4 kanalasVisi 4 yra „Channel Four Television Corporation“ JK teikiama vaizdo įrašų užsakomųjų paslaugų paslauga. Iš pradžių kanalas buvo išleistas kaip 4od (4 pagal pareikalavimą) ir pradėtas naudoti tik kompiuteryje. Nuo tada prieiga prie interneto laidinių žaidimų konsolių, taip pat „Android“ ir „iOS“ operacinių sistemų išplito. Panašiai kaip vienas iš jo konkurentų, „BBC iPlayer“, „All 4“ suteikia jums galimybę pasivyti 30 dienų mėgstamo programavimo, tačiau taip pat yra senesnių laidų, kurias „Channel 4“ kūrė praeityje. Taip pat kaip „BBC iPlayer“, visi 4 yra nemokami, jei gyvenate JK. Tačiau jei esate ne JK, galėtumėte mėgautis šio „Netflix“ kanalo programavimu arba tiesiog pasinaudotumėte VPN.

Geriausi VPN, norint atblokuoti 4oD (visi 4)

Pirmiausia norėsite rasti patikimą VPN paslaugą. Tokiu atveju norėsite vieno su greitais serveriais Jungtinėje Karalystėje. Yra keletas VPN, iš kurių galima pasirinkti. Čia yra keletas mūsų mėgstamiausių.

„RankVPN ServiceVPN“ ventiliatorius
„PriceVisitServer“
VietosNe
„LogsBrowser“
„ExtensionsSmart“
DNS
1„ExpressVPN“6,67 USD„ExpressVPN“160Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
2„NordVPN“3,49 USD„NordVPN“87Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
3Privatus interneto ryšys2,85 USDVIP49Žymimasis langelisŽymimasis langelis
4„CyberGhost“2,75 USD„CyberGhost“80Žymimasis langelisŽymimasis langelis
5„IPVanish“3,25 USD„IPVanish“76Žymimasis langelis

Kaip naudoti VPN žiūrint 4oD (visi 4)

Aš panaudosiu „ExpressVPN“ kaip naudoti VPN paslaugą žiūrėti laidas, pvz., „Viena gimusi kiekvieną minutę“, „Mano pašėlusių riebalų dienoraštis“ ir „Tatuiruočių fiksavimo priemonės visiems 4“. Pirmiausia norėsite atsisiųsti jų klientą. „ExpressVPN“ siūlo nemokamą programinę įrangą „Windows“, „Mac“ ir „Linux“. Be nemokamų programų, skirtų „iOS“ ir „Android“.

Dabar, kai turėjote galimybę atsisiųsti ir įdiegti programinę įrangą, laikas prisijungti. Paleiskite „ExpressVPN“ klientą ir pasirinkite serverio vietą. Mes padėsime jums žingsnis po žingsnio, naudojantis jų „Windows“ klientu. Atminkite, kad mes naudojame vaizdus iš JAV serverių, nes „Big Brother“ geografiškai riboti tik JAV.

„ExpressVPN“ serverio vietos

 • Kadangi 4oD galimas tik JK, norėsite pasirinkti serverį Jungtinėje Karalystėje. „ExpressVPN“ turi didelį serverių tinklą, esantį visoje JK.
 • Rekomenduojame pasirinkti „OpenVPN“ (TCP) arba (UDP). Srautuodami vaizdo įrašus iš tokių svetainių kaip „YouTube“, mes naudojame „OpenVPN“ (UDP), nes jis yra greitesnis nei TCP. Jie taip pat palaiko PPTP, L2TP ir SSTP. Vis dar rekomenduojame „OpenVPN UDP“, kad būtų užtikrintas geriausias greičio ir privatumo apsaugos derinys.
 • Spustelėkite didelį apvalų prisijungimo mygtuką. Po kelių sekundžių pamatysite skydą aplink mygtuką, kuris taps žalias. Taip pat bus pranešimas, nurodantis „VPN įjungtas“
 • Dabar JK turite IP adresą, kiek kas nors gali pasakyti internete. Taigi galite pasiekti bet kurią svetainę, tarsi sėdėtumėte ten. Tas pats pasakytina apie prisijungimą prie serverio JAV ar bet kurioje kitoje pasaulio vietoje.

