Kaip žiūrėti NBA televiziją ir vengti užtemimų

NBA televizijaNBA seka pasaulinį sekimą, todėl nenuostabu, kad jie nusprendė tiesiogiai transliuoti NBA televiziją. Tai daro juos pirmąja linijine sporto lyga, peržengiančia viršūnę. Jis pasiūlys daugiau nei 100 iš rinkos gyvų žaidimų, originalų programavimą ir vaizdo įrašą pagal pareikalavimą. Jei norite žiūrėti, kaip žaidžia jūsų mėgstama komanda, ir esate laido pjaustytojas, turite būti užsiprenumeravę tinklą ir būti įsikūrę už pirminės rinkos ribų. Dabar visą parą galite naudotis NBA televizija, pradedant nuo 6,99 USD per mėnesį arba 59,99 USD per metus. Kaip jau galima spėti, tai vertinga šio sezono krepšinio žaidimų žiūrėjimo versija. Tinkamas VPN padės išvengti NBA televizijos užtemimo apribojimų, taip pat geografinių apribojimų, jei keliaujate už teritorijos ribų.


„RankVPN ServiceVPN“ ventiliatorius
„PriceVisit“
Svetainės serveris
VietosNe
„LogsBrowser“
„ExtensionsSmart“
DNS
1„ExpressVPN“6,67 USD„ExpressVPN“160Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
2„NordVPN“3,49 USD„NordVPN“87Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
3Privatus interneto ryšys2,85 USDVIP49Žymimasis langelisŽymimasis langelis

Palyginti su „League Pass“, maža NBA televizijos kaina skamba kaip pirkinys. Pažvelkime į tai, ką siūlo ši paslauga.

 • Tiesioginiai NBA žaidimai bet kuriame įrenginyje HD formatu, taip pat WNBA, NBA G lyga ir NBA vasaros lyga.
 • Žiūrėkite kiekvieną NBA finalo žaidimą nuo 2000 -2019 m.
 • Tiesioginiai NBA žaidimai (jei nesate rinkoje).
 • Išskirtiniai NBA šou, tokie kaip „Center Court“, „Warm Up“, „Basketball Stories“, „NBA Crunchtime“, „Shaqtin’ a Fool “, NBA žaidimų laikas,„ Pasakyk ką “,„ Aukštosios viršūnės “ir daugelis kitų.

Kai kurie ką tik paminėti pasirodymai yra rengiami žurnalo stiliaus formatu. Kaip matote, NBA daro viską, kad daugiau žmonių patektų į profesionalią Nacionalinę krepšinio asociaciją. Prenumeruoti „NBA TV Live“ suteikia galimybę atnaujinti ir kai kuriuos kitus planus. Jei norite atnaujinti, kainas rasite žemiau. Atminkite, kad taip pat galite įsigyti vienkartinių unikalių funkcijų, kurias rasite naudodamiesi komanda ar lygos kortele.

 • NBA lygos leidimas be reklamos – 249,99 USD
 • NBA lygos leidimas (srautas kiekviename žaidime) – 199,99 USD
 • NBA komandos leidimas (srautas vienai komandai) – 119,99 USD
 • „NBA League Pass Audio“ (garso kanalai) – 9,99 USD

Kaip žiūrėti NBA televiziją iš bet kur

Čia yra veiksmo žiūrėjimo per NBA televiziją vadovas.

 1. Užsiregistruok „ExpressVPN“ (apima 30 dienų nerizikingą pinigų grąžinimo garantiją)
 2. Atsisiųskite ir įdiekite „ExpressVPN“ programą į savo įrenginį.
 3. Prisijunkite prie VPN serverio JAV NBA televizija aprėptis. Žinoma, norėsite pakeisti serverius, jei norite stebėti komandą toje rinkoje, prie kurios prisijungiate.
 4. Mėgaukitės tiesiogine NBA TV transliacija.

Žinoma, 2019 metų NBA sezonas prasideda rugsėjo 30 d., Pirmadienį, parodomuoju žaidimu tarp Šanchajaus „Sharks“ prieš Hiustono „Rockets“. Finalas prasideda 2020 m. Birželio 4 d.

Kaip naudoti VPN žiūrėti NBA televiziją

Aš panaudosiu „ExpressVPN“ kaip naudoti VPN paslaugą žiūrėti NBA televizijos žaidimus. Pirmiausia norėsite atsisiųsti VPN klientą. „ExpressVPN“ siūlo nemokamą kliento programinę įrangą „Windows“, „Mac“ ir „Linux“. Be nemokamų programų, skirtų „iOS“ ir „Android“.

Dabar, kai turėjote galimybę atsisiųsti ir įdiegti programinę įrangą, laikas prisijungti. Paleiskite „ExpressVPN“ klientą ir pasirinkite serverio vietą. Mes padėsime jums žingsnis po žingsnio, naudojantis jų „Windows“ klientu.

„ExpressVPN Windows“ klientas

 • Pasirinkite serverio vietą. Priklausomai nuo to, kokius žaidimus norite žiūrėti, turėsite prisijungti prie serverio, esančio kitoje vietoje. Tiesiog įsitikinkite, kad jis yra JAV. Kaip minėjome, taip yra todėl, kad būsite blokuoti už šalies ribų arba tikslinėje rinkoje.
 • Rekomenduojame pasirinkti „OpenVPN“ (TCP) arba (UDP). Srautuodami vaizdo įrašus iš tokių svetainių kaip „YouTube“, mes naudojame „OpenVPN“ (UDP), nes jis yra greitesnis nei TCP. Jie taip pat palaiko PPTP, L2TP ir SSTP. Vis dar rekomenduojame „OpenVPN UDP“, kad būtų užtikrintas geriausias greičio ir privatumo apsaugos derinys.
 • Spustelėkite didelį apvalų prisijungimo mygtuką. Po kelių sekundžių pamatysite skydą aplink mygtuką, kuris taps žalias. Taip pat bus pranešimas, nurodantis „VPN įjungtas“
 • Dabar jūs turite IP adresą JAV, kiek visi gali pasakyti internete. Taigi galite pasiekti bet kurią svetainę ar žiūrėti NBA televiziją taip, tarsi sėdėtumėte ten. Tas pats pasakytina apie prisijungimą prie serverio kitame regione.

Tai padaryti tiesiog paprasta. Naudodamiesi šiuo metodu lengvai žiūrėkite savo mėgstamą komandą per NBA televiziją. Jei esate iš JAV ir turite prieigą prie prisijungimo, jums tiesiog reikia pakeisti regionus.

Nepraleiskite nė vieno žaidimo, kurį galite rasti NBA televizijoje. Naudokite VPN ir stebėkite, ar komandos žais finale. Prašome pasidalinti šiuo įrašu su draugais, kad jie galėtų mėgautis NBA televizijos eteriais. Sekite mus @VPNFan už naujausias VPN apžvalgas ir populiariausių teikėjų reklamas.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map