Kaip žiūrėti NFL žaidimus nemokamai ir išvengti užtemimų

NFLTai yra mūsų mėgstamiausias metų laikas, nes NFL sezonas prasidės ketvirtadienį, rugsėjo 5 d., „Packers“ susitiks su Meškiuku Čikagoje, kad prasidėtų 2019 m. Sezonas. Jei jums patinka dauguma futbolo gerbėjų, kartais gali būti, kad neturite prieigos prie žaidimų, kuriuos norite žiūrėti. Galbūt jūs keliaujate už JAV ribų ar tiesiog nerandate geros savo mėgstamos komandos informacijos. Žinojimas, kurias svetaines naudoti kartu su VPN, gali padėti abiem atvejais. Tinkamas VPN taip pat padės išvengti NFL užtemimo apribojimų.


„RankVPN ServiceVPN“ ventiliatorius
„PriceVisit“
Svetainės serveris
VietosNe
„LogsBrowser“
„ExtensionsSmart“
DNS
1„ExpressVPN“6,67 USD„ExpressVPN“160Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
2„NordVPN“3,49 USD„NordVPN“87Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
3Privatus interneto ryšys3,33 USDVIP49Žymimasis langelisŽymimasis langelis

Yra daugybė būdų, kaip mėgautis sezonu futbolu. Turbūt populiariausia žiūrėti transliacijas didžiuosiuose tinkluose, tokiuose kaip CBS, FOX, ESPN ir NFL. Pažvelkime į keletą kitų būdų, kaip tiesiogiai transliuoti žaidimą internete. Kai kurie yra nemokami, o kiti reikalauja abonentinio mokesčio.

„Verizon“ – Tai gali būti geriausias būdas nemokamai mėgautis žaidimais. „Verizon“ bendradarbiauja su NFL, kad pasiūlytų tinkamą pavadinimą NFL programa padėti vartotojams žiūrėti rinkos aprėptį, svarbiausias rungtynes, atkrintamąsias varžybas ir „Super Bowl“. Galite pridėti „NFL RedZone“ už 1,99 USD per mėnesį. Prisijunkite prie JAV serverio vietos naudodami VPN, kad atsisiųstumėte NFL programą mobiliesiems ir mėgaukitės žaidimais telefone.

Trūkčiojimas – „Twitch.tv“ yra srautinio perdavimo svetainė, paprastai naudojama vaizdo žaidimams transliuoti. Šiuo atveju bendrovė nemokamai transliuoja 11 „Saturday Night“ futbolo varžybų. Tai taikoma tik JAV ir JAV teritorijoms, taigi, jei esate už šios teritorijos ribų, jums reikės prisijungti prie ten esančio serverio.

„Amazon Prime“ – Su „Amazon Prime“ galite stebėti visas savaitės vidurio rungtynes. Tie, kurie dar neturi „Prime“ narystės, gali užsiregistruoti 30 dienų nemokamam bandomajam laikotarpiui. Tuo metu nemokamai mėgaukitės 30 dienų NFL veiksmais, kol esate JAV arba esate prisijungę prie ten esančio VPN serverio..

DAZN – Jei kurį laiką buvote šalia transliacijos scenos, galbūt jau girdėjote apie DAZN anksčiau. Jei esate JAV ir bandote peržiūrėti svetainę, tiesiog gausite informacijos apie tai, kaip žiūrėti boksą. Tačiau, jei esate už JAV ribų arba norite apeiti elektros energijos užtemimą, galite pasiekti versiją kanadiečių kalba. Ten galite žiūrėti NFL žaidimus, taip pat kitas sporto šakas už 20 USD per mėnesį, pirmą mėnesį nemokamai. Be to, už 150 USD galite gauti visus metus. Mums pavyko patikrinti, ar jums reikia IP adreso, kuris nėra „us“, kad galėtumėte jį žiūrėti, todėl pirmiausia įsitikinkite, kad prisijungėte prie VPN serverio.

