Kaip žiūrėti TV ne JK

Dabar televizijaDabar televizija yra interneto televizijos paslauga, suteikianti nariams prieigą prie geriausių tiesioginių sporto šakų, filmų ir televizijos laidų. Vienintelis laimikis yra tas Dabar televizija galima žiūrėti tik vartotojams Jungtinėje Karalystėje. Jie naudoja technologiją, vadinamą geografiniu blokavimu, kad apribotų prieigą tik tiems, kurie turi JK IP adresus. Tai gali kelti problemų keliaujant ar gyvenant už JK ribų. Laimei, VPN atblokuos prieigą prie „Now TV“ iš bet kurios pasaulio vietos.


Dabar TV rodoma 2012 m. Liepos 17 d. Jungtinėje Karalystėje. „Sky“ priklauso transliacijos paslauga, kad galėtumėte mėgautis tiesiogine jų transliacija per „TV“. Šią savaitę jie apžvelgia „Ashes“ kriketo seriją. Nariai gali žiūrėti „Now TV“ sistemoje „Windows“ arba „Mac“ naudodami interneto naršyklę. „Sky“ taip pat siūlo mobilią programą, skirtą „iOS“ („iPhone“, „iPad“) ir „Android“ įrenginiams. „Now TV“ paslaugos išplėtė žaidimų konsolių, įskaitant „Playstation“ (PS3, PS4), „Xbox One“ ir „Xbox 360“, palaikymą. Nariai taip pat gali žiūrėti „LG Smart TV“, „Roku“ (LT, XS, 3), „Apple TV“, „Now TV Box“, ir „YourView“.

„Now TV“ galite įsigyti tris skirtingus leidimus. Pažvelkime atidžiau į kiekvieną iš trijų galimų leidimų:

 • Dabar TV sportas – šis leidimas suteiks jums prieigą prie visų 7 „Sky Sports“ kanalų, įskaitant „Sky Sports 1“, „Sky Sports 2“, „Sky Sports 3“, „Sky Sports 4“, „Sky Sports 5“, „Sky Sports F1“ ir „Sky Sports News“ būstinę. „Sky“ rengia populiarias sporto varžybas, įskaitant „Premier League“ varžybas, „Formulės 1“ kriketą, Regbio sąjungą, JAV PGA ir „European Tour“ golfo varžybas. Dabar „TV Sports“ leidimus galima suaktyvinti bet kada. Dienos leidimus galite įsigyti už 6,99 svaro sterlingų arba savaitinius leidimus už 10,99 svarų sterlingų.
 • Dabar TV filmai – Filmo leidimas suteikia jums tiesioginę prieigą prie daugiau nei 1 000 filmų. Jie reklamuoja, kad ši paslauga suteikia nariams prieigą prie filmų likus 12 mėnesių iki kitų internetinių prenumeratos paslaugų. Dabar „TV filmai“ kainuoja 9,99 GBP per mėnesį po pradinio 30 dienų nemokamo bandomojo laikotarpio.
 • Dabar TV pramogos – pramoginis leidimas suteikia jums prieigą prie 13 kanalų, kurie nėra pasiekiami laisvai žiūrint, įskaitant „Sky Atlantic“, „Sky 1“, „Fox“, „Gold“, „Sky Living“, „Comedy Central“, „Discovery Channel“, MTV, „itv Encore“, „Disney Channel“, Nickelodeon, Nick Jr. , ABC ir „Sky Arts“. Tai taip pat apima prieigą prie daugiau nei 250 populiarių šou rinkinių. Paslauga kainuoja 6,99 svaro sterlingų per mėnesį be jokių sutarčių.

Kaip matote, dabar „TV“ turi daug ką pasiūlyti. Jei šiuo metu esate JK, galite apsilankyti jų svetainėje ir užsiregistruoti. Jei atsitiksite ne Jungtinėje Karalystėje, prieš apsilankydami svetainėje, norėsite prisijungti prie VPN serverio JK. VPT suteiks jums vietinį IP adresą, kad galėtumėte prisiregistruoti ir žiūrėti mėgstamas sporto, filmų ar televizijos laidas naudodamas „Now TV“.

