Kaip sumažinti „overwatch“ atsilikimą naudojant VPN

Per didelis laikrodis„Overwatch“ yra labai lauktas „Blizzard“ žaidimas. Šis žaidimas bus įdomus ir labai konkurencingas internetinis šaulys. Šiame žaidime dalyvaus šešios komandos, kovojančios dėl pergalės. Žaidimą bus galima naudoti „Windows“, PS4 ir „Xbox One“. Skirtingai nei „WoW“, „Overwatch“ gali būti laisvai žaidžiamas nusipirkęs. Kadangi „Overwatch“ yra labai laukiamas internetinis žaidimas, yra didelė tikimybė, kad jūs patirsite vėlavimą, lėtą prisijungimo laiką ir galbūt geografinius apribojimus, priklausomai nuo to, kuriame regione norite žaisti. Norėdami padėti išspręsti šias problemas, rekomenduočiau VPN. VPN paskirs jums IP adresą pagal jūsų pasirinktą serverio vietą. Pasirinkite vietą šalia serverio, kuriame žaidžiate, kad sumažintumėte pingą ir pašalintumėte vėlavimą. Kadangi tai nėra jūsų IP adresas, galite gauti ankstesnius geografinius apribojimus ir ugniasienes, kad galėtumėte žaisti mokykloje ar darbe. Profesionaliems žaidėjams taip pat patiks pridėta DDoS apsaugos nuo išpuolių premija, kurią teikia VPT.


„RankVPN ServiceVPN“ ventiliatorius
„PriceVisit“
Svetainės serveris
VietosNe
„LogsKill“
„SwitchSmart“
DNS
1„ExpressVPN“6,67 USD„ExpressVPN“160Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
2„NordVPN“3,49 USD„NordVPN“87Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
3Privatus interneto ryšys2,85 USDVIP49Žymimasis langelisŽymimasis langelis
4„CyberGhost“2,75 USD„CyberGhost“80Žymimasis langelisŽymimasis langelis
5„IPVanish“3,25 USD„IPVanish“76Žymimasis langelisŽymimasis langelis

Prieš įsigilindamas į žaidimo specifiką, norėčiau pasidalyti su jumis tam tikra informacija apie „Overwatch“ „Blizzard“ serverių vietą. Žvelgdami į žemėlapį, kuriame bus pateikiami žaidimo atnaujinimai, galite nustebinti jų duomenų centrų vietą. Panašu, kad žaidimų serveriai yra Los Andžele, Niujorke, San Paule, Londone, Paryžiuje, Maskvoje, Singapūre, Taipėjuje, Seule ir Sidnėjuje..

Kaip naudoti VPN, kad sumažintumėte „Overwatch“ atsilikimą

Aš panaudosiu „ExpressVPN“ kaip naudoti VPN paslaugą norint žaisti „Overwatch“ internete. Pirmiausia norėsite atsisiųsti VPN klientą. „ExpressVPN“ siūlo nemokamą kliento programinę įrangą „Windows“, „Mac“ ir „Linux“. Be nemokamų programų, skirtų „iOS“ ir „Android“.

Dabar, kai turėjote galimybę atsisiųsti ir įdiegti programinę įrangą, laikas prisijungti. Paleiskite „ExpressVPN“ klientą ir pasirinkite serverio vietą. Mes padėsime jums žingsnis po žingsnio, naudojantis jų „Windows“ klientu.

„ExpressVPN“ serverio vietos

 • Kadangi daugybė žaidėjų mėgsta prisijungti prie serverių JAV, šią šalį naudojome savo vadovu. „ExpressVPN“ turi didelį serverių tinklą, esantį visame pasaulyje.
 • Rekomenduojame pasirinkti „OpenVPN“ (TCP) arba (UDP). Srautuodami vaizdo įrašus iš tokių svetainių kaip „YouTube“, mes naudojame „OpenVPN“ (UDP), nes jis yra greitesnis nei TCP. Jie taip pat palaiko PPTP, L2TP ir SSTP. Vis dar rekomenduojame „OpenVPN UDP“, kad būtų užtikrintas geriausias greičio ir privatumo apsaugos derinys.
 • Spustelėkite didelį apvalų prisijungimo mygtuką. Po kelių sekundžių pamatysite skydą aplink mygtuką, kuris taps žalias. Taip pat bus pranešimas, nurodantis „VPN įjungtas“
 • Dabar jūs turite IP adresą JAV, kiek visi gali pasakyti internete. Taigi galite pasiekti bet kurią svetainę, tarsi sėdėtumėte ten. Tas pats pasakytina apie prisijungimą prie serverio JK ar bet kurioje kitoje pasaulio vietoje.