Ir ten jūs tai turite. Dabar, kai turite IP adresą iš „ExpressVPN“ serverio JK, galite naršyti internete taip, tarsi ten iš tikrųjų būtumėte, ir srautiniu būdu perduoti turinį naudodamiesi „All 4“ svetaine ar programa. Prisijungimas prie serverio JAV suteiktų visišką prieigą ir prie ten esančių geografiškai užblokuotų svetainių. Tas pats pasakytina ir apie kitas šalis.

Kaip jau dabar galite pasakyti, geras VPT atveria prieigą prie turinio visame pasaulyje. Jei keliaujate ne JK, ši paslauga gali padėti pasiekti populiarias paslaugas, tokias kaip „Netflix“, „Hulu“ ir „Amazon Instant“. Kadangi „Hulu“ nėra prieinamas už JAV ribų, prisijungimui prie JAV serverio taip pat naudotumėte VPN. Jums vis tiek reikės tokių paslaugų, kaip „Netflix“, paskyros, tačiau VPT padės žiūrėti laidas ir filmus bet kuriame „Netflix“ regione.

4 kanalo (4oD) transliacijos akcentai

4 kanalas turi puikų programavimą. Jų programa taip pat leidžia tiesiogiai transliuoti šiuo metu rodomas laidas. Pažvelkime į kanalus, kuriuos galima rasti svetainėje.

 • 4 kanalas – Nacionalinė visuomeninė televizija ir originalas.
 • E4 – Stotis, skirta iš pradžių 16–34 metų vaikams, ši stotis siūlo importą iš JAV, pavyzdžiui, „Desperate Housewives“, „Hollyoaks“ ir „Big Brother“..
 • Daugiau4 – Šis kanalas, skirtas 35–60 metų miniai, siekia pateikti išsamesnį vaizdą ir peržengti antraštes.
 • Filmas4 – Nors šis kanalas pradėjo veikti tik kaip prenumerata, vėliau jis pasikeitė ir tapo vieninteliu nemokamu kino kanalu įprastoje televizijoje.
 • 4 septyni – Šis kanalas leidžia jums pasivyti paskutines 7 transliavimo dienas.
 • 4Muzika – Rodo naujus atskirus leidimus ir, be kita ko, turi savo atgalinio laiko rodymą. Kai kurie teigė, kad tai priminė JAV stotį MTV pirmosiomis dienomis.
 • 4Šortai – Trumpi kūriniai įvairiomis temomis.

Aišku, ne visose stotyse siūlomos „All 4“, tačiau nemažai jų yra. Nesvarbu, kokios nuotaikos esate, ar tai būtų komedija, drama, vaikų pasirodymai, muzika, faktai ar kiti, „Channel 4“ pasirodymas patenkina bet kokį norą. Kai kurie „Channel 4“ programa tapo gana populiarūs už JK ribų. Tokie pasirodymai, kaip „Tėvas Ted“, „The Inbetweeners“ ir „IT Crowd“, yra gavę „Netflix“ licenciją, todėl jais gali mėgautis viso pasaulio auditorija. Ką daryti, jei norėtumėte žiūrėti „All 4“ ir šiuo metu nesate JK? Sakykite, ar esate emigrantas ar atostogaujate užsienyje? Čia grįžtame prie VPN temos.

VPN yra užšifruotas ryšys su serveriu, esančiu (galbūt) kitoje šalyje. Jei bandysite pasiekti „4“ programavimą nenaudodami VPN, gausite tokį pranešimą kaip šis.

Klaidos pranešimas

Nors iš pradžių matydami šį pranešimą gali atgrasyti, viskas, ką jums tereikėtų padaryti, tai prisijunkite prie JK serverio naudodamiesi savo VPN ir jums bus viskas gerai. Taigi, nuo ko pradėti? Tiesiog vykdykite aukščiau pateiktas instrukcijas.

Žiūrėkite mėgstamus filmus ir originalias programas, tokias kaip „Gogglebox“ ir „Made in Chelsea on All 4“ (4oD) iš JK. Dalykitės šiuo įrašu su draugais, kad jie taip pat galėtų atblokuoti prieigą prie srautinio perdavimo paslaugų. Sekite mus @VPNFan už naujausias pirmaujančių VPN tarnybų apžvalgas ir reklamas.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me