Geriausi VPN, kad atblokuotumėte „TV“ dabar už JK ribų

Pirmiausia norėsite rasti patikimą VPN paslaugą. Tokiu atveju norėsite vieno su greitais VPN serveriais Jungtinėje Karalystėje. Yra keletas VPN, iš kurių galima pasirinkti. Čia yra keletas mūsų mėgstamiausių. Visos trys VPN paslaugos maloniai siūlo mūsų lankytojams didelę nuolaidą. Sutaupykite iki 60% nuolaidos neribotam VPT, kad atblokuotumėte kanalus ir apsaugotumėte privatumą.

„RankVPN ServiceVPN“ ventiliatorius
„PriceVisit“
Svetainės serveris
VietosNe
„LogsBrowser“
„ExtensionsSmart“
DNS
1„ExpressVPN“6,67 USD„ExpressVPN“160Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
2„NordVPN“3,49 USD„NordVPN“87Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
3Privatus interneto ryšys2,85 USDVIP49Žymimasis langelisŽymimasis langelis

Kaip naudoti VPN norint žiūrėti TV dabar

Aš panaudosiu „ExpressVPN“ kaip naudoti VPN paslaugą žiūrėti sportą, filmus ir televizijos laidas „Now TV“ pavyzdyje. Pirmiausia norėsite atsisiųsti jų klientą. „ExpressVPN“ siūlo nemokamą programinę įrangą „Windows“, „Mac“ ir „Linux“. Be nemokamų programų, skirtų „iOS“ ir „Android“.

Dabar, kai turėjote galimybę atsisiųsti ir įdiegti programinę įrangą, laikas prisijungti. Paleiskite „ExpressVPN“ klientą ir pasirinkite serverio vietą. Mes padėsime jums žingsnis po žingsnio, naudojantis jų „Windows“ klientu. Atminkite, kad mes naudojame vaizdus iš JK serverių, nes „Now TV“ yra skirta tik Jungtinėje Karalystėje.

„ExpressVPN UK“ serveriai

 • Kadangi „Now TV“ galima įsigyti tik JK, norėsite pasirinkti serverį Jungtinėje Karalystėje. „ExpressVPN“ turi didelį serverių tinklą, esantį visoje JK.
 • Rekomenduojame pasirinkti „OpenVPN“ (TCP) arba (UDP). Srautuodami vaizdo įrašus iš tokių svetainių kaip „YouTube“, mes naudojame „OpenVPN“ (UDP), nes jis yra greitesnis nei TCP. Jie taip pat palaiko PPTP, L2TP ir SSTP. Vis dar rekomenduojame „OpenVPN UDP“, kad būtų užtikrintas geriausias greičio ir privatumo apsaugos derinys.
 • Spustelėkite didelį apvalų prisijungimo mygtuką. Po kelių sekundžių pamatysite skydą aplink mygtuką, kuris taps žalias. Taip pat bus pranešimas, nurodantis „VPN įjungtas“
 • Dabar JK turite IP adresą, kiek kas nors gali pasakyti internete. Taigi galite pasiekti bet kurią svetainę, tarsi sėdėtumėte ten. Tas pats pasakytina apie prisijungimą prie serverio JAV ar bet kurioje kitoje pasaulio vietoje.

Ir ten jūs tai turite. Dabar, kai turite IP adresą iš „ExpressVPN“ serverio JK, galite naršyti internete taip, lyg ten būtumėte. Tai galioja visoms JK svetainėms, kad galėtumėte mėgautis „BBC iPlayer“ ir kitais vietiniais kanalais. Tas pats pasakytina ir apie geografiškai blokuotus kanalus kitose šalyse.

Kaip jau dabar galite pasakyti, geras VPT atveria prieigą prie turinio visame pasaulyje. Jei gyvenate ne JAV, ši paslauga gali padėti jums pasiekti populiarias paslaugas, tokias kaip „Netflix“, „Hulu“ ir „HBO DABAR“. Jums vis dar reikalinga tokių paslaugų kaip „Netflix“ sąskaita, tačiau VPT padės žiūrėti JAV televizijos laidas ir filmus „Netflix“ taip, lyg sėdėtumėte JAV ar bet kuriame kitame regione, kurį norėtumėte pasiekti.

Mėgaukitės viskuo, ką „Now TV“ gali pasiūlyti iš bet kurios pasaulio vietos. Dalykitės šiuo įrašu su draugais, kad jie galėtų žiūrėti sportą, filmus ir televizijos laidas „Now TV“ už JK ribų naudodami VPN. Sekite mus @VPNFan naujausi pasiūlymai ir vadovai.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map