Tai tiesiog lengva padaryti. Dabar, kai turite IP adresą iš „ExpressVPN“ serverio JAV, galite žaisti, naršyti internete ar žiūrėti laidas taip, lyg būtumėte ten iš tikrųjų. Prisijungimas prie serverio JK taip pat suteiktų visišką prieigą prie ten esančių geografiškai užblokuotų svetainių. Tas pats pasakytina apie bet kurią šalį.

Kaip jau dabar galite pasakyti, geras VPT atveria prieigą prie turinio visame pasaulyje. Jei gyvenate ne JAV, ši paslauga gali padėti pasiekti populiarias paslaugas, tokias kaip „Netflix“, „Hulu“ ir „Pandora“. Jums vis dar reikalinga tokių paslaugų kaip „Netflix“ sąskaita, tačiau VPT padės žiūrėti JAV televizijos laidas ir filmus „Netflix“ taip, lyg sėdėtumėte JAV ar bet kuriame kitame regione, kurį norėtumėte pasiekti.

Kaip naudoti VPN, norint žaisti „Overwatch“ („Xbox One“ ir PS4)

Aš vėl pasinaudosiu „ExpressVPN“ pavyzdžiu, kaip naudoti VPN paslaugą žaidimui „Overwatch“ žaisti žaidimų konsolėje. Jie yra mano mėgstamiausias žaidimų VPN, nes „ExpressVPN“ valdo labai didelį tinklą, todėl paslauga yra puikus pasirinkimas žaidėjams.

Pirmasis žingsnis norint nustatyti „ExpressVPN“ paprastai yra atsisiųsti kliento programinę įrangą jūsų sistemai. „ExpressVPN“ siūlo nemokamą kliento programinę įrangą „Windows“, „Mac“ ir „Linux“. Be nemokamų programų, skirtų „iOS“ ir „Android“. Akivaizdu, kad tai neveiks „PS4“, „Xbox One“ ar „Nintendo“, nes žaidimų pultams trūksta vietinės VPN palaikymo. Laimei, vis dar yra būdas užšifruoti savo žaidimų srautą ir nusiųsti jį per VPN. Atsakymas yra paleisti VPN per jūsų maršrutizatorių. Pastaba: jei jums nereikia šifravimo, galite naudoti „ExpressVPN MediaStramer“ (intelektualiojo DNS) funkciją ir nereikia konfigūruoti maršrutizatoriaus. Tai palaiko platų žaidimų konsolių pasirinkimą.

„ExpressVPN“ maršrutizatoriaus programa

Priklausomai nuo to, kokį maršrutizatoriaus prekės ženklą ir modelį naudojate, jis gali palaikyti trečiųjų šalių VPN paslaugas. Tokiu atveju iš VPN teikėjo galite gauti reikiamą informaciją, kad nustatytumėte ryšį per savo maršrutizatorių. Kitaip labai rekomenduoju „FlashRouters“. „FlashRouters“ komanda pasirenka populiariausius prekės ženklo maršrutizatorius ir mirksi juos naudodama „DD-WRT“ arba „Tomato“ programinę-aparatinę įrangą. Tai leidžia įrenginiuose turėti daug daugiau funkcijų, nei jos būtų įdiegus gamyklos programinę-aparatinę įrangą. Visi „FlashRouters“ iš anksto sukonfigūruoti su VPN palaikymu.

„Overwatch“ žaidimo ypatybės

Kaip jau sakiau anksčiau, „Overwatch“ yra internetinis konkurencinis šaulys. Žaidimas yra labai nuodugnus ir „Blizzard“ įsitikino, kad pridėjote daugybę žinių ir informacijos. Žaidimo pagrindai yra šeši žaidėjai, kurie konkuruos tam tikruose žemėlapiuose su tam tikrais tikslais, kuriuos reikia įgyvendinti norint laimėti. Šie žemėlapiai yra žaidžiami žaidimo režimais.

