Kaip žiūrėti HBO DABAR ne JAV

HBO Dabar„HBO NOW“ pasirodys 2015 m. Balandžio mėn. Kaip tik tinkamame sezone naujam „Sostų žaidimų“ sezonui. Tiems, kurie dar negirdėjo HBO DABAR Tai yra nauja „Home Box Office“ paslauga, leidžianti nariams transliuoti tūkstančius filmų ir laidų be kabelinio ar palydovinio prenumeratos. Paslaugą planuojama pradėti teikti naudojant 30 dienų nemokamą bandomąją versiją ir ji kainuos 14,99 USD per mėnesį. Stebėkite HBO DABAR iš bet kurios vietos, taip pat ir už JAV ribų, naudodami VPN.


Kaip jau minėjau, „HBO DABAR“ suteiks jums visišką prieigą prie mėgstamų filmų ir originalių serialų, tokių kaip „GoT“, „Boardwalk Empire“ ir „True Blood“. Kartu su tūkstančiais filmų ir laidų. Tai skiriasi nuo HBO GO kuriam reikalinga kabelinė ar palydovinė sąskaita. Galite užsiregistruoti HBO DABAR per „iTunes“ paskyrą. Vienintelis mūsų matomas apribojimas yra geografinis. Paslauga bus teikiama tik JAV.

Kas nutiks, jei planuojate keliauti už JAV ribų ir negalite laukti, kol pažiūrėsite naujausią „GoT“ epizodą? Paprastas atsakymas yra naudoti VPN. Galbūt darbe naudojote VPN. Jei taip, jūs jau žinote, kad jis užšifruoja jūsų duomenis. Tai, ko galbūt nežinote, yra tai, kad vartotojai visame pasaulyje naudojasi asmeninėmis VPN paslaugomis, norėdami apeiti geografinius blokus. Bet kuriuo metu galite prisijungti prie VPN serverio JAV ir žiūrėti „HBO DABAR“. Nepriklausomai nuo to, kur tuo metu galite keliauti. Tas pats pasakytina apie kitas populiarias internetines paslaugas, tokias kaip „HBO Go“, „Netflix“, „Hulu“ ir „Amazon Instant Video“.

Geriausias VPN atblokuoti HBO DABAR

Pirmiausia norėsite rasti patikimą VPN paslaugą. Tokiu atveju norėsite vieno su greitais VPN serveriais JAV. Yra keletas VPN, iš kurių galima pasirinkti. Čia yra keletas mūsų mėgstamiausių.

„RankVPN ServiceVPN“ ventiliatorius
„PriceVisit“
Svetainės serveris
VietosNe
„LogsBrowser“
„ExtensionsSmart“
DNS
1„ExpressVPN“6,67 USD„ExpressVPN“160Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
2„NordVPN“3,49 USD„NordVPN“87Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
3Privatus interneto ryšys2,85 USDVIP49Žymimasis langelisŽymimasis langelis

Kaip naudoti VPN dabar žiūrėti HBO

Mes panaudosime „ExpressVPN“ kaip naudoti VPN paslaugą žiūrėti tokias laidas kaip „GoT“ HBO DABAR. Pirmiausia norėsite atsisiųsti VPN klientą. „ExpressVPN“ siūlo kliento programinę įrangą „Windows“, „Mac“ ir „Linux“. Mobiliųjų įrenginių vartotojai gali atsisiųsti „iOS“ ir „Android“ programas. Jūs netgi galite naudoti maršrutizatoriaus programą „ExpressVPN“, kad apsaugotumėte kiekvieną savo tinklo įrenginį. Visa jūsų komunikacija bus siunčiama per VPN, kuris palaiko tokius įrenginius kaip žaidimų pultai ir srautinių transliacijų dėžės. Jie netgi turi programą, skirtą „Amazon Fire TV“ įrenginiams.

Dabar, kai turėjote galimybę atsisiųsti ir įdiegti programinę įrangą, laikas prisijungti. Paleiskite „ExpressVPN“ klientą ir pasirinkite serverio vietą. Mes padėsime jums žingsnis po žingsnio, naudojantis jų „Windows“ klientu. Atminkite, kad mes naudojame vaizdus iš JAV serverių, nes „HBO Now“ yra geografiškai apribota JAV.

„ExpressVPN“ serverio vietos

 • Kadangi „HBO Now“ galima įsigyti tik JAV, norėsite pasirinkti serverį JAV. „ExpressVPN“ turi didelį serverių tinklą, esantį visoje JAV.
 • Rekomenduojame pasirinkti „OpenVPN“ (TCP) arba (UDP). Srautuodami vaizdo įrašus iš tokių svetainių kaip „YouTube“, mes naudojame „OpenVPN“ (UDP), nes jis yra greitesnis nei TCP. Jie taip pat palaiko PPTP, L2TP ir SSTP. Vis dar rekomenduojame „OpenVPN UDP“, kad būtų užtikrintas geriausias greičio ir privatumo apsaugos derinys.
 • Spustelėkite didelį apvalų prisijungimo mygtuką. Po kelių sekundžių pamatysite skydą aplink mygtuką, kuris taps žalias. Taip pat bus pranešimas, nurodantis „VPN įjungtas“
 • Dabar jūs turite IP adresą JAV, kiek visi gali pasakyti internete. Taigi galite pasiekti bet kurią svetainę, tarsi sėdėtumėte ten. Tas pats pasakytina apie prisijungimą prie serverio JK ar bet kurioje kitoje pasaulio vietoje.

Tai tiesiog lengva padaryti. Dabar, kai jūs turite IP adresą iš „ExpressVPN“ serverio JAV, galite naršyti internete ar žiūrėti „HBO Now“ taip, lyg būtumėte ten iš tikrųjų. Tas pats pasakytina apie bet kurią šalį, bet norėsite prisijungti prie serverio JAV, kad galėtumėte žiūrėti tiesioginius kanalus.

Kaip jau dabar galite pasakyti, geras VPT atveria prieigą prie turinio visame pasaulyje. Jei gyvenate ne JAV, ši paslauga gali padėti pasiekti populiarias paslaugas, tokias kaip „Netflix“, „Hulu“ ir „Amazon Instant“. Jums vis dar reikalinga tokių paslaugų kaip „Netflix“ sąskaita, tačiau VPT padės žiūrėti JAV televizijos laidas ir filmus „Netflix“ taip, lyg sėdėtumėte JAV.

Žiūrėkite mėgstamus filmus ir originalias programas, tokias kaip „Sostų žaidimas“ HBO DABAR iš bet kurios pasaulio vietos. Prašome pasidalinti šiuo įrašu su draugais, kad jie taip pat galėtų džiaugtis. Sekite mus @VPNFan už naujausias VPN apžvalgas ir populiariausių teikėjų reklamas.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map