OperaOpera įsigyta „SurfEasy“ praėjusiais metais ir pradeda integruoti VPN į savo interneto naršyklę. Tiksliau tariant, „Opera“ įtraukia „SurfEasy“ tarpinį serverį į naršyklę. Skirtingai nuo VPN, tarpinis serveris užšifruoja tik srautą, kuris teka per „Opera“ interneto naršyklę. Tai nebus užkoduota srauto, gaunamo iš kitų programų ar maršrutizatoriaus. Nepaisant to, „Opera“ yra pirmoji žiniatinklio naršyklė, apimanti įmontuotą VPN / tarpinio serverio paslaugą. Tai yra teigiamas žingsnis pirmyn tiems, kurie nori apsaugoti jūsų privatumą internete ir atblokuoti geografinius pakeitimus.

Naujajai „Opera VPN (proxy)“ paslaugai nėra taikomi greičio ir eismo apribojimai. Vienintelis apribojimas yra tas, kad srautas per kitas programas nei „Opera“ naršyklė nevyksta per užšifruotą tunelį. Tai reiškia, kad jei norite privačiai vykdyti „Skpye“, el. Paštą ar savo mėgstamą „torrent“ klientą, jums vis tiek reikės trečiosios šalies VPT kad tai padarytum. Tai vis tiek suteikia jums galimybę apsaugoti savo privatumą ir atblokuoti turinį „Opera“ naršyklėje. Trumpai pažvelkime į 30 sekundžių vaizdo įrašą, kurį „Opera“ pateikė kartu su nauja VPN funkcija.

„Opera“ VPN yra tiesiai į priekį. Norėdami jį nustatyti, tiesiog eikite į nustatymus ir spustelėkite žymimąjį laukelį šalia „Įgalinti VPNKaip parodyta žemiau esančiame paveikslėlyje. Tai užšifruos visą srautą, einantį per naršyklę. Galite išjungti VPN nustatymuose arba naršyklės adreso juostoje. Tiesiog adreso juostos kairėje yra išskleidžiamasis langas, kuris leis lengvai įjungti arba išjungti VPN funkciją.

„Opera VPN“ nustatymai

Įjungę VPN, galite naudoti „Opera“ apsilankyti mėgstamose svetainėse. Šiuo metu VPT palaiko tris vietas – Kanadoje, Vokietijoje ir JAV.  Serverio vieta, prie kurios prisijungiate, neturi tiek reikšmės privatumo apsaugai. Naršyklės srautas bus užšifruotas, neatsižvelgiant į regioną, kuriame jungiatės. Geriausiam našumui rekomenduočiau prisijungti prie artimiausios serverio vietos.

Norintiems pasiekti turinį kitose šalyse, VPN vietos yra labai svarbios. Pvz., Tarkime, kad esate iš JAV ir planuojate kurį laiką praleisti Ispanijoje. Jūs nenorite praleisti nė vieno iš namų patogumų. Nuvykę į Ispaniją suprantate, kad tokių paslaugų, kaip „Netflix“, turinys yra visiškai kitoks nei buvo namuose. Tokių paslaugų kaip „Hulu“ net negalima gauti iš Ispanijos. Štai kur bus naudojamos „Opera VPN“ vietos. Galite prisijungti prie jų VPN JAV ir žiūrėti JAV „Netflix“ biblioteką, „Hulu“ ir kt. Tas pats pasakytina apie transliavimo paslaugas ir kanalus Kanadoje ir Vokietijoje.

Naujos operos VPN (tarpinio serverio) paslaugos testavimas

Dabar, kai jūs žinote, kaip sukonfigūruoti VPN „Opera“, mes šiek tiek užtruksime, kad apžvelgtume praktinę šios paslaugos patirtį. Kaip matote žemiau, mes prisijungėme prie „YouTube“ ir paleisdavome „The Magnificent Seven“ priekabą, kai buvome prisijungę prie „Opera“ („SurfEasy“) VPN. Ekrane taip pat rodomas išskleidžiamasis VPN ir galimos serverio vietos. Galite lengvai įjungti ir išjungti VPN. Taip pat tiesiogiai iš interneto naršyklės galite perjungti VPN serverius JAV, Kanadoje ir Vokietijoje.

Opera VPN

Mums pavyko transliuoti „The Magnificent Seven“ priekabą be jokių problemų. Vaizdo įrašas rodomas per visą ekraną be jokio buferio. „Netflix“ buvo kitas mūsų išbandymas, nes pastaruoju metu jie laikosi tvirtos pozicijos prieš VPN ir „SmartDNS“ paslaugas. Mus paskatino pamatyti, kad „Netflix“ nebuvo užblokuotas per „Opera VPN“. Galėjome peržiūrėti vaizdo įrašą be baiminamojo įgaliotojo pranešimo. Nuotrauka nebuvo tobula. Tai buvo šiek tiek pikselių, tačiau, palyginti su negalėjimu pasiekti „Netflix“, paveikslėlis buvo puikus.

Be naujojo VPN, „Opera“ naršyklėje yra ir kitų su privatumu susijusių funkcijų skelbimų blokatorius padės sutaupyti pralaidumo ir naršyti internete net tris kartus greičiau. Taip pat galite atsiųsti „Nesekite“Užklausą ją palaikančioms svetainėms. Tai yra gera savybė, tačiau yra daugybė svetainių, kurios nepaiso šio nustatymo. Privatus naršymas funkcija ištrins jūsų interneto istoriją, kai tik uždarysite sesiją. Vis dėlto tai nėra VPN pakaitalas. Vis tiek norėsite įgalinti VPN šifruoti srautą.

Naująją „Opera VPN“ funkciją galima rasti kūrėjo leidime. Neatrodo, kad jie riboja prieigą prie laidos. Galite sužinoti daugiau apie tai ir atsisiųsti alfa versiją tiesiogiai iš Opera svetainė. Kaip alfa galite tikėtis keleto klaidų. Pastebėjome, kad įjungus VPN, svetainių kūrimas gali užtrukti ilgai. Mūsų greičio testai ir vaizdo įrašų srautai buvo puikūs, tačiau tokių svetainių kaip news.com turinys įkeliamas ilgai. Išbandykite sau naująjį „Opera VPN“ ir praneškite mums, ką galvojate – @VPNFan.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me