Žemėlapiuose yra:

 • Anubio šventykla: Egiptas. Užpuolimo žemėlapis
 • „Hanamura“: Japonija. Užpuolimo žemėlapis
 • „Volskaya Industries“: Rusija. Užpuolimo žemėlapis
 • Stebėjimo taškas: Gibraltaras. Palydų žemėlapis
 • Doradas: Meksika. Palydų žemėlapis
 • 66 maršrutas: Jungtinės Valstijos. Palydų žemėlapis
 • Lijiango bokštas: Kinija. Kontrolinis žemėlapis
 • Ilois: Graikija. Kontrolinis žemėlapis
 • Nepalas: Nepalas. Kontrolinis žemėlapis
 • „King’s Row“: Jungtinė Karalystė. Užpuolimo / palydos žemėlapis
 • Numbani: Vakarų Afrika. Užpuolimo / palydos žemėlapis
 • Holivudas: Jungtinės Valstijos. Užpuolimo / palydos žemėlapis

Žemėlapio tikslai apima:

 • Puolimas: Užpuolikai bandys gauti daiktus, kuriuos saugo gynėjai. žaidimas baigiasi, kai užpuolikai gauna visus daiktus arba pasibaigia laikas. Užpuolikai laimi, jei yra surinkti visi daiktai, o gynėjai laimi, jei laikas baigsis.
 • Palydos: Užpuolikai bando nuvežti naudingą krovinį į pristatymo vietą. Gynėjai bando sustabdyti užpuolikus. Žaidimas baigiasi, kai užpuolikai pristato užmokestį arba pasibaigia laikas. Užpuolikai laimi, jei krovinys pristatomas, o gynėjai laimi, jei laikas baigsis.
 • Kontrolė: tai yra vieta, kur dvi komandos kovoja siekdamos kontroliuoti vieną tašką. Pirma komanda, laimėjusi du raundus, skelbiama nugalėtoja.

Į žaidimo režimus įeina:

 • Praktikos diapazonas: Šis žaidimo režimas leidžia treniruotis ir treniruoti savo įgūdžius.
 • Žaisk / praktika prieš AI: Galite kovoti su AI, kad padėtumėte išsiaiškinti, kaip veikia žemėlapiai ir jų laimėjimo būdai.
 • Greitas žaidimas: Žaisk nepažymėtas rungtynes ​​su žmonėmis internete.
 • Individualizuotas žaidimas: Sudarykite savo rungtynes ​​ir galite perjungti nustatymus, kad jie būtų tai, ko norite.
 • Savaitės brakonierius: Žaisk eksperimentinėse rungtynėse, kur pasikeis taisyklių rinkinys.
 • Konkurencinis žaidimas: Galite kovoti su kitais žmonėmis internete ir pagal tai, kaip jūs darote, būsite reitinguojami.

Pastaba: šiais režimais galite žaisti su draugais. Jums tereikės pereiti į socialinį meniu ir pakviesti juos į savo grupę. Tokiu būdu galite kalbėtis vienas su kitu per mikrofoną arba tiesiog rašyti pirmyn ir atgal, kad galėtumėte bendrauti.

„Overwatch“ yra labai gilus, tačiau tai dar nėra dar jo pradžia. Turėsite plėšikavimą, kurį galite gauti pakilę ar nusipirkę. Šis grobis iš tikrųjų yra dėžutė, kurioje pilna priedų, kuriuos galite sudėti savo herojams. Kalbant apie herojus, tai yra tie personažai, kuriuos naudosite. Visi šie herojai turi skirtingus vaidmenis, istorijas ir sugebėjimus.

Didvyrių vaidmenis sudaro:

 • Įžeidimas: Padarykite daug žalos.
 • Gynyba: Stiprinkite plotą.
 • Cisterna: Gali padaryti daug žalos ir gali sunaikinti įtvirtintus plotus.
 • Support: Jie gerina statistiką, gydo ir apsaugo kitus komandos narius nuo priešų atakų.

