Kaip sumažinti serverio atsilikimą

AgarioAgar.io yra labai populiarus internetinis žaidimas. Žaidimo eiga yra paprasta, tačiau ji taip pat turi sudėtingų aspektų. Žaidimas buvo sukurtas kompiuteriams ir „Mac“, tačiau persikėlė ir į „Android“ bei „iOS“. Agario žaidžiamas internete. Žaidimo populiarumas sukėlė iššūkį kūrėjams rasti naujų ir kūrybiškų būdų, kaip susitvarkyti su robotai ir atsilikimas. Nors VPT nepadės robotams, jis tikrai gali padėti atsilikti. „Agario“ sirgaliai žino apie visas bėdas, kurias gali sukelti žaidimas. Siekdama išspręsti problemą, „Agario“ komanda prideda daugiau pralaidumo ir serverių. Tai puiki pradžia, tačiau VPN taip pat padės išspręsti problemą. VPT leis jums pasirinkti serverį, kuris suteiks jums IP pagal serverio vietą. Jei pasirinksite vietą šalia serverio, kuriame žaidžiate, galite sumažinti atsilikimą ir pagreitinti žaidimą. Kadangi jūsų viešas IP adresas yra pakeistas, jis taip pat apsaugo jus nuo DDoS atakų. Kadangi žaidimas yra toks populiarus, daugelis mokyklų ir darbo vietų blokuoja „Agar.io“, naudodamos ugniasienės apribojimus. Geras VPN padės jums išvengti užkardos ir kitų geografinių apribojimų.


„RankVPN ServiceVPN“ ventiliatorius
„PriceVisit“
Svetainės serveris
VietosNe
„LogsKill“
„SwitchSmart“
DNS
1„ExpressVPN“6,67 USD„ExpressVPN“160Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
2„NordVPN“3,49 USD„NordVPN“87Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
3Privatus interneto ryšys2,85 USDVIP49Žymimasis langelisŽymimasis langelis
4„CyberGhost“2,75 USD„CyberGhost“80Žymimasis langelisŽymimasis langelis
5„IPVanish“3,25 USD„IPVanish“76Žymimasis langelisŽymimasis langelis

Žaidimas agar.io yra paprastas, bet kažkaip sudėtingas. Jūs pradedate kaip apskritimas, kuris valgo kitus mažesnius apskritimus. Augant lėčiau ir matai daugiau. Jūs konkuruojate, kad būtumėte didžiausias serverio ratas. Sudėtinga dalis priklauso nuo jūsų suteiktų sugebėjimų. Tarpą galite naudoti norėdami padalyti save į du vienodo dydžio apskritimus. Tai leidžia jums sugauti žmones ir juos sunaikinti, nes jūs išmetate tą jūsų dalį, tačiau tai rizikuoja, nes kurį laiką išliekate tokioje formoje. Priklausomai nuo jūsų masės, galite padalyti į daugiau nei du apskritimus. Q klavišas taip pat naudojamas strategiškai. Tai leidžia jums pamaitinti kitus priešininkus tam tikra savo masės dalimi ir gali būti efektyvu, jei žaidžiate komandose. Paskutinė labai sunki žaidimo dalis yra žalios nejudančios saugios vietos. Kai būsite pakankamai mažas, kad tilptumėte, būsite apsaugoti nuo didesnių žaidėjų. Jei esate per didelis, kad tilptumėte, palietę jį, prarasite daug masės.

Yra keli žaidimo režimai, kuriuos galima žaisti. Kūrėjai nuolat prideda žaidimų režimus ir visi jie yra linksmi.

Originalūs žaidimo režimai apima:

 • Nemokamas visiems: kuris turi jus, palyginti su visais. Odos yra leidžiamos
 • Komanda: kurią turite komandoje, kovojančioje su kitomis spalvomis. Odos neleidžiamos.
 • Eksperimentinis: Eksperimentuojama su skirtingais režimais. Odos yra leidžiamos.

„Agar.io“ jau pradedi pavadinti savo personažą. Galite tai pavadinti beveik bet kuo. Tačiau kai kurie pavadinimai suteiks jums ypatingą odą. Kai kurie iš šių pavadinimų apima:

 • 2ch.hk, 4chan, 8ch, 9gag, Argentina, Australija, Austrija, ayy Imao, masalas, Bangladešas, Belgija, Berlusconi, Blatter, Bosnija, Borisas, Botsvana, Brazilija, Bulgarija, Bushas, ​​Bizantija, Kambodža, Cameronas, Kanada, Chavez , Čilė, Kinija, Cia, Clintonas, Konfederacija, Kroatija, Kuba, Danija, Dilma, Doge, ea, Žemė, Estija, Europos Sąjunga, „Facebook“, „Facepunch“, Suomija, Prancūzija, Prancūzijos imperija, Vokietijos imperija, Vokietija, Graikija, Hillary, Hollande, Honkonge, Vengrijoje, Japonijos imperijoje, Indijoje, Indonezijoje, Irane, Irake, Airijoje, IRS, Italijoje, Jamaikoje, Japonijoje, Kim Jong Uno, Latvijoje, Lietuvoje, Liuksemburge, Maldyvuose, Marse, Merkele, Meksikoje, Mėnulyje, NASA , Nyderlandai, Nigerija, Šiaurės Korėja, Norvegija, Obama, Kilmė, Pakistanas, Palinas, Peru, Pewdiepie, Piccolo, Pokerface, Lenkija, Portugalija, Prodota, Prūsija, Putinas, Qing dinastija, Kvebekas, karalienė, Reddit, Rumunija, Rusija, Sanik , Škotija, Sealand, Sir, Steam, Stussy, Švedija, Šveicarija, Taivanas, Teksasas, Tailandas, Trump, Tsipras, Tumbler, Turkija, Ukraina, Jungtinė Karalystė, JAV, SSRS, Venesuela, Vinesauce, Wojak, Yaranaika

