išvardija 20, 10 ar 5 svarbiausių dalykų skirtingus dalykus. Dauguma vaizdo įrašų yra populiariausių dešimtuke ir jie yra geri. Jie turi daugiau nei 100 šių vaizdo įrašų ir bando juos skelbti kas savaitę. Serialas dažniausiai išleidžiamas penktadieniais JAV.

Mirties mūšis yra serija, kurią rengia „Wiz“ ir „Boom Stick“. Šioje serijoje yra du dalyviai, ieškantys konkurentų įgūdžių, atakų ir gynybos, kad sužinotų, kas laimėtų. Kol jie analizuos, jie paaiškins, kurie personažai ir kokie jie yra geri. Pabaigoje jie turės vaizdo įrašą su dviem veikėjais, kovojančiais iki mirties. Po mūšio jie paaiškins, kodėl nugalėtojas. Šis serialas rodomas trečiadieniais JAV, tačiau retkarčiais bus pertraukų.

Remiantis „Death Battle“, yra dar dvi serijos, kurias sukūrė „ScrewAttack“. Šios dvi serijos yra „Minute Melees“ ir „Death Battle Desk“. Antrasis pateikia įdomių faktų apie „Death Battle“ dalyvius, kuriuos „ScrewAttack“ komanda sužinojo kurdama „Death Battle“ vaizdo įrašus. Paprastai ši serija yra sekmadieniais JAV. Laikas gali skirtis atsižvelgiant į regioną, kuriame esate. Pirmoji serija yra visiškai tokia pati kaip mirties mūšis, išskyrus tai, kad nėra pateikta duomenų. Ši serija neturi nustatytos datos ir gali pasirodyti bet kada.

„ScrewAttack“ yra labai populiarus „YouTube“ kanalas. Jie turi visų rūšių vaizdo žaidimus, komiksus ir anime susijusius vaizdo įrašus. Pagrindinės serijos yra penki linksmi faktai, priežastys, kurias mes mylime / nekenčiame, „Dešimt dešimčių“ ir Mirties mūšis. Apskritai, „ScrewAttack“ yra labai linksmas „YouTube“ kanalas, kurį aš tikiu, kad jums ir jūsų draugams patiks žiūrėti ir užsiprenumeruoti.

Dar kartą norėčiau rekomenduoti VPT žiūrėti „ScrewAttack“. VPT leis jums perjungti IP į bet kurią kitą jūsų pasirinktą vietą. Jei pasirinksite IP, esantį artimoje srityje, tada jungtis gali būti mažesnė. Jei pasirinksite IP toje vietoje, kurioje yra norimas žiūrėti vaizdo įrašas, galite išvengti geografinio apribojimo.

Kaip naudoti VPN atblokuoti „ScrewAttack“

Aš panaudosiu „IPVanish“ kaip naudoti VPN paslaugą „ScrewAttack“ žiūrėti „YouTube“. Pirmiausia norėsite atsisiųsti VPN klientą. „IPVanish“ siūlo nemokamą kliento programinę įrangą „Windows“, „Mac“ ir „Linux“. Be nemokamų programų, skirtų „iOS“ ir „Android“.

Dabar, kai turėjote galimybę atsisiųsti ir įdiegti programinę įrangą, laikas prisijungti. Paleiskite „IPVanish“ klientą ir pasirinkite serverio vietą. Mes padėsime jums žingsnis po žingsnio, naudojantis jų „Windows“ klientu.

„IPVanish Windows“ kliento v2.0

  • Pasirinkite serverio vietą. Mes pasirinkome Atlantą, tačiau „IPVanish“ turi didelį serverių tinklą, esantį visame pasaulyje.
  • Rekomenduojame pasirinkti „OpenVPN“ (TCP) arba (UDP). Srautuodami vaizdo įrašus iš tokių svetainių kaip „YouTube“ naudojame „OpenVPN“ (UDP). Jie taip pat palaiko PPTP ir L2TP. Vis dar rekomenduojame „OpenVPN“, kad būtų užtikrinta geriausia privatumo apsauga.
  • Spustelėkite prisijungti. Po kelių sekundžių viršuje esantis mygtukas pasikeis į žalią ir pasirodys „Atjunkite“. Taip pat pastebėsite, kad serverio vieta ir IP adresas rodomi kliento viršuje.
  • Dabar esame JAV, kiek visi gali pasakyti internete. Taigi galime pasiekti bet kurią svetainę, lyg sėdint Atlantoje. Tas pats pasakytina apie prisijungimą prie serverio JK ar bet kurioje kitoje pasaulio vietoje.