Didvyriai ir jų sugebėjimai:

Įžeidimas

 • Genji yra kiborgas, nusivylęs savo kūnu ir ypatingomis galiomis. Jo šeima valdė blogio imperiją. Jis net suabejojo ​​savo sprendimu užgrobti savo šeimų imperiją. Kai „Overwatch“ buvo išformuotas, Genji užtruko tam, kad pagaliau sutiktų savo kūną ir sugebėjimus. Jo ypatingi sugebėjimai yra Šurikenas, greito metimo objektas su dideliu nuotoliu, Nukreipkite, kuri leidžia jam kardą nukreipti priešo puolimą ir išsiųsti atgal, Greitas streikas, tai yra vieta, kur Genji smogia savo priešininkui su katana ir, jei jis užmuša varžovą, jį galima vėl iškart panaudoti. Jo galutinis sugebėjimas yra Drakono ašmenys, tai leidžia Genji pakeisti savo kataną į naują kardą, kuris leidžia nužudyti visus, kuriems jis gali smogti trumpą laiką.
 • McCree yra uždraudimas, veikiantis tik tuo, kuo tiki. Jis prieš pradėdamas dirbti „Overwatch“ buvo labai gerai žinomas uždraustasis, kurį padarė tik tam, kad išliptų iš kalėjimo. Po to, kai Overwatch buvo išformuotas, jis buvo išmokytas sunaikinti blogas korporacijas, kurias jis naudoja dirbdamas. Jis taip pat yra banditas samdomam darbui, tačiau darbą priims tik tada, jei manys, kad jis teisingas. Jo ypatingi sugebėjimai apima: Taikos sargas, kur jis šaudo ratu per taikdarių pistoletą, Kovos ritinys, kuris turi McCree riedėjimą jo važiavimo kryptimi ir akimirksniu perkrauna ginklą, ir „Flashbang“, dėl kurio jis įmeta žalią granatą, kuri įsigalioja neilgai trukus po jos išmetimo. Didžiausias „McCree“ sugebėjimas yra Deja akis. Deadeye metu McCree taikys savo kadrus ir užmuš visus.
 • Faraonas yra kareivis, kurio šeima turi ilgą karo tarnybos istoriją. Jos svajonė visada buvo tapti „Overwatch“ nare, tačiau kai ji pagaliau sugebėjo tai padaryti, ji buvo išformuota. Išformuota ji tapo saugia sargyba, tačiau vis tiek svajoja būti heroje. Jos ypatingi sugebėjimai apima: Raketos paleidėjas kur ji šaudo raketas, Reaktyvinis šuolis, kurio faraonas pakilo aukštai į orą, Smegenų sukrėtimas, kuri turi ją šaudyti raketomis iš riešo. Jos pagrindinis dalykas yra Užtvaras ir faraonas šaudo mini raketas tiesiai į priešų grupę.
 • Pjaunamoji yra teroristas. Jis yra labai talentingas žudikas, ilgą laiką priešinęsis „Overwatch“. Apie jį nedaug žinoma, tačiau manoma, kad po „Overwatch“ išformavimo jis vis tiek ėjo paskui narius. Ypatingieji pjaunamojo sugebėjimai apima Pragaro ugnies šautuvai kur jis šaudo du savo šautuvus, Wraith forma, dėl kurio jis yra pažeidžiamas, tačiau negali pulti ar naudoti kitų sugebėjimų ir Šešėlio žingsnis, kuris turi jį pažymėti norimą vietą ir tada jis teleportuosis į tai. Jo galutinis sugebėjimas yra Mirties žiedas kuris privertė jį iškrauti savo „Pragaro ugnies“ šautuvus ir padarė didelę žalą visiems aplinkiniams priešams.
 • Kareivis: 76 yra budrumas. Jis buvo „Overwatch“ dalis, kai jis vis dar veikė, tačiau kai jis išformuotas, jis nusprendė, kad ketina išsiaiškinti, kodėl. Dabar jis nieko nesibaigs, kad išsiaiškintų tiesą ir patrauktų baudžiamojon atsakomybėn už tai esančių žmonių. Jo ypatingi sugebėjimai apima: Aukštas impulsinis šautuvas, kuris yra labai naudingas šautuvas, „Helix Rockets“, jis išmeta mažas raketas, kurios turi mažą pūtimo spindulį, Sprintas, kuri leidžia jam išvengti priešo ugnies greitai bėgant, Biotinis laukas, tai leidžia jam nustatyti lauką, kuriame bus gydomi visi, esantys jo komandoje. Karys: 76-oji yra didžiausia ataka Taktinis vizažistas ir tai leidžia jam atsiremti į priešą.
 • Traceris yra buvęs „Overwatch“ narys, galintis peršokti per laiką. Laiko šokinėjimas turėjo neigiamos įtakos, nes ji atsitiktinai šokinėjo per laiką. Laimei, gydytojas sukūrė prietaisą, kad išspręstų šią problemą. „Overwatch over Tracer“ vis dar kovoja už gerą, kai tik gali. Jos ypatingi sugebėjimai apima: Pulsiniai pistoletai, kurie ją greitai šaudo pistoletais, Mirksi, tai leidžia jai toliau teleportuoti ta kryptimi, kuria ji juda iš viso tris kartus, ir Prisiminkite, kuri siunčia ją atgal laiku.