Kitos transliacijos paslaugos – „Hulu“, „Youtube TV“, „Sling TV“, „DirecTV Now“ ir „PlayStation Vue“ suteikia jums prieigą prie NFL žaidimų. Jie kiekvienas turi bent 7 dienų nemokamą bandomąją versiją, kad galėtumėte savaitę mėgautis žaidimais. Atminkite, kad prieš prisiregistruodami gali tekti pateikti galiojantį JAV pašto kodą (pašto kodą) ir prisijungti prie ten esančio VPN serverio..

Atblokuokite „NFL Blackout“ žaidimus

Be to, kad sutaupysite pinigų, prisiregistruodami naudoti vieną iš aukščiau išvardytų metodų iš kito regiono, išvengsite elektros energijos tiekimo nutraukimo. Mes visi ten buvome. Rengiatės pradžiuginti savo mėgstamą komandą tik norėdami sužinoti, kokie galioja NFL užtemimo apribojimai. Tai neįvyks naudojant aukščiau pateiktus metodus ir VPN. Tiesiog prisijunkite prie VPN serverio tose vietose, kurias minėjome aukščiau.

Kaip naudoti VPN žiūrėti NFL žaidimus

Aš panaudosiu „ExpressVPN“ kaip naudoti VPN paslaugą stebint mėgstamas NFL komandas, pavyzdžiui. Pirmiausia norėsite atsisiųsti VPN klientą. „ExpressVPN“ siūlo nemokamą kliento programinę įrangą „Windows“, „Mac“ ir „Linux“. Be nemokamų programų, skirtų „iOS“ ir „Android“.

Dabar, kai turėjote galimybę atsisiųsti ir įdiegti programinę įrangą, laikas prisijungti. Paleiskite „ExpressVPN“ klientą ir pasirinkite serverio vietą. Mes padėsime jums žingsnis po žingsnio, naudojantis jų „Windows“ klientu.

„ExpressVPN London“ greičio testas

 • Pasirinkite serverio vietą. Mes pasirinkome Londoną, tačiau „ExpressVPN“ turi didelį serverių tinklą visame pasaulyje.
 • Rekomenduojame pasirinkti „OpenVPN“ (TCP) arba (UDP). Srautuodami vaizdo įrašus iš tokių svetainių kaip „YouTube“, mes naudojame „OpenVPN“ (UDP), nes jis yra greitesnis nei TCP. Jie taip pat palaiko PPTP, L2TP ir SSTP. Vis dar rekomenduojame „OpenVPN UDP“, kad būtų užtikrintas geriausias greičio ir privatumo apsaugos derinys.
 • Spustelėkite didelį apvalų prisijungimo mygtuką. Po kelių sekundžių pamatysite skydą aplink mygtuką, kuris taps žalias. Taip pat bus pranešimas, nurodantis „VPN įjungtas“
 • Dabar JK turite IP adresą, kiek kas nors gali pasakyti internete. Taigi galite pasiekti bet kurią svetainę, tarsi sėdėtumėte ten. Tas pats pasakytina apie prisijungimą prie serverio JAV ar bet kurioje kitoje pasaulio vietoje.

Tai tiesiog lengva padaryti. Dabar, kai turite IP adresą iš norimoje zonoje esančio „ExpressVPN“ serverio, galite naršyti internete taip, tarsi ten būtumėte. Tas pats pasakytina apie bet kurią šalį. Prisijunkite prie JAV serverio, kad galėtumėte žiūrėti NFL aprėptį JAV.

Tam viskas yra. Dabar, kai turite norimą zonos „ExpressVPN“ serverio IP adresą, galite naršyti internete taip, tarsi ten būtumėte. Tas pats pasakytina apie bet kurią šalį. Prisijunkite prie JAV serverio, kad galėtumėte žiūrėti NFL aprėptį JAV.

Prašome pasidalinti šiuo įrašu su draugais, kad jie galėtų mėgautis NFL sezonu. Sėkmės mėgstamiausiai komandai.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map