Tam viskas yra. Dabar, kai jūs turite IP adresą iš „IPVanish“ serverio JAV, galite naršyti internete ir žaisti internetinius žaidimus taip, lyg būtumėte ten iš tikrųjų. Tas pats pasakytina apie bet kurią šalį. Prisijunkite prie serverio Jungtinėje Karalystėje, norėdami žiūrėti „BBC iPlayer“ ar kitą šalį, kad galėtumėte žiūrėti „Netflix“ turinį tame regione.

Kaip jau dabar galite pasakyti, geras VPT atveria prieigą prie turinio visame pasaulyje. Jei gyvenate ne JAV, ši paslauga gali padėti pasiekti populiarias paslaugas, tokias kaip „Netflix“, „Hulu“ ir „Pandora“. Jums vis dar reikalinga tokių paslaugų kaip „Netflix“ sąskaita, tačiau VPT padės žiūrėti JAV televizijos laidas ir filmus „Netflix“ taip, lyg sėdėtumėte JAV ar bet kuriame kitame regione, kurį norėtumėte pasiekti.

Kaip atblokuoti „YouTube“ („Xbox One“, „Wii U“ ir PS4)

Aš vėl pasinaudosiu „IPVanish“ pavyzdžiu, kaip naudoti VPN paslaugą „ScrewAttack“ žiūrėti „YouTube“. Jie yra mano mėgstamiausias žaidimų VPN, nes „IPVanish“ tvarko savo tinklą, todėl paslauga tampa greitesnė ir patikimesnė nei daugumos teikėjų. Taip pat galite peržiūrėti mūsų 10 populiariausių VPT sąrašas daugiau variantų.

Pirmasis žingsnis norint nustatyti „IPVanish“ paprastai yra atsisiųsti kliento programinę įrangą jūsų sistemai. „IPVanish“ siūlo nemokamą kliento programinę įrangą „Windows“, „Mac“ ir „Linux“. Be nemokamų programų, skirtų „iOS“ ir „Android“. Akivaizdu, kad tai neveiks „PS4“, „Wii U“ ar „Xbox One“, nes žaidimų pultams trūksta vietinės VPN palaikymo. Laimei, vis dar yra būdas užšifruoti savo žaidimų srautą ir nusiųsti jį per VPN. Atsakymas yra paleisti VPN per jūsų maršrutizatorių.

„FlashRouters“ VPN sąranka

Priklausomai nuo to, kokį maršrutizatoriaus prekės ženklą ir modelį naudojate, jis gali palaikyti trečiųjų šalių VPN paslaugas. Jei taip, galite gauti reikiamą informaciją iš savo VPN teikėjo, kad nustatytumėte PPTP arba L2TP ryšį per savo maršrutizatorių. Kitaip labai rekomenduoju „FlashRouters“.  „FlashRouters“ komanda pasirenka populiariausius prekės ženklo maršrutizatorius ir mirksi juos naudojant „DD-WRT“ arba „Tomato“ programinę-aparatinę įrangą. Tai leidžia įrenginiuose turėti daug daugiau funkcijų, nei jos būtų įdiegus gamyklos programinę-aparatinę įrangą. Visi „FlashRouters“ iš anksto sukonfigūruoti su VPN palaikymu.

Žiūrėdami „ScrewAttack“ „YouTube“, mėgaukitės visais jauduliais. Dalykitės šiuo įrašu su draugais, kad jie galėtų mėgautis „YouTube“ iš bet kurios pasaulio vietos naudodamiesi VPN. Sekite mus @VPNFan naujausi pasiūlymai ir vadovai.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me