Yra daugiau odos, bet jūs turite jas nusipirkti arba surinkti žaidimo valiuta, kad jas gautumėte.

Galite mėgautis „Agar.io“ savo asmeniniame kompiuteryje, „Mac“, „iOS“ ar „Android“ įrenginyje. Žaisti galima nemokamai. Jūs esate ratas, kuris valgo kitus apskritimus, kad galų gale turėtumėte kuo daugiau masės. Taip pat yra nemokamų ir mokamų odų, kurios gali padėti pritaikyti jūsų ratą. Apskritai agar.io yra įdomus žaidimas, kuriame esu tikras, kad jums ir jūsų draugams patiks darbas, mokykla ar namai.

Dar kartą rekomenduoju naudoti VPN paslaugą, kad galėtumėte žaisti „Agar.io“. VPN suteiks jums IP adresą iš jūsų pasirinktos serverio vietos. Tai taip pat pagerins našumą, nes sutrumpės jūsų pingėjimo laikas. VPT apsaugos jus nuo DDoS atakų. Tai taip pat leis jums praeiti geografinius apribojimus ir ugniasienes mokykloje ar darbe.

Kaip naudoti VPN, norint žaisti Agar.io

Aš panaudosiu „ExpressVPN“ kaip naudoti VPN paslaugą norint žaisti „Agar.io“ internete. Pirmiausia norėsite atsisiųsti VPN klientą. „ExpressVPN“ siūlo nemokamą kliento programinę įrangą „Windows“, „Mac“ ir „Linux“. Be nemokamų programų, skirtų „iOS“ ir „Android“.

Dabar, kai turėjote galimybę atsisiųsti ir įdiegti programinę įrangą, laikas prisijungti. Paleiskite „ExpressVPN“ klientą ir pasirinkite serverio vietą. Mes padėsime jums žingsnis po žingsnio, naudojantis jų „Windows“ klientu.

„ExpressVPN“ serverio vietos

 • Kadangi daugybė žaidėjų mėgsta prisijungti prie serverių JAV, šią šalį naudojome savo vadovu. „ExpressVPN“ turi didelį serverių tinklą, esantį visame pasaulyje.
 • Rekomenduojame pasirinkti „OpenVPN“ (TCP) arba (UDP). Srautuodami vaizdo įrašus iš tokių svetainių kaip „YouTube“, mes naudojame „OpenVPN“ (UDP), nes jis yra greitesnis nei TCP. Jie taip pat palaiko PPTP, L2TP ir SSTP. Vis dar rekomenduojame „OpenVPN UDP“, kad būtų užtikrintas geriausias greičio ir privatumo apsaugos derinys.
 • Spustelėkite didelį apvalų prisijungimo mygtuką. Po kelių sekundžių pamatysite skydą aplink mygtuką, kuris taps žalias. Taip pat bus pranešimas, nurodantis „VPN įjungtas“
 • Dabar jūs turite IP adresą JAV, kiek visi gali pasakyti internete. Taigi galite pasiekti bet kurią svetainę, tarsi sėdėtumėte ten. Tas pats pasakytina apie prisijungimą prie serverio JK ar bet kurioje kitoje pasaulio vietoje.

Tai tiesiog lengva padaryti. Dabar, kai turite IP adresą iš „ExpressVPN“ serverio JAV, galite žaisti, naršyti internete ar žiūrėti laidas taip, lyg būtumėte ten iš tikrųjų. Prisijungimas prie serverio JK taip pat suteiktų visišką prieigą prie ten esančių geografiškai užblokuotų svetainių. Tas pats pasakytina apie bet kurią šalį.

Kaip jau dabar galite pasakyti, geras VPT atveria prieigą prie turinio visame pasaulyje. Jei gyvenate ne JAV, ši paslauga gali padėti pasiekti populiarias paslaugas, tokias kaip „Netflix“, „Hulu“ ir „Pandora“. Jums vis dar reikalinga tokių paslaugų kaip „Netflix“ sąskaita, tačiau VPT padės žiūrėti JAV televizijos laidas ir filmus „Netflix“ taip, lyg sėdėtumėte JAV ar bet kuriame kitame regione, kurį norėtumėte pasiekti.

Mėgaukitės visais jauduliais žaisdami Agar.io internete. Prašome pasidalinti šiuo įrašu su draugais, kad jie galėtų mėgautis Agar.io iš bet kurios pasaulio vietos naudodamiesi VPN. Sekite mus @VPNFan naujausi pasiūlymai ir vadovai.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map