Turkijos vyriausybė vėl prie to. Praėjusią savaitę jie uždraudė piliečiams patekti į šalį „Twitter“ ir ėmėsi to blokuoti „YouTube“.  Šis žingsnis ateina rinkimų išvakarėse. Tai reiškia, kad Turkijos vartotojai negali pasiekti tokios socialinės žiniasklaidos svetainių kaip „YouTube“ be patikimos privatumo tarnybos pagalbos.

„YouTube“, Turkija

Turkija nėra pirmoji, kuri cenzūruoja internetą, ir jie tikrai nebus paskutiniai. Nepaisant to, kiek vyriausybių bando, esame įsitikinę, kad technologijos užtikrins žiniatinklio laisvumą. Labai svarbu, kad privatumo kompanijos liktų vienu žingsniu priekyje tokių šalių kaip Turkija ir Kinija, kad komunikacijos srautas vyktų toliau.

Pasiekiama „YouTube“ iš Turkijos

Norime, kad procesas būtų kuo lengvesnis. Galite peržiūrėti mūsų 10 populiariausių VPN puslapis, kad sužinotumėte daugiau apie internetines privatumo paslaugas. Šiam vadovui naudosime „IPVanish“. Jie gali padėti jums pasiekti „YouTube“, „Twitter“ ir bet kurią kitą svetainę, kurią Turkijos vyriausybė nusprendžia užblokuoti ateityje.

Kaip tokios paslaugos kaip „IPVanish“ padeda patekti į užblokuotas svetaines? Galite naudoti jų VPN kliento programinę įrangą, kad prisijungtumėte prie serverio kitoje šalyje, ne Turkijoje. Tai suteiks jums naują IP adresą ir užšifruos jūsų ryšį. Padės jums patekti į tokias svetaines kaip „YouTube“ ir išlikti privačiomis internete..

1 žingsnis – prisijunkite prie patikimos VPN paslaugos

Galite pradėti apsilankę IPVanish.com ir prisijungimas prie VPN. Jie siūlo neribotą duomenų perdavimą už 7,50 USD per mėnesį arba 58,49 USD per metus. Mes manome, kad „IPVanish“ yra tinkamiausias srautiniam perdavimui, nes paslauga teikiama labai greitai. Mums taip pat patinka Privatus interneto ryšys kiekvienam, kuriam reikia alternatyvos, kuri kainuoja šiek tiek mažiau – 6,95 USD per mėnesį.

2 veiksmas – atsisiųskite VPN klientą

Prisijungę prie „IPVanish“, privačios interneto prieigos ar kitos VPN paslaugos, norėsite atsisiųsti jų klientą. Apsiribosime tik „IPVanish“, kad galėtume tiksliai parodyti, kaip atblokuoti tokias svetaines kaip „YouTube“ ir „Twitter“, nepaisant to, kur esate. Pradėkite atsisiųsdami programinę įrangą.

„IPVanish“ siūlo gerą VPN kliento programinę įrangą „Windows“ ir „Mac“. Jie taip pat turi gražias programas mobiliesiems įrenginiams, skirtiems „iOS“ („iPhone“, „iPad“, „iPod Touch“) ir „Android“ įrenginiams. Mes juos visus išbandėme ir pasitikime jų privatumu. Galite atsisiųsti „Windows“ ir „Mac“ klientus tiesiai iš jų svetainė.  „IOS“ programą galima įsigyti iš „iTunes“ ir „Android“ programą iš Google Play.

3 žingsnis – prisijunkite prie VPN serverio ne Turkijoje

Dabar, kai turėjote galimybę atsisiųsti ir įdiegti programinę įrangą, laikas prisijungti. Paleiskite „IPVanish“ klientą ir pasirinkite serverio vietą. Mes padėsime jums žingsnis po žingsnio, naudojantis jų „Windows“ klientu.

„IPVanish“ VPN klientas

  • Pasirinkite serverio vietą. Mes pasirinkome Rumuniją, tačiau „IPVanish“ turi didelį serverių, esančių visame pasaulyje, tinklą.
  • Rekomenduojame pasirinkti „OpenVPN“ (TCP) arba (UDP). Srautuodami vaizdo įrašus iš tokių svetainių kaip „YouTube“ naudojame „OpenVPN“ (UDP). Jie taip pat palaiko PPTP ir L2TP. Vis dar rekomenduojame „OpenVPN“, kad būtų užtikrinta geriausia privatumo apsauga.
  • Spustelėkite prisijungti. Po kelių sekundžių apačioje pamatysite mygtuką „Atjungti“. Taip pat pastebėsite, kad serverio vieta ir IP adresas rodomi kliento viršuje.
  • Dabar esame Rumunijoje, kiek kas nors gali pasakyti internete. Taigi galime pasiekti bet kurią svetainę, lyg sėdėtume Rumunijoje. Tas pats pasakytina apie prisijungimą prie serverio JAV ar JK.

4 žingsnis – patikrinkite savo IP adreso vietą

Prieš judėdami pirmyn, visada patvirtinkite savo IP adresą, nepaisant to, kokią technologiją naudojate siekdami apeiti vyriausybės cenzūrą. Tokiu atveju išsamią informaciją galite spustelėti „Connection“, „Check IP Address“ kliento viršuje.

Patikrinkite IP adresą

Kaip matote, mūsų IP adresas yra Bukarešte. Tai reiškia, kad dabar turite prieigą prie tokių svetainių kaip „YouTube“, tarsi sėdėtumėte prie kompiuterio Rumunijoje. Turėtume paminėti, kad jūsų eismas bus užšifruotas, kad būtų apsaugotas jūsų privatumas.

5 žingsnis – tokios svetainės kaip „YouTube“ ir „Twitter“ bus atblokuotos

Esate pasirengę patekti į bet kurią norimą svetainę. Prisiminkite, jei norite patekti į svetainę, pasiekiamą iš tam tikros šalies, kad prisijungtumėte prie serverio vietos toje šalyje. Štai kaip „YouTube“ atrodo prijungtas prie Rumunijos serverio.

„YouTube“

Pastebėsite, kad esame prisijungę prie youtube.ro, nes svetainė pastebi mūsų IP adresą iš Rumunijos. Norėdami gauti skirtingus rezultatus, galite prisijungti prie kitos šalies. Nesvarbu, ar jūs gyvenate Turkijoje, ar kitoje šalyje, kuri blokuoja prieigą prie jos, jie bus atblokuoti.

Tikiuosi, kad mūsų vadovas buvo naudingas. Jei taip, prašau pasidalinti ja su draugais, kad kiti galėtų naudotis tokiomis svetainėmis kaip „YouTube“ iš bet kurios pasaulio vietos. Mes vertiname jūsų pagalbą kuriant internetą kaip vietą atvirai dalintis idėjomis.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me