Kaip žiūrėti „Youtube“ televiziją už JAV ribų

„YouTube“ televizija„YouTube“ pradėjo transliavimo per viršuje (OTT) paslaugą, vadinamą „YouTube TV“. Ši paslauga yra sukurta kaip televizijos alternatyva. Jis siūlo daugiau nei 45 kanalus, nereikia kabelinės ar palydovinės televizijos tiekėjo. Žinoma, dauguma kanalų turi reklamą. Verta pasidomėti, tačiau ji prieinama tik JAV ar JAV teritorijose. Jei ten gyvensi, tau viskas bus gerai. Jei keliaujate į užsienį ar dirbate ne JAV, jums reikės VPN.


Geriausi VPT, žiūrintys „Youtube“ televiziją už JAV ribų

„RankVPN ServiceVPN“ ventiliatorius
„PriceVisit“
Svetainės serveris
VietosNe
„LogsBrowser“
„ExtensionsSmart“
DNS
1„ExpressVPN“6,67 USD„ExpressVPN“160Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
2„NordVPN“3,49 USD„NordVPN“87Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
3Privatus interneto ryšys2,85 USDVIP49Žymimasis langelisŽymimasis langelis

Pažvelkime į kai kuriuos „Youtube TV“ kanalus.

 • ABC
 • CBS
 • NBC
 • Lapė
 • ESPN
 • JAV
 • E!
 • CW

Ir dar nemažai. Skirtingai nuo kai kurių konkurentų, „Youtube“ leidžia iki 6 vienu metu transliuoti. Jie taip pat leidžia įrašyti dalykus per DVR ir tuo pačiu metu įrašyti visas savo mėgstamiausias laidas be jokių duomenų apribojimų. Šios paslaugos kaina yra 35 USD per mėnesį. Jei norite pridėti „Showtime“ arba „Fox Soccer Channel“, tai yra papildomas mokestis. Tačiau jie taip pat pabrėžia, kad jei keliaujate tarptautiniu mastu, neturėtumėte prieigos prie savo sąskaitos.

Štai kodėl norėtumėte naudoti VPN. Nesvarbu, ar jau esate užsiregistravę, ar ketinate tai padaryti, turite prisijungti prie serverio JAV. Tai padės jums išvengti geografinių apribojimų. Kodėl turėtumėte praleisti, nes šiuo metu nesate JAV?

Kurią VPN paslaugą pasirinksite, priklauso nuo jūsų tikslų. Yra keletas gerų pasiūlymų, kurie palengvins situaciją. Jei jūsų tikslas yra tik įsitikinti, kad galite žiūrėti visus kanalus, pasižiūrėkite į „ExpressVPN MediaStreamer“ („Smart DNS“) funkciją. Tai išmanioji DNS paslauga, kuri padės atblokuoti bet kokius geografinius apribojimus, su kuriais galite susidurti, be jokių šifravimo išlaidų. Jei jūsų tikslas labiau orientuotas į saugą, norėsite prisijungti prie „ExpressvPN“ serverio. Jų VPN klientas turi nužudymo perjungimo funkciją, ir jie nelaiko jokių veiklos žurnalų. Bet kuriuo metu galite naudoti jų VPN arba intelektualiąją DNS paslaugą ir, jei reikia, perjungti.

Kaip naudoti VPN žiūrint „YouTube“ televiziją

Mes panaudosime „ExpressVPN“ kaip naudoti VPN paslaugą žiūrėti „YouTube“ televiziją. Pirmiausia norėsite atsisiųsti VPN klientą. „ExpressVPN“ siūlo kliento programinę įrangą „Windows“, „Mac“ ir „Linux“. Mobiliųjų įrenginių vartotojai gali atsisiųsti „iOS“ ir „Android“ programas. Jūs netgi galite naudoti maršrutizatoriaus programą „ExpressVPN“, kad apsaugotumėte kiekvieną savo tinklo įrenginį. Visa jūsų komunikacija bus siunčiama per VPN, kuris palaiko tokius įrenginius kaip žaidimų pultai ir srautinių transliacijų dėžės. Jie netgi turi programą, skirtą „Amazon Fire TV“ įrenginiams.

Dabar, kai turėjote galimybę atsisiųsti ir įdiegti programinę įrangą, laikas prisijungti. Paleiskite „ExpressVPN“ klientą ir pasirinkite serverio vietą. Mes padėsime jums žingsnis po žingsnio, naudojantis jų „Windows“ klientu. Atminkite, kad mes naudojame vaizdus iš JAV serverių, nes „HBO Now“ yra geografiškai apribota JAV.

„ExpressVPN“ serverio vietos

 • Kadangi „HBO Now“ galima įsigyti tik JAV, norėsite pasirinkti serverį JAV. „ExpressVPN“ turi didelį serverių tinklą, esantį visoje JAV.
 • Rekomenduojame pasirinkti „OpenVPN“ (TCP) arba (UDP). Srautuodami vaizdo įrašus iš tokių svetainių kaip „YouTube“, mes naudojame „OpenVPN“ (UDP), nes jis yra greitesnis nei TCP. Jie taip pat palaiko PPTP, L2TP ir SSTP. Vis dar rekomenduojame „OpenVPN UDP“, kad būtų užtikrintas geriausias greičio ir privatumo apsaugos derinys.
 • Spustelėkite didelį apvalų prisijungimo mygtuką. Po kelių sekundžių pamatysite skydą aplink mygtuką, kuris taps žalias. Taip pat bus pranešimas, nurodantis „VPN įjungtas“
 • Dabar jūs turite IP adresą JAV, kiek visi gali pasakyti internete. Taigi galite pasiekti bet kurią svetainę, tarsi sėdėtumėte ten. Tas pats pasakytina apie prisijungimą prie serverio JK ar bet kurioje kitoje pasaulio vietoje.

Tai tiesiog lengva padaryti. Dabar, kai jūs turite IP adresą iš „ExpressVPN“ serverio JAV, galite naršyti internete ar žiūrėti „YouTube“ televiziją taip, tarsi ten būtumėte. Tas pats pasakytina apie bet kurią šalį, bet norėsite prisijungti prie serverio JAV, kad galėtumėte žiūrėti tiesioginius kanalus.

Kaip jau dabar galite pasakyti, geras VPT atveria prieigą prie turinio visame pasaulyje. Jei gyvenate ne JAV, ši paslauga gali padėti pasiekti populiarias paslaugas, tokias kaip „Netflix“, „Hulu“ ir „Amazon Instant“. Jums vis dar reikalinga tokių paslaugų kaip „Netflix“ sąskaita, tačiau VPT padės žiūrėti JAV televizijos laidas ir filmus „Netflix“ taip, lyg sėdėtumėte JAV.

Abi šios parinktys atblokuos turinį. Ką tik paminėjome, yra puikios galimybės. Juos pasirinkome pagal greitį, funkcionalumą, serverio vietą, patikimumą ir kainą. Prieš kelionę lengvai įsitikinkite, kad galite lengvai prisijungti ir transliuoti. Nesivaržykite sužinoti mūsų 10 geriausių VPN paslaugų pateikite kitų pasirinkimų sąrašą, jei norite daugiau.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map