Gynyba

 • Bastionas yra robotas, kuris buvo sukurtas išlaikyti taiką pasaulyje. Jis neturėjo jokio ryšio su „Overwatch“ ar jo priešininkais. Robotas tiesiog yra skirtas apsaugoti žmones, tačiau po kelių blogų išgyvenimų su žmonėmis Bastionas nusprendė palikti daugiau apleistų vietų. Jo ypatingi sugebėjimai apima: Konfigūracija: Recon, kuri jį turi mobilioje formoje su ginklu, Konfigūracija: Sentry, kuris, mano nuomone, paverčia jį senterių grupe, turint teisingą poziciją, tai gali būti užvaldyta, Konfigūracija leidžia jam pereiti iš vienos konfigūracijos į kitą, Savęs remontas, o tai leidžia jam pasitaisyti rizikuojant negalėti pajudėti ar užsidegti. Didžiausias bastiono sugebėjimas yra Konfigūracija: bakas ir tai leidžia jam virsti tanku, kuris daro didžiulę žalą.
 • Hanzo yra žudikas, kuris yra „Shimada“ klano dalis. Mirus tėvui, vyresnieji liepė broliui elgtis. Kai jie suprato, kad negalėjo, jie privertė Hanzą nužudyti savo brolį, sukeldami jam tiek skausmo, kad jis paliko klaną. Šiuo metu jis tiesiog keliauja, tobulindamas savo įgūdžius. Jo ypatingi sugebėjimai apima: Audros lankas, iš kurio šaudo strėlės, Garsinė rodyklė, Henzo paleis sekimo rodyklę, leidžiančią jam pamatyti priešą, Išsklaidytos strėlės, kuris siunčia strėles, kurios atitrauks daiktus ir smogs ne vienam priešui. Svarbiausias „Hanzo“ yra Dragonstrike kuris leidžia jam iškviesti drakoną, kuris eis viena kryptimi, ir valgyti priešus, su kuriais susiduria.
 • Junkratas yra nusikaltėlis, kuriam labai gerai sekasi tai, ką jis daro. Jis yra buvęs jaunikis, tačiau užkrėstas radiacija išprotėjo ir buvo apsėstas būdamas vagis. Jis pasamdė kitą herojų, vardu Kelininkas apsaugoti jį, kai jie pradeda kriminalinius nuotykius. Jo ypatingi sugebėjimai apima: „Frag“ paleidimo priemonė, iš kurio jis šaudo granatas, kurios gali nueiti gana toli, Smegenų sukrėtimas, kuri yra kasykla, kurią jis paslepia ir gali sprogti, Plieno gaudyklė, kuris leidžia “Junket” nustatyti didžiulius lokių spąstus, kurie imobilizuoja ir sugadina priešininką, ir Iš viso chaosas, kuris leidžia nuleisti gyvas granatas, kai jis nužudomas. Didžiausias „Junket“ sugebėjimas yra „Rip-Tyre“ kuri yra padanga, kurią jis siunčia aplink ir detonuoja, kada tik nori.
 • Mei yra mokslininkas, atsidavęs ekosistemos kontrolei. Ji buvo „Overwatch“ ekologinio stebėjimo punkto Kinijoje dalis. Kai „Overwatch“ išformuota, ji nusprendė tęsti kovą, kad pasaulio ekosistema būtų kontroliuojama. Jos ypatingi sugebėjimai apima: Endoterminis Blasteris, kuris yra mažo nuotolio ginklas, kuris gali sulėtinti ar imobilizuoti priešą, Cryo-Freeze, kuri turi Mei apsupti ledo ir gydyti, Ledo siena, kuris iškviečia ledo sieną, blokuojančią priešo puolimą, žvilgsnį ir judėjimą. Didžiausias Mei sugebėjimas yra Pūga kuris jai paskatino droną padaryti pūgą, dėl kurios joje sugauti priešai sugadins ir galbūt užšaldys.
 • Torbjörnas yra ginklų dizaineris. Jis dirbo „Overwatch“ kurdamas labai naudingus ir galingus ginklus. Kritus „Overwatch“, buvo pavogta dalis jo ginklų. Kai tai nutiko, jis nusprendė juos surasti ir apsaugoti nuo patekimo į netinkamas rankas. Jo ypatingi sugebėjimai apima: Kniedinis pistoletas, kuris šaudo dideliu ar trumpu atstumu, Klastotojas plaktukas, kurie taiso ir atnaujina bokštelius, Sukurkite bokštelį, kuri leidžia jums pastatyti bokštą ir Armor Pack, tai yra šarvų paketas, kurį galima sudėti, kad jūsų komandos draugai galėtų jį įsigyti ir gauti daugiau šarvų. Didžiausias „Torbjörn“ sugebėjimas yra Išlydytas branduolys ir tai leidžia jam įgyti daugiau šarvų ir įrašų.
 • Našlys yra ekspertas žudikas iš Talono. Ji ištekėjo už „Overwatch“, kuri yra Talono priešas, nario. Jie bandė jį nužudyti, bet negalėjo to padaryti, todėl pavertė „Widowmaker“ tokia, kokia ji yra šiandien. Po dviejų savaičių ji nužudė vyrą. Dabar dienas „Widowmaker“ vis dar dirba su talona. Jos ypatingi sugebėjimai apima: Našlės bučinys, kuris yra didelės galios snaiperinis šautuvas, Griežtas kablys, kuri leidžia jai prisikabinti prie daiktų ir atkreipti į juos dėmesį, „Venom Mine“, tai leidžia jai numesti miną, kurią ji gali detonuoti, kad paleistų mirtinas dujas į priešą. Didžiausias našlių naikintojų išpuolis Infraraudonieji spinduliai ir tai leidžia jai pamatyti karštą priešo komandos parašą ir pagerina jos komandos viziją.

