ATP taurės logotipasATP taurė yra kasmetinis teniso turnyras, vykstantis 3 vietose Brisbene, Petere ir Sidnėjuje, Australijoje. 2020 m. Pažymimas pirmasis turnyro leidimas, taip pat pirmą kartą ATP komandų turnyras vyksta nuo 2012 m. Šiemet jis vyks nuo sausio penktadienio „Pat Rafter“ arenoje, Perto arenoje ir Keno Rosewall arenoje. 3 iki sekmadienio, sausio 12 dienos. Priklausomai nuo to, kur esate, galite žiūrėti šį turnyrą keliais skirtingais būdais, įskaitant Teniso kanalą JAV. Jei turite prieigą prie tinklo, esate pasiruošę. Jei nesate JAV ar norite žiūrėti konkrečią aprėptį, galite ją žiūrėti internete, jei prisijungsite prie VPN.

„RankVPN ServiceVPN“ ventiliatorius
„PriceVisit“
Svetainės serveris
VietosNe
„LogsBrowser“
„ExtensionsSmart“
DNS
1„ExpressVPN“6,67 USD„ExpressVPN“160Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
2„NordVPN“3,49 USD„NordVPN“87Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
3Privatus interneto ryšys2,85 USDVIP49Žymimasis langelisŽymimasis langelis

Kaip iš bet kur žiūrėti 2020 metų ATP taurę

Yra keletas būdų, kaip stebėti šį turnyrą, įskaitant Tennistv.com, žinoma, „The Tennis Channel“ JAV.

  1. Užsiregistruok „ExpressVPN“ (apima 30 dienų nerizikingą pinigų grąžinimo garantiją).
  2. Atsisiųskite ir įdiekite „ExpressVPN“ programą į savo įrenginį
  3. Prisijunkite prie VPN serverio JAV, kad neabejotinai gautumėte „Tennis TV“ transliaciją.
  4. Prisijunkite prie „Tennistv.com“ svetainės, jei turite kredencialų arba jei esate ne JAV, galite prisiregistruoti prie išorinės transliacijos paslaugos, siūlančios „Tennis TV“..
  5. Mėgaukitės tiesiogine transliacija prie 2020 m. ATP taurės.

ATP taurė buvo geriausiai įvertinta vyrų tenisininkų iš viso pasaulio. Tikras klausimas, kas laimės šį inauguracinį turnyrą? Ar tai bus gerai žinomas vardas, ar pamatysime staigmeną? Turėsite nusiteikti, kad sužinotumėte. Vėlgi, jei jūs neturite prieigos prie vienos iš daugelio parinkčių, turėsite prisijungti prie VPN. Siūlome prisijungti prie VPN JAV arba šalyje, kurioje norite žiūrėti 2020 m. ATP taurės turinį. Priešingu atveju jums gali būti taikomi geografiniai apribojimai.

Kaip naudoti VPN stebint 2020 m. ATP taurę

Mes naudosime „ExpressVPN“ kaip naudoti VPN paslaugą norint transliuoti „ATP Cup 2020“. Pirmiausia norėsite atsisiųsti VPN klientą. „ExpressVPN“ siūlo nemokamą kliento programinę įrangą „Windows“, „Mac“ ir „Linux“. Be nemokamų programų, skirtų „iOS“ ir „Android“.

Atsisiuntę ir įdiegę programinę įrangą, laikas prisijungti. Paleiskite „ExpressVPN“ klientą ir pasirinkite serverio vietą. Mes padėsime jums žingsnis po žingsnio, naudodamiesi jų „Windows“ klientu.

„ExpressVPN Australia“ serveriai

  • Pasirinkite serverio vietą. Mes siūlome naudoti serverį Australijoje. Kaip minėjome, taip yra todėl, kad būsite blokuoti regiono ribų. Dėl to mes pasirinkome serverį Melburne.
  • Rekomenduojame pasirinkti „OpenVPN“ (TCP) arba (UDP). Srautuodami vaizdo įrašus iš tokių svetainių kaip „YouTube“, mes naudojame „OpenVPN“ (UDP), nes jis yra greitesnis nei TCP. Jie taip pat palaiko PPTP, L2TP ir SSTP. Vis dar rekomenduojame „OpenVPN UDP“, kad būtų užtikrintas geriausias greičio ir privatumo apsaugos derinys.
  • Spustelėkite didelį apvalų prisijungimo mygtuką. Po kelių sekundžių pamatysite skydą aplink mygtuką, kuris taps žalias. Taip pat bus pranešimas, nurodantis „VPN įjungtas“
  • Dabar jūs turite IP adresą Australijoje arba visur, kur yra jūsų mėgstamiausia aprėptis, kiek visi gali pasakyti internete. Dėl to galite pasiekti bet kurią svetainę, tarsi sėdėtumėte ten. Tas pats pasakytina apie prisijungimą prie serverio kitame regione.

Tam viskas yra. Dabar, kai jūs turite IP adresą iš „ExpressVPN“ serverio Australijoje, galite naršyti internete taip, lyg ten būtumėte. Tas pats pasakytina apie bet kurią šalį. Prisijunkite prie serverio Jungtinėje Karalystėje, norėdami žiūrėti „Sky Sports“ ar JAV, jei norite žiūrėti ne tik ATP taurę, bet ir kitus renginius.

Geri VPT teikėjai atveria prieigą prie turinio visame pasaulyje. Jei gyvenate ne JAV, ši paslauga gali padėti pasiekti populiarias paslaugas, tokias kaip „Netflix“, „Hulu“ ir „Pandora“. Jums vis dar reikalinga tokių paslaugų kaip „Netflix“ sąskaita, tačiau VPT padės žiūrėti JAV televizijos laidas ir filmus „Netflix“ taip, lyg sėdėtumėte JAV ar bet kuriame kitame regione, kurį norėtumėte pasiekti.

Mėgaukitės visais jauduliais iš 2020 m. ATP taurės ir sužinokite, kuri teniso žvaigždė laimės pirmąją ATP taurę. Prašome pasidalinti šiuo įrašu su draugais, kad jie galėtų mėgautis šiuo inauguraciniu teniso turnyru iš bet kurios pasaulio vietos naudodamiesi VPN. Sekite mus @VPNFan naujausius pasiūlymus, vadovus ir naujienas.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me