Kaip dalintis neribotais 4G duomenimis per savo maršrutizatorių

Mobiliojo telefono bendras vaizdasKaip ir dėl natūralaus technologijos progreso, neseniai pastebėjome bevielių neribotų duomenų planų augimą. Jei kada nors buvote įkainoję juos anksčiau, žinote, kad šie planai gali būti labai brangūs. Palyginti su išmatuotais planais, kainos yra gana skirtingos. Jei turite vieną iš šių planų, manome, kad turėtumėte galėti pasidalyti šiais duomenimis su draugais ar šeima. Nereikia turėti kelių neribotų planų, kol dalijatės naudodami duomenų susiejimą. Šis procesas leis kitiems naudoti jūsų neribotą duomenų planą namuose ar darbe.


Kas yra duomenų rišimas?

Duomenų rišimas yra būdas dalintis belaidžio duomenų planu ne tik įrenginyje, prie kurio jis yra prijungtas. Tai nėra nauja, tačiau nebuvo labai paplitusi dar visai neseniai. Kai duomenų planai tapo neribotos struktūros, tokio tipo duomenų naudojimas padidėjo šiek tiek. Tiesa ta, kad nesuvokti planai nėra iš tikrųjų neįvertinti. Po tam tikro taško (priklausomai nuo operatoriaus) jūsų duomenys bus sulėtinti. Tai gali nutikti turint net 10 GB arba padidinti iki 22 GB, kol jis pradės veikti lėčiau. „T-Mobile“ generalinis direktorius pasirodė viešai ir piktai skundėsi pririšimu.

Kodėl norėtumėte dalintis savo duomenimis??

Mes pateiksime keletą scenarijų, kai duomenų susiejimas būtų naudingas. Jei esate namuose ir neturite prieigos prie „Wi-Fi“, ši procedūra gali leisti jums mėgautis internetu kaip įprastai. Įrenginių, kuriuos galite naudoti šiuo atveju, skaičius nėra ribojamas. Nereikia jaudintis būnant kaime ar kaimynystėje, esančioje visai šalia jūsų interneto paslaugos.

Nors jų yra daugiau, yra antras scenarijus, kurį galime pasiūlyti. Jei einate atostogauti, yra du būdai, kaip duomenų rišimas gali būti naudingas. Pirmasis būdas yra transporto priemonėje. Kadangi dabar tiek daug elektroninių prietaisų prisijungia prie interneto, juos naudoti gali būti sudėtinga. Daugelyje automobilių nėra mobiliojo „WiFi“ ryšio, todėl tai gali sukelti problemų. Antrasis būdas yra viešbutyje. Šiomis dienomis daugelis viešbučių imasi mokesčių už naudojimąsi belaidžiu internetu. Nesvarbu, ar jums reikia ką nors padaryti dėl darbo, ar žaisti žaidimą, už sugebėjimą gali tekti mokėti papildomai. Be to, „WiFi“ ryšys viešbutyje gali būti per lėtas jūsų poreikiams tenkinti. Tai yra du iš scenarijų, kuriuose galima naudoti duomenų susiejimą, tačiau galbūt galėsite galvoti apie daugiau.

Kaip jūs naudojate duomenų susiejimą?

Ši procedūra nėra nauja, tačiau pastaruoju metu ji tampa gana populiari. Yra keli būdai, kaip tai padaryti. Pirmasis būdas yra seniausias metodas, kurį galite naudoti. Tai reiškia, kad reikia įjungti telefono „WiFi“ viešosios interneto prieigos tašką. Jis turi aiškius diapazono apribojimus ir greitai suvalgys bateriją. Tai taip pat gali visam laikui sutrumpinti akumuliatoriaus veikimo laiką, jei nuolat tai darysite.

Jau seniai sakoma, kad būtinybė yra išradimo motina. Dabar rinkoje yra nemažai maršrutizatorių, kurie leis jums pririšti telefoną prie jų per USB kabelį. Yra du gražūs dalykai, susiję su šiuo metodu, palyginti su pirmuoju būdu. Kadangi jis yra prijungtas prie USB laido, jūsų telefonas bus įkrautas ir proceso metu jis bus įkraunamas. Tai taip pat leidžia maršrutizatoriui atlikti didžiąją dalį darbo.

Jei neturite vieno iš šių naujų maršrutizatorių, yra kitas būdas. Tai, ką jūs darote, tai yra, susiejant telefoną su kompiuteriu USB kabeliu, tada eterneto laidu pasidalykite savo ryšiu su maršrutizatoriumi. Nors tai skamba sunkiai, jis iš tikrųjų veikia gana gerai ir gali būti naudojamas beveik visiems maršrutizatoriams.

Kadangi rišimas gali sukelti duomenų trosinimas naudojant abu metodus, siūlome naudoti a VPT apeiti tuos apribojimus. Tokiu būdu jums neturėtų kilti problemų dėl jūsų duomenų ribojimo.

Kodėl maršrutizatorius naudojamas geriau nei telefono „Hotspot“?

Kaip minėjome, belaidžio interneto prieigos taško metodas turi tam tikrų trūkumų. Štai kodėl mes dabar apžvelgsime maršrutizatoriaus naudojimo vietoje pranašumus.

 • Išplėstas diapazonas – Naudodamiesi belaidžio interneto prieigos taško metodu, jūs iš esmės apsiribojate ta pačia patalpa (darant prielaidą, kad kambarys nėra didelis). Palyginimui, maršrutizatoriaus metodas leis apimti visą namą. Nesvarbu, ar esate namie, ar trumpalaikėms atostogoms, esate padengti.
 • Telefono baterija / gyvenimo trukmė – Telefonai šiomis dienomis nėra pigūs. Jei nuolat naudosite „Wi-Fi“ viešosios interneto prieigos tašką, ne tik greitai išeikvosite akumuliatorių, bet dėl ​​jo nuolat sklindanti papildoma šiluma gali ilgam sugadinti telefoną ir akumuliatorių..
 • „Hotspot Data Caps“ – naudodamiesi belaidžiu viešosios interneto prieigos tašku, galite greitai susidurti su duomenų dangtelio problema. Tačiau trečiojo metodo ir vienos iš nemokamų trečiųjų šalių programų, tokių kaip „PdaNet“, naudojimas gali padėti paslėpti veiklą. „Verizon“ visai neleidžia rišti, nebent esate įsišakniję ir kitiems greičiausiai bus taikomi tokio tipo apribojimai, todėl galite pamatyti, kaip tai gali tapti problema.
 • Lankstumas – Jei naudojate savo telefono belaidžio interneto prieigos taško funkciją, praktiškai nekontroliuojate nė vieno maršruto nustatymo. Naudodami maršrutizatorių vietoje, galite pasiekti tokias parinktis kaip tinkinti DNS nustatymai, VPN apsauga ir dar daugiau. Jūs netgi galite paleisti įvairių tipų serverius taip, kaip įprastai.

Taigi matote, yra daug priežasčių, kodėl geriau naudoti maršrutizatorių nei įmontuotą belaidį interneto prieigos tašką.

Ar mano įprastas maršrutizatorius leis perrišti duomenis per USB?

Maršrutizatorius „Asus AC-5300“Galbūt. Jei naudojate „Asus“ su ASUSWRT arba kelvedį su „OpenWRT“ ir „DD-WRT“. Iš visų siūlomų galite tikėtis sumokėti nuo 80 iki 300 USD už „Asus“. Programinė įranga maršrutizatoriui, kurį palaiko „Asus“ (ASUSWRT), leis jums susieti 3G arba 4G ryšį tol, kol naudosite „Android“ telefoną. Net jei jūsų neribotas planas nepalaiko pririšimo, yra būdų, kaip jį įgyvendinti. Jei naudojate galios keitiklį, maršrutizatorių galite naudoti net judančioje transporto priemonėje. Čia yra trumpi veiksmai, kuriuos atliktumėte naudodami šį metodą.

 1. Eikite į ASUSWRT valdymo skydą.
 2. Eikite į „USB programos nustatymai“ ir pasirinkite 3G / 4G duomenis.
 3. Prijunkite telefoną naudodami USB laidą.
 4. WAN rodyklėje pakeiskite WAN tipą į USB.
 5. Įgalinkite USB režimą ir USB įrenginiu pasirinkite „Android“ telefoną.
 6. Įgalinkite pririšimą savo telefone. Priklausomai nuo telefono, tai gali būti skirtingose ​​vietose, tačiau mes sugebėjome jį rasti Samsung Galaxy skiltyje „Nustatymai“ > Ryšiai > Mobilusis interneto prieigos taškas ir pririšimas. Jis turėtų būti panašus į kitus „Android“ įrenginius.

Ką apie paskutinį metodą?

„PdaNet“Vėlgi, paskutinis metodas veiks beveik su kiekvienu maršrutizatoriumi. Kol turite kompiuterį, šia galimybe galite lengvai naudotis. Jei į jūsų belaidžio ryšio planą neįeina oficialus pririšimas, jums reikės vienos iš programų, apie kurią kalbėjome anksčiau. Kaip manote, jei norite išvengti greičio apribojimų, geriau įsigykite aukščiausios kokybės „PdaNet“+ už maždaug 8 USD. Čia yra trumpa šio žingsnio versija.

 1. Prijunkite kompiuterį prie maršrutizatoriaus eterneto laidu.
 2. Pradėkite USB rišimo sesiją.
 3. Atidarykite tinklo adapterio nustatymus (valdymo skydelyje).
 4. Raskite eterneto ir pririštą jungtį ir pažymėkite abu.
 5. Nustatykite ryšio bendrinimą dešiniuoju pelės mygtuku spustelėdami ir pasirinkdami „Tilto jungtys“. Tai gali užtrukti kelias minutes. Jūs žinote, kad jums pasisekė, jei parodysite naują ryšį pavadinimu „Tinklo tiltas“.
 6. Patikrinkite, ar jūsų ryšys veikia, spustelėdami dešinįjį pelės mygtuką ant pririšto adapterio. Pasirinkite būseną ir įsitikinkite, kad IPv4 ryšys nurodo internetą. Pakartokite tai su Ethernet adapteriu.
 7. Patikrinkite maršrutizatoriaus ryšį. Jei galite patekti į internetą, esate pasiruošęs.

Paskutinės mintys apie dalijimąsi neribotais 4G duomenimis per jūsų maršrutizatorių

Ir dabar jūs turite geriausius būdus, kaip per savo maršrutizatorių dalytis neribotu 4G duomenų planu. Šių metodų naudojimas gali būti vertingas, jei esate vietoje, kurioje neturite prieigos prie „WiFi“, nenorite už tai mokėti arba manote, kad „WiFi“ yra per lėtas. Tikimės, kad jūs sužinojote, kaip lengva pasidalyti savo duomenimis. Kadangi daugelis žmonių nežino, kad tai įmanoma, būtinai pasidalykite šiuo įrašu su draugais, kad jie taip pat galėtų pasidalinti.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map