Artimiausiu metu apžvelgsiu veikėjus rezervuare ir palaikymo vaidmenis.

Žaisdami galite gauti daiktų, kad galėtumėte pritaikyti šiuos simbolius. Taip pat galite gauti laimėjimų ir trofėjų. „Overwatch“ yra labai lauktas „Blizzard“ žaidimas. tai yra šeši šauliai ir jis turi gilią istoriją. Yra daugybė simbolių, žemėlapių ir žaidimo režimų. Kiekvienas veikėjas yra skirtingas ir jie visi yra linksmi. Yra elementų, lygių, tinkinimų ir laimėjimų, kuriuos galite naudoti atrakindami. „Overwatch“ yra puikus internetinis žaidimas, kuriame esu tikras, kad jums ir jūsų draugams patiks žaisti.

Dar kartą rekomenduoju naudoti VPN, norėdamas žaisti „Overwatch“. VPN suteiks jums IP adresą iš jūsų pasirinktos serverio vietos. Tai taip pat pagerins našumą, sumažindama pingą ir apsaugodama jus nuo DDoS atakų. Tai padės jums išvengti praeities geografinių apribojimų ir užkardų mokykloje ar darbe.

Mėgaukitės visais jauduliais žaisdami „Overwatch“ internete. Dalykitės šiuo įrašu su draugais, kad jie galėtų mėgautis žaidimais iš bet kurios pasaulio vietos naudodami VPN. Sekite mus @VPNFan naujausi pasiūlymai ir vadovai.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map