Kaip išjungti IPv6 „Windows“ ir „Mac“

IPv6 nutekėjimas ir DNS užgrobimas buvo pastarojo meto akademiko temos tyrimai popierius, kuriame buvo išbandyti komerciniai VPT tiekėjai. Rezultatai parodė, kad VPN paslaugos silpnos dėl „IPv6“ nutekėjimo ir DNS užgrobimo atakų. Nors kai kurios VPN kompanijos užginčijo rezultatus kaip pasenusius ir klaidingai pateikdamos savo galimybes, mes norime klysti atsargiai.


IPv6 nutekėjimo atveju daugumai iš mūsų yra paprastas sprendimas. Ar naudojate IPv6? Jei atsakymas yra „ne“ arba nežinote, greičiausiai nenaudosite „IPv6“. Pagal šį scenarijų geriausias būdas išvengti nutekėjimo yra išjungti „IPv6“. Yra keli būdai, kaip tai padaryti, atsižvelgiant į tai, kurią VPN paslaugą naudojate.

Išjunkite IPv6 savo VPN kliente

Kai kurie VPN teikėjai siūlo apsaugą nuo IPv6. Jei nesate tikri, ar jūsų VPT siūlo šią funkciją, siūlau pasižiūrėti į jų kliento programinės įrangos nustatymų puslapį. Taip pat galite susisiekti su jų technine pagalba ir paprašyti. aš žinau tai Privatus interneto ryšys ir PureVPN turi savo pasirinktinės VPN programinės įrangos jungiklius, kad būtų galima išjungti IPv6. Pažvelkime į PIA VPN klientą.

PIA IPv6 apsauga nuo nuotėkio

Čia yra PIA IPv6 apsaugos nuo nuotėkio aprašymas:

IPv6 apsauga nuo nuotėkio išjungia IPv6 srautą, kai veikia VPN. Tai užtikrins, kad, prisijungus prie VPN, per įprastą interneto ryšį nepateks IPv6 srautas. Tai apima „6to4“ ir „Teredo“ tuneliuotą „IPv6“ srautą. Tai bus ne blokuokite „IPv6“ sistemoje „Windows XP“, jei ją rankiniu būdu įjungėte.

Dabar pažvelkime į „PureVPN“ IPv6 apsaugą nuo nutekėjimo:

„PureVPN IPv6“ apsauga nuo nuotėkio

Kaip matote, „PureVPN“ jų nustatymų puslapyje siūlo žymimąjį laukelį, kad būtų įjungta „IPv6 apsauga nuo nuotėkio“, kuri savo ruožtu išjungia visą „IPv6“ srautą į arba iš kompiuterio.

Rankiniu būdu išjunkite IPv6 sistemoje „Windows“

„Microsoft“ pradėjo „IPv6“ įtraukti į „Windows XP“ (neprivaloma) ir nuo „Windows Vista“ ji buvo privaloma operacinės sistemos dalis. Greičiausiai naudojate „Windows 7“, 8 ar 10 versijas. Nepriklausomai nuo to, kokią OS versiją naudojate („Vista“ ar naujesnę), turite kelis būdus, kaip išjungti „IPv6“. Pirmasis būdas yra automatiškai išjungti IPv6 sistemoje Windows. Norėdami tai padaryti, apsilankykite „Microsoft IPv6“ vadovas puslapis.

„Windows“ - išjungti IPv6

Antrasis metodas yra rankiniu būdu išjungti IPv6 per savo registrą. Dar kartą siūlau jums perskaityti „Microsoft“ IPv6 vadovą. Jie padės jums per procesą. Pirmas dalykas, kurį norėsite padaryti, yra atsarginė registro kopija. Neteisingai atlikę registro pakeitimus jūsų sistema gali būti nenaudojama. „Microsoft“ vadove bus pateiktos konkrečios „DisabledComponents“ raktas, pagrįstas jūsų tikslais.

 • 0 – iš naujo įgalinti visus „IPv6“ komponentus
 • 0xff – išjungti visus „IPv6“ komponentus, išskyrus „IPv6“ atgalinės sąsajos funkciją
 • 0x20 – teikia pirmenybę IPv4, o ne IPv6
 • 0x10 Išjungti IPv6 visose nontunnel sąsajose
 • 0x01 Išjungti IPv6 visose tunelio sąsajose
 • 0x11 – išjungti visas IPv6 sąsajas, išskyrus IPv6 sąsają

Išjunkite „IPv6“ tinklo ryšiui

Be to, kad išjungiate „IPv6“ visose „Windows“ komunikacijose, galite išjungti IPv6 tam tikrose tinklo sąsajose. Norėdami tai padaryti, norėsite atidaryti valdymo skydelį ir pereiti į „Peržiūrėti tinklo būseną ir užduotis“ skyrių „Tinklas ir bendrinimo centras“. Tada norėsite spustelėti „pakeisti adapterio nustatymus“, kuris parodys jūsų tinklo ryšius. Dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite norimą pakeisti jungtį, o kairiuoju pelės mygtuku spustelėkite ypatybes. Dabar tiesiog panaikinkite 6 interneto protokolo versijos (TCP / IPv6) žymėjimą, kaip parodyta žemiau.

„Windows“ tinklo ryšys

Ateityje lengvai pažymėdami langelį, galite bet kada lengvai įjungti „IPv6“ ryšius.

Išjunkite IPv6 „Mac OS X 10.7“ ir „10.8“

Dėkojame Luisvilio universiteto IT komandai, kad ji pasidalino veiksmais, kaip išjungti IPv6 „Mac OS X 10.5“ ar naujesnėje versijoje. Mes pateiksime instrukcijas, skirtas „Mac OS X 10.7“ ir „10.8“. Prašome kreiptis į jų vadovas ankstesnėms versijoms.

Norėdami išjungti „IPv6“ „Mac OS X Yosemite“ (10.7 arba 10.8), norėsite pradėti, eidami į „Programos“, tada „Komunalinės paslaugos“ ir galiausiai spustelėdami „Terminal“. Tinklo sąsajų sąrašą galite gauti išleidę šią komandą:

 • networksetup -listallnetworkservices

Dauguma naujesnių „Mac“ kompiuterių turi tik „Wi-Fi“ tinklo sąsajas. Vykdydami aukščiau pateiktą komandą, LAN sąsaja bus sąraše, jei tokią turite. Dabar norėsite išduoti šias komandas, kad išjungtumėte „IPv6“:

 • „networksetup“ –setv6off „Wi-Fi“
 • „networksetup -setv6off Ethernet“

Jums greičiausiai reikės tik pirmosios komandos, kuri išjungia „IPv6“ jūsų „Wi-Fi“ ryšyje. Jei norite ateityje vėl įjungti „IPv6“, tiesiog įveskite šias komandas, atsižvelgdami į tai, ar turite „LAN“, be „wi-fi“ adapterių savo „Mac“.

 • „networksetup“ -setv6automatinis „Wi-Fi“
 • networksetup -setv6automatic Ethernet

Jei turite kelis adapterius, gali tekti kreiptis į juos iš eilės. Pavyzdžiui, Ethernet 1, Ethernet 2 ir kt.

Sekite mus @VPNFan už naujausias VPN naujienas ir